Istrijas pussala, lidojumi no Rīgas, 4 dienas, 22. jūnijā, Flymeaway - cena no 669€

ISTRIJAS PUSSALA
22. - 25. jūnija


22. jūnijs
05:45 Izlidošana no Rīgas uz Pulu
07:05 Ielidošana Pulā, transfers no lidostas uz viesnīcu.

Porečas pilsētas ekskursija
22.06.2019
10.00 no viesnīcas
Cena: 30 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Porečas bazilikā
Pa Porečas pilsētas centru gida pavadībā dosimies kājām. Apskatīsim vecpilsētu , kurā ir daudz interesantu ēku un senatnīgu piļu, kas piederēja bagātajām ģimenēm. Dosimies pa Porečas galveno ielu, kur pievērsīsim uzmanību 15.gs. būvētajai Cukato pilij, kurā tagad izvietojusies mākslas darbu galerija, 13.gs. uzceltajai Romāņu mājai, Marafora laukumam, kur senāk atradās forums, bet tagad norisinās visaktīvākā Porečas naktsdzīve. Apskatīsim arī antīko Lielā tempļa un Neptūna tempļa fragmentus, kas saglabājušie līdz mūsdienām, Istrijas Padomes ēku, kas 13. gadsimtā bija Franciskāņu baznīca, kā arī 1997. gadā UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā iekļauto Eufrazijas bazilikas kompleksu.
Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks pilsētas centrā
14:00 Transfērs no Porečas uz viesnīcu
Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas

Ekskursija ar kuģīti uz Rovinju un Vrsaru
23.06.2019
09.00 no viesnīcas
Cenā iekļauts: transfērs uz/no Porečas ostas, kuģīša biļetes, krieviski runājoša gida pakalpojumi, bufetes pusdienas uz kuģīša ( dzērieni iekļauti) Ekskursija dāvanā, rezervējot ceļojuma komplektu līdz 10.02.2019.! Standarta cena 50 EUR.
No viesnīcas dosimies uz Porečas ostu, kur uzkāpsim uz tūristu kuģīša klāja. Tas aizvedīs mūs relaksējošā braucienā gar Istrijas pussalas krastiem. Pa ceļam varēsim vērot burvīgus līcīšus un neskarto dabu piekrastē. Kuģītis piestās Rovinjas pilsētā, kuru varēs apskatīt gida pavadībā. Atgriežoties uz kuģīša klāja, tiks pasniegtas bufetes tipa pusdienas, kamēr pats kuģītis dosies uz t.s. Limas fjordu jeb kanālu, kas ir daļa no 35 km garās Limas ielejas. Limas kanāls ir 10 km garš, 30 m dziļš un apm 600 m plats. Kanālu iekļauj diezgan augstas klintis, kas vietums sasniedz 100 m. Pateicoties sālsūdenim, kanālā nodarbojas ar zivju un vēžveidīgo audzēšanu. Atceļā uz Porečas ostu piestāsim Vrsaras pilsētā, kur tiks dots brīvs laiks nopeldēties vai uzkāpt Kazaonas skatu laukumā.
Ekskursijas ilgums ~ 8-9 stundas

