Ekskursijas: Tenerife - KANĀRIJU SALAS

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Bruņinieku turnīrs Sanmikelas pilī

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Vai Jūs vēlētos nokļūt gadus 400- 500 atpakaļ viduslaikos, lai piedalītos īstā bruņinieku turnīrā? Lai sajustu, ko nozīmē būt cēlam tā laikmeta kavalierim vai arī ceļojošā bruņinieka Sirds dāmai? Šajā dienā šīs Jūsu vēlmes var piepildīties! Apmeklējot Sanmikelas viduslaiku pili (Castillo San Miguel), Jūs nokļūsiet starp karaļa galminiekiem, nerriem, ieročnesējiem un, protams, pašiem bruņiniekiem, kas bruņoti īstiem zobeniem, šķēpiem un pīķiem, ļaus jums pilnībā sajusties kā apkārt risošo notikumu pilnvērtīgiem dalībniekiem.
Ierodoties Jūs sagaidīs pils saimnieki – grāfs ar grāfieni, bet viņu kalpi pavadīs uz turnīra tribīnēm, kur piedāvās ieturēties viduslaiku dzīru garā – bez mūsdienu galda piederumiem. Ievadot turnīru, bruņinieki demonstrēs savas lieliskās jāšanas prasmes, kā arī veiks ļauno garu izdzīšanas ceremoniju. Kā jau piedien īstiem bruņinieku turnīriem, arī šajā katrs bruņinieks starp tribīnēs sēdošajām sievietēm izvēlēsies savu Sirds dāmu un aizstāvēs tās godu pret jebko, kas varētu apšaubīt viņas visbrīnišķīgāko būtību. Jūsu klātbūtnē bruņinieki spīvi un drosmīgi cīnīsies savā starpā, gatavi drīzāk mirt, nekā izrādīt gļēvumu vai piekāpšanos. Lielākā balva bruņiniekam – uzvarētāja gods un viņas Sirds dāmas pasludināšana par turnīra nakts karalieni!
Noteikumi paredz, ka priekšnesuma skatītājiem ir reāla iespēja iespaidot turnīra gala iznākumu. Katra tribīņu daļa ir iezīmēta ar noteiktu krāsu, un tajā sēdošajiem ir jāatbalsta bruņinieks, kas tērpts tādas pašas krāsas kaujas tērpā. Jo aktīvāk un skaļāk Jūs atbalstīsit savu bruņinieku, jo vairāk viņam cerību gūt uzvaru cīņās ar saviem pretiniekiem.
Kad turnīrs būs galā, Jūs tiksiet aicināti uz vienu no pils zālēm, kur vakara turpinājumā notiks diskotēka ar aizraujošu mūziku un šovu.
Ekskursijas cenā iekļauts: transfers, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, biļete ieejai Sanmikelas pilī, vakariņas.
Mūsu ieteikums: viesnīcā vakariņu vietā pieprasiet pusdienas.

Pie navigācijas

Gvimaras piramīdas un Kandelarija

Veids: Apskates

Ilgums: Puse dienas


Ceļojums zudušās Atlantīdas pagātnē, iepazīšanās ar tautu, kas atnākusi no „nekurienes”, salu pirmiedzīvotāju izcelsmes noslēpumi un teorijas, vēsture un skaistākās leģendas: Hesperīdu dārzs, kur Hēraklam bija jāiegūst zelta āboli, peldošā sala-spoks San Borondon...
Salas dienvidu piekrastē netālu no galvaspilsētas atrodas Kandelarijas (Candelaria) pilsēta. Leģenda vēsta, ka tieši šeit 14.gs., laikā, kad salā vēl dzīvoja pagāni guanči, krastā tika izskalota melna Dievmātes, Kanāriju salas svētās aizgādnes, statuja. Tolaik valdošais virsaitis Guimars esot pavēlējis savādo statuju paglābt un novietot Ačbiniko alās. Katru gadu 15. augustā visi Kanāriju salu ticīgie katoļi pulcējas, lai pielūgtu savu svēto aizgādni – Nuestra Senora de la Candelaria.
Tālāk Jūsu ceļš vedīs uz Guimaras ciemu, kas vēl 15. gs. beigās bija rezidence vienam no 9 Tenerifes virsaišiem. Ievērojamākā vieta šajā ciemā ir Piramides de Guimar. Šīs piramīdas līdz pat mūsdienām ir mīkla, kuru arheologi nespēj atrisināt. Runa ir par sešām taisnstūra piramīdām, līdzīgām tām, kādas cēluši maiji un acteki Meksikā.
Ilgu laiku tika uzskatīts, ka piramīdas agrākos laikos no akmeņiem, kurus izcēla, uzarot zemi, apstrādājamo lauku robežu saskares vietās, esot sakrāvuši vietējie zemnieki. Tāda Kanāriju salās esot bijusi plaši pielietota prakse. Vietējie iedzīvotāji zina stāstīt un seni zīmējumi apliecina, ka tādas piramīdas ir bijušas daudzās vietās uz salas. Taču... tika nojauktas tāpēc, ka šķita nekam nederīgas, bet akmeņi tika izmantoti kā lēts celtniecības materiāls. Tieši Gvimaras ciemā esot bijušas deviņas piramīdas, no kurām saglabājušās sešas. 1991. gadā slavenais ceļotājs Tūrs Heijerdāls izpētīja piramīdas un secināja, ka tās nav vienkārši akmeņu krāvumi. Piemēram, tika atklāts, ka piramīdu stūrakmeņi ir rūpīgi apstrādāti, bet zeme pirms to celtniecības tikusi izlīdzināta. Arī piramīdu materiāls ir nevis apaļi laukakmeņi, bet gan lavas gabali. Tomēr Heijerdāls tā arī nespēja noskaidrot, cik vecas ir piramīdas, kā arī atbildēt uz jautājumu, kas tās ir cēlis.
Ekskursijas cenā iekļauts: transfers, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, biļetes ieejai parkā Piramides de Guimar.
Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, uzvelciet ērtu apģērbu un paņemiet līdzi arī siltākas drēbes; noteikti paņemiet līdzi videokameru vai fotoaparātu.

