Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

EKSOTISKIE EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Ekskursiju un iepazīšanās ceļojumi eksotiskajās un tālajās valstīs

Ceļojumu grafiks - paskatīties visu ceļojumu sarakstu
Ceļojuma meklēšana - meklēt ceļojumu pēc parametriem

TAIZEME

Kāda īpašība vislabāk raksturo ekskursiju ceļojumu uz Taizemi? Eksotika! Tā izpaužas it visur: dabā, augļos, dzīvniekos, suvenīros, ēdienā, tajiešu dzīvesveidā. Par Taizemes eksotiku uzrakstītas daudzas slejas un parādītas neskaitāmas reportāžas, kuru būtība norāda - tas ir jāredz! Pēc ekskursiju ceļojuma uz Taizemi cilvēki ievēro, ka tur gūtie iespaidi pat labvēlīgi ietekmējuši viņu pasaules skatījumu.
Taizemes lieliskā virtuve, smaidošo vietējo iedzīvotāju miers, eksotiskie augļi, peldēšanās jūrā, ziloņu šovs, orhideju ciems, Karaļa zeltītā pils Bangkokā, tajiešu masāža, veiksmīga iepirkšanās un suvenīru iegāde – tas viss sajūsmina, iepriecina un rada vēlmi atgriezties. Tāda, lūk, ir atpūta Taizemē.

KUBA

Eksotiskais ekskursiju ceļojums uz Kubu ļaus nogaršot ne tikai īsto Kubas rumu, izpīpēt īsto Kubas cigāru un ļauties nesteidzīgai atpūtai šūpuļkrēslā dievīgās pludmales tuvumā! Bet ceļojums uz Kubu būs kā atgriešanās sociālismā... Eksotiskā ekskursiju ceļojuma laikā pa Kubu ikvienam tūristam izdodas noskaidrot, kādēļ Kuba tiek saukta arī par Karību jūras baseina pērli. Tā vilina ar tropisko eksotiku, okeāna debeszilajiem ūdeņiem, maigajām pludmales smiltīm, zemūdens pasakaini skaisto pasauli. Ceļojot pa Kubu, iesakām apskatīt Havanu – Kubas galvaspilsētu. Tā apbur ar savdabīgo arhitektūru un atmosfēru. Tāpat ekskursiju ceļojums pa Kubu nebūs īsti līdz galam izbaudīts, ja neaizbrauksiet apskatīt arī Pinar de Rio apgabalu. Tajā tiek audzēta labākā tabaka Kubā.. Tāpat noteikti apskatiet Trinidadu – pilsētu, kas ir gluži kā muzejs zem klajas debess. Ikkatra ēka, ieliņa un visa pilsēta kopumā paver tik daudz atklāsmju par vietējo vēsturi un kultūras tradīcijām.

MEKSIKA

Meksika ir ideāls eksotisko ekskursiju ceļojumu galamērķis! Tiks piepildīti ne tikai visrožainākie ceļotāju sapņi - būs garantēti arī negaidīti atklājumi. Trīs tūkstošus gadu senā valsts var lepoties ar satriecošu garīgo un kultūras mantojumu. Vareno civilizāciju – acteku, maiju un olmeku - senās pilsētas, spilgtā, savdabīgā kultūra, kas ietver daudzo valsts reģionu tradīcijas, koloniālo laiku dārgumi, lieliskās pludmales (vienas no labākajām pasaulē), tropiskās dabas krāšņums, oriģinālā, visā pasaulē izslavētā virtuve – tas viss pārvērš eksotisko Meksiku par katra tūrista sapni. Tekila, dzīvespriecīgie meksikāņi sombrero cepurēm galvā, kaktusi cilvēka augumā ir tikai aisberga redzamā daļa. Jums vēl jāiepazīst arī dziļāk paslēptās vērtības – dzīvas indiāņu kultūras, unikāli arhitektūras pieminekļi, dabas brīnumi un īpaša, senas maģijas pilnā atmosfēra. Piedalīties pagānu rituālā, iemācīties kādu no brīnišķīgajām indiāņu leģendām, uzrāpties piramīdas virsotnē, savām acīm redzēt jauno pasaules brīnumu Čicenicu (Chichen Itza), ienirt pie pasaules otrā lielākā zemūdens barjerrifa, pastaigāties planētas visapdzīvotākās pilsētas Mehiko ielās – tas viss un vēl vairāk sagaida eksotiskajā ekskursiju ceļojumā pa Meksiku!

