Ekskursijas: Austrija, Vīne - AUSTRIJA

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Ekskursija ar autobusu "Donavas ielejas pilis"

Veids: Apskates

Ilgums: Trešdienās, apmēram 6,5 stundas


Ekskursijas programmā ietilpst piļu apmeklēšana (Kreuzenstein, Grafenegg un Benediktinerstift)

Pie navigācijas

Ekskursija ar autobusu "Nakts Vīne"

Veids: Apskates

Ilgums: Pirmdienās, vakarā


Ekskursija sevī ietver braucienu pa Vīnes villu rajonu, uzbraukšana Kalenberga kalnā (panorāmas skatu laukums). Vakariņas vienā no vīna tavernām Grincingas rajonā (ekskursijas cenā ietilpst vīna glāze vai sulas glāze bērniem, uzkodas, karstais ēdiens, deserts), neliela ekskursija ar autobusu pa vakara Vīni un ierašanos viesnīcā.
Grincinga – tas ir Vīnes ziemeļrietumu rajons, kas ietilpst pilsētas robežās jau kopš 1892.gada,un arī šodien saglabā Centrāleiropas neliela ciemata viduslaiku tēlu. Šīs ģeogrāfiskās vietas nosaukums saistīts ar Grincingu dzimtu, kura šeit iesakņojusies kopš seniem laikiem – XII gadsimtā. Šis reģions, pirmkārt, slavens ar to, ka tieši aiz mājām sākas vīnogulāju lauki, un gandrīz katrā mājā centrālajās ielās var atrast nelielu restorānu, kur jums piedāvās vietējā ražojuma jaunu vīnu. Pēc senas privilēģijas, vīnogu vācējiem ir tiesības liet vīnu uz vietas, tie ir vīni, kam nav vēl gads.

Pie navigācijas

Ekskursija ar autobusu "Pilis un vīns"

Veids: Apskates

Ilgums: Trešdienās, apmēram 6,5 stundas


Programmā ietilpst:
• cietokšņa Burg Forchtenstein apmeklēšana (ieejas biļetes ietilpst cenā),
• ekskursija ar kājām Burgenlandes galvaspilsētā – Aizenštadtes pilsētā,
• pastaiga parkā un Schloss Esterhazy pils apmeklēšana (ieejas biļetes iekļautas cenā),
• vietējo vīnu degustācija (iekļauta cenā)
Esterhazi kņazu dzimta piederēja pie Eiropā visietekmīgākajām galmu dinastijām. Esterhazi pilis un cietokšņi iekļauti Austrijas kultūras mantojuma sarakstā.
Esterhazi Pils – cietoksnis (Schloss Esterházy)
Ēka tika uzcelta XIII-XIV gadsimtu mijā gotiskā stilā kā cietoksnis, bet 1622.gadā Habsburgu dinastijas karaliene to uzdāvināja vienam no bagātākajiem kņaziem – Nikolausam Esterhazi. Tieši viņam ienāca prātā ideja uzbūvēt personīgo Versaļu – Ludviga XIV pils ansambļa kopiju. Šodien Esterhazi pilī ir 200 istabas un 6 zāles.
Pompozais kņazu ģimenes dzīves stils apmeklētājiem mantojumā atstājis lieliskas gleznas, porcelāna traukus mantojumā no madam de Pompadur, unikālu sudraba priekšmetu kolekciju. Esterhazi pils neatkārtojamā akustika un atmosfēra iedvesmoja komponistu Jozefu Haidnu, kurš strādāja pie kņaziem vairāk nekā 40 gadus. Nosaukta par godu viņam ‘Haidna zāle’ ,ar freskām baroka stilā un dekoratīvās mākslas darbiem, ir viena no labākajām koncertzālēm pasaulē. Liels Pils parks, kas ir ap Esterhazi pili , šodien tiek atzīts par vienu no skaistākajiem dārziem Eiropā
Šodien zem daudzgadīgu koku vainagiem var redzēt Leopoldīnes baznīcu, oranžēriju, alas, strūklakas un statujas.
Forhtenštainas Cietoksnis (Burg Forchtenstein)
Forhtenštaina – nepieejams cietoksnis, kas aizsargāja valsti no turku uzbrukumiem un kas ir Esterhazi dzimatas dārgumu glabāšanas vieta.
Pils ēkā apskatāms kņazu arsenāls, kas savākts 300 gadu laikā: dekoratīvie un reti medību ieroči, trofejas no karalaikiem ar turkiem, prūšiem un francūžiem; gleznu galereja ar monumentālo kauju attainojumiem un dzimtas portretiem, dārglietu kolekcija.
Cietokšņa dārglietu glabātuvē ir pulksteņu kolekcija, kā arī filigrāni priekšmeti no ziloņkaula, kas darināti XVII gs.
Dzimtas portretu galereja viesus iepazīstinās ar Esterhazi dzimtas vēsturi.
Īpašu apmeklētāju interesi izraisa pasaulē vienīgais, pilnā augumā veidotais Vlada Tepeša portrets, kas pazīstams ar vārdu ‘Grāfs Drakula’, kuru tāpat kā hunnu karali Stilu, uzskata par Esterhazi dzimtas priekštečiem. Ekskursijas noslēgumā apmeklētāji var paskatīties 142 m dziļā akā.
Vīnu degustācija.
Maigs klimats, vairāk nekā 300 saulainas dienas gadā, lieliska augsne un daudzu gadsimtu vietējo vīnkopju pieredze izveidojuši Burgenlandi par vienu no labākajiem vīna reģioniem. Iepazīstaties ar Burgenlandes vīna darināšanas īpatnībām: piesātinātiem sarkanajiem un baltajiem vīniem, kā arī ar pasaulē pazīstamajiem Blaufränkisch un Uhudler — senie vīni ar meža zemenes aromātu.