Pie navigācijas

Lagomeras sala

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Aicinām Jūs piedalīties aizraujošā ceļojumā uz Tenerifes kaimiņu salu Lagomeru (La Gomera), kur slavenā jūrasbraucēja un Jaunās pasaules atklājēja Kristofora Kolumba ekspedīcijai bija pēdējā pieturvieta pirms tālā un izdaudzinātā ceļojuma uz Jauno pasauli. No Loskristianosas ostas Tenerifē Jūs ar komfortablu prāmi ieradīsieties Sansebastjanas ostā Lagomeras salā. Sansebastjana ir senākā visa Kanāriju arhipelāga galvaspilsēta, un tajā ir arī senākās arhipelāgā celtās ēkas. Jums būs iespēja izstaigāt šaurās, bruģētās ieliņas, apmeklēt vietas, kas saistītas ar Kristofora Kolumba piemiņu. Lielākā ekskursijas daļa ir saistīta ar Lagomeras salas gleznainajiem kalnu masīviem. Izbraucot no Sansebastjanas dienvidu virzienā, uz varenā Teides vulkāna fona ir redzama Sv. Kristus statuja. Tālākais ceļš Jūs vedīs uz vienu no krāšņākajām vietām salā – Agando bazalta klinti, kas ir atlieka no sena erodējuša vulkāna. Pēc īsa ceļojuma nonāksiet mūžsenā mežā, kurā ir gan daudzu paveidu lauru koki, gan kokveidīgi virši, kas atsevišķās vietās pārsniedz pat 12 metru augstumu. Šī skaistā vieta atrodas Garahonajas Nacionālajā parkā, kas iekļauts UNESCO Cilvēces mantojuma sarakstā. Pēc tam, kad būsiet izstaigājušies pa mežu un baudījuši tā burvību, aicināsim Jūs pusdienās Lasrosas apdzīvotajā vietā, no kurienes paveras pasakaini skaista panorāma. Pusdienu laikā, kad varēsiet mieloties ar Lagomeras salas tradicionālās virtuves ēdieniem, Jūs iepazīstinās ar unikālo svilpotāju valodu (El Silbo) – neparastu saziņas līdzekli, kuru sensenos laikos izveidojuši pirmie arhipelāga iedzīvotāji – guanču cilts. Ekskursijas noslēgumā Jūs iebrauksiet arī vairākos vientuļos, taču neparasti skaistos ciemos – Agulo un Ermigua, bet pēc tam ar prāmi dosieties atpakaļ uz Tenerifi.

