Ekskursijas: Varadero - KUBA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Boat adventure

Veids: Izklaides

Ilgums: Visa diena


Ekskursija piedzīvojumu meklētājiem. Brauciens ar skuteri pa kanāliem un mangrovju audzēm. Neliela zooloģiskā dārza apmeklējums - varēsiet skatīt krokodilus, bruņurupučus un eksotiskus putnus. Sekos atgriešanās Varadero (~ 2 stundas).

Pie navigācijas

Guama – indiāņu ciemats

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Brauciens uz Sienaga de Zapatas rajonu, ceļojums pa Atiguaniko upi ar motorlaivām (2 km) līdz tās iztekai. Upe ņem savu sākumu pazemes alā, kas ir 76 m dziļa. Tajā būs iespēja izpeldēties. Sekos tradicionālas kubiešu pusdienas (kreolu virtuve) zemnieku saimniecībā Fiesta Campecina. Tur varēsiet arī atveldzēties ar sulu, kas spiesta uz vietas no augļiem un cukurniedrēm, uzvilkt īsta Kubas cigāra dūmu. Pie viena varēsiet arī iepazīties ar neliela zooloģiskā dārza iemītniekiem – vietējās faunas pārstāvjiem. Pēc tam pa ezeru Jūs dosieties uz indiāņu ciematiņu Alydea Taina, kas atjaunots un celts tā, kā varētu būt izskatījies seno laikos. Sekos krokodilu audzētavas apmeklējums. Noslēgumā – pelde Karību jūrā.

Pie navigācijas

Havana un cigāru fabrika

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Havana – viena no senākajām jaunās pasaules pilsētām (1515). Vecā Havana , pilsētas vēsturiskais centrs – UNESCO pasaules kultūras mantojuma piemineklis, magnēts, kas pievelk ar vēsturisko apbūvi un koloniālā laikmeta celtnēm. Havana – gadsimtiem ilgi – atslēga visam Meksikas līcim. Havanas vēsturiskajā centrā Jūs apskatīsiet: Plaza del Armas – laukumu, kas izveidots pirms vairāk nekā 400 gadiem ( pie tā: Kapteiņu-ģenerāļu ēka; Castillo Real de la Fuerza – 16. gs. celts cietoksnis, vecākās pilsētas savrupmājas); Pilsētas muzeju; katedrāles laukumu (Plaza de la Catedral); 1788. g. celto Havanas katedrāli; slavenāko Havanas cietoksni Castillo del Morro, kas aizsargāja ieeju Havanas līcī (tagad tajā – Jūras muzejs); Plaza de San Francisko laukumu ar brīnišķīgo marmora lauvu strūklaku; Sv. Asīzes Franciska klosteri un baznīcu – augstāko Havanā. Jūs baudīsiet neaizmirstamu pastaigu pa senajām koloniālās Havanas ieliņām, kur it viegli apjukt un zaudēt uzņemto virzienu. Savukārt mūsdienīgās Havanas arhitektūra uzrunā, sākot ar laiku, kad Kuba kļuva par republiku un nonāca atkarībā no ASV. Neogotika, neorenesanse, art deko – šajos un citos stilos Havanā uzcelts daudz interesantu namu, kas attiecas uz periodu, kad veidojās vietējā buržuācija. Šajā pilsētas daļā Jūs apmeklēsiet Revolūcijas laukumu, kur atrodas piemineklis, kas veltīts Hosē Martī, bijušo Prezidenta pili (tagad Revolūcijas muzejs), Nacionālā teātra ēku un Kapitoliju, kas uzcelts ļoti līdzīgs savam Vašingtonas vārdabrālim un izceļas ar iekštelpu interjeru spozmi. Protams, Jūs apmeklēsiet arī cigāru rūpnīcu "Partagas”, kur redzēsiet, kā top pasaulslavenie Havanas cigāri un varēsiet tos arī iegādāties. Havanas apskates ekskursijas cenā neietilpst ieejas biļetes muzejos un cigāru fabrikas apmeklējums. Cenā iekļauts: transfers, pusdienas, krievu valodā runājoša tulka pakalpojumi. Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, apvelciet vieglas drēbes – tas atvieglos Jūsu ekskursiju un pastaigu pa Havanas ielām un laukumiem, ļaus vieglāk sadzīvot ar karsto laiku.

Pie navigācijas

Hemingveja vietas

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


"Šī ir vieta, kurp vienmēr patīkami atgriezties, neatkarīgi no tā, kur atrodies,” reiz pauda Hemingvejs par savu Kubas villu Finca la Vigia, kas atrodas Kohimaras pievārtē, aptuveni 15 km no Havanas. Tagad te iekārtots Hemingveja muzejs, un tieši te viņš sarakstīja vienu no saviem labākajiem darbiem "Sirmgalvis un jūra”. Jūs iepazīsieties ar Hemingveja villu, skatīsiet viņa slaveno ceļojumu suvenīru kolekciju, kuru veido priekšmeti no visām tām vietām, kur viņš pabijis, t.sk. milzīga izmēra vērša izbāzeni (Hemingveja darbs!) un nažu kolekciju. Jūs apmeklēsiet arī viesnīcu "Ambos Mundos", kur Hemingvejs kopā ar sievu nodzīvoja aptuveni gadu un sarakstīja slavenā romāna "Kam skanēs zvans” pirmās nodaļas. Jūs skatīsiet numuru, kurā dzīvoja rakstnieks un kurā viss saglabāts tieši tā, kā bija dienā, kad viņš aizbrauca, un izjutīsiet šīs vietas īpašo auru. Visbeidzot Jūs apmeklēsiet restorānus „Bodegita del Medio” un „El Floridita”, kuros gatavotie mojito un daiquiri kokteiļi rakstniekam īpaši garšoja. Tieši pateicoties Hemingvejam šie kokteiļi kļuva plaši iecienīti visā pasaulē. Cenā iekļauts: transfers, pusdienas, krievu valodā runājoša tulka pakalpojumi. Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, uzvelciet ērtu apģērbu un paņemiet līdzi arī siltākas drēbes; noteikti paņemiet līdzi videokameru vai fotoaparātu.

Pie navigācijas

Jūras safari

Veids: Izklaides

Ilgums: Visa diena


Lieliskais jūras ceļojums sāksies Varadero jahtu piestātnē. Tas notiks ar divmastu jahtu, katamarānu vai jūras kuteri uz kura ir āra bārs. Sākumā Jūs kuģosiet gar Varadero piekrasti, tālāk uz idillisko Kajoblanko (Cayo Blanco) salu. Kajoblanko salas piekrastē Jums būs iespēja ienirt ar masku un pleznām pie koraļļu rifa un papriecāties par tā zemūdens iemītnieku dzīvi. Pēc tam Jūs izkāpsiet krastā sniegbaltu smilšu pludmalē, kur iestiprināsieties ar garšīgām pusdienām – jūs gaida ēdieni ar garnelēm un omāri em, atspirdzinošie dzērieni, alus un rums, kā arī izklaidējoša programma. Vēlāk Jums būs arī iespēja baudīt peldi kopā ar delfīniem ierobežotā okeāna lagūnā. Cenā iekļauts: transfers, pusdienas, krievu valodā runājoša tulka pakalpojumi. Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, uzvelciet ērtu apģērbu un paņemiet līdzi arī siltākas drēbes; noteikti paņemiet līdzi videokameru vai fotoaparātu.

Pie navigācijas

Kabarē "Continental"

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakars


Kabarē atrodas uz salas. Jūs gūsiet patiesu baudījumu no šī neaizmirstamā šova, kurā piedalās vairāk nekā 50 dejotāji, dziedātāji un mūziķi. Priekšnesums ”Varadero Fiesta” + diskotēka ilgs līdz 3:00 rītā.

Pie navigācijas

Kajolargo sala

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Kajolargo (Cayo Largo) sala atrodas dienvidos no Kubas. Gandrīz visa Kajolargo dienvidu piekraste ir plaša 38 km gara vissmalkāko baltu smilšu pludmale, kas kā liegs paklājs ieritinās smaragdzaļajā, vienreizīgi dzidrajā lagūnu ūdenī. Ja Kubas pludmales tiek uzskatītas par vienām no labākajām pasaulē, tad Kajolargo – par labākajām Kubā. Pēc lidojuma no Varadero ceļojums turpināsies uz jahtas klāja ar āra bāru. Jūs apmeklēsiet vienreizīgi skaistu koraļļu rifu – naturālu dabas aizsardzības rezervātu ar kristāldzidru ūdeni un ārkārtīgi plaši pārstāvētu jūras faunu (zivis, milzu izmēru gliemežnīcas utt.). Un zemūdens peldēšanas aprīkojuma pietiks visiem. Pēc rifa apciemojuma Jūs dosieties uz Iguānu salu, kur varēsiet tās pabarot un paglāstīt. Neaizmirstiet par fotoaparātu vai videokameru, kā arī maizi, kura iguānām – reptiļiem, kas saglabājušies no aizvēsturiskiem laikiem, ir liels našķis! Pusdienas noritēs svaigā gaisā, zem palmu lapu nojumes. Par atsevišķu samaksu varēsiet pasūtīt pusdienās langustu. Lūdzam ņemt vērā, ka šī ekskursija ietver sevī lidojumu. Kompānija TEZ TOUR neatbild par aviosabiedrību reisu iespējamu aizkavēšanos. Cenā iekļauts: transfers, aviobiļete, pusdienas, krievu valodā runājoša tulka pakalpojumi. Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, apvelciet vieglas drēbes, paņemiet līdzi pasi, pretiedeguma krēmu, dvieli, peldkostīmu vai peldbikses un fotoaparātu vai videokameru.

