Ekskursijas: Kipra, Larnaka, Limasola, Aijanapa, Protarasa, Pafosa - KIPRA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Daivings

Veids: Izklaides


Vai gan nav vilinoši iegremdēties Vidusjūras ūdeņos, lai savām acīm skatītu tik ļoti noslēpumaino zemūdens valstību? Niršana notiks vietā, kur nogrimis kuģis „Zenobia” – šī vieta iekļauta labāko pasaules zemūdens apskates objektu TOP 10 sarakstā. Nav jāuztraucas, ja Jūs iepriekš nekad neesat peldējuši ar akvalangu. Kvalificēti instruktori palīdzēs Jums „spert pirmos soļus” šīs aizraujošās kaislības apgūšanā. Pēc teorētiskās ievadnodarbības par zemūdens niršanas un peldēšanas svarīgākajiem postulātiem un noteikumiem, Jūs varēsiet ienirt 4-8 metru dziļumā. Bet ja Jums jau ir starptautiski atzīts daivinga sertifikāts, mēs piedāvājam ilgākas ieniršanas pie nogrimušā kuģa vraka. Instruktora pavadībā Jūs divas reizes nolaidīsieties līdz pat 30 m dziļumam. Mūsu kuteris ir nodrošināts ar visu nepieciešamo daivinga aprīkojumu, bet pieredzējušie instruktori palīdzēs zemūdens pasauli izbaudīt pilnā mērā! Pusdienas un vietējā ražojuma dzērieni ir iekļauti ekskursijas cenā. Līdzi jāņem: pretiedeguma krēms, pludmales tērps un dvielis. Ekskursijas programma var tikt mainīta saistībā ar meteoroloģiskajiem apstākļiem.

Pie navigācijas

Dejojošo strūklaku šovs un okeanārijs

Veids: Izklaides


Šī būs izglītojoša un izklaidējoša un, protams, atmiņā paliekoša ekskursija – gan bērniem, gan pieaugušajiem. Jūs apmeklēsiet Okeanāriju, kurā mīt vairāk nekā 300 dažādu sugu jūras dzīļu iemītnieki. Jūs skatīsiet haizivis, rajas, bruņurupučus, krokodilus, pingvīnus un daudzus jo daudzus citus mūsu planētas iemītniekus. Pēc tam Protaras kūrortpilsētā, kalna virsotnē, Jūs apmeklēsiet Sv. Ilija baznīcu, no kuras paveras brīnumjauks skats uz salas austrumu piekrasti. Unikālais dejojošo strūklaku šovs turpinās šo ekskursiju vakarpusē. Jūs varēsiet izbaudīt ūdensstrūklu deju fascinējošo iespaidu gaismas spēļu, klasiskās un modernās mūzikas pavadībā. Piezīmes. Pusdienas ir iekļautas ekskursijas cenā.

Pie navigācijas

Dziļūdens cope

Veids: Izklaides


Šis kruīzs sāksies līdz ar rītausmu un domāts drosmīgiem asu izjūtu cienītājiem. Vienreizēja iespēja izmēģināt spēkus haizivju un citu lielu zivju makšķerēšanā! Luksusa klases ātrgaitas kuteris ir nodrošināts ar visu makšķerēšanai nepieciešamo aprīkojumu un pieredzējusī kutera apkalpe vienmēr nāks talkā, kad pieķersies īsta jūras plēsoņa Brokastis, pusdienas un vietējā ražojuma dzērieni ir iekļauti ekskursijas cenā. Līdzi jāņem: pretiedeguma krēms, pludmales tērps un dvielis. Ekskursijas programma var tikt mainīta saistībā ar meteoroloģiskajiem apstākļiem.

