Ekskursijas: Slēpošana Andorā - ANDORA

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Ekskursija uz Franciju

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Francija — tā ir diža kultūra un apbrīnojama dabas daudzveidība — Alpu kalnu virsotnes un Bretaņas granīta klintis, Atlantijas okeāna piekrastes kāpas un Azūra krasta lieliskās pludmales. Un Francijas pilsētas — tās ir kā Francijas dabas spogulis, kurā redzam līnijās stingro Strasbūras gotisko profilu, ziedošo Nicu, skurbinošo Bordo, sirdi saviļņojošo Parīzi un pilsētu-cietoksni Karkasonu.
Tulūza - "sarkano mūru pilsēta", Francijas provinces Langedokas galvaspilsēta. Pilsēta ar gadsimtiem senu vēsturi, pilsēta, kas kļuvusi par vienu no Eiropas svētceļojumu centriem. Tulūzā atrodas arī Eiropā lielākais kosmosa un aeronautikas muzejs.
Tālāk ceļš ved uz pilsētu-cietoksni Karkasonu. Romieši, rietumgoti, sarāceņi un franki katrs savā laikā ir veidojuši šo neatkārtojami unikālo citadeli. Cietoksnī ir iespējams apmeklēt inkvizīcijas muzeju. Pēc cietokšņa apmeklējuma Jūs dosieties uz slavenajiem Karkasonas vīna pagrabiem, kur notiks vīnu degustācija.

Pie navigācijas

Monumentālā Barselona

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Jūs varēsiet izbaudīt Barselonas panorāmu, kas paveras no Tibidabo kalna, un redzēsiet Svētās sirds templi. Šīs ekskursijas laikā Jūs redzēsiet unikālos Antonio Gaudi meistardarbus, tādus, piemēram, kā Svētās ģimenes katedrāle un Guela parks, pastaigāsieties pa Ramblu, gotikas kvartālu un gūsiet vispatīkamākos iespaidus par šo skaisto pilsētu.
Barselona ir Vidusjūras piekrastes pērle, Katalonijas galvaspilsēta, pilsēta, kas savās robežās apvieno romiešu arhitektūras pieminekļus, viduslaiku ielas un kvartālus, lieliskas modernisma laikmeta ēkas un pēdējā gadsimta avangardiskas būves. Barselonas vēsture ir vairāk kā divus gadu tūkstošus ilga, un katrs laikmets ir atstājis savas pēdas pilsētas izskatā.
Ir pieminekļi, kas kļuvuši par Barselonas simboliem un bez kuru apmeklēšanas nevar pilnvērtīgi novērtēt šīs pilsētas savdabību un bagātību. Katalonijas galvaspilsētas arhitektūras šedevri saistīti ar ģeniālā arhitekta Antonio Gaudi vārdu. «Gaudi – tas mums ir viss,» tā vēl šodien saka barselonieši.
Savus projektus Gaudi sauca par «organiskām konstrukcijām». Vissarežģītākās lietas viņš darīja «uz aci», bez rasējumiem, tāpēc – vizuālu materiālu neesamības dēļ – jau otro gadsimtu nevienam neizdodas pabeigt Barselonas katedrāles būvi! Svētās ģimenes katedrāle (Sagrada Familia) Barselonā ir Antonio Gaudi meklējumu alfa un omega, viņa mūža darbs. Bet neviens nevarēja paredzēt, ka Sagrada Familia celtniecība ieilgs uz gadsimtiem. Tiešām, ne cilvēkam, bet Dievam ir jāpabeidz līdzīgi projekti. Ir leģenda par to, ka gotisko kolosu smailes celtnieki nepabeidza tīšām. Varbūt baidījās, ka debesis to uzskatīs par jaunu Bābeli?
«XX gadsimta katedrāle» – tā sauc šo katedrāli, kas būvēta pēc gotiskās bazilikas parauga, tai ir latīņu krusta forma. Katrai no trim lielākajām fasādēm ir četri torņi, kas paceļas vairāk nekā 100 m augstumā; šis ducis akmens milzeņu ir veltīts apustuļiem. Zvanu tornis sasniedz 170 m augstumu.
Guela parks ir visdzīvespriecīgākais Gaudi darbs. Parkā viss virmo, viss izlokās – taciņas, tiltiņi, soliņi, kas greznoti ar keramikas mozaīkām. Daudzus gadus ilgās Gaudi un grāfa Guela draudzības rezultāts ir šī romantiskā dārza-pilsētas izveide angļu stilā. Uz parku ved kāpnes, kuru centrālā daļa rotāta ar fantastisku drakonu. Kāpnes aizved pie Simts kolonnu zāles, kas īstenībā ir vesels kolonnu mežs. Doriskās kolonnas balsta sfēriskus kupolus, uz kuriem atrodas augšējais laukumiņš ar «bezgalīgo» solu, kas, bez šaubām, ir viens no vispārsteidzošākajiem belvederiem Barselonā. Šis parks, ko 1984. gadā UNESCO pasludināja par cilvēces mantojumu, ir slavens Gaudi talanta un viņa arhitektūras izpratnes apliecinājums, kas harmoniski iekļaujas dabā.
Barselonā Jums būs izdevība apskatīt Svētās sirds templi (Sacre Coeur), kas atrodas Tibidabo kalna virsotnē. Milzīgā glābēja statuja – Svētā sirds – rotā neogotiskā dievnama smaili. Kalns paceļas 532 m virs jūras līmeņa. No virsotnes paveras lielisks skats uz apkārtni – neaptveramo jūras horizontu, pilsētu kalna pakājē, zaļajiem mežu masīviem. Kā saka kataloņi, šis skats ir spēcīgākais no visiem sātana kārdinājumiem. Nosaukums Tibidabo veidots no diviem vārdiem tibi-dabo, kas ņemti no Mateja evaņģēlija un nozīmē «dāvinu tev». Leģenda vēsta, ka pats sātans kārdinājis Jēzu, no šīs virsotnes solot tam visas Barselonas bagātības. Šī dabas (kalni), cilvēku pūļa (templis) un Jēzus (tempļa statuja) savienība izsaka debesbraukšanu un attīrīšanos ar grēku izpirkšanu un ziedošanas sāpēm.
Ilgi var uzskaitīt Barselonas ievērojamās vietas, pa šo pilsētu var staigāt bezgalīgi, bet, atbraukuši vienu reizi, Jūs vēlēsieties te atgriezties atkal un atkal, katru reizi atklājot sev jaunas šīs apbrīnojamās pilsētas šķautnes.