Pie navigācijas

Lalaguna + Mersedese + Taganana

Veids: Apskates


Apciemojiet salas pirmo galvaspilsētu Lalagunu un atklājiet vēl viena Tenerifes nostūrīša burvību! Jūs apmeklēsiet salas pirmo galvaspilsētu – Lalagunu (La Laguna), kuru UNESCO 1999. gadā iekļāva Cilvēces kultūras mantojuma sarakstā. Šī ir pirmā Spānijas koloniālā pilsēta, kurai nebija nocietinājumu, un tieši pēc tās līdzības konkistadori 16. gs. cēla savas pilsētas Jaunajā pasaulē. Jūsu tālākais ceļš vedīs pa Anagas kalnu grēdu, tās šaurajām kalnu ielejām ar atsevišķām viensētām, kas it kā aizklīdušas no pasaules – laika ritums šajās vietās, šķiet, ir apstājies. Nobraukuši lejup no kalniem pa šauriem, līkumotiem ceļiem, Jūs nokļūsiet gleznainā zvejnieku ciematiņā Tagananā. Tur Jūs sagaida pārsteigums – visā salā slaveno Tagananas pusdienu ēdienkarte. Pēc pusdienām Jūs dosieties uz Monte de las Mercedes rajonu, kur joprojām ir saglabājušies mūžseni lauru koku meži.

Pie navigācijas

Lansarotes sala

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Ekskursija sāksies agrā rītā ar transferu uz lidostu un pārlidojumu uz Lansaroti. Jūsu pirmās pieturvietas salā būs gleznainie Mačeras, Ugas un Jaisas ciematiņi, kam tradicionāli raksturīgi koši balti namiņi. Tieši tur Jums arī piedāvās brokastis. Ekskursija turpināsies ar apbrīnojamas vietas – Salinas del Janubio apmeklējumu, kur sena vulkāna krāterī tiek iegūta sāls. Turpat netālu skatīsiet Los Hervideros klinšu krastu un "nereāla" izskata smaragdzaļo lagūnu El Golfo. Pēc tam Jūs dosieties uz Timanfaijas Nacionālo parku, kur apmeklēsiet mīklainos un fascinējošos Uguns kalnus (Montanas del Fuego), kur izveidots arī slavenais „vulkāniskais” maršruts, kura noslēguma daļu Jūs veiksiet eksotiskā „pārgājienā” kamieļa mugurā. Pēc Timanfaijas Nacionālā parka apmeklējuma Jūs atgriezīsieties Jaisas ciematiņā, kur varēsiet ieturēt pusdienas.
Nākamā Jūsu ceļojuma pieturvieta būs La Geria vīnkopības rajons, kur kādā no bodegām-vīna pagrabiņiem Jums piedāvās vietējo vīnu karti, t.sk. arī populārās vietējās markas vīnu Malvasia. Tālākajā ekskursijas gaitā Jūs pabūsiet salas agrākajā galvaspilsētā Tegisē (Teguise), apmeklēsiet iespaidīgo skatu laukumiņu Arijas (Haria) ciematiņā, Tūkstošs palmu ieleju un daudzus mazus, taču gleznainus ciemus. Ieradušies Mirador del Rio skatu laukumā, būsiet apburti no skatiem, kas pavērsies Jūsu acīm – viss blakus esošās mazās La Graciosa saliņas ainavu skaistums būs Jums kā uz delnas.
Kā ievērojami un iespaidīgi objekti, kurus Jūs skatīsiet šīs iespaidiem bagātās ekskursijas noslēgumā, minami vulkānisko alu kompleksi Hameos del Agva (Jameos del Aqua) un Cueva de los Verdes (6 km garš tunelis lavā!). Ceļš līdz šiem kompleksiem ved cauri Koronas vulkāna lavas laukiem, un tas jau vien ir ko vērts!
Pēc tam Jūs dosieties uz lidostu, lai, uzlādēti ar iespaidiem, atgrieztos Tenerifē.
Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, uzvelciet ērtu apģērbu un paņemiet līdzi arī kaut ko siltāku; noteikti paņemiet līdzi videokameru vai fotoaparātu, kā arī savu pasi.