Pie navigācijas

Famagusta un Kirēnija

Veids: Apskates


Tā būs ekskursija pa Kipras ziemeļu un austrumu daļām, kuras kopš 1974. gada atrodas t.s. Ziemeļkipras Turku republikas sastāvā. Jūs pabūsiet vienā no Kipras slavenākajiem dievnamiem – Famagustas Sv. Nikolaja katedrālē, kas uzcelta 14. gadsimtā vēlīnās gotikas stilā un kurā senatnē kronēti Luzinjānu dzimtas valdnieki. Kad turki 1571. gadā aplenca Famagustu, dievnams smagi cieta. Taču to nenojauca un nesagrāva, bet pārveidoja par mošeju, kurai 1954. gadā tika piešķirts Mustafa Lalā-pašā vārds (tā sauca karavadoni, kas piedalījās Famagustas aplenkšanā 16. gs.). Varenie venēciešu celtie Famagustas aizsargmūri un cietoksnis, slavenais Otello tornis un senās pilsētas ostas vārti neapšaubāmi atstās uz Jums spēcīgu un paliekošu iespaidu. Pēc Famagustas apskates jūs, dodoties uz Kirēniju, šķērsosiet Pentadaktila kalnu masīvu. Kirēnijā jūs apmeklēsiet apbrīnojami skaisto un iztēli satraucošo Svētā Hilariona pili, kas uzcelta 12. gadsimtā augstā klints virsotnē. Jums būs iespēja apmeklēt arī citu pasaules nozīmes arhitektūras pieminekli – Bellapē jeb Miera abatiju, kas slavena ar savu gotisko stilu un baznīcu, kurā saglabājušies 17. gs. gleznojumi. Pati ostas pilsēta Kirēnija plešas kalna pakājē pie glezna pakavveidīga līča. Tieši turp Jūs dosieties, lai paviesotos Kirēnijas cietoksnī un Kuģu katastrofu muzejā, kurā, starp citu, ir arī 4. gs. p.m.ē. būvēta tirdzniecības kuģa atlūzas. Piezīmes. Pusdienas ir iekļautas ekskursijas cenā. Nepieciešams ekskursijā līdzi ņemt pasi. Tūrisma apskates objektu apmeklējuma secība var tikt mainīta pēc organizatoru ieskata.