Pie navigācijas

Termālais komplekss "Caldea"

Veids: Apskates

Ilgums: 3 stundas


Termālais komplekss "Caldea" nav medicīnas centrs, taču pilnā šī vārda izpratnē ir veselības oāze, kurā pieejamas ne tikai termālās un dziednieciskās procedūras, bet iespējams arī apmeklēt diētisko restorānu "Akvariuss", no kura paveras panorāmas skats uz lagūnu, bāru "Nemo", kādu no daudzajiem boutique veikaliņiem vai tirdzniecības centru.
Milzīgo, 80 m augsto kompleksa torni vaiņago Sīriusa simbols, bet ūdens stihijas iespējām ir atvēlēti veseli 4 kompleksa stāvi. Termālais komplekss "Caldea" ir atvērts katru dienu no 10:00 rītā līdz 21:00 vakarā. Starp procedūrām ir peldes lagūnā, gaisa vannas, šovi ar gaismas efektiem (vakarā). Ūdens temperatūra lielajā lagūnā sasniedz 32-34 grādus pēc C, bet lagūnas dziļums ir 1,3 m. Blakus lielajai lagūnai atrodas atrodas džakuzi un hidromasāžas kabīnes, kā arī termas (pirtis). Un tas vēl nav viss....
Pēc ūdens procedūrām kompleksa viesiem ir iespējams apmeklēt fitnesa centru, baudīt t.s. "reaktīvo" dušu, doties uz saunu vai solāriju, kā arī par papildu samaksu iziet masāžas seansu.
Kūres cenā iekļauta ieejas biļete kompleksā (derīga 3 stundas).

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account