Ekskursijas: Bulgārija, Burgasa, Saulainais Krasts, Obzora, Pomorie, Varna, Zelta Smiltis, Albena - BULGĀRIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Jūras kruīzs (All Inclusive)

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Tas būs romantisks kruīzs, kas ļaus baudīt izklaidi, kā arī interesanti un jautri pavadīt dienu uz kuģa „Ali Baba” klāja. Jūs gaida daudzpusīga animācijas programma gan pieaugušajiem, gan bērniem.
Jūs izbaudīsiet atpūtu pludmalē un uz jahtas klāja, no kurienes varēsiet pilnībā novērtēt Bulgārijas Melnās jūras un tās piekrastes skaistumu.
Spirdzinošu peldi būs iespējams baudīt arī Dilboka līča ūdeņos. Uz kuģīša klāja nodrošinātas gardas pusdienas (iekļauts: salāti, uz grila cepta zivs, deserts, kā arī bezalkoholiskie un alkoholiskie dzērieni neierobežotā daudzumā). Par to, lai Jūs visu laiku būtu labā noskaņojumā, parūpēsies kuģa apkalpe.

Pie navigācijas

Nesebra

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Nesebra ir viena no senākajām pilsētām Eiropā, tā atrodas skaistā pussalā Bulgārijas Melnās jūras dienvidu piekrastē. Nesebra ir slavena ar savu savdabīgo Bulgārijas Atdzimšanas perioda arhitektūru, šaurajām, bruģētajām ieliņām, kā arī arheoloģiskajām un vēsturiskajām liecībām par dažādiem laikmetiem, dažādām tautām un civilizācijām – trāķiešiem, senajiem grieķiem, romiešiem, bizantiešiem un bulgāriem. Ekskursija iepazīstinās tūristus ar seno Nesebras namu arhitektūru un 6., 10., 11., 14. gs. celtajiem kristiešu
Dievnamiem. Tiks apmeklētas Sv. Stefana un Sv. Spasa baznīcas. Pusdienas restorānā. Brīvais laiks. Atceļš uz kūrortu Zelta smiltis.

Pie navigācijas

Nesebra un jūras kruīzs (All Inclusive)

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Dienas programma: ekskursija-pastaiga pa Nesebras pilsētu. Nesebra ir viena no senākajām pilsētām Eiropā, tā atrodas skaistā pussalā Bulgārijas Melnās jūras dienvidu piekrastē. Nesebra ir slavena ar savu savdabīgo Bulgārijas Atdzimšanas perioda arhitektūru, šaurajām, bruģētajām ieliņām, kā arī arheoloģiskajām un vēsturiskajām liecībām par dažādiem laikmetiem, dažādām tautām un civilizācijām – trāķiešiem, senajiem grieķiem, romiešiem, bizantiešiem un bulgāriem.
Ekskursija iepazīstinās tūristus ar seno Nesebras namu arhitektūru un 6., 10., 11., 14. gs. celtajiem kristiešu Dievnamiem. Ekskursijas turpinājumā jūras kruīzs ar kuģīti „Magelāns”, kur Jūs varēsiet baudīt izklaidi, kā arī interesanti un jautri pavadīt dienu uz kuģīša „Magelāns” klāja. Būs iespēja pamakšķerēt, kā arī izpeldēties. Jūs gaida daudzpusīga animācijas programma gan pieaugušajiem, gan bērniem. Kruīza laikā Jūs varēsiet pilnībā novērtēt Bulgārijas Melnās jūras un tās piekrastes skaistumu.
Uz kuģīša klāja Jums nodrošinātas gardas pusdienas (iekļauts: salāti, uz grila cepta zivs, deserts, kā arī bezalkoholiskie un alkoholiskie dzērieni neierobežotā daudzumā). Par to, lai Jūs visu laiku būtu labā noskaņojumā, parūpēsies kuģīša apkalpe.

Pie navigācijas

Safari tūre ar džipiem-kabrioletiem (dienvidu piekraste)

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Tūre ar džipiem-kabrioletiem! Būs iespēja arī pašiem vadīt džipu (ja ir autovadītāja tiesības). Programmā iekļauta šaušana ar pneimatisko ieroci.
Tūristi safari tūrē ar džipiem dodas no kūrorta Saulainais krasts. Tūres dalībnieki tiek iepazīstināti ar maršrutu un instruēti par drošības noteikumiem. No kūrorta Saulainais krasts ekskursanti dodas uz Eleniti, sasniedz akmens upes gultni un Sv. Nikolaja kalna virsotni (rajona augstākais punkts). Pietura neskartas dabas pludmalē un brīvais laiks peldei.
Turpinājumā tūristi iebrauc Emonas ciemā, apmeklē baznīcu un lūgšanu vietu pie jūras. Pusdienas – BBQ uz kokoglēm; augļi, kafija, minerālūdens, alus un vietējā ražojuma bezalkoholiskie dzērieni. Tūristiem pašiem ir iespēja uzcept sev šašlikus.