Pie navigācijas

Gardēžu tūre

Veids: Apskates/Izklaides


Šī būs tiešām lieliska diena – jūs iepazīsieties ar to ciematu vēsturi, sadzīvi un gastronomiskajām tradīcijām, kuri atrodas salas viszaļojošākajā daļā – Kipras sirdī, Trooda kalnos. Mūsu ceļojums sāksies ar viesošanos Agras (Agros) ciematā, kur jūs apmeklēsiet privātuzņēmumu, kurā no Damaskas rožu pārstrādes procesā iegūtajām produktu frakcijām gatavo visdažādākos izstrādājumus. “Rožu namā” jūs iepazīsieties ar rožu audzēšanas un to pārstrādes tehnoloģijām. Tīkams pārsteigums gaida gaļas produktu mīļotājus – jūs apmeklēsiet gaļas delikatešu ražotnes veikaliņu. Agras ciematā gatavotās desas izceļas ar izsmalcinātu garšu un aromātu – šīs kvalitātes desām piešķir, tradicionāli tās marinējot sarkanvīnā un pēc tam kūpinot. Mūsu ieteikums – nobaudiet basturmu, Kipras gaumē darinātu šķiņķi un bekonu, arī hiromeri, loukanika, lunza, stifado – nenožēlosiet! Pēc tam jūs apciemosiet nelielo Nikis ražotni, kurā vietējie augļi un daļa dārzeņu pārtop par Kipras ievārījumu – Glyko. Ja esat kārumnieks, šī vieta jūs noteikti iepriecēs! Tālākajā ekskursijas gaitā jūs pabrauksiet garām Pelendri ciematam un apciemosiet slaveno Jannakisa Pilavakisa Podniecības muzeju Fini (Foini) ciematā. Šajā muzejā strādājošie podnieku aroda meistari joprojām iepriecina kipriešus un salas viesus ar saviem keramikas izstrādājumiem. Pienācīgi novērtēt, kā garšo īstas Kipras lauku pusdienas, jūs varēsiet vietējā tavernā – tur jūs sagaidīs ar tradicionālajiem Kipras ēdieniem, uzkodām un vīnu. Fini ciematā gatavo arī Kiprai tradicionālo lukumu – jūs, paviesojoties vietējā konditorejā, uzzināsiet ne vien vietējā lukuma pagatavošanas receptes, bet varēsiet arī nobaudīt dažādus tā veidus. Pēc Fini ciemata iepazīšanas jūs brauksiet lejup pa Trooda kalnu ceļu cauri mežiem un brīnišķīgiem vīnogulāju laukiem. Nākamā pieturvieta būs Gerolemo ģimenes vīna darītava, kas atrodas brīnišķīgi skaistā vietā netālu no Omodas (Omodos) ciemata. Mūsu gids jūs iepazīstinās ar Kipras vīnu ražošanas niansēm, varēsiet arī iemalkot šo dievišķo dzērienu. Turklāt tie, kam vīns iepatiksies, varēs to iegādāties vīna darītavas veikaliņā. Omodas ciematā, kas slavens ar savu neskartās dabas krāšņumu, jums noteikti jāpaviesojas Sv. Helēnas dibinātajā Svētā Krusta klosterī (Timios Stavros Monastery) un tā muzejā (tur tiek uzglabātas sensenas relikvijas). Ceļojuma noslēgumā jums būs iespēja veikt pastaigu pa šaurām, ar bruģi izliktām ieliņām, uzkavēties pie tirgotavām, kas piedāvā dažādas, tematiski ar Kipru saistītas preces: sudraba rotaslietas, mežģīnes (Kipras tehnikā), keramiku, ādas izstrādājumus un daudz ko citu.

Pie navigācijas

Grand Tūre

Veids: Apskates


Šī būs aizrautīga apskates ekskursija, kuras gaitā Jums atklāsies salas interesantā vēsture un kultūras tradīcijas. Levkaras kalnu ciematiņā Jūs iepazīsieties ar Kipras akmens celtņu arhitektūru, sudrabkaļu arodu, kā arī šīs vietas mežģīņu darināšanas noslēpumiem. Trooda kalnu grēdā Jums atklāsies patiesais Kipras dabas skaistums, bet Olimpa kalna – augstākās salas virsotnes – apmeklējums ļaus izbaudīt brīnišķīgus skatus, kas paveras no putnu lidojuma augstuma! Saskarties ar ortodoksālās reliģijas kanoniem un ar tiem saistītajām sadzīves, amatniecības reālijām Jūs varēsiet pasaulslavenajā Kykkos klosterī, kas dibināts 11.gs. nogalē. Šajā klosterī jau vairāk nekā 900 gadus tiek glabāta leģendārā Sv. Jaunavas Marijas svētbilde, kuru, kā vēsta avoti, gleznojis apustulis Lūkass. Savukārt atbildi uz jautājumiem, kādas tad ir vietējās delikateses, kā garšo Kipras olīvas un vīns, kādas ir vietējās virtuves īpatnības, sniegs pusdienas lauku tavernā. Ekskursijas programmā iekļauts arī vietējās olīvu un olīveļļas tirgotavas, kā arī vīndarītavas apmeklējums. Pusdienas iekļauti ekskursijas cenā. Noteikumi paredz, ka klosterī nedrīkst ieiet tūristi šortos, un pleciem jābūt apklātiem. Apskates objektu apmeklēšanas secība var tikt izmainīta pēc kompānijas, kas organizē ekskursiju, ieskata

