Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

EKVADORA

Jau sen sapņojat par ceļojumu eksotisko Ekvadoru, kas kaut arī izmērā ir mazākā Andu kalnu valsts, toties ir viena no visinteresantākajām un atrodas pašā ekvatorā! Ekvadora atrodas Dienvidamerikas rietumos, Klusā okeāna piekrastē, robežojoties ar Peru un Kolumbiju. Laikapstākļi Ekvadorā ir ļoti mainīgi, atkarībā no tā, kurā gada laikā plānojat doties ceļojumā. Lietainākie mēneši ir jūlijs un augusts, bet sausākie – septembris un decembris. Gaisa temperatūra svārstās no 20 līdz 31 grādam. Tūristu iecienītākās pilsētas – Kito un Otavalo.

EKSOTISKIE EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Ekvadora

cena no 3257 €

Par kūrortu Ekvadora

Atpūtas ekskursiju ceļojums uz Ekvadoru kļūs neaizmirstams, ja ceļojuma laikā apskatīsiet galvaspilsētu Kito, kas pasaulē pazīstama kā kultūras mantojuma pilsēta. Kito ir neskarta daba, daudz pievilcīgu parku, skvēru, pieminekļu, arī vietējie iedzīvotāji ir ļoti draudzīgi un viesmīlīgi. Savukārt pilsētā Otavalo iepazīstiet indiāņu tirgu, kas notiek katru sestdienu. Tirgus – tie šejieniešiem ir svētki, uz kuru viņi dodas nacionālajos tērpos. Savā ekskursiju ceļojumā pa Ekvadoru apskatiet arī Vulkānu ceļus, kas atrodas Kito dienvidu daļā un atrodas pa vidu divām paralēli esošām kalnu grēdām ar neskartām dabas ainavām. Šajā apvidū ir daudz vientuļu indiāņu ciematu, kā arī trešais augstākais kalns Ekvadorā – Kajambes vulkāns, kura virsotni ik gadu klāj sniegs, kaut arī tas atrodas uz ekvatora.
Eksotiskajā Ekvadorā iesakām apmeklēt arī Cajas nacionālo parku, kurā atrodas 270 ezeri un lagūnas. Parkā dzīvo ļoti daudz eksotisku dzīvnieku un putnu, piemēram, lielais kolibri, Dienvidamerikas kondors, opusumi, pumas, sikspārņi. Eksotiskā ceļojuma laikā pa Ekvadoru iesakām apskatīt arī Inku piemiņas vietu – Ingapirca drupas, kas ir daļa no lielās ceļu sistēmas, kuras inki uzbūvējuši senajā Ekvadorā.