Pie navigācijas

Balčika – botāniskais dārzs – vakara jūras kruīzs (All Inclusive)

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Šī ir vakara ekskursijas programma, kas paredz: kādreizējās Rumānijas karalienes Marijas vasaras rezidences un parka arhitektoniskā ansambļa apskati pie Balčikas pilsētas, kā arī botāniskā dārza apmeklējumu, kurā ir vairāk nekā 3000 augu veidu. Īpaši iespaidīga ir kaktusu plašā kolekcija.
Pēc tam no Balčikas pilsētas ostas ar kuģi "Ali Baba” Jūs dosieties braucienā pa jūru un baudīsiet vakariņas (BBQ). Sekos jautra diskotēka (dzērieni iekļauti, All Inclusive).

Pie navigācijas

Bulgāru nacionālais vakars (Bulgārijas lauku ciems)

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Iepazīšanās ar bulgāru laukiem tradicionālu māju un amatnieku ielas apmeklējums. Tūristi iepazīsies ar mājdzīvniekiem, kādus bulgāri tur lauku sētās.
Tūristiem tiks piedāvāta bagātīga bulgāru nacionālā ēdienkarte; tāpat sarkanvīns un baltvīns (no mucām un bez ierobežojuma); mazos lauku ciema viesus priecēs programma-spēle, kurā piedalīsies klauni, kā arī izbrauciens ar ēzelīša vilktiem ratiem.
Ekskursijā iekļauta unikāla folkloras programma, bulgāru dejas uz kvēlošām oglēm, dzīvā mūzika.

Pie navigācijas

Bulgāru nacionālais vakars (ziemeļu piekraste)

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Tematiskā vakara programmā: vakariņas nacionālās virtuves restorānā "Košarite” ("Кошарите”), plaša folkloras programma, bulgāru dejas uz kvēlošām oglēm, diskotēka.

Pie navigācijas

Nesebra un vakara jūras kruīzs (All Inclusive)

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Vakara programma: ekskursija-pastaiga pa Nesebras pilsētu. Nesebra ir slavena ar savu savdabīgo Bulgārijas Atdzimšanas perioda arhitektūru, šaurajām, bruģētajām ieliņām, kā arī arheoloģiskajām un vēsturiskajām liecībām par dažādiem laikmetiem, dažādām tautām un civilizācijām – trāķiešiem, senajiem grieķiem, romiešiem, bizantiešiem un bulgāriem.
Ekskursija iepazīstinās tūristus ar seno Nesebras namu arhitektūru un 6., 10., 11., 14. gs. celtajiem kristiešu Dievnamiem. Ekskursijas turpinājumā tūre pa jūru ar kuģīti "Magelāns”. Vakariņas uz kuģīša (BBQ). Diskotēka uz kuģīša – dzērieni iekļauti ekskursijas cenā (All inclusive).

Pie navigācijas

Rožu ieleja – Šipkas kalns – Veliko Tirnova – iestudējums-šovs "Skaņa un gaisma”

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Tas būs neaizmirstams ceļojums uz Stara Planinas kalnu grēdas dienvidu pakāji un leģendāro Šipkas kalna virsotni, iepazīšanās ar senlaiku vēsturi un mūsdienu diženumu, dodoties pa drosmīgo krievu karavīru un bulgāru zemessargu kauju vietām. Tas būs brauciens uz pasakaino Rožu ieleju, kurā izkaisītas arī trāķiešu civilizācijas – vienas no senākajām Eiropā – atstātās piemiņas liecības: svētvietas, kulta celtnes un kapenes.
Tas būs Rožu muzeja apmeklējums Kazanlikas pilsētā – iespēja iepazīties ar slavenās rožu eļļas ieguves un izgatavošanas procesu, iespēja skatīt, kā top produkti uz rožūdens bāzes. Pusdienas. Šipkas Dievnama-pieminekļa apmeklējums. Šipkas varonīgās cīņu epopejas pozīciju apskate virsotnē, kas nosaukta krievu ģenerāļa Stoļetova vārdā.
Pārbrauciens uz Veliko Tirnovu – Bulgārijas otrās caristes laiku galvaspilsētu: bulgāru viduslaiku cietokšņa Carevecas uzkalnā apskate un iepazīšanās ar seno amatnieku ieliņu, tās namiem. Brīvais laiks. Vakariņas. Ekskursijai ir emocionāli saviļņojošs noslēgums, apmeklējot un noskatoties iestudējumu-šovu „Skaņa un gaisma”. Atbrīvošanas cīņu hronikās pieminētā uzkalna fonā skan iespaidīga un aizkustinoša mūzika, iemirdzas daudzkrāsainas gaismas, spožus starus met lāzeri, un iedunas baznīcas zvanu koris – tas viss vēsta par slaveno un dramatisma pilno Bulgārijas vēsturi. Atceļš uz kūrortu.

