Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

ČĪLE

Eksotiskā Čīle tūkstošiem tūristu ik gadu pārsteidz ar Atakamas sāls līdzenumiem un maziem kalnu ezeriem, Andu kalniem, kas rēgojas pie horizonta, vulkānu eksotiku, geizeriem, pingvīnu kolonijām, nacionālajiem parkiem... Čīle atrodas Dienvidamerikas dienvidrietumos, valsts rietumu krastu apskalo Klusais okeāns. Eksotiskā Čīle pamatoti tiek saukta par pasaulē garāko un šaurāko valsti, jo tās teritorija nekur nav platāka par 180 kilometriem.
Eksotiskā ceļojuma laikā pa Čīli ļaujiet sev iepazīt kaut daļiņu no Čīles galvaspilsētas Santjago, kas ir piektā lielākā Dienvidamerikas pilsēta. Piedzīvojumu meklētājiem jāredz Arika, saukta arī par mūžīgā pavasara pilsētu. Tās tuvumā ir kalns, no kura kores paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu, okeānu un Akamas tuksnesi.

EKSOTISKIE EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Čīle

cena no 2390 €

Par kūrortu Čīle

Uzdāviniet sev atvaļinājumā eksotisko ekskursiju ceļojumu uz Čīli. Tajā Jūs sagaida galvu reibinoša pastaiga pa piekto lielāko pilsētu Dienvidamerikā – Santjago. Tatio geizeru lauks, kuru vislabāk skatīt saullēktā, kad izvirst geizeri un saules stari spēlējas aukstajā Andu kalnu gaisā. El Tatio geizeru lauks atrodas 4321 metru augstumā. Petrohue ūdenskritums. Antofagasta – pludmales kūrortvieta. Patagonija, kas ir eksotiskās Čīles slavenākais reģions, jo atklāj daudz salu, šļūdoņu, aisbergu un kalnu. Te īpaši jūtama Antarktīdas aukstā ledus elpa, jo ledus kontinents no šejienes atrodas vien 650 kilometru attālumā.
Ja ekskursiju ceļojuma laikā pa Čīli, vēlaties sevi iepriecināt ar šoppinga priekiem, dodieties uz grezno kūrortpilsētu Vina Del Mar, kura piedāvā iepirkšanos smalkākajos veikalos, izklaidi kazino un naktsklubos. Un noteikti, noteikti sava eksotiskā ceļojuma laikā Čīlē, aizbrauciet uz unikālāko salu visā pasaulē – Lieldienu salu. Tā slavena ar milzu akmens galvām, salā ir vairāk, kā 600 vēsturisku akmens statuju, kas liekas, izaugušas no zemes. Ļaujieties Čīles eksotiskajam vilinājumam!