Pie navigācijas

Loro parks

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Iedomājieties, ka vienā vietā, vienkopus, atrodas zooloģiskais dārzs, papagaiļu parks, delfinārijs, botāniskais dārzu un okeāna akvārijs… Maz ticams, ka spēsiet uzburt šādu ainu, un kopējā “bilde” par Loro parku paliks visai neskaidra, kamēr nebūsiet tajā pabijuši. Bet apmeklēt to ir vērts – Loro parks, patiesi, ir īsta Tenerifes salas pērle... Pasaulslavenais Loro parks atrodas salas ziemeļu piekrastē – Puerto de la Krusas (Puerto de la Cruz) pilsētas nomalē. Šī pilsēta uzskatāma par vecāko tūrisma centru Kanāriju salās. Lieliskais okeāna akvārijs ar zivju sugu milzīgu skaitu, 18 metrus garais un caurredzamais zemūdens tunelis, kurā var aplūkot 18 iespaidīga izmēra haizivis, „Pingvīnu planēta”, voljērs ar krokodiliem, kuri atgādāti no Misisipi, ūdenstilpne ar košajām Koi karpām, milzīgie gorillas ar iespaidīgajām sudrabpelēkajām mugurām, jautrie šimpanzes un allaž delverīgie Titis pērtiķēni, graciozie sārtie flamingo, Bengālijas tīģeru pāris, savvaļā reti sastopamas tropiskās augu sugas – tas ir krietni nepilnīgs uzskaitījums tam, kas noteikti piesaistīs Jūsu uzmanību un liks šo dienu vēl ilgi atcerēties. Spāņu valodā „loro” nozīmē papagailis, tāpēc saprotams, ka Loro parkā īpaši tiek akcentēti šie putni – parkā ir vislielākā papagaiļu „kolekcija” pasaulē. Šeit sastopamas 20 no 21 kakadu sugām, kā arī pelēkie runājošie Āfrikas papagaiļi un krāsās lieliskie, krāšņie Austrālijas papagaiļi. Jā, un vēl – Loro parks ir vienīgā vieta Eiropā, kur iespējams noskatīties zobenvaļu šovu!

Pie navigācijas

Makšķerēšana Atlantijas okeānā

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilnu dienu


Neliedziet sev unikālo iespēju pamakšķerēt atklātā okeānā – īstas, milzīgas okeāna zivis!
Zvejas kuteris, kas ir pilnībā aprīkots ar visu nepieciešamo visdažādāko okeāna zivju makšķerēšanai, un tā pieredzējušais kapteinis jau gaida Jūs. Šāds brauciens bagātinās Jūs neizdzēšamiem iespaidiem. Tos veidos gan spēkošanās ar okeāna milzenēm, gan, iespējams, arī mirklis, ko iemūžināsiet foto vai video, atrodoties blakus savam iespaidīgajam lomam. Raju, tunču, zobenzivju un barakudu makšķerēšana notiek no speciāli šim nolūkam aprīkota kutera Sailfisher.
Ne asakas!

Pie navigācijas

Maskas aiza un Losgigantesas klintis

Veids: Izklaides

Ilgums: Puse dienas


Vēl pavisam nesen Maskas (Masca) ciematiņā varēja nokļūt tikai no jūras puses, un tas arī bija iemesls, kāpēc šī apdzīvotā vieta ilgu laiku kalpoja par patvērumu pirātiem un kontrabandistiem. Tagad mēs piedāvājam Jums iepazīt šo neparasto, pārsteidzošo vietu.
Vispirms Jūs piestāsiet Armenime ciemā, kur specializētā rūpnīcā varēsiet iepazīties ar lielisku un sajūsminošu pērļu un pērļu rotaslietu kolekciju. Pēc tam, dodoties pa ceļu, kas ved cauri banānu plantācijām, tūrisma kompleksiem un zvejnieku ciematiņiem, nonāksiet melno (vulkānisko) smilšu pludmalē. Tur būs iespēja arī nopeldēties.
Vecās zvejas ostas Puerto de Santiago apkārtnē Jūsu skatam atklāsies kraujās Losgigantesas klintis, kas vietām sasniedz pat 700 m augstumu! Bet Jūs uzbrauksiet līdz pat 1005 metru augstumam, no kurienes ieraudzīsit visvecākos Tenerifes salas ģeoloģiskos veidojumus – dziļas aizas, kas mijas ar kalnu grēdām un klinšu sienām. Turpinot ceļu, Jūs nokļūsiet Maskas ciematiņā, kurā ir vien dažas mājiņas, kas viena aiz otras ir izkārtojušās līnijā klints pakājē. Šalcošs okeāns, pavēni metošas palmas un agaves, mājīgi un krāšņi namiņi uz krāsā monotono klinšu sienu un kraujo aizu fona – šāds krass kontrasts Jūs noteikti neatstās vienaldzīgu.
Lai pārdomātu redzēto un mierīgā garā vēlreiz apcerīgi pavērotu Maskas ciemata apkārtnes iespaidīgās ainavas, nenāks par sliktu uz īsu brīdi iegriezties arī kādā „pirātu” ciema tavernā, pie viena nomēģinot, kādi ir šeit darinātie dzērieni.
Ekskursijas cenā iekļauts: transfers, pusdienas, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi.
Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, uzvelciet ērtu apģērbu un paņemiet līdzi arī siltākas drēbes; noteikti paņemiet līdzi videokameru vai fotoaparātu.