Pie navigācijas

Safari tūre ar džipiem-kabrioletiem (ziemeļu piekraste)

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Tūre uz visu dienu, braucot ar džipiem-kabrioletiem pa Varnas pilsētas zaļojošo apkaimi! Būs iespēja arī pašiem vadīt džipu (ja ir autovadīšanas tiesības). Pusdienu ēdienkarti veido bulgāru „firmas ēdieni”, alus, bezalkoholiskie dzērieni (neierobežotā daudzumā).
Tūristi safari tūrē ar džipiem dodas tieši no viesnīcas. Pulcēšanās vieta – avots netālu no Aladžas klostera. Tur tūres dalībnieki tiek iepazīstināti ar maršrutu un instruēti par drošības noteikumiem. Seko tūres posms, braucot caur Krumovo ciemu uz Doliščes ciemu. Pietura šajā ciemā un kandžas aparāta apskate. Tālākais maršruts ved, izbraucot caur Novakovo un Krumovo ciemiem, pa šaurām takām neskartā mežā, kur valda patīkami vēss pavēnis. Turpinājumā pareizticīgo mūku Sv. Marinas klostera apmeklējums. Tūres animators iepazīstina grupu ar leģendu par klostera dibināšanu. Iespēja atveldzēties ar dziedniecisku ūdeni no avota, kas izplūst svētītajā klostera teritorijā. Pēc tam ceļš aizvijas gar skaistiem ezeriem pie Nikolajevko ciema. Tur iespējams novērot retu sugu ūdensputnus. Nākamā pietura – Suvorovo pilsētā. Pilsētas mošejas, kuras kupolā „ieklīdusi” krusta zīme un kamdēļ šī mošeja uzskatāma par unikālu, apskate. Tūristi tiek iepazīstināti ar leģendu par to, kā celta šī mošeja. Pusdienas. Ēdienkarte: salāti, svaigi cepti plācenīši, bulgāru gaumē uz grila cepta gaļa ar sutinātiem kartupeļiem piedevās, augļi. Alus, minerālūdens un bezalkoholiskie dzērieni neierobežotā daudzumā.
Tūristu iepazīstināšana ar senajiem bulgāru amatnieku arodiem; peldēšanās baseinā; makšķerēšana; bērniem – rotaļlaukums; šaušana ar pneimatisko ieroci u.c. atrakcijas. Tūre turpinās pa celiņu, kuru gar meža malu iebraukuši pajūgi, bet pēc tam ceļš izvijas cauri Prosečenas un Banovo ciemiem. Tālāk džipi izbrauc uz ceļa, no kura paveras skaists panorāmas skats uz Varnas pilsētu un Varnas ezeru, un dodas Kalimanci ciema virzienā. Seko Bulgārijas šķirnes aitu, zirgu un suņu fermas, kurā pavairo un audzē šos dzīvniekus, apskate. Brinzas, kas pagatavota no aitu piena (bioprodukts), degustācija. Atgriešanās viesnīcās caur Kičevo ciemu.