Pie navigācijas

Makškerēšana (5 stundas)

Veids: Izklaides

Ilgums: 5 stundas


Šis airautīgais pasākaums ilgs no 09:00 līdz 16:30. Jūs dosieties atklātā jūrā, bet pati makšķerēšana notiks 5 stundas. Makšķerēšanas laikā darbojas atklāta tipa bārs. Pusdienas iekļautas cenā. Peldēšanās ar masku pie koraļļu rifiem. Būsiet vietā, kur bieži sastopami delfīni.

Pie navigācijas

Pelde ar delfīniem

Veids: Izklaides

Ilgums: 3 stundas


Aicinām Jūs apmeklēt unikālo Varadero delfināriju – salas dienvidu piekrastē, jūras līča ūdeņos. Zinātnes atziņas vēsta, ka tikšanās, pat pasīva komunikācija ar delfīniem ir nāk par labu veselībai un lieliski noņem stresu. Pelde kopā ar delfīniem ilgst 25 min. Tāpat Jums būs iespēja noskatīties vienreizēju delfīnu šovu, kas ilgs 30 min. No tikšanās ar šiem fantastiskajiem jūras zīdītājiem Jūs gūsiet lielisku noskaņojumu un kolosālu enerģijas lādiņu! Cenā iekļauts: transfers, biļete. Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, apvelciet vieglas drēbes, pretiedeguma krēmu, dvieli, peldkostīmu vai peldbikses un fotoaparātu vai videokameru.

Pie navigācijas

Safari ar džipiem

Veids: Izklaides

Ilgums: Visa diena


Dodieties aizraujošā ekskursijā ar džipu pa Varadero apkārtni un Jūs iepazīsiet brīnišķus dabasskatus ar palmu audzēm, upju pārceltuvēm, kalnu ceļiem un zemnieku ciematiem. Jūs iepazīsiet brīnišķās Kubas floras un faunas bagātību! Iepazīstiet Kubu, kāda tā ir ārpus pilsētām un kūrortu zonām! Turklāt Jūs pats būsiet pie džipa stūres! Iesākumā Jūs pa džungļu un kalnu ceļiem brauksiet uz 40 m dziļo Saturno alu, pa kuru tek apakšzemes upe, kas veido 23 m dziļu ezeru ar dzidru ūdeni. Alā iespīd saules gaisma, un Jums būs ļoti patīkami ezerā noskalot ceļa putekļus. Tālāk Jūs dosieties uz Karalas pludmali, kur būs iespēja ienirt ar masku un pleznām pie koraļļu rifa un pašiem pabarot zemūdens pasaules iemītniekus. Pēc peldes Jūs ar džipiem brauksiet līdz Kanimaras upei – vienai no lielākajām Kubā, un upes krastā baudīsiet pusdienas īstā kreolu gaumē. Pēc tam Jūs sagaida neaizmirstams ceļojums ar skūteri pa Kanimaras upi, kura laikā varēsiet iepazīt apkārtnes apbrīnojamo dabu, kā arī skatīt dziļos kanjonus. Jums tiks piedāvāta arī iespēja doties aizrautīgā izjādē ar zirgiem vai vēršiem, bet tie, kas vēlēsies baudīt mierīgāku atpūtu upes krastā, varēs to darīt valdzinošas ūdens čalas pavadībā. Cenā iekļauts: transfers, pusdienas, krievu valodā runājoša tulka pakalpojumi. Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, apvelciet vieglas drēbes, paņemiet līdzi autovadītāja tiesības, pretiedeguma krēmu, dvieli, peldkostīmu vai peldbikses un fotoaparātu vai videokameru.

