Ekskursijas: Horvātija, Rijeka, Dubrovniki, Splita - HORVĀTIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Apskates ekskursija ar kuģi

Veids: Apskates / Izklaides

Ilgums: 3-4 stundas


Отъезд из следующих курортов: Опатия, Рабац, Ровинь, остров Крк, Цриквеница Описание экскурсии: Познакомьтесь с прибрежной частью региона. Кораблик отходит от ближайшего к Вашей гостинице порта и отправляется в путешествие по ривьере, позволяя не только вблизи рассмотреть прибрежные деревеньки, но и насладиться великолепными пейзажами. В цену включено: „welcome” напиток. Взять с собой: фотоаппарат, головной убор, солнцезащитный крем. Минимальное число участников экскурсии: не установлено.

Pie navigācijas

Brijuni Nacionālais Parks

Veids: Apskates

Ilgums: Pusdiena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Opātija, Lovrana, Moščenička Draga, Krka, Rabaca, Novi Vinodolski, Crikvenica. Ekskursijas apraksts: ekskursija tiem, kas mīl neskartas dabas skaistumu! Jūs dosieties uz Veli Brijuni salu, kas ir viena no 14 salām Nacionālā Parka teritorijā. Safari parkā redzēsiet eksotiskus kokus un krūmus no visas pasaules, starp kuriem brīvi dzīvo dažādi eksotiski dzīvnieki. Līdzi jāņem: fofoaparāts, cepure.

Pie navigācijas

Istras pussala

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Opātija, Lovrana, Moščenička Draga, Krka, Rabaca, Novi Vinodolski, Crikvenica. Ekskursijas apraksts: eksursija cauri Istras pussalai ar burvīgām dabas ainavām un tās ciematiem. Pirmā pietura būs Pulas pilsētā, kurā apskatīsiet labi saglabājušos romiešu amfiteātri, vienu no slavenākajām antīkajām celtnēm pasaulē. Pēc Pulas apmeklējuma braucam pusdienot Roviņjas pilsētā, kura tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Adrijas jūras piekrastē. Pēc pusdienām pilsētas apskate. Līdzi jāņem: ūdens, fofoaparāts, cepure, ērti apavi, sauļošanās krēms, silta jaka.

Pie navigācijas

Krk sala

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Opātija, Lovrana, Moščenička Draga, Krka, Novi Vinodolski, Crikvenica. Ekskursijas apraksts: ekskursija uz pašu lielāko Horvātijas salu Adrijas jūrā, kas slavena ar savu skaisto dabu. Sākumā brauksiet uz salas lielāko pilsētu Krk, kur iepazīsieties ar pilsētas vēsturi. Pēc tam dosieties ar kuģīti uz saliņu Košļun, uz kuras atrodas Franciskāņu klosteris ar 4 mūkiem. Tāpat apmeklēsim Vrbnik pilsētu, kas ir slavena ar savu balto vīnu Vrbnička Žlahtina, kur būs iespēja šo vīnu nodegustēt. Līdzi jāņem: fofoaparāts, cepure.

Pie navigācijas

Plitvices ezeri

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Lovrana, Baška, Crikvenica, Krka, Malinska, Moščenička Draga, Novi Vinodoslki, Opātija, Rabaca, Selce. Ekskursijas apraksts: Pa ceļam uz Plitvices ezeru nacionālo parku, ceļš vedīs gar Adrijas jūras piekrasti un tālāk augšā Velebitas kalnā. Kalna galā būs neliela pietura, lai Jūs varētu izbaudīt lielisko skatu, kas paveras uz Kvarnera līci. Tālāk ceļš vedīs cauri Horvātijas kontinentālajai daļai. Īsi pirms ierašanās Plitvices ezeru nacionālajā parkā, būs pietura pusdienu pauzei (pēc izvēles – pusdienas nav iekļautas ekskursijas cenā). Pēc pusdienām Jūs dosieties uz vienu no skaistākajiem nacionālajiem parkiem, kurš iekļauts UNESCO pasaules dabas mantojuma sarakstā. Šeit daba radījusi 16 iespaidīgus ezerus, kurus kopā savieno brīnišķīgi ūdenskritumi un kaskādes. Pastaigājieties pa koka laipām un meža takām, dodieties izbraucienā ar nelielu vilcienu un laivu, ieklausieties dabas skaņās un izbaudiet daudzkrāsaino ainavu, kuru veido kristāldzidrie zilie ezeri, baltie ūdenskritumi un kaskādes, kā arī zaļā floras pasaule, un Jūs iepazīsiet īstu dabas oāzi – Plitvices ezeru nacionālo parku. Līdzi jāņem: fotoaparāts, cepure, ērti apavi.