Pie navigācijas

Ekskursija ar autobusu "Vīnes mežs"

Veids: Apskates

Ilgums: Pirmdienās, apmēram 3,5 stundas


Maršruts sevī ietver Bādenes pilsētas apskati, kas slavena ar saviem termālajiem avotiem un vīna darināšanu. Bādenē tūristi iepazīstas ar galvenajiem pilsētas apskates objektiem un kūrortpilsētas vēsturi.
Pēc tam ekskursijas turpinājumā Kūrorta parka rajons, tūristiem rāda vecāko kazino Austrijā un māju, kur dzīvoja Bēthovens. Ekskursijas ietvaros – Cisterciešu Svētā Krusta klosteris (Heiligenkreuz).
Klosterī – svētīta vīna degustācija, ko darina tieši šeit (cenā ietilpst arī klostera uzkodas).
Atpakaļceļā autobuss brauc caur Maeijerlingu, kas kļuva bēdīgi slavena ar kroņprinča Rūdolfa un viņa iemīļotās divkāršo pašnāvību 1889.g.

Pie navigācijas

Ekskursija ar autobusu pa Vīni + "strūdeles šovs"

Veids: Apskates

Ilgums: Piektdienās, sestdienās, svētdienās, apmēram 4 stundas


Vīne – majestātisku piļu, viduslaiku laukumu, kolorītu ielu pilsētu. Pilsēta pie Donavas, tai apkārt Vīnes mežs. Dzejnieku un mūziķu pilsēta, mājīga, dzīvespriecīga un nedaudz domīga. Mūžīga pilsēta...
Ekskursijas ietvaros tūristi iepazīstas ar galvenajiem Vīnes apskates objektiem, kas atrodas aiz loka un Rigstrasse: Vīnes Opera, Dabas zinātņu vēstures Muzejs un Mākslas Vēstures Muzejs, Parlaments un Rātslaukums, Burgteātris un Universitāte. Iepazīšanās ar austriešu mākslinieka Hundertvasera darbiem. Šenbrunas pils apmeklēšana, tā kādreiz bija Habsburgu vasaras rezidence (ieejas biļetes apmaksātas). Šenbrunas pils parka apskate un ‘Strūdeles šovs’ imperatoru kafejnīcā- ceptuvē ‘Residenz’- tūristi vēro Vīnes stŗūdeles pagatavošanas procesu , ar strūdeles degustāciju.

Pie navigācijas

Ekskursija ar autobusu Vīne - Zalcburga

Veids: Apskates

Ilgums: Otrdienās, apmēram 3 stundas


Zalcburga – apmeklējuma ziņā – otra apmeklētākā Austrijas pilsēta (pēc Vīnes). Tai pašā laikā daudzi, kuri šeit pabijuši, uzskata, ka labākas vietas Austrijā nav ! Un , lūk, kāpēc! Festivāli un koncerti!
Zalcburga – salīdzinoši neliela pilsēta, tai pašā laikā tā ir viena no pasaulē pazīstamākajām. Pasaules slavenību tā iemantojusi, pateicoties Mocartam, kurš piedzima šajā pilsētā. Tagad katru gadu šeit notiek mākslas festivāls. Zalcburgas festivāls – satriecošs mūzikas festivāls. Lieldienu festivāls un koncertu cikli vilina uz Zalcburgu tūkstošiem mūzikas cienītāju no visas pasaules. Taču pilsēta slavena arī ar saviem arhitektūras pieminekļiem!
Krievu valodā runājošs gids pavada tūristus pa visu maršrutu no Vīnes līdz Zalcburgai un iepazīstina tos ar vēsturi. Tūristi apmeklē trīs Austrijas federālās zemes: Lejas Austrija, Augšējā Austrija un Zalcburga. Maršruts noris gar Alpu skaistākajiem ezeriem ar lieliskām kalnu ainavām. Tūristiem pastāstīs par Zalckamergutu, kur imperatoram Francim Jozefam patika atpūsties ar savu ģimeni.