Pie navigācijas

Royal Delfin

Veids: Izklaides

Ilgums: Pusi dienas


Neliedziet sev prieku doties atklātā okeānā ar modernu trīsklāju katamarānu Royal Delfin, lai sajustu kā Jūsu matos iegulst viegla atlantiskā brīze un izbaudītu jūras plašumu neaizmirstamo romantiku! Šī idilliskā brauciena laikā Jūs varēsiet novērtēt salas dabas skaistumu, iepazīties ar delfīniem, vaļiem, bruņurupučiem un lidojošajām zivīm to dabiskajā vidē – okeānā.
Trīsklāju katamarāns Royal Delfin piedāvā saviem pasažieriem aizraujošu jūras ceļojumu gar Tenerifes salas dienvidrietumu krastu. Augšējais klājs nav segts – tas paredzēts, lai sauļotos; uz vidējā klāja ir bārs un tualetes; bet lejas klājs ir ar caurspīdīgu dibenu un ļaus Jums baudīt šo platuma grādu zemūdens floras un faunas pārsteidzošo bagātību un krāšņumu.
Un papildus – laikā, kad katamarāns atklātajā okeānā būs apstājies, tā pakaļgalā tiks radīts mākslīgs ūdenskritums. Patiešām neaizmirstams un iespaidīgs skats!
Kad būsiet izbraukuši no Kolonas ostas, katamarāns gar krastu dosies rietumu virzienā uz Loshigantesas līci. Pa ceļam Jums, visticamāk, izdosies sastapt šo vietu mūžsenos iemītniekus – vaļus un delfīnus, pavērot to uzvedību un draiskošanos.
Jums būs tā retā iespēja novērtēt Tenerifes salas dienvidrietuma krasta apbrīnojamās ainavas, veroties no okeāna puses. Tāpat kā salas augstāko virsotni – Teides vulkānu. Tā pamazām Jūs pietuvosieties arī kraujajām Loshigantesas klintīm, kas stiepjas 13 km garumā un vietām sasniedz pat 700 m augstumu! Patiesi, šie brīnumainie, varenie klinšainie krasti savā neatkārtojamajā dabas skaistumā neatpaliek pat no slavenajiem Norvēģijas fjordiem! Kādā no klusajiem un gleznainajiem līčiem, kas ieslēpušies starp majestātiskajām klinšu sienām, Jums būs iespēja izpeldēties dzidrajā ūdenī ar neparasti zilu toni. Vēl viena šī ūdens īpatnība – tas Jūs noturēs virs sevis, pat ja Jūs neprotat peldēt! Pēc peldes uz kuģa klāja Jums piedāvās sātīgas pusdienas, kā arī dzērienus. Atceļā Jums būs iespēja pabarot kaijas, varēsiet arī izjautroties un izdejoties kopā ar kuģa apkalpes locekļiem.
Ekskursijas cenā iekļauts: transfers, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, biļete braucienam ar Royal Delfin, pusdienas.
Mūsu ieteikums: paņemiet līdzi dvieli, peldkostīmu vai peldbikses, pretiedeguma krēmu.

Pie navigācijas

Šovs "Piramide de Arona”

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Šis ir priekšnesums, kuru iestudējusi viena no labākajām spāņu dejas horeogrāfēm pasaulē Karmena Mota. Jā, jau 17 gadu vecumā viņa dejoja tikai vadošās lomas, un Motas sasniegumu klāstā ir daudzas pasaules koncerttūres un dalība neskaitāmos televīzijas šovos. Ārkārtēju popularitāti viņa guva 1977. gadā, kad izveidoja pati savu deju trupu, ar kuru, koncertus sniegdama, apceļoja visu Spāniju, Eiropu un Kanādu.
Visu savu dzīvi viņa ir veltījusi spāņu baletam. Un šī mīlestība uz deju rod izpausmi ikkatrā viņas veidotajā izrādē, liekot publikai te ietrīsēties, te uzgavilēt pārdzīvojumā. Motas stilu atpazīst visā pasaulē, pateicoties tikai viņas horeogrāfijai piemītošajiem akcentiem un savdabīgajiem izteiksmes līdzekļiem. Šīs fascinējošās izrādes laikā Jūs nokļūsiet brīnumainā jutekliskuma apdvestā pasaulē, dimensijā, kas atklāj visu spāņu dvēseles ugunīgo kaisli. Flamenko priekšnesums – tā ir spoža dejas, mūzikas un dziesmu uguņošana, tā ir kaislība, dejotāju virtuozā tehnika un ekskluzīvi dalībnieku tērpi.
Izrādi veido divas daļas. Pirmā ir kā ievadvārdi, kā mēģinājums pirms otrās daļas. Viena un tā paša mūzikas motīva pavadīta dejotāju grupa Jums atklās trīs pēc rakstura pilnīgi atšķirīgus dejas stilus: bolero, spāņu klasisko deju un flamenko. Kolektīvam piemītošā dinamiskā horeogrāfija un neatkārtojamais dejas stils izpaužas kompozīcijā „Evoluciones Flamencas”. To nomaina deja ar nosaukumu „Toreros”. Glezniecība un deja saplūst vienā veselumā, tāpat kā dejotāju plastika un Pikaso skices, kas apvienojas vienotā cieņas izpausmē toreadoru mākslai.
Izrādes otrajā daļā – pasaulslavenu literāru darbu jutekliska interpretācija dejas valodā. Koncertzāles pastāvēšanas 8 gadu laikā ir radītas tādas pazīstamas izrādes-interpretācijas kā, piemēram, „Latīņu festivāls”, „Burvība”, „Spāņu kaislība”, „Uguns un deja”, „Liktenis un kaisle”.
Ekskursijas cenā iekļauts: transfers, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļete „Piramide de Arona” koncertzālē.
Mūsu ieteikums: uzvelciet vakaram atbilstošu tērpu; viesnīcā vakariņojiet pirms izrādes.

