Dubrovniki, lidojumi no Rīgas, 5 dienas, 30. martā, Flymeaway - cena no 549€

Dubrovniki
30.martā – 03.aprīlī


30.martā
14:40 Izlidošana no Rīgas uz Dubrovnikiem
16:30 Ielidošana Dubrovnikos, transfers no lidostas uz viesnīcu.

Ekskursija uz Kotoru un Budvu ( Melnkalne)
31. marts
08:00 Izbraukšana no viesnīcas
Pilnas dienas ekskursijas pirmajā daļā jau pēc stundas ilga brauciena sasniegsim Horvātijas un Melnkalnes robežu, lai apskatītu vienu no neatklātajiem Eiropas brīnumiem – Melnkalni, ar tās neskarto dabu un bagātajām vēstures liecībām. Dosimies gar Kotoras līča piekrasti ar neskaitāmām mazām, īpatnējām apdzīvotajām vietām, apstāsimies Perastā uz īsu fotopauzi.
Nākamais pieturas punkts būs Kotoras pilsēta, lai izjustu tipisku Viduslaiku dzīves stilu un pēc tam veiksim garu ceļu augšup kalnos, lai apmeklētu Cetiņu – bijušo šīs teritorijas valdnieku uzturēšanās vietu. Te viesosimies Cetiņas pilī.
Tālāk mūsu ceļš vedīs lejup uz Kotoras līča piekrasti, kur apstāsimies Budvā, lai ieturētu vēlīnas pusdienas. Budva ir pilsēta ar senu vēsturi, kas mūsdienās kļuvusi par dzīvesprieka pilnu kūrortu.
(Ekskursijas ilgums ~ 12 stundas)
Cena: 75 EUR
Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājoša gida un Melnkalnes krieviski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Cetinjes pilī, Kotoras pilsētas nodoklis, pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts)

Ekskursija uz Mostaru un Blagaj (Bosnija un Hercogovina)
01. aprīlis
08:00 Izbraukšana no viesnīcas
Pilnas dienas ekskursijā dosimies uz Mostaru - pilsētu, kurā ceļinieks no Ziemeļiem sajūt pirmās Vidusjūras dvesmas, bet tas, kas nāk no Dienvidiem- atskārtu par priekšā esošo milzīgo kontinentu. Vietējā gida pavadībā apskatīsim slaveno Mostaras tiltu, kas savieno pilsētas musulmaņu un kristiešu daļu, un Turku ( Biščeviča) māju.
Pēc pilsētas apskates ekskursijas dosimies pudienās. Pēc pusdienām mūsu ceļš vedīs uz Blagaju – mazpilsētu, kas atrodas Bunas upes krastā, brīnišķīgas dabas ielenkumā. Te atrodas arī Tekija jeb dervišu klosteris, kuram ir apmēram 600 gadu un Blagajas forts, kas būvēts Otomaņu impērijas laikā.
(Ekskursijas ilgums~12 stundas)
Cena: 75 EUR
Cenā iekļauts: transports, pavadošā krieviski runājošā gida un vietējā krieviski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Turku mājā un Blagaj Tekija klosterī, pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts)

Ekskursija uz Stonu un Korčulas salu
02. aprīlis
09:00 Izbraukšana no viesnīcas
Pilnas dienas ekskursijas laikā vispirms apmeklēsim Stonu, nelielu ciematu jūras līča krastā, kas bagāts ar austerēm. Stona atrodas uz zemes šauruma Plješacas pussalas dienvidos un Ragusas Republikas laikos bija lielākais tās forts. Forta sienas labi saglabājušās līdz mūsdienām un uzskatāmas par spilgtu viduslaiku fortifikācijas paraugu. Pēc Stonas apskates cauri Plješacas pussalai brauksim uz prāmju ostu, lai apmeklētu slavenāko no Dalmācijas arhipelāga salām – Korčulu. Korčulā apskatīsim vienu no vislabāk saglabātajām Viduslaiku pilsētām Vidusjūras reģionā – salas galvaspilsētu. Tās apskates laikā gids mūs iepazīstinās ar interesantākajām pilsētas vietām, Katedrāli un Bīskapa pili ieskaitot.
Pēc pilsētas apskates ekskursijas un pusdienām vietējā restorānā, tiks dots brīvs laiks
(Ekskursijas ilgums ~9 stundas)
Cena: 75 EUR
Cenā ietilpst: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, prāmja biļetes, ieejas maksa Stonas forta sienās un pusdienas ( ūdens un vīns iekļauts)

Dubrovniku pilsētas ekskursija
03. aprīlis
09:00 Izbraukšana no viesnīcas
Pilsētas apskates ekskursija atklās senās, mūriem apjoztās pilsētas skaistākās vietas. Kājām izstaigāsim Dominikāņu klosteri, kurā apskatīsim tā bagātīgo viduslaiku gleznojumu kolekciju un Katedrāli ar tās dārgumu glabātuvi. Gida pavadībā dosimies pa Vecpilsētas šauro līkumoto ieliņu labirintiem un noklausīsimies stāstījumu par pilsētas vēsturi un kultūru.
(Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas)
Cena: 35 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Dominikāņu klosterī

03. aprīlis
13:30 Transfers no viesnīcas uz lidostu
16:00 izlidošana no Dubrovnikiem uz Rīgu
19:45 Ielidošana Rīgā

Ceļojuma cenā 549 EUR ir iekļauts:
* lidojums Rīga – Dubrovniki – Rīga (ar nododāmo bagāžu 17kg un rokas bagāžu 6kg)
* pasažieru nodevas
* sagaidīšana lidostā
* grupas transfēri lidosta - viesnīca - lidosta 
* dzīvošana 4 naktis viesnīcā Ariston 5* divvietīgā numurā ar brokastīm.

Cenā nav iekļauts:
* ekskursijas krieviski runājošā gida pavadībā (iesakām pasūtīt iepriekš, iegādājoties ceļojumu)
* bērniem līdz 2 g.v. ekskursijas bez maksas, bērniem līdz 12 g.v. ekskursijas ar 50% atlaidi
* apdrošināšana
* personīgie izdevumi
* papildservis viesnīcā
* dzeramnauda


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Populārās viesnīcas Horvātijā
NEPTUN

Dubrovniki

Bluesun Alga

Adriatic piekraste

SUMRATIN

Dubrovniki

Hotel MORE

Adriatic piekraste

MORE

Dubrovniki

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account