Pie navigācijas

Ekskursija ar kājām Vīnes vēsturiskajā centrā

Veids: Apskates

Ilgums: Piektdienās, sestdienās, svētdienās, apmēram 2 stundas


Maršruts sākas ar pastaigu pa Vīnes ielām Kaerntnerstrasse un Graben (transfērs līdz Vīnes Operas ēkai – ekskursijas sākuma vietai). Tūristi redzēs Mēra kolonnu, romiešu impērijas drupas, Hofburgas pili – Habsburgu dinastijas bijušo ziemas rezidenci, Svētā Stefana katedrāli (katedrāles apmeklēšana – pēc ekskursijas, pēc vēlēšanās). Sākumā Hofburga bija viduslaiku cietoksnis. Par tiem laikiem šodien liecina līdz mūsdienām saglabājusies pils kapela. Nostiprinoties Habsburgu varai un paplašinoties tiem piederošai teritorijai, cietoksnis tika uzcelts kā grezna rezidence.

Pie navigācijas

Ekskursija ar kājām Zalcburgas vēsturiskajā centrā

Veids: Apskates

Ilgums: Otrdienās, apmēram 2 stundas


Eksursijas programmā ietilpst pilsētas galvenie apskates objekti, pastaiga pa Mirabellas pils parku un vietām, kas saistītas ar Mocarta vārdu. Pie Zalcahas upes paveras vecpilsētas panorāma, kur atrodas Hohenzalcburgas cietoksnis (Hohensalzburg). Pēc ekskursijas tūristiem brīvais laiks. Viņi var pasēdēt pilsētas kafejnīcā vai restorāniņā un apmeklēt pilsētas veikalus. Senais Hohenzalcburgas cietoksnis (XI gadsimts) – Zalcburgas vizītkarte. Tas ir liekākais viduslaiku cietoksnis Eiropā, kas starp, citu saglabājies pirmatnējā izskatā, kas ir retums. Ir vērts apmeklēt arī Svēta Pētera klosteri, kur iztēli pārsteidz katedrāles un pilis (Helburna un Mirabella). Zalcburga slavena ar neparastām baznīcām, mākslas galerejām un antikvariātiem. Skaistākie dabas reljefa skati!

Pie navigācijas

Galereja Swarovski

Veids: Apskates

Ilgums: Pirmdienās, apmēram 1,5 stundu


Galereja Swarovski Vīnē ir kas vairāk nekā pirkumu vietu. Tas ir ceļojums kristālu un dizaina pasaulē. Jau pati neparastā fasāde, izgaismota un ar tūkstoš kristāliem dekorēta , aicina nokļūt pasakā. Krievu valodā runājoša darbinieka pavadībā apmeklētāji iepazīsies ar kompānijas vēsturi, galerejas trijos stāvos viņus gaida milzīgs dažādu rotaslietu un kārdinošu aksesuāru, avangarda izstrādājumu un simpātisku kristāla figūriņu daudzums.
Ceļojumu piekritējiem, dabas mīļotājiem un medniekiem iespēja notestēt Swarovski Optik augstvērtīgās iekārtas. Katru dalībnieku gaida dāvana no Swarovski.

Pie navigācijas

Koncerta apmeklējums un vakariņas Kursalonā

Veids: Apskates

Ilgums: Ceturdienās un piektdienās, apmēram 3,5 stundas


1862. gadā Vīnē tika atklāts Pilsētas parks, kas veidots angļu stilā. Pēc pieciem gadiem tajā tika uzbūvēts šodien slavenais Vīnes Kursalons.
Šajā koncertzālē , kas veidota itāļu Renesanses stilā, 1868. gadā notika pirmais Johana Štrausa darbu koncerts.
Kopš šiem laikiem Kursalons kļuvis par vienu no Vīnes galma dzīves centriem, vietu, kur notiek deju vakari un muzikāli priekšnesumi. Tūristiem tiek piedāvāta tradicionālā programma ‘Imperatoru valsis’.
Tā sastāv no vakariņām ar 3 ēdieniem Kursalona restorānā (dzērieni tiek apmaksāti papildus) un augstākās kategorijas biļetes uz klasiskās mūzikas koncertu, kas sastādīts noŠtrausa un Mocarta populāriem darbiem.
(Atsevišķos datumos vakariņas notiek viesnīcas Intercontinental Deluxe restorānā, kas atrodas pretī Kursalonam)

Pie navigācijas

Mākslas Vēstures muzejs

Veids: Apskates

Ilgums: Svētdienās, apmēram 2,5 stundas


Mākslas vēstures muzejs (Kunsthistorisches Museum), tajā austrumu, antīkās pasaules skulptūras un dekoratīvās mākslas darbi, monētas, medaļas, zīmogi, ieroči, ekipāžas, mūzikas instrumenti, te ir viena no pasaulē lielākajām gleznu galerejām. Muzejs dibināts 1891.gadā uz Habsburgu dinastijas kolekcijas pamata. Muzeja zālēs Rafaēla, Ticiāna, Veronezes, Rembranta, Rubensa, Vermēra, Djūrera, Kronaha, Velaskezes darbi. Kolekcijas pērle – Pītera Breigela vecākā lielākā gleznu kolekcija.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account