Pie navigācijas

Teides vulkāns un "Jungle Park"

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Jūs esat laipni aicināti apmeklēt Spānijas visvairāk apmeklēto dabas aizsargājamo teritoriju – Teides Nacionālo parku (Parque Nacional del Teide), lai skatītu unikālo un diženo ainavu, kura ieskauj augstāko Spānijas virsotni – Teides kalnu. Daudzveidīgie vulkāniskie ieži un bagātā flora un fauna ar daudzām sugām pārsteidz ar formu un krāsu spēli – tas viss šeit pavadīto dienu padarīs neaizmirstamu.
Šīs lieliskās ekskursijas laikā Jūs pacelsieties vairāk nekā 2400 metru augstumā virs jūras līmeņa. Ceļš uz Teides Nacionālo parku ir gleznains, tas vijas caur maziem kalnu ciematiņiem. Satriecošs ir iespaids, ko atstāj biezie, virs mākoņiem it kā peldošie priežu meži. Pats varenais Teides vulkāns (3718 m virs jūras līmeņa) atrodas uz stāvām klintīm ieskauta vulkāniskā plato, kura diametrs ir 17 km un perimetrs 45 km.
Turklāt, ja vien to atļaus meteoroloģiskie apstākļi, Jūs varēsiet ar gaisa tramvaju nieka 8 minūtēs uzbraukt līdz skatu laukumam, kas atrodas 3555 augstumā. Teorētiski iespējams uzkāpt arī līdz pašai virsotnei, taču tam jāsaņem attiecīga atļauja.
Tomēr arī no skatu laukuma paveras fantastiski skati, kas "aptver” vai visu Kanāriju arhipelāgu, tā panorāmu. Lieki teikt, ka ainava, kurā tagad skatīsiet Tenerifi, būs gluži cita, nekā no zemes vai okeāna redzētā.
Pēc Teides Nacionālā parka apskates Jūs gaida ekskursija uz Jungle Park – zooloģisko dārzu.
Ekskursijas cenā iekļauts: transfers, pusdienas, biļete ieejai Jungle Park. Var izvēlēties latviešu valodā runājoša gida pakalpojumus vai krievu valodā runājoša gida pakalpojumus.
Ekskursijas norises diena: pirmdiena.
Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, uzvelciet ērtu apģērbu un paņemiet līdzi arī siltākas drēbes; noteikti paņemiet līdzi videokameru vai fotoaparātu.

