Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

KUBA

Kādas izklaides un atpūtas iespējas Jums piedāvās ceļojums uz tik eksotisko Kubu? Kubu ar tās balto smilšu pludmalēm, tirkīzzilo jūru un palmu sulīgo zaļumu daudzi uzskata par īstu paradīzi zemes virsū. Temperamentīga kā ča-ča-ča ritmi, spilgta kā kolibri aste, eleganta kā orhidejas zieds – ceļojumi uz eksotisko Kubu ar siltu un viesmīlīgu uzņemšanu vienmēr vilinājusi tūristu tūkstošus. Tūristu pūļi vēl nav sabojājuši salas eksotisko gaisotni, tomēr katru gadu šurp brauc miljoniem cilvēku, lai izsmēķētu pasaulē labāko cigāru vienā no pasaules labākajām pludmalēm, iemalkotu daikiri Hemingveja iecienītajā bārā un nofotografētos zem milzīga Če Gevaras portreta.

ATPŪTA UN EKSOTIKA

Varadero

2 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 890 €

Par kūrortu Varadero

Kubas populārākais atpūtas kūrorts Varadero ir slavens ar pludmalēm visas krasta līnijas garumā. Varadero pludmalēs ir visbaltākās un smalkākās smiltis un debeszila jūra – ne velti tās tiek uzskatītas par gandrīz vai labākajām pludmalēm pasaulē. Atpūtas kūrortā Varadero atradīsiet neskaitāmus restorānus ar plašu visas pasaules virtuvju piedāvājumu un labu jūras produktu ēdienkarti. Šeit, Varadero - vienā no labākajiem Rietumu puslodes kūrortiem - radīta varena aktīvās atpūtas industrija – 23 daivinga centri, golfa laukumi, neskaitāmi baseini, sporta būves, visdažādākās jahtas, kuteri, skūteri, paraplāni un daudz, daudz kas cits. Varadero kūrortzonā atradīsiet gan tirdzniecības centrus, gan suvenīru veikalus, gan cigāru bodītes. Nakts izklaidi piedāvā bāri, naktsklubi, diskotēkas un deju saloni.

EKSOTISKIE EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Kuba

cena no 431 €

Par kūrortu Kuba

Eksotiskais ekskursiju ceļojums uz Kubu ļaus nogaršot ne tikai īsto Kubas rumu, izpīpēt īsto Kubas cigāru un ļauties nesteidzīgai atpūtai šūpuļkrēslā dievīgās pludmales tuvumā! Bet ceļojums uz Kubu būs kā atgriešanās sociālismā... Eksotiskā ekskursiju ceļojuma laikā pa Kubu ikvienam tūristam izdodas noskaidrot, kādēļ Kuba tiek saukta arī par Karību jūras baseina pērli. Tā vilina ar tropisko eksotiku, okeāna debeszilajiem ūdeņiem, maigajām pludmales smiltīm, zemūdens pasakaini skaisto pasauli. Ceļojot pa Kubu, iesakām apskatīt Havanu – Kubas galvaspilsētu. Tā apbur ar savdabīgo arhitektūru un atmosfēru. Tāpat ekskursiju ceļojums pa Kubu nebūs īsti līdz galam izbaudīts, ja neaizbrauksiet apskatīt arī Pinar de Rio apgabalu. Tajā tiek audzēta labākā tabaka Kubā.. Tāpat noteikti apskatiet Trinidadu – pilsētu, kas ir gluži kā muzejs zem klajas debess. Ikkatra ēka, ieliņa un visa pilsēta kopumā paver tik daudz atklāsmju par vietējo vēsturi un kultūras tradīcijām.