Pie navigācijas

Trinidada un ūdenskritumi

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Trinidada (Trinidada de Cuba) ir pilsēta, kuru UNESCO ir iekļāvusi pasaules kultūras mantojuma pieminekļu sarakstā, viena no pirmajām septiņām pilsētām, kuru Kubā dibināja (1514) spāņu konkistadors Djego Velaskess. Trinidada – šķiet, ka pilsēta joprojām pieder koloniālajam laikmetam, apburot ne vien ar saviem bruģētajiem laukumiem un ieliņām, labi saglabātajām neoklasikas un baroka stila ēkām (t.sk. katoļu baznīcām un pilīm), kuras nereti apvij dažādas leģendas, bet arī līdzās esošās jūras un kalnu tuvumu. Helikopters Jūs nogādās līdz Trinidadas pilsētai Varadero salas centrā. Pēc tam ar smagajām automašīnām Jūs brauksiet pa kalnu masīvu līdz unikālajai un brīnišķīgajai El Nicho ūdenskritumu kaskādei, kur varēsiet nopeldēties dabas veidotos peldbaseinos un baudīt pusdienas kreolu gaumē. El Nicho ūdenskritumi – dabas brīnums kalnu ieskautā gandrīz neskartā dabas vidē ar dučiem kaskādveida ūdenskritumu un dabiskiem peldbaseiniem. Peldēšanās dabas veidotos baseinos, pastaigas, foto pauzes. Ekskursijas turpinājumā Jūs iepazīsities ar lielisko Trinidadas pilsētu, par kuru jau rakstīts iepriekš. Pilsēta Jūs sagaidīs ar apsveikuma kokteili! Сenā iekļauts: transfers, pusdienas, krievu valodā runājoša tulka pakalpojumi. Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, apvelciet vieglas drēbes, paņemiet līdzi pasi, pretiedeguma krēmu, dvieli, peldkostīmu vai peldbikses un fotoaparātu vai videokameru.

Pie navigācijas

Vakara kabarē "Tropicana Show”

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakars


Tropicana Show ir Kubā un Latīņamerikā vispazīstamākā un visapmeklētākā kabarē izrāde zem klajas, dienvidu zvaigžņu klātas debess gleznā Havanas parkā. Kopš atklāšanas 1939. gadā uz kabarē skatuves uzstājušies visi slavenākie attiecīgā stila Dienvidamerikas un Ziemeļamerikas dziedātāji un dejotāji. Arī mūsdienās kabarē un tā māksliniekiem izdodas pulcēt skatītājus no visas pasaules. Jūs skatīsiet krāšņu izrādi "Paradīze zem zvaigznēm”, kurā kopumā piedalīsies vairāk nekā 200 dziedātāju, dejotāju un muzikantu. Šī neaizmirstamā kabarē izrāde Jums ļaus sajust burvīgo un silto Havanas nakšu auru. Cenā iekļauts: transfērs, ¼ ruma pudeles, mazā pudele ar šampanieti, Coca-Cola pudele, aukstās uzkodas. Iespējams viesmīlim uzreiz pasūtīt pudeli ruma, ledu un citus ingredientus, lai gatavotu kokteiļus patstāvīgi. Kabarē izrādes fotografēšana un uzņemšana ar videokameru jāapmaksā atsevišķi. Mūsu ieteikums: viena no iespaidiem bagātākajām vakara ekskursijām Kubā! Neaizmirstiet par labu noskaņojumu!

Pie navigācijas

Vinjalesas ieleja

Veids: Apskates

Ilgums: Visa diena


Jūs dosieties pa ātrgaitas maģistrāli uz Kubas provinci, kas atrodas vistālāk salas rietumos – Pinaru del Rio, kas slavena ar tabakas plantācijām. Pa ceļam ieturēsieties kafetērijā. Nonākot galā, apmeklēsiet tabakas fabriku, kur tin slavenos Havanas cigārus, iepazīsieties arī ar Kubas zemnieku sadzīvi. Sierra de los Organos kalnos piestāsiet Los Jardines skatu laukumā, no kura paveras brīnišķa ainava uz Mogotes sarkano klinšu aizvēsturiskajiem veidojumiem. Jūs apmeklēsiet vienreizējo Indiāņu alu, kurā pirms vairākiem gadsimtiem mituši indiāņi un kura atklāta tikai 1920. gadā. Te pa pazemes upi, kuru izgaismo spuldzes, Jūs veiksiet to pašu ceļu, ko kādreiz indiāņi un varēsiet apbrīnot nelielos ūdenskritumus, kas, izveidojušies, ūdenim tekot lejup pa alas sienām. Сenā iekļauts: transfers, pusdienas, krievu valodā runājoša tulka pakalpojumi. Mūsu ieteikums: apaujiet ērtus apavus, uzvelciet ērtu apģērbu un paņemiet līdzi arī siltākas drēbes; noteikti paņemiet līdzi videokameru vai fotoaparātu.

Pie navigācijas

Vinjalesas ieleja - Vakara kabarē - "Tropicana Show -Havana + cigāru fabrika

Veids: Apskates


Trīs ekskursijas vienā: “Vinjalesa-Havana ar nakšņošanu: Vinjalesas ieleja + Vakara kabarē "Tropicana Show + Havana + cigāru fabrika.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account