Pie navigācijas

Teides vulkāns un strausu ferma

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Jūs esat laipni aicināti apmeklēt Spānijas visvairāk apmeklēto aizsargājamo teritoriju – Teides Nacionālo parku (Parque Nacional del Teide), lai skatītu unikālo un diženo ainavu, kas ieskauj augstāko Spānijas virsotni – Teides kalnu. Daudzveidīgie vulkāniskie ieži un bagātā flora un fauna ar daudzām sugām pārsteidz ar formu un krāsu spēli – tas viss šeit pavadīto dienu padarīs neaizmirstamu.
Šīs lieliskās ekskursijas laikā Jūs pacelsieties vairāk nekā 2400 metru augstumā virs jūras līmeņa. Ceļš uz Teides Nacionālo parku ir gleznains, tas vijas caur maziem kalnu ciematiņiem. Satriecošs ir iespaids, ko atstāj biezie, virs mākoņiem it kā peldošie priežu meži. Pats varenais Teides vulkāns (3718 m virs jūras līmeņa) atrodas uz stāvām klintīm ieskauta vulkāniskā plato, kura diametrs ir 17 km un perimetrs 45 km.
Turklāt, ja vien to atļaus meteoroloģiskie apstākļi, Jūs varēsiet ar gaisa tramvaju nieka 8 minūtēs uzbraukt līdz skatu laukumam, kas atrodas 3555 augstumā. Teorētiski iespējams uzkāpt arī līdz pašai virsotnei, taču tam jāsaņem attiecīga atļauja.
Tomēr arī no skatu laukuma paveras fantastiski skati, kas „aptver” vai visu Kanāriju arhipelāgu, tā panorāmu. Lieki teikt, ka ainava, kurā tagad skatīsit Tenerifi, būs gluži cita, nekā no zemes vai okeāna skatītā.
Pēc Teides Nacionālā parka apskates Jūs gaida ekskursija uz nelielu strausu fermu, kas atrodas salas dienvidos. Tur Jūs nobaudīsiet sātīgas pusdienas, kurās būs vislielākā omlete un ekoloģiski tīra strausa gaļa, kas turklāt nesatur holesterīnu. Neilgas pastaigas laikā pa strausu fermu Jūs uzzināsiet daudz ko jaunu par šo putnu dzīvi, varēsiet tos pabarot un nofotografēties kopā ar tiem.
Ekskursijas cenā iekļauts: transfers, pusdienas, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieeja strausu fermā.
Gaisa tramvaja biļete ekskursijas cenā nav iekļauta.
Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, uzvelciet ērtu apģērbu un paņemiet līdzi arī siltākas drēbes; noteikti paņemiet līdzi videokameru vai fotoaparātu; ja vēlaties pasūtīt individuālu ekskursiju, sazinieties ar mūsu kompānijas pārstāvjiem.

Pie navigācijas

Tenerifes laukos

Veids: Apskates

Ilgums: Puse dienas


Jūs varēsiet apmeklēt vienu no slavenākajām Kanāriju salu banānu plantācijām Punta del Lomo, kurā iegūst līdz pat miljonam kilogramu banānu gadā, un iepazīties ar mūsdienīgāko banānu novākšanas, fasēšanas un transportēšanas tehnoloģiju.
Pēc tam piedāvājam Jums apmeklēt vīnkopības centru Frontos, kura darbība aizsākusies 20. gs. vidū. Frontos atrodas 1700 m augstumā, tas aptver 15 ha lielu vīna dārzu teritoriju. Rūpīga vīnogulāju kopšana un vīnogu atlase vīna darināšanai, kā arī mūsdienīgas vīnogulāju apstrādes tehnikas pielietošana ļauj gadā saražot aptuveni 200 000 pudeļu augstvērtīga vīna. Ka tas tā tiešām ir, Jūs varēsiet pārliecināties paši – degustācijas laikā.
Ekskursijas cenā iekļauts: transfers, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, vīna degustācija.
Mūsu ieteikums: noteikti paņemiet līdzi videokameru vai fotoaparātu; apaujiet ērtus apavus; ekskursijas laikā Jūs varēsiet iegādāties vīnus par īpaši izdevīgu cenu.