Ekskursija uz Brijuni Nacionālo parku
24.06.2019
08.50 no viesnīcas
Cena: 90 EUR
Cenā iekļauts: transfērs, kuģīša biļetes pārbraucienam no Fažanas uz Brijuni un atpakaļ (ieejas maksa), krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (viens dzēriens iekļauts)
No viesnīcas dosimies uz Fažanu - mazpilsētu no kuras ostas atiet kuģītis uz Brijuni Nacionālo parku. 10:00 Kuģītis uz Brijuni Veļi Ekskursijas pirmajā daļā dosimies gida vadītā ekskursijā, kuras laikā apskatīsim Veļi Briuni salas endēmiskos augus, Vidusjūras makijas krūmus, pļavas, kurās brīvi ganās brieži un mufloni. Nozīmīgākos arheoloģiskos atradumus, kuri atrodas ārpus salas centra, - piem. 1. gs. romiešu ciemata izrakumus var apskatīt aizbraucot līdz tiem ar tūristu vilcieniņu. Interesants ir arī safari parks ar zebrām, Somālijas aitām, kamieļiem, lamām un ziloni. Salā atrodami vairāki dinozauru pēdu nospiedumi.
Ekskursijā iekļauti arī arheoloģiskā muzeja apmeklējums, kas izvietots 16. gs. Venēciešu pilī , nelielā 15. gs. Sv. Hermaņa gotiskā baznīca, kura ir mājvieta fresku reprodukcijām un kirilicas jeb glagolīta rakstu pieminekļiem, dabaszinātņu kolekcijas un izstādes „Tito Brijuni salās” apskate.
Pēc pusdienām vietējā restorānā tiks dots brīvs laiks.
17:30 Izbraukšana ar kuģīti uz Fažanu
~18:30 Atgriešanās viesnīcā
Ekskursijas ilgums ~10,5 stundas

Motovuna un Pula
25.06.2019
10.00 no viesnīcas
Cena: 70 EUR
Cenā iekļauts: autobuss, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Motovunā un Pulas amfiteātrī, pusdienas (glāze vīna iekļauts)
Ekskursijas pirmajā daļā ar autobusu dosimies Istrijas pussalas vidienē, kur atrodas Motovuna – 12./13. gs. uzbūvētā pilsēta – cietoksnis, kas atrodas augsta kalna virsotnē. Lielāko daļu Motovunas centru veido ēkas, kas būvētas vairākus gadsimtus atpakaļ, kad pussalu apdzīvojošie illirieši, barbaru uzbrukumu dēļ, bija spiesti pamest piekrasti un doties dziļāk sauszemē. Motovunas apkārtnē plešas lauksaimniecībā izmantojamās zemes un vīna dārzi. Netālu atrodas Motovunas mežs, kurā ievāc bagātīgu melno un Istrijas balto trifeļu ražu – tām oktobrī veltīts īpašs Trifeļu festivāls. Motovunā apskatīsim ievērības cienīgākās vietas un tiks dots arī brīvs laiks.
Pēc Motovunas dosimies uz Pulu, kur vispirms pusdienosim restorānā, bet pēc tam paredzēta pilsētas ievērojamāko vietu apskate, ieskatot slaveno Pulas Arēnu jeb Romiešu amfiteātri. Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks.
Ekskursijas ilgums ~9 stundas
19:00 izbraukšana no Pulas uz lidostu

25. jūnijs
18:25 Transfērs no viesnīcas uz lidostu
21:25 izlidošana uz Rīgu

26. jūnijs
00:45 Ielidošana Rīgā

Ceļojuma cenā no 669 EUR ir iekļauts:
* lidojums Rīga – Pula – Rīga (ar nododāmo bagāžu 17kg un rokas bagāžu 8kg)
* pasažieru nodevas
* sagaidīšana lidostā
* grupas transfēri lidosta - viesnīca - lidosta
* dzīvošana 3 naktis 3 * viesnīca Materada Plava Laguna divvietīgā numurā ar brokastīm
* сena trešajam ceļotājam tikai 100€ (aviobiļete + transfērs + viesnīca), piedāvājums spēkā līdz 31. maijam vai kamēr pieejami trīsvietīgie numuri

Cenā nav iekļauts:
* ekskursijas angliski runājošā gida pavadībā (iesakām pasūtīt iepriekš, iegādājoties ceļojumu)
* bērniem līdz 2 g.v. ekskursijas bez maksas, bērniem līdz 12 g.v. ekskursijas ar 50% atlaidi
* apdrošināšana
* personīgie izdevumi
* papildservis viesnīcā
* dzeramnauda


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Populārās viesnīcas Horvātijā
TIRENA

Dubrovniki

ASTAREA

Mlini

Bluesun Alga

Adriatic piekraste

Villa Jucinovi Dvori

Adriatic piekraste

Luxury Villa Luce

Krk and Northern Adriatic Islands

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account