Pie navigācijas

Izjāde ar ēzelīšiem, Kipras kolorīts

Veids: Apskates


Šī ļoti interesantā ekskursija iepazīstinās ar Kipras lauku sadzīvi, kultūru un tradīcijām. Ar veclaicīgu autobusu pa kalnu ceļiem Jūs brauksiet uz ēzelīšu fermu. Tajā būs jāiepazīstas ar "ēzelīša vadīšanas” pamatkursu, un tad jau ēzelīša mugurā dosieties uz seno Sindi klosteri, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Pēc atgriešanās fermā Jūs gaidīs grezni un bagātīgi klāts galds ar nacionālās virtuves ēdieniem, mājas vīnu un īpašu, šajā reģionā pagatavotu alkoholisko dzērienu Zivania. Lauku sadzīve nav iedomājama bez dejām, dziesmām, rotaļām – vienvārdsakot – jautrības. Un Jums būs iespēja iepraktizēties arī visā tajā. Apmācība nacionālo deju soļiem, kvēlais sirtaki un komandu spēles – lūk, kas sniegs Jums pozitīvisma lādiņu ilgam laikam! Vakariņas un vietējā ražojuma dzērieni ir iekļauti ekskursijas cenā. Apaviem jābūt ērtiem.

Pie navigācijas

Jautrā makšķerēšana

Veids: Izklaides


Lieliska iespēja iejusties veiksmīga makšķernieka ādā! Nav svarīgi, cik liela ir Jūsu pieredze makšķerēšanā, varbūt pat makšķerkāts pirmoreiz rokā, taču – veiksme Jums nostāsies līdzās! Kuteris ir aprīkots ar visu nepieciešamo makšķerēšanai, bet komandas locekļi sniegs padomu un lietišķu palīdzību nepieciešamības gadījumā. Zivju ķeršanas vietu izvēlēsies kapteinis, un tur katram būs iespēja izvilkt pat astoņkāji! Pa ceļam Jūs apmeklēsiet dzelmē nogrimušo kuģi "Zenobia” un dzirdēsiet stāstu par to, kā kuģis gāja bojā. Tiks izsniegtas maskas, trubiņas un pleznas, lai visi, kas vēlēsies, varētu kuģi aplūkot tuvāk. Pusdienas un vietējā ražojuma dzērieni iekļauti ekskursijas cenā. Ekskursijas programmā var tikt ieviestas izmaiņas atkarībā no meteoroloģiskajiem apstākļiem. Pusdienas un vietējā ražojuma dzērieni ir iekļauti ekskursijas cenā. Līdzi jāņem: pretiedeguma krēms, pludmales tērps un dvielis. Ekskursijas programma var tikt mainīta saistībā ar meteoroloģiskajiem apstākļiem.

Pie navigācijas

Jūras safari

Veids: Apskates


Izbrauciens pa jūru ar modernu kuģīti sniegs Jums daudz pozitīvu, neaizmirstamu emociju un iespaidu. Jūs apmeklēsiet dzelmē nogrimušo zviedru kuģi „Zenobia” un dzirdēsiet stāstu par to, kā kuģis gāja bojā. Šī vieta iekļauta labāko pasaules zemūdens apskates objektu TOP 10 sarakstā, tāpēc visiem, kas vēlēsies, tiks izsniegtas maskas, trubiņas un pleznas. Ekskursijas laikā Jūs skatīsiet Sarkanās klintis – vietu, kur ligzdo klinšu ērgļi, kā arī apmeklēsiet zivju audzētavu-fermu, kas ierīkota tieši jūrā. Jums pa ceļam būs arī skaistās Pila zemesraga klinšu alas un īstas pirātu grotas. Jūs varēsiet izbaudīt arī peldi Greko zemesraga lagūnas dzidri zilajos ūdeņos. Netālu no zemesraga atrodas „mīlētāju tiltiņš” – dabīgs akmens veidojums, kuru iecienījuši apmeklēt romantiski noskaņoti pāri. Ekskursijas programmas noslēdzošajā daļā Jūs iepazīstinās ar 1974. gada notikumu vēsturi, kad Kipra tika sadalīta divās daļās. Jums būs iespēja pārliecināties, ka „pilsētas-rēgs” Famagusta tiešām pastāv. Pusdienas un vietējā ražojuma dzērieni ir iekļauti ekskursijas cenā.