Pie navigācijas

Tenerifes salas apskates ekskursija

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Aicinām Jūs piedalīties vienā no interesantākajām izglītojoša un iepazīstinoša rakstura ekskursijām pa Tenerifi, kuras laikā Jūs varēsiet iepazīties ar daudzām salas ievērojamākajām kultūras, vēstures, atpūtas un izklaides vietām, kā arī, protams, lieliskajiem dabas un ainavu objektiem. Visā salas teritorijā.
Šīs ekskursijas laikā, apceļojot Tenerifes salu, Jūs gūsiet priekšstatu gan par Tenerifes pagātni un tagadni, gan par visu Kanāriju arhipelāgu un tā iedzīvotājiem kopumā. Izbraucot no Las Americas, Jūs dosieties ceļojumā gar salas rietumu piekrasti, redzēsiet nelielās pilsētiņas Santiago del Teide, Tanque, Erjos, no kurām paveras apbrīnojami skaisti skati uz Teides vulkānu. Tad Jums paredzēta pietura, lai apmeklētu skatu laukumu Garačiko (Garachico) pilsētā, kas līdz 1706. gada vulkāna izvirdumam, kurš izpostīja pilsētas seno daļu, aprokot to ar lavu, bija salas lielākā osta un apdzīvotā vieta. No turienes Jūs dosieties uz netālo Icod de los Vinos pilsētu, kas slavena ar tūkstošgadīgo pūķa koku (Dracaena draco) un Sv. Marka baznīcu. Tieši šeit kādā no vīna pagrabiem Jūs gaida vietējo vīnu un liķieru degustācija. Tūlīt pēc tam apmeklēsiet Abako muižu – divarpus gadsimtus seno māju-muzeju, kas sagaidīs Jūs ar kokteili un Kanāriju salu iedzīvotāju folkloras tradicionālo programmu.
Ekskursijas turpinājumā sekos tematiskā miniatūru parka Pueblo Chico apmeklējums, kas piedāvā aplūkot Kanāriju salu arhitektūru un dabas ainavas mērogā 1:25, kā arī salu pirmatnējo (guanču) un mūsdienu iedzīvotāju sadzīvi, tradīcijas. Šī parka mājīgajā restorānā Jūs ieturēsiet garšīgas un sātīgas pusdienas.
Jūsu ekskursija noslēgsies ar Tenerifes galvaspilsētas Santakrusas apmeklējumu. Jums būs brīvais laiks, lai iepazītos ar pilsētas vēsturisko centru, pastaigātos pa gājēju ieliņām, alejām un laukumiem, pilsētas krastmalu, pie kuras daudz mājīgu kafejnīcu. Tasīte kafijas vai tējas, svaigā okeāna brīzē apcerot dienas iespaidus, būs jauks un simbolisks šīs lieliski pavadītās ekskursijas noslēgums.
Ekskursijas cenā iekļauts: transfers, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, vīnu degustācija, pusdienas, biļetes ieejai tematiskajā miniatūru parkā Pueblo Chico un Abako mājā-muzejā.
Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, uzvelciet ērtu apģērbu un paņemiet līdzi arī siltākas drēbes; noteikti paņemiet līdzi videokameru vai fotoaparātu; ja vēlaties pasūtīt individuālu ekskursiju, sazinieties ar mūsu kompānijas pārstāvjiem.

Pie navigācijas

Uz Santakrusu – iepirkties

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Apvienojiet patīkamo ar lietderīgo! Apciemojiet Tenerifes salas galvaspilsētu Santakrusu (Santa Cruz de Tenerife), kur Jums būs iespēja ne vien aplūkot daudzus vēstures un arhitektūras pieminekļus, bet arī patīkami un izdevīgi iepirkties.
Šī nelielā un omulīgā pilsēta, kurā veiksmīgi sadzīvo senatne un mūsdienas un kas kādreiz bija visa Kanāriju arhipelāga galvaspilsēta, atrodas salas ziemeļaustrumu piekrastē, kalna pakājē, kurš lēzeni nolaižas līdz pat okeāna malai. Pats pilsētas centrs un tā dzīvākā vieta ir Spānijas laukums, kurā atrodas arī pilsētas simbols – Svētais krusts. Šajā laukumā aizsākas gājēju iela, slavena ar mazu un lielu veikalu, kā arī mājīgu kafejnīcu pārpilnību, zem kuru atklātajām terasēm var izmalkot tasīti kafijas vai vienkārši tāpat izbaudīt saules siltumu un Atlantijas brīzes svaigumu. Atrodoties Santakrusā jebkurā citā laikā, izņemot februāri, ir pat grūti iedomāties, par ko jau pieminētajā mēnesī pārtop parasti rimtā un mierīgā pilsēta. Tad šeit noris visā pasaulē slavenais, krāšņais Santakrusas karnevāls, kas vēriena un tērpu fantāzijas ziņā atpaliek tikai no Riodežaneiro notiekošā. Iepazīstoties ar pilsētas senākajām arhitektūras pērlēm, vērts apmeklēt Iglesia de Nuestra Senora de la Cocepcion baznīcu, kuras atsevišķas daļas tapušas jau 1500. gadā, kā arī barokālo Iglesia de San Francisco dievnamu. Ļoti interesants ir arī Dabas un cilvēka muzejs, kas iekārtots Insular pilī. Tajā apskatei ir pieejamas gan salas pirmiedzīvotāju guanču mūmijas, gan arī lielgabals, kura izšautā lode, kā vēsta leģenda, esot norāvusi roku slavenajam britu admirālim Nelsonam.
Un, protams, neaizmirstiet par iepirkumiem! Ne velti Kanāriju salas, pateicoties īpašās ekonomiskās zonas statusam, tiek uzskatītas par „iepirkšanās” paradīzi – cenas šeit ir zemākas kā citviet Spānijā.
Ekskursijas cenā iekļauts: transfers.
Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, izvēlēties ērtu apģērbu; ja domājat norēķināties ar kredītkarti, paņemiet līdzi pasi.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account