Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

ARUBA

Eksotiskais ceļojums uz Arubu – Karību jūras salu – varēsiet iepazīt, kāda ir dzīve salā, kurā nav nedz upju, ne kalnu. Augstākā eksotiskās Arubas salas virsotne ir Jamanota kalns, kas paceļas 188 metru augstumā virs jūras līmeņa. Arubu kā sava ceļojuma galamērķi ik gadu izvēlas tūkstošiem tūristu, jo viņi ir iecienījuši sniegbaltās pludmales, kupli izaugušās palmas un kristāltīro ūdeni. Ja jūra ir mierīga, tajā redzamība sasniedz pat līdz 100 metru dziļumu. Jums pat nebūs jāienirst, lai iepazītu pārsteidzoši skaisto zemūdens pasauli.
Eksotiskajā Arubas salā ir jūras tropu klimats, kas nozīmē, ka gadalaiku maiņa notiek pavisam nemanāmi. Vidējā gada gaisa temperatūra ir 29 grādi, bet ūdens temperatūra – ap 25 grādiem.

ATPŪTA UN EKSOTIKA

Aruba, Kurasao, Bonaire

cena no 930 €

Par kūrortu Aruba, Kurasao, Bonaire

Kādus ceļojumu iespaidus varēsiet piedzīvot, atpūšoties eksotiskajā Arubas salā? Pateicoties tam, ka Arubu sen, sen civilizācijas vēsturē apdzīvoja aravaku cilts indiāņi, daudzos salas rajonos kaļķakmens alās uz sienām var apskatīt indiāņu rakstus, kas veidoti apmēram pirms 1000 gadiem.
Lai atpūta eksotiskajā Arubā kļūtu par neaizmirstamu atvaļinājuma piedzīvojumu, iesakām apskatīt salas lielākās pludmales, laiskoties šūpuļtīklos un baudīt tropiskos kokteiļus, ļauties zemūdens peldēšanai, sērfošanai, atpūtai ar ūdens slēpēm, katamarāniem, doties izjādēs ar zirgiem, spēlēt golfu. Vislielākā salas bagātība ir dabas skati, kurus varēsiet apskatīt uz katra soļa. Eksotiskajā Arubā atrodas trīs muzeji: Arheoloģijas muzejā uzzināsiet par salas aizvēsturisko laiku; Vēstures muzejā – par salas vēsturi; bet Numismātikas muzejā – dažnedažādas monētas, kas apkopotas no visas pasaules naudas vienībām. Vēlam brīnišķīgas atpūtas pilnu atvaļinājumu!

Aviobiļetes - speciālās cenas on-line