Pie navigācijas

Kirēnija

Veids: Apskates


Ekskursija vedīs uz salas ziemeļu daļu, kur atrodas 1974. gadā proklamētā, t.s. Ziemeļkipras Turku republika. Jūs apmeklēsiet burvīgi skaisto svētā Hilariona pili, kas uzcelta 12. gadsimtā kalnu klints virsotnē. Jums arī būs iespēja apmeklēt citu pasaules nozīmes arhitektūras pieminekli – Bellapē jeb Miera abatiju, kas slavena ar savu gotisko stilu un baznīcu, kurā saglabājušies 17. gs. gleznojumi. Pati ostas pilsēta Kirēnija plešas kalna pakājē pie glezna pakavveidīga līča. Tieši turp Jūs dosieties, lai paviesotos Kirēnijas cietoksnī un Kuģu katastrofu muzejā, kurā, starp citu, ir arī 4. gs. p.m.ē. būvēta tirdzniecības kuģa atlūzas. Pusdienas ir iekļautas ekskursijas cenā. Nepieciešams ekskursijā līdzi ņemt pasi. Apskates objektu apmeklēšanas secība var tikt izmainīta pēc kompānijas, kas organizē ekskursiju, ieskata.

Pie navigācijas

Pafa – Kuriona

Veids: Apskates


Šī ekskursija Jūs vedīs pa seno dievu pēdām un populārākajām salas vietām, par kurām sacerētas teiksmas un leģendas, vēsta mīti. Jūs apmeklēsiet seno Kurionas pilsētvalsti, kur skatīsiet grieķu-romiešu laiku amfiteātri un Evstolija namu. Un – Kipru ne velti sauc par mīlas salu. Jo tieši Kiprā, kā vēsta teiksma, mīlas un dailes dieviete tapa no jūras putām... Iemīlējušies pārīši, kas izpeldējušies Afrodītes piedzimšanas vietā – pludmalē, vairs nekad nešķiršoties, bet tie, kas savu mīlestību vēl nav sastapuši, to noteikti atradīšot. Jūs apmeklēsiet arī seno salas galvaspilsētu Pafu (Pafos), kur dosieties uz Dionīsa namu. Šī vieta kļuvusi slavena pateicoties unikālajām mozaīkām, kurās attēlotas ainas no mitoliģijas un vēstures. Aizraujošā ceļojuma noslēgumā Jūs gaida pastaiga pa Pafas krastmalu un iespēja panašķoties. Pusdienas nav iekļauti ekskursijas cenā. Līdzi jāņem: pretiedeguma krēms, pludmales tērps un dvielis. Apskates objektu apmeklēšanas secība var tikt izmainīta pēc kompānijas, kas organizē ekskursiju, ieskata.

Pie navigācijas

Pirātu kruīzs

Veids: Izklaides


Tas būs jautrs izbrauciens jūrā – tas pārcels Jūs uz seniem laikiem, kad jūras pavēlnieki bija bezbailīgie pirāti. Pārtopiet uz īsu laiku – visa ģimene – par īstiem pirātiem šajā neticamajā piedzīvojumā uz kuģa klāja. Jūs piedzīvosiet aizraujošu šovu, kurā būs spēles, mūzika, dejas; un Jūs visā tajā piedalīsieties. Kautrību pie malas – šis piedzīvojums būs laba noskaņojuma avots ilgam laikam! Mūsu kuģis izmetīs enkuru vairākās vietās, lai Jūs varētu izbaudīt peldi Protaras pilsētas apkaimes dzidrajos ūdeņos. Jūs skatīsiet īstas alas, kur mituši pirāti un kur viņi arī glabājuši salaupītos dārgumus. Ekskursijas programmas noslēgumā Jūs iepazīstinās ar stāstu par „pilsētu-rēgu” Famagustu, un Jūs to redzēsiet no mūsu kuģa klāja. Kostīmi bērniem, pusdienas un vietējā ražojuma dzērieni ir iekļauti ekskursijas cenā. Līdzi jāņem: pretiedeguma krēms, pludmales tērps un dvielis. Ekskursijas programma var tikt mainīta saistībā ar meteoroloģiskajiem apstākļiem.

Pie navigācijas

Safari ar kvadracikliem

Veids: Izklaides


Pievienojieties mūsu ekspedīcijai, kurā dosimies ar kvadracikliem! Notikumu un iespaidu ekspedīcijas gaitā pietiks, lai apmierinātu jebkura piedzīvojumu meklētāja alkas pēc piedzīvojumiem, un, saprotams, celtos arī adrenalīna līmenis. Pie kvadracikla stūres varēsiet novērtēt, cik ļoti skaistas ir Kipras dienvidaustrumu piekrastes ainavas. Jūs ar kvadraciklu veiksiet nedaudz vairāk par 40 km – brauksiet cauri ciemiem, gar fermām, plantācijām un apelsīnkoku birzīm, kādu gabalu virzīsieties arī gar “zaļo” jeb demarkācijas līniju, kas sadala Kipru dienvidu un ziemeļu daļās (jeb, vienkāršāk runājot, grieķu un turku daļās). Kad atgriezīsieties ekspedīcijas sākumpunktā (fermā), jūs tiksiet laipni pacienāti ar pusdienām, kuras mūsu pavāri sagatavos tradicionālajā Kipras stilā, tāpēc tajās būs: grilēta gaļa, apcepti kartupeļi, salāti, vīns, Kipras degvīns “Zivania”, sulas un daudz kas cits jebkurai gaumei tīkams. Protams, tāpat būs mūzika un dejas! Jūs skatīsiet kostīmšovu, kurā varēsiet arī piedalīties (kipriešu dejas, grieķu sirtaki utt.). Būs jautri!

Pie navigācijas

Uz Izraēlu – ar lidmašīnu

Veids: Apskates


Nepalaidiet garām iespēju padarīt savu atvaļinājumu daudzpusīgāku un doties no Kipras vienas dienas tūrē uz Svēto zemi. Jūs apmeklēsiet Jeruzalemi – triju reliģiju galvaspilsētu, dosieties pa vecpilsētu – Via Dolorosa – pa Krusta ceļu uz Kunga Kristus kapa baznīcu; Jūs iziesiet caur arābu tirgu un ebreju kvartālu un nokļūsiet pie slavenās Raudu sienas. Jūs pabūsiet arī Kristus dzimtenē – Bētlemē, kur apmeklēsiet Kristus piedzimšanas baznīcu – vienu no nozīmīgākajām kristiešu svētvietām. Pēc pusdienām jums būs iespēja izpeldēties Nāves jūrā, kas slavena ar savām dziedinošajām īpašībām. Pusdienas un vakariņas ir iekļauti ekskursijas cenā. Noteikumi paredz, ka klosterī nedrīkst ieiet tūristi šortos, un pleciem jābūt apklātiem. Apskates objektu apmeklēšanas secība var tikt izmainīta pēc kompānijas, kas organizē ekskursiju, ieskata

Pie navigācijas

Uz zemes un jūrā

Veids: Apskates


Īstiem piedzīvojumu meklētājiem, kā arī visiem tiem, kas mīl neikdienišķo, mēs piedāvājam ekspedīciju uz Akamas pussalu. Šī ir kombinētā ekskursija, kurā iekļauts brauciens ar džipu un brauciens pa jūru. Esiet gatavi neskaitāmiem pārbaudījumiem, pārgājieniem, peldei, jautrībai. Civilizācijas neskartā daba, fantastiski skaistās ainavas, stāvās klintis, jūras grotas, brīnumainais panorāmas skats – tas viss neatstās vienaldzīgus pat ļoti pieredzējušus ceļotājus. Jums būs arī iespēja izpeldēties lagūnā un ienirt ar masku. Pēc tam mēs dosimies uz leģendāro un spēcinošo avotu – Afrodītes baseinu, kur viņa baudījusi vannu, gaidot savu mīļoto Adonīsu. Atceļā, kurš vīsies arī caur apelsīnu dārziem, pieturēsim pie kāda ciema vīna darītavas – tur mūs gaidīs gardo Kipras vīnu degustācija! Piezīme. Pusdienas un vietējie dzērieni iekļauti ekskursijas cenā. Paņemiet sev līdzi pretiedeguma krēmu un peldei nepieciešamo.

Pie navigācijas

Vakara jūras kruīzs ar saulrietu un dejojošo strūklaku šovs

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Ja vakaru vēlaties pavadīt brīnišķā noskaņā, tad iesakām izmantot ekskursijas “Vakara kruīzs ar jahtu un dejojošo strūklaku šovs” piedāvājumu. No Protaras ostas, kuru mēdz dēvēt arī par vīģeskoku līci, jūs ar motorjahtu vai kuteri dosieties jūrā, uzņemot kursu uz Greko zemesragu (Kavo Greco). Jūs apskatīsiet karaliskās un pirātu jūras grotas, izpeldēsieties zilo ūdeņu lagūnā, aplūkosiet, kā „pilsēta-rēgs” Famagusta izskatās no jūras puses un izbaudīsiet lielisko Vidusjūras saulrieta laiku. Kad kruīzs jau būs galā, apmeklēsiet arī iespaidīgo dejojošo strūklaku šovu, kura fascinējošos gaismas efektus papildina klasiskās un modernās mūzikas tēmas. Piezīmes. Vakariņas iekļautas ekskursijas cenā, dzērieni – par papildus samaksu. Paņemiet sev līdzi visu peldei nepieciešamo. Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs, un tās var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.kskursijas cenā, dzērieni – par papildus samaksu. Paņemiet sev līdzi visu peldei nepieciešamo.

Pie navigācijas

VIP tūre

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Ja esat Kiprā pirmoreiz, tad noteikti iesakām doties ekskursijā ar nosaukumu VIP tūre, un apskatīt šo brīnišķīgo salu vienas dienas laikā. Šīs ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet Kipras nozīmīgākos tūrisma objektus. Trooda kalnu masīvs atklās jums patieso Kipras dabas daili, bet Olimpa kalna apmeklējums ļaus izbaudīt ainavas, kas paveras no putna lidojuma augstuma. Iepazīties ar ortodoksālās reliģijas kanoniem un kalpošanas reālijām varēsiet pasaulslavenajā Kykkos klosterī. Pēc pusdienām mājīgā tavernā, kur jums priekšā tiks celti nacionālie Kipras ēdieni, dosimies ar autobusu tālāk un apstāsimies pie Venēcijas periodā celta tilta, kas ir graciozi savienojis līkumotas kalnu upes krastus. Pēc tam ekskursija turpināsies pa vietām, kas saistītas ar sengrieķu leģendu un mītu personāžiem, piemēram, jūs skatīsiet vietu, kur no jūras putām dzimusi un iznākusi krastā Afrodīte. Tur jums būs iespēja izpeldēties jūrā, vietā, kur pēc nostāstiem pelde dāvājot jaunību un skaistumu. Aizraujošā ceļojuma noslēgumā jūs apmeklēsiet Levkaras ciemu, kur jūs pacienās ar īstu Kipras vīnu. Pusdienas iekļautas ekskursijas cenā.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account