Ekskursijas: Slēpošana Austrijā - AUSTRIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Dziednieciskās Gašteinas ielejas raktuves

Veids: Apskates

Ilgums: Puse dienas


Gašteinas ielejas raktuvju eju brīnumainā dziednieciskā spēka noslēpums slēpjas triju faktoru savstarpējā iedarbībā: radona saturs (līdz 4,5 nano kirī uz 1 litru gaisa), gaisa temperatūra (no 37,5 līdz 41,5°C) un augsta gaisa mitruma pakāpe (70-90%). No pazemes avotiem plūstošie ar radonu bagātinātie siltie ūdens tvaiki rada neatkārtojamu dziedniecisku efektu.
Radona ejas ieteicamas balsta-kustību aparāta traucējumu, elpošanas ceļu saslimšanas un ādas slimību gadījumos. Šī rekreācijas un terapeitiskā procedūra tiek rekomendēta pieaugušajiem un bērniem no 16 gadu vecuma.
Pirms doties raktuves ejā, Jūs aizpildīsiet speciālu anketu un Jums tiks veikta medicīniskā apskate (tās laikā pārbaudīs sirds-asinsvadu sistēmas darbību). Ja Jums ir ārstējošā ārsta slēdziens, vēlams to uzrādīt. Īpaši aprīkots vilcieniņš Jūs nogādās 1800 m dziļumā Radhausberga kalna iekšienē. Siltums un mitrais gaiss izraisa dabisku organisma sasilšanu (ķermeņa temperatūra paaugstinās par 0,5 - 1°C).
Asinsvadi paplašinās, elpošana kļūst biežāka, sirdsdarbība paātrinās, uzlabojas asinsrite. Šo parādību, kam piemīt arī sāpes mazinoša un imūnsistēmu stimulējoša iedarbība, medicīnā sauc par hipertermiju.
Iedarbība ir vēl jo spēcīgāka, pateicoties radona tvaikiem, kas, nokļūstot organismā caur plaušām un ādu, stimulē vielmaiņu un atjaunošanās procesus šūnu līmenī.

Pie navigācijas

Ekskursija uz Cīrihi

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Jūs tiekat aicināti ekskursijā uz Cīrihi – uz tāda paša nosaukuma kantona galvaspilsētu un lielāko Šveices Konfederācijas pilsētu. Cīrihe slavena arī kā viens no lielākajiem pasaules finanšu centriem un paradīze tiem, kam iepirkšanās ir vaļasprieks.
Tāpat Cīrihē ir ievērojami kultūrvēsturiski objekti: senatnīgas pilis un baznīcas, mākslas galerijas ar brīnišķīgām gleznu kolekcijām, kurās ir Šagāla, Miro un Pikaso darbi, kā arī visdažādākie muzeji visdažādākajām interesēm. Apskates ekskursija pa brīnišķīgo Šveices pilsētu notiks krieviski runājoša gida vadībā.

Pie navigācijas

Ekskursija uz Insbruku un Rīdela stikla manufaktūras apmeklējums

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Ekskursija uz Tiroles galvaspilsētu – Insbruku – Jūs noteikti neatstās vienaldzīgu. Tā ir lieliska kūrortpilsēta ar tūkstošgadu vēsturi, kas divreiz bijusi arī ziemas Olimpisko spēļu mājvieta. Lieliskajā vecpilsētas daļā, kur it viss liecina par agrāko laiku Austrijas imperatoru varenību, Jūs varēsiet aplūkot Insbrukas simbolu – bijušo Habsburgu rezidenci „Zelta jumtu”, kā arī apmeklēsiet imperatora Maksimiliāna kapa vietu.
Pilsētas ievērojamākās vietas Jūs varēsiet apmeklēt, izmantojot audiogida pakalpojumus krievu valodā.
Ekskursijas noslēgumā Jūs piedalīsieties apbrīnojamā ceļojumā uz stikla pūšanas pasauli – vispasaules slavu guvušo Rīdela stikla manufaktūru (Riedel Glas Manufaktur) Kufšteinas miestiņā. Stikla fabrikā Jūs redzēsiet, kā talantīgi stikla meistari rada stikla šedevrus (handmade), vadoties pēc aptuveni divus tūkstošus gadu senām tehnoloģijām un tradīcijām. Daudzus no šiem šedevriem Jūs varēsiet iegādāties manufaktūras izstāžu telpā-veikaliņā.

Pie navigācijas

Ekskursija uz Minheni

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Tas būs aizraujošs vienas dienas brauciens pēc Jaungada dāvanām uz Bavārijas galvaspilsētu. Masveida Ziemassvētku izpārdošanas Minhenē, kuru laikā atlaides sasniedz pat 70%, šosezon paredzētas no 28. decembra līdz pat februāra pirmajiem datumiem.
Bet atsevišķi veikali un tirdzniecības centri pazeminātas cenas plašam preču klāstam sāks piedāvāt vēl agrāk. Iepirkšanās braucienā Jūs gaida arī Bavārijas galvaspilsētas interesantāko un ievērojamāko vietu apskate, ko varēsiet veikt, izmantojot audiogidu krievu valodā.

Pie navigācijas

Ekskursija uz Venēciju

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Jums tiek dota iespēja veikt ceļojumu no sniegotās Austrijas uz visapbrīnojamāko pilsētu pasaulē – pilsētu uz ūdens. Nozīmīgākie Venēcijas harmoniskās arhitektūras šedevri tika radīti laikā no 12. līdz 16. gs.
Savukārt zaigojošās ūdenslāses šo ēku logos un namu sienu plaisās rada noslēpumainības gaisotni. Šauras un tumšas ejas pēkšņi iziet uz milzīgiem, baložu pārpilniem laukumiem vai nesaskaitāmiem kanāliem, kurus izrotā brīnišķīgi tiltiņi. Venēcijā valda burvīga un neaprakstāma svētku aura. Ekskursiju-pastaigu pa pilsētas vēsturisko centru vadīs krieviski runājošs gids.

Pie navigācijas

Iepirkšanās ekskluzīvā Minhenes slēgtā tirdzniecības centrā

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Jaunākā tendence Eiropas mazumtirdzniecībā – slēgtie tirdzniecības centri. No visiem labi zināmajiem atlaižu veikaliem (outlet) un centriem šis jaunais tirdzniecības formāts atšķiras ar to, ka ir izveidota ierobežota to apmeklēšanas sistēma – kā kluba biedriem, kā arī to, ka globālos zīmolus klubā pārstāv ne tikai iepriekšējā gada kolekciju preces – klubā pārstāvētas arī aktuālā gada līnijas, kuras tiek tirgotas par speciālām cenām (atlaides līdz pat 70%). Kompānija Tez Tour piedāvā saviem klientiem īpaši organizētu braucienu uz vienu no tādiem tirdzniecības klubiem-centriem Minhenes pievārtē: "Schustermann & Borenstein Designer Fashion”.
Tūristi šo tirdzniecības centru, kas atrodas slēgtā teritorijā, apmeklēs kopā ar gidu – nelielās grupās. Tūristiem būs vienas dienas ieejas caurlaides iepirkšanās paradīzē. Aizbraukt no "Schustermann & Borenstein Designer Fashion” bez iepirkumiem praktiski nav iespējams. Apmaksu var veikt skaidrā naudā, ar kredītkartēm, bet ES valstu nerezidentiem par pirkumiem tiek izrakstīti PVN nodokļu atmaksas čeki (Tax Free Refund).

Pie navigācijas

Muzeja "Swarovski kristālu pasaule” apmeklējums

Veids: Apskates

Ilgums: Puse dienas


Brauciens uz leģendāro muzeju ir viena no atmiņā paliekošākajām ekskursijām. Pazīstamāko dizaineru darinājumi, kas strādājuši austriešu arhitekta Andrē Hellera vadībā, „Swarovski kristālu pasaulē” pārsteidz ar oriģinalitāti un skaistumu.
"Swarovski kristālu pasaulē” cilvēks jūtas kā iegrimis skaistā sapnī par daiļo. Ekskursijas programmā iekļauts arī pasaulē lielākā "Swarovski” veikala apmeklējums – tajā izstādīta ievērojamās austriešu firmas daudzveidīgā produkcija. Šeit cenas ir par 20-25% zemākas kā citur.

Pie navigācijas

Neišvānšteinas pils

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Neišvānšteinas pili atpazīs ikviens, kas reiz lasījis brāļu Grimmu vai Šarla Perro pasakas, redzējis Disneja studijas filmu „Guļošā skaistule” vai pats bijis Disnejlendā.
„Sapņu pils”, kas 19. gs. uzbūvēta par godu daiļo mūzu kalpam – operu komponistam Rihardam Vāgneram, tiek uzskatīta par ekscentriskā Bavārijas karaļa Ludviga neparastāko arhitektūras projektu. Greznība un interjera izmeklētais skaistums – Tanheizera grota, gobelēni par nībelungu tēmu – apvienojumā ar tā laika vismodernāko tehniku pārsteidz pat pieredzējušākos ceļotājus. Pils iekštelpās viesi varēs izmantot audiogida pakalpojumus krievu valodā.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account