VJETNAMA

Eksotiskais ekskursiju ceļojums uz Vjetnamu atklās nelielu valsti ar vētrainu vēsturi. Vjetnama ceļotājus piesaista ar savu neparastumu un noslēpumainību, kā arī ārkārtīgi skaistajām ainavām. Eksotiskais ekskursiju ceļojums uz Vjetnamu ir iespēja kaut nedaudz pieskarties šīs austrumu valsts neizmērojami interesantajai kultūrai. Atpūtai mazsvarīgs nav arī labvēlīgais klimats. Gleznainais Halongas līcis un vairāk nekā 2000 salas pievelk niršanas un ūdenssporta cienītājus. Vietējās viesnīcas pārsteidz ar ļoti viesmīlīgu un kvalitatīvu servisu, piedāvājot labas atpūtas iespējas.

SINGAPŪRA

Sava eksotiskā ceļojuma laikā Singapūrā būsiet patīkami pārsteigts, cik šī valsts ir zaļa! Ne velti Singapūra tiek saukta arī par Āzijas dārzu pilsētu, jo gandrīz uz katra stūra ir mazi dārziņi ar zaļojošiem kokiem. Staigājot pa pilsētu, paverieties arī debesīs, debesskrāpju virzienā. Pat starp debesskrāpju stāviem ieraudzīsiet zaļus dārzus. Singapūrā noteikti aizejiet uz Gardens by the Bay projektu, kas atrodas līdzās esplanādei. Tas ir 94 hektāru plašs dārzu komplekss, Singapūras lepnums un prieks. Ekskursiju ceļojumā pa eksotisko Singapūru iesakām apskatīt japāņu grāmatnīcu Kinokuniya Ngee Ann City iepirkšanās centrā. Tā pārsteigs ar neizsakāmi lielo izmēru un dažādu valstu arhitektūras, dizaina un mākslas grāmatu stūriem. Singapūra tiek dēvēta par iepirkšanās pērli. Kādēļ gan lai vienu dienu sava eksotiskā ceļojuma laikā pa Singapūru neveltītu brīnumaino veikalu iepazīšanai?
Ko vēl apskatīt Singapūrā? Lūk, tūristu iecienītākās apskates vietas: Fort Canning akvārijs, Putnu parks Jurong, Krokodilu paradīze Jurong, Singapūras Crocodilarium, Singapūras zoodārzs, Nakts safari, Singapūras zemūdens pasaule, kas ir tropiskais akvārijs, Arābu kvartāls, Mazā Indija, Malaizijas ciemats.... Dodieties ekskursiju ceļojumā pa Singapūru un atklājiet salas bagātības!

INDIJA

Eksotiskais ekskursiju ceļojums uz Indiju jūs apburs ar dabas skaistumu, kas apvieno sevī jūru un kalnus, tuksnesi un džungļus, aukstumu un tveici. Indijas kultūra ir kā monolīts, kam pamatu veido neskaitāmie reliģijas kanoni, un katra tās šķautne, gluži kā slavenais Tadžmahals, sajūsmina ar savu skaistumu. Tieši tādēļ tūkstošiem ceļotāju no visas pasaules izvēlas eksotiskos ekskursiju ceļojumus uz Indiju, kur tos laipni uzņem labi organizētā tūrisma industrija.
Indiju apmeklē ne tikai, lai iepazītu arhitektūras smalkumus, bet arī peldētos okeāna skaidrajā ūdenī, nirtu, dotos izjādē ar ziloni vai kamieli, piedalītos aizraujošā safari un daudzu, daudzu citu iemeslu dēļ. Indija iekaro ceļotāju sirdis ar īpašu kolorītu un eksotiku, un ļauj apvienot patīkamu atpūtu ar izglītojošu ekskursiju.

ASV

Ceļojot pa Ameriku, būsiet patīkami pārsteigts eksotisko dabas ainavu un izklaides vietu tuvumā. Amerika kā galamērķis ir neskaitāmiem piedzīvojumu meklētājiem un pasaules izzinātājiem. Lielās debesskrