Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

AUSTRIJA

Ar ko kalnu slēpotājus, snovotājus un citus ziemas prieku baudītājus pārsteidz ceļojums uz Austriju? Austrija – apbrīnojama valsts, kas ērti iekārtojusies pašā Eiropas centrā starp sniegotiem kalniem un kristāldzidriem ezeriem, plašām Alpu pļavām un straujām upēm. Tā ir viena no mazākajām Eiropas valstīm. Austrijai pelnīti pieder tituls „Kalnu slēpošanas valsts nr.1”. Šeit valda kalnu slēpošanas kults – katrs valsts iedzīvotājs slēpo jau no agras bērnības.
Atpūtas ceļojums uz Austriju ir cieši saistīts ar plašu un attīstītu slavenu kalnu slēpošanas kūrortu tīklu, ko apmeklē visas pasaules kalnu slēpotāji. Valsts izdevīgā ģeogrāfiskā atrašanās vieta arī nosaka visas pasaules slēpotāju interesi – veiksmīgais Austrijas novietojums Eiropas vidū, sniegbaltie Alpi, augstkalnu joslu apstākļi un ar tiem saistītais klimats - no maiga un silta pakājē līdz īstai ziemai ledāju klātajās virsotnēs, plašās alpu pļavas – tas viss padara šo valsti atšķirīgu no citām vietām Eiropā.

KALNU SLĒPOŠANA

Slēpošana Austrijā, Zalcburga, Meirhofene, Cellamzē, Kapruna, Bādgašteina, Bādhofgašteina, Zālbaha, Hinterglemma, Karintija

4 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 230 €

Par kūrortu Slēpošana Austrijā, Zalcburga, Meirhofene, Cellamzē, Kapruna, Bādgašteina, Bādhofgašteina, Zālbaha, Hinterglemma, Karintija

Austrijas kalnu slēpošanas kūrorti daudzkārt ierindoti starp labākajiem Eiropā, turklāt šeit pieejamo pakalpojumu cenas der jebkura biezuma maku saimniekiem. Tieši tāpēc eiropieši tik ļoti iecienījuši ziemas atpūtu Austrijā.
Austrija vairāk kā jebkura cita valsts asociējas ar kalnu slēpošanu. Jūs iebildīsiet – un kā tad ar Šveici? Tomēr piekritīsiet, ka Šveice – tas vairāk ir bizness, bankas, izcili pulksteņi, prātā nāk arī Šveices siers. Bet ja dzirdam „Austrija” - tā ir kalnu slēpošana, pirmklasīgi kalnu kūrorti un viesnīcas – gan pirmkārt, gan otrkārt, gan vispār... Ar ko gan vēl var asociēties valsts, kuras teritoriju galvenokārt, bet precīzāk – 62%, aizņem Austrumu Alpi. Ziemas atpūtai paredzēto kūrortu, viesnīcu skaita un kalnu slēpošanas trašu garuma ziņā Austrija ir pasaules līdere. Vairāk

EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Austrija, Vīne

cena no 132 €

Par kūrortu Austrija, Vīne

Gleznas ainavas, Alpu kalni un ielejas, majestātiskas pilsētas, apburoši ciematiņi, minerālūdeņu avoti – tā visa ir gana kompaktajā, bet tajā pašā laikā daudzveidīgajā Austrijā, ko noteikti atklāsiet sava ekskursiju ceļojuma laikā pa Austriju. Tomēr pirmkārt un galvenokārt tā ir muzikāla zeme – sākot no tiroliešu dziesmām līdz Štrausiem, Mocartam, Glikam, Listam, Bēthovenam, Brāmsam. Vīnes un Zalcburgas festivālus apmeklē mūzikas mīļotāji no visas pasaules.
Austrijā ir vien piecas lielas pilsētas – bet kādas! Vīne, Zalcburga, Linca, Grāca un Insbruka. Tās apvieno sevī klasiku un avangardu, senatni un mūsdienīgumu. Bet pa vidu pilsētām – burvīgi Alpu ciemati, pļavas un ezeri! Jums patiks ekskursiju ceļojums uz Austriju!

Aviobiļetes - speciālās cenas on-line