Fēru salas, lidojumi no Rīgas, 4 dienas, 27. aprīlī, Flymeaway - cena no 749€

Fēru salas
27. - 30. aprīlis


27. aprīlis
12:20 Izlidošana no Rīgas uz Fēŗu salām
13:05 Ielidošana Fēru salās.
Transfērs no lidostas uz viesnīcu tiem, kas nebrauc ekskursijā

Ekskursija uz Vagar salu un Gasadalur ūdenskritumu
27. aprīlis
Izbraukšana no lidostas
Pirmās dienas ekskursijas laikā dosimies uz Vagar salu, kur vispirms apstāsimies pie paša lielākā Fēru salu ezera Sørvágsvatn.
Tālāk ceļš vedīs uz Bo ciematu no kura paveras brīnišķīgs skats uz mazo Tindhólmur saliņu.
Pēc tam dosimies uz Gásadalur ciematu, lai apskatītu pašu skaistāko Fēru salu ūdenskritumu Múlafossur. Te tiks dots brīvais laiks, lai pastaigātu pa ciematu.
(Ekskursijas ilgums ~4 stundas)
Cena: 50 EUR
Cenā ietilpst: transports un angliski runājoša gida pakalpojumi

Touršhavnas apskates ekskursija un Nolsoy sala
28. aprīlis
10:00 Izbraukšana no viesnīcas
Vispirms īsā tūrē apskatīsim Fēru salu galvaspilsētu un noklausīsimies gida stāstījumu par tās vēsturi. Īpašu vērību pievērsīsim Touršhavnas vecpilsētai Reyni un vienam no pasaules vecākajiem parlamentiem – Tinganes. Pēc tam dosimies uz Nacionālo vēstures muzeju. Pēc Touršavnas apskates dosimies uz Nolsoy salu, kas atrodas tikai 20 min. brauciena attālumā no Fēru salu galvaspilsētas. Varēsim atklāt salu, kas ir pavisam citāda nekā 2017. gada Eiropa – faktiski pārcelsimies vairākus gadu desmitus atpakaļ. Autobuss mūs aizvedīs uz ostu, kur kāpsim senatnīgā buru kuģī, ko pagājušā gadsimta vidū izmantoja zvejošanai, bet pēc tam atjaunoja un kas mūsdienās galvenokārt vizina tūristus. Kuģis vispirms mūs apvedīs apkārt Nolsoy salai, lai mēs varētu apbrīnot veco bāku, putnu klintis un grotas. Pēc izkāpšanas salā, dosimies vieglā pastaigā ar kājām, lai vispirms aplūkotu Nolsoy salas ciemata apkārtni. Apskatīsim senu apmetni Kornvalejā, kur, kā stāsta leģenda, dzīvoja skotu princese. Tad dosimies uz seno sodu izpildes vietu. Nolsoy ciematā redzēsim Fēru salām tradicionālos Goda vārtus, kas izgatavoti no Zilā vaļa žokļa kaula. Tūristu informācijas centrā varēsim apskatīt laivu Diana Viktorija, ar kuru vietējais varonis Ove Joensens 1986. gadā aizīrās no Nolsoy salas uz Dāniju.
(Ekskursijas ilgums ~ 6 stundas)
Cena: 130 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, kuģīša biļete, ieeja Nacionalajā vēstures muzejā un pusdienas (ūdens un kafija iekļauta)
Svarīgi! Vietu skaits ierobežots, rezervācijas tiek pieņemtas līdz 12.03.2018. Sliktu laika apstākļu gadījumā ekskursija tiks aizstāta ar līdzvērtīgu piedāvājumu uz sauszemes

Ekskursija uz Ziemeļu salām
29. aprīlis
09:30 Izbraukšana no viesnīcas
Pilnas dienas ekskursijas laikā vispirms apstāsimies Leirvikas vikingu apmetnē. Tad pa zemūdens tuneli brauksim uz Klaksviku, kur apskatīsim Kristiešu baznīcu, kas tiek uzskatīta par vienu no pašām skaistākajām baznīcām Fēru salās.
Pēc pusdienām Klaksvikā ar kuģīti brauksim uz Kalsoju, kas tiek dēvēta par Flautas salu, tās izstieptās un šaurās formas un daudzo tuneļu dēļ.
Mikladālurā varēs apskatīt Roņu sievietes skulptūru, kas novietota šeit pavisam nesen un kas saistīta ar senu fēriešu leģendu par roņiem, kuri “Divpadsmitajā naktī” iznāca no jūras, nometa savas ādas un uz brīdi kļuva par cilvēkiem. Tad, kad roņiem nācās atgriezties jūrā, viens no viņiem to nevarēja vairs izdarīt, jo viņa āda bija nozagta…
(Ekskursijas ilgums ~10 stundas)
Cena: 105 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, kuģa biļete, ieejas maksa baznīcā un pusdienas ( ūdens un kafija iekļauta)
Vietu skaits ierobežots, rezervācijas tiek pieņemtas līdz 12.03.2018. Sliktu laika apstākļu gadījumā ekskursija tiks aizstāta ar līdzvērtīgu piedāvājumu uz sauszemes.

Vestmanna putnu klintis
30. aprīlis
09:00 Izbraukšana no viesnīcas
Tiem, kas dodas ekskursijā, bagāža jāņem līdz
No viesnīcas dosimies uz Vestmannu, kur kāpsim kuģītī. Divu stundu brauciena laikā apskatīsim tūristu visplašāk apmeklēto vietu Fēru salās – Vestmanna putnu klintis. Brauksim cauri jūras šaurumiem, apmeklēsim grotas un pietuvosimies 2000 pēdu augstām piekrastes klintīm, kur daudzi no putniem, kas sastopami Fēru salās, vij savas ligzdas. Pēc atgriešanās krastā ieturēsim pusdienas un tad dosimies tieši uz lidostu.
(Ekskursijas ilgums ~ 5 stundas)
Cena: 120 EUR
Cenā iekļauts: transports, kuģīša biļete, pusdienas ( ūdens un kafija iekļauta) un angliski runājoša gida pakalpojumi
Svarīgi! Vietu skaits ierobežots, rezervācijas tiek pieņemtas līdz 12.03.2018. Sliktu laika apstākļu gadījumā ekskursija tiks aizstāta ar līdzvērtīgu piedāvājumu uz sauszemes
13:20 Transfērs no viesnīcas uz lidostu tiem, kuri nebrauc ekskursijā

16:10 Izlidošana no Fēru salām uz Rīgu
20:40 Ielidošana Rīgā

Ceļojuma cenā 749 EUR ir iekļauts:
* lidojums Rīga – Fēru salas – Rīga (ar nododāmo bagāžu 23kg un rokas bagāžu 8kg)
* pasažieru nodevas
* sagaidīšana lidostā
* grupas transfēri lidosta - viesnīca - lidosta 
* dzīvošana 3 naktis viesnīcā Foroyar 4* divvietīgā numurā ar brokastīm.

Cenā nav iekļauts:
* ekskursijas angliski runājoša gida pavadībā (ir iespējams pasūtīt tikai iepriekš, līdz 12.martam)
* bērniem līdz 2 g.v. ekskursijas bez maksas, bērniem līdz 12 g.v. ekskursijas ar 50% atlaidi
* apdrošināšana
* personīgie izdevumi
* papildservis viesnīcā
* dzeramnauda


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account