AZERBAIDŽĀNA

Ekskursiju tūre uz Azerbaidžānu – tas ir pasakains un neaizmirstams ceļojums uz brīnišķīgu valsti, kur Jūs gaida lieliskas pilsētas, noslēpumaini senatnes un viduslaiku pieminekļi, zaļojoši parki un silta, patīkama saule. Ekskursiju tūres uz Azerbaidžānu ir dažādas: svētceļojumi, vīna tūres, paklāju tūres (paklāju aušanas centra, Kubas, apmeklējums), kultūrvēsturiskās tūres... ‎Ļoti populāra ir "7 skaistuļu" tūre, kuras ietvaros tiek apmeklētas valsts septiņas skaistākās pilsētas.
Baku, Azerbaidžānas galvaspilsēta, un tās slavenie arhitektūras pieminekļi: viduslaiku rajons "Ičeri Šeher" ("Iekšējā pilsēta"), nocietinājumu sienas, Širvanšahu pils, "Qiz qalasi ("Jaunavu tornis"), viduslaiku pirtis, karavānu šķūņi…
Vēl ekskursiju tūres uz Azerbaidžānu var būt arī ārstnieciskas: šeit ir lieliski termālie avoti. Masali, Gusarā, Naftalanā, Baku un Gjandžu piedāvā procedūras ar minerālo ūdeņu un naftalāna naftas izmantošanu, sāls alu apmeklējumus un citas procedūras lieliskai labsajūtai. Aktīvās atpūtas cienītājus gaida niršana, kalnu slēpošana, alpīnisms un vienkāršas pastaigas kalnos.
 Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account