Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

ĶĪNA

Atvaļinājuma ceļojums pa eksotisko Ķīnu būs tik īpašs un unikāls! Atvaļinājums lielajā Ķīnā kļūs par tikšanos ar visdaudzskaitlīgāko nāciju un, iespējams, unikālāko kultūru pasaulē! Kontrasti ir ik uz soļa:  zijas tuksneša svelme, kas iznīcina visu dzīvo, Dienvidķīnas tropisko mežu bagātība, Tibetas – „pasaules jumta” – klātbūtne, mūžīgais aukstums un ledāju klusēšana; banku spoguļsienas Pekinas elegantajos kvartālos un bambusa būdiņas ar palmu lapu jumtiem; vietējo banku un starptautisko uzņēmumu jaunie, respektablie darbinieki, kas brīvi pārvalda angļu valodu, un miljoniem zemnieku, kuri tikai vienu reizi dienā var atļauties siltu ēdienu, bet gaļu - tikai lielos svētkos; tūkstošgadu kultūra, izsmalcināta filosofija un cilvēku pūlis ielās, kur neviens nekautrējas ar elkoņiem sev izlauzt ceļu līdz autobusa vai metro durvīm. Ķīna ir pietiekoši daudzveidīga un liela, tādēļ vilina ceļotājus atbraukt atkal un atkal, lai ceļojumu uz Ķīnu iekļautu eksotiskāko ceļojumu sarakstā. Eksotiskā Ķīna ir bagāta valsts visās nozīmēs – gan ar vislielāko iedzīvotāju skaitu, gan pasaulē trešajām lielākajām valūtas rezervēm, tāpat arī ir ar visu pārējo – vis-vis... Tāpēc neizbrīna, ka arī UNESCO arhitektūras un dabas pieminekļu skaits Ķīnā ir viens no lielākajiem pasaulē.

EKSOTISKIE EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Ķīna

cena no 230 €

Par kūrortu Ķīna

Eksotiskais ekskursiju ceļojums pa Ķīnu, iespējams, kļūs par atmiņām piesātinātāko un kontrastu pilnāko atvaļinājumu, kāds Jums sen nav bijis! Plānojot atvaļinājumu Ķīnā, iesakām eksotisko ekskursiju ceļojumu izveidot tā, lai varat apskatīt kontrastu zemi Ķīnu visā tās skaistumā un unikalitātē. Āzijas tuksneša svelme, kas iznīcina visu dzīvo, Dienvidķīnas tropisko mežu bagātība, Tibetas – „pasaules jumta” – klātbūtne, mūžīgais aukstums un ledāju klusēšana; banku spoguļsienas Pekinas elegantajos kvartālos un bambusa būdiņas ar palmu lapu jumtiem; vietējo banku un starptautisko uzņēmumu jaunie, respektablie darbinieki, kas brīvi pārvalda angļu valodu, un miljoniem zemnieku, kuri tikai vienu reizi dienā var atļauties siltu ēdienu, bet gaļu - tikai lielos svētkos; tūkstošgadu kultūra, izsmalcināta filosofija un cilvēku pūlis ielās, kur neviens nekautrējas ar elkoņiem sev izlauzt ceļu līdz autobusa vai metro durvīm. Ķīna ir pietiekoši daudzveidīga un liela, tādēļ vilina ceļotājus atbraukt atkal un atkal, lai iepazītu vēl kādu jaunu eksotiskā ekskursiju ceļojumu pa Ķīnu šķautni.

Tibeta

cena no 1702 €

Par kūrortu Tibeta

Izvēloties eksotisko ekskursiju ceļojumu pa Tibetu, redzēsiet vairāk dārgumu kā jebkurā citā valstī. Tibetā ir vairāk nekā 2000 tempļu un klosteru, kas katrs savā izpildījumā ir unikāls savā vienkāršībā un daudzveidībā. Ceļojot eksotiskajā atpūtas ekskursijā pa Tibetu, nekad neaizmirsīsiet Tibetas dziesmas, tibetiešu mīlestības un labestības pilnās acis, jo Tibeta, iespējams, ir vienīgā vieta pasaulē, kur satiksiet patiesu smaidu un jutīsiet beznosacījuma mīlestību.
Eksotiskās ekskursijas laikā pa Tibetu, ikviens atvaļinājuma baudītājs beigu beigās saprot (un izbauda uz savas ādas!), kādēļ Tibeta tiek saukta par „pasaules jumtu”. Tibeta atrodas 4500 līdz 5000 metrus virs jūras līmeņa, un debesu tuvums kļūst tik reāls un gandrīz pat sataustāms!
Tibetu, kā vienu no eksotisko ceļojuma galamērķiem, neaizmirsīsiet nekad!

Aviobiļetes - speciālās cenas on-line