Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

BOLĪVIJA

Eksotiskais ceļojums uz Bolīviju būs kā elpu aizraujošs atpūtas brauciens, kurā apskatīt augstāko kalnu ezeru Titikaku (tā apkārtnē peld pašdarinātas niedru laivas), lielāko sālsezeru Ujuni... Bolīvija ir valsts Dienvidamerikā, kurai ir ļoti interesants stāsts, kā tā tika pie sava nosaukuma. Reiz dzīvoja tāds vīrs vārdā Simons Bolivara, kura vadībā Bolīvija, Kolumbija, Peru, Ekvadora, Panama un Venecuēla atbrīvojās no Spānijas impērijas, kas pirms tam bija apspiedusi šo reģionu. Eksotiskā ceļojuma laikā pa Bolīviju redzēsiet visdažādākās dabas ainavas, jo valsts teritorijā ir gan kalni, gan līdzenumi, gan tuksneši, gan stepe. Bolīvija atrodas diezgan augstu virs jūras līmeņa – 4000 metru augstumā, tādēļ populārākais augs, kas redzams visā valsts teritorijā ir zāle, bet populārākais dzīvnieks – lama.

EKSOTISKIE EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Bolīvija

cena no 3064 €

Par kūrortu Bolīvija

Plānojot ekskursiju ceļojumu uz eksotisko Bolīviju, iesakām apskatīt Titikakas ezeru, kas ir pasaulē augstākais kuģojamais ezers, kura teritorijā atrodas sens inku templis, Mēness ieleja, Saules un Mēness salas, kas ir indiāņu svētvietas. Tāpat eksotiskajā Bolīvijā iesakām apskatīt sālsūdens ezerus Popo un Ujuni. Kaut arī Ujuni ezerā nekad nav dzīvojušas zivis, tā teritorijā atrodas Zivju sala, uz kuras savukārt aug ievērības cienīgi, 1000 gadu veci kaktusi.
Ekskursiju ceļojuma laikā pa Bolīviju iesakām apskatīt arī valsts galvaspilsētu Lapasu. Interesanti apskates objekti tajā ir San Francisko baznīca, Museo de Oro – zelta muzejs, Arhitektūras un Nacionālais mākslas muzejs un, protams, Kokaīna muzejs – tajā redzamas ekspozīcijas, kas stāsta par kokaīna nozīmi Bolīvijas vēsturē un mūsdienās. Bolīvijā augstu kalnos aug kokas koks, no kura iegūst kokaīnu un kura dēļ Bolīvija kļuvusi par gana iecienītu tūrisma valsti visā pasaulē.