Pie navigācijas

Sozopole – Ropotamo

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


No rīta transfers uz Sozopoles pilsētu, vissenāko Milētas grieķu dibināto (610. g. p.m.ē.) koloniju, kurai viņi deva slavenā Olimpa dieva Apolona vārdu. Sozopoles pilsēta, kas atrodas dienvidos pie Burgasas līča, vilina tūristus ne tikai ar savām apburošajām senajām mājiņām, antīko laiku ēku un tempļu drupām, bet arī miera, klusuma un apgarotības gaisotni.
Par Sozopoles pilsētas, kas vēlāk tika iesaukta par „Glābiņa pilsētu”, ievērojamiem tūrisma objektiem kļuvuši varenie Dievnami, kuri papildus piešķir pilsētai īpašu šarmu. Starp daudzajām baznīcām īpaši iespaidīgs ir „Svētā Georgija” Dievnams, kur tūristi var apskatīt Svētā krusta fragmentu, Sv. Andreja pīšļus, kā arī Sv. Jāņa Kristītāja pīšļus, kuri nesen tika atklāti izrakumos netālajā Sv. Ivana salā. Šīs kristiešiem tik būtiskās reliģiskās relikvijas devušas pamatu dažiem vēsturniekiem Sozopoli nodēvēt par Bulgārijas Jeruzalemi.
Pēc iepazīšanās ar Sozopoli sekos stundu ilgs brauciens pa jūru ar kuģīti, kura laikā pa ūdensceļu tiks apliektas gleznainās Sv. Ivana un Sv. Pētera salas. No turienes paveras elpu aizraujošs brīnišķīgs skats uz Bulgārijas dienvidu piekrasti. Jāpiemin, ka Sv. Ivana salā mājo lielākā zināmā sudrabkaiju kolonija. Pusdienas uz kuģīša (ēdieni tiek gatavoti uz grila).
Ekskursijas turpinājumā – brauciens ar laivu pa Ropotamo upi, kas atrodas aptuveni 20 km uz dienvidiem no Sozopoles pilsētas un ietilpst dabas rezervāta teritorijā. Dabas rezervātā sastopamas vairāk nekā 100 augu sugas, kas iekļautas Bulgārijas Sarkanajā grāmatā, te mīt vairāk nekā 250 dažādas putnu sugas, no kurām 71 suga arī iekļauta Bulgārijas Sarkanajā grāmatā. Ropotamo upē ir daudz bruņurupuču un milzums zivju mazuļu.
Pie Ropotamo upes grīvas paveras iespaidīgs skats – šaurā upīte pēkšņi pārtop bezgalīgos jūras plašumos. Atceļš uz kūrortu.

Pie navigācijas

Stambula (viena vai divas dienas, ar autobusu)

Veids: Apskates

Ilgums: 2 dienas


Pilsēta, kas bijusi triju impēriju – Bizantijas, Romas un Osmaņu, kā arī triju ticību –kristiešu, pagāniskās un islāma – metropole, neapšaubāmi ir lielākais un spožākais briljants Turcijas tūrisma (un ne tikai!) vaiņagā. Tūristi skatīs diženo Sv. Sofijas katedrāli ar tās unikālajām freskām, seno hipodromu, Zilo mošeju ar brīnišķīgajām balti zilajām Iznikas flīzēm, Topkapi sultānu pili, kas īstenībā ir grandiozs komplekss un kopš 1924. gada atvērts apmeklētājiem kā muzejs.
Tā ekspozīcijas ir ļoti bagātīgas un iespaidīgas. Būs iespēja piedalīties arī papildu ekskursijā "Āzijas krasts” – tas ir brauciens ar kuģīti pa Bosfora jūras šaurumu. Ekskursija noslēgsies ar lielā Stambulas tirgus "Kapali Čarši” (Kapalı Çarşı jeb Grand Bazaar) apmeklējumu.

Pie navigācijas

Varna un delfinārijs

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Ekskursijas programma iesāksies ar Varnas delfinārija apmeklējumu, kur priekšnesuma laikā būs iespēja skatīt tā talantīgos delfīnus un viņu trenerus. Sekos pilsētas apskates ekskursija, kurā iekļauta Sv. Dievmātes debesbraukšanas (Св. Успение Богородично) katedrāles apskate.
Šis ir otrais lielākais Bulgārijas Dievnams (lielāka ir tikai Sv. Aleksandra Ņevska katedrāle Sofijā). Brīvais laiks.

Pie navigācijas

Varnas pilsētas apskates ekskursija

Veids: Apskates


Bulgārijas jūras galvaspilsētas Varnas apskates ekskursija, kurā tiks apmeklēta Sv. Dievmātes debesbraukšanas katedrāle (Св. Успение Богородично; Bulgārijā lielāka par to ir tikai Sv. Aleksandra Ņevska katedrāle Sofijā), "Sporta nams”, kuģis "Drizki”, bulgāru-padomju tautu Draudzības piemineklis, "Pantheon” monuments. Būs brīvais laiks pastaigai pa pilsētas krastmalu, kas ir skaists piejūras zaļās zonas parka un gājēju alejas apvienojums ar daudziem restorāniem, bāriem un diskotēkām. Būs iespēja veikt pirkumus tirdzniecības centrā "Grand MALL Varna”.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account