Pie navigācijas

Postojnas alas

Veids: Apskates / Izklaides

Ilgums: Pusdiena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Lovrana, Baška, Crikvenica, Krka, Malinska, Moščenička Draga, Novi Vinodoslki, Opātija, Rabaca, Selce. Ekskursijas apraksts: nepilnas dienas brauciens uz Horvātijas kaimiņvalsti Slovēniju, kur apskatāms viens no pasaules dabas fenomeniem – Postojnas ala, kuru miljoniem gadu formējusi Pivkas upe. Šīs pazemes brīnums ir 20 km garš, un šeit konstanti turas temperatūra - 9°C. Vienīgais alas iemītnieks ir „cilvēkveidīgā zivs” (Proteus anguinus). Pastaigājieties cauri daudzajām zālēm (Golgāta, Deju, Gotikas, Kristāla un Koncertu zāles) un alām (Melno, Kalnu un Skaisto alu), kur Jūs varat vērot iespaidīgos akmens un ūdens veidojumus, kā arī apskatīt pasaules lielāko stalagmītu, sauktu par Briljantu. Cenā iekļauts: autobuss, ieejas biļete alā, gida pakalpojumi. Līdzi jāņem: ērti apavi, siltas drēbes, pase** ** Citu valstu pilsoņiem lūdzam iepriekš precizēt jautājumu par vīzu nepieciešamību.

Pie navigācijas

Raftings

Veids: Apskates / Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Отъезд из следующих курортов: Опатия, Рабац, Ровинь, остров Крк, Цриквеница Описание экскурсии: Приятный, полный развлечений день в поразительном месте! Проведите неспешный день и насладитесь красотой нетронутой природы, катаясь на байдарках или сплавляясь на плотах по горной реке. Эта медленная река является природной границей между Хорватией и Словенией. Каждое мгновение живописной поездки будет незабываемым, особенно там, где речное течение становится еще более спокойным, позволяя путешественникам полностью погрузиться в пейзаж. Перед сытным обедом будет трудно устоять перед тем, чтобы не искупаться в реке или просто позагорать на ее берегу и еще раз насладиться красотой природы во время отдыха. В цену включено: автобус, услуги гида, оборудование, обед. Взять с собой: фотоаппарат, головной убор, солнцезащитный крем, паспорт, дополнительную одежду, плавательный костюм Минимальное число участников экскурсии: не установлено.

Pie navigācijas

Učkas Dabas parks

Veids: Apskates

Ilgums: Pusdiena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Opātija, Lovrana, Moščenička Draga, Ekskursijas apraksts: Učkas kalns ir augstākais Istrijas pussalā (1400 m v.j.l). Brauciens sāksies no Opātijas caur Učkas tuneli (5 km garš) uz Vela Draga kanjonu, tālāk augšā kalnā līdz pašai virsotnei ˇVojakˇ, no kuras paveras 360`grādu panorāma uz Alpiem, Gorski Kotar apgabalu, Dalmācijas salām un, labos laika apstākļos, pat uz Venēciju. Līdzi jāņem: fofoaparāts, cepure, ērti apavi, silta jaka

Pie navigācijas

Venēcija ar kuģi

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izbraukšana no šādiem kūrortiem: Opātija, Lovrana, Moščenička Draga, Rabaca. Ekskursijas apraksts: vienas dienas ekskursija uz vienu no pasaules skaistākajām pilsētām - Venēciju, kas uzcelta uz 118 mazām saliņām. Autobuss Jūs nogādās skaistajā Venēcijā, kur Jūs kopā pavadīsiet apmēram 6 stundas. Šajā laikā būs iespēja apskatīt slaveno venēciešu arhitektu šedevrus - Sv. Marka baziliku, Dodžu pili, Rialto tiltu un citas ievērojamas vietas. Tāpat būs iespēja brīvajā laikā pavizināties ar gondolu, pusdienot, iegādāties suvenīrus. Līdzi jāņem: fofoaparāts, cepure, ērti apavi, sauļošanās krēms. Ekskursijas tips un ilgums: vienas dienas apskates ekskursija.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account