Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

ČEHIJA

Ceļojums uz Čehiju atklās romantikas, izsmalcinātas arhitektūras un apbrīnojamu dabasskatu zemi. Gadsimtu gaitā Čehijā savijušies Eiropas varenāko tautu un nāciju likteņi. Čehijas vēsturiskajās pilsētās, cietokšņos un pilīs jūs atradīsiet visdažādākos arhitektūras stilus, baznīcu būvniecības meistardarbus, tautas arhitektūru un unikālus tehnikas pieminekļus. Muzejos un galerijās varēsiet aplūkot interesantas kolekcijas.
Čehija apveltīta ar labvēlīgiem klimatiskajiem apstākļiem, daudzveidīgu reljefu un labu ekoloģiju, ko varēsiet iepazīt sava ceļojuma laikā pa Čehiju. Šeit ir sniegotas virsotnes, kalnu upes, stepes, priežu meži, spoguļgludi ezeri, neskaitāmi nacionālie parki un, protams, slavenie čehu kūrorti, kuru labvēlīgie klimatiskie apstākļi, mūsdienīgās procedūras un rehabilitācijas metodes nodrošina tiem vadošo lomu starp labākajiem pasaules balneoloģiskajiem kūrortiem.

ATPŪTA

Karlovivari

cena no 109 €

Par kūrortu Karlovivari

Izvēlieties atpūtas atvaļinājumu pavadīt Karlovivari, kas ir lielākais un populārākais Čehijas kūrorts. To 1350. gadā dibinājis Čehijas karalis un Romas imperators Kārlis IV. Pilsēta izvietojusies Čehijas rietumos, kalnu ielejā, Teplas upītes krastos, 380 līdz 644 metrus virs jūras līmeņa. Karlovivaros atradīsiet vienu auksto un divpadsmit karstos minerālavotus, kas visā pasaulē izslavēti ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Pasaulslavenajai kūrortpilsētai ir sava lidosta un ērtībām bagātu viesnīcu tīkls. Karlovivari cauri gadsimtiem saglabā savu pievilcību ne tikai pateicoties ārstnieciskajiem minerālavotiem, bet arī skaistajai dabai un lieliskajai XIX gadsimta impērijas stila arhitektūrai. Šeit pabijušas daudzas sava laika slavenības – Šillers, Gēte, Kafka, Bahs, Bēthovens, Šopēns, neskaitāmas Eiropas galmu karaliskās personas. Jums patiks atvaļinājums Karlovivari kūrortā!

EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Čehija, Prāga

cena no 57 €

Par kūrortu Čehija, Prāga

Ekskursiju ceļojums uz Čehiju? Kādēļ gan nē? Čehija ir tieši tā vieta, kas izsenis uzskatīta par Eiropas centru. Tā tiek dēvēta pat par Eiropas sirdi.
Mūsdienu Čehija ir ļoti jauna valsts, bet ar senu un bagātu kultūru un vēsturi. Tās varenība uzplaukusi jau X gadsimtā, slavenajā Čehijas karalistes pastāvēšanas laikā.
Tūrisma maršrutu izvēle šeit ir tik daudzveidīga, ka labāk vispirms izvērtēt, kas tieši šobrīd jūs visvairāk interesē, un ko var atlikt kādam citam braucienam. Čehijas zeme ir apbrīnojami bagāta ar senām pilīm un cietokšņiem, un pat vismazākajās pilsētiņās ap katru akmeni, katru celtni vējo viduslaiku Eiropas dvesma. Visi senatnes pieminekļi tiek rūpīgi saglabāti un restaurēti.
Ekskursiju ceļojuma laikā pa Čehiju, apskatiet arī Prāgu – Čehijas galvaspilsētu. Tā ir ne tikai viena no skaistākajām Čehijas, bet pat visas Eiropas pilsētām. Gluži droši var apgalvot, ka tā ir viena no romantiskākajām pilsētām pasaulē. Prāgā apbrīnojami harmoniski savijušies visdažādākie arhitektūras stili, kas radušies no agrīniem viduslaikiem līdz mūsdienām. Apbrīnojamie arhitektūras pieminekļi un pilsētas īpašais izvietojums Vltavas upes krastos kopā veido to īpaši burvīgo atmosfēru, par kuru tā sajūsminās pilsētas viesi. Mūsdienu Prāga – tā ir romantiska, dzīvespriecīga pilsēta.

Aviobiļetes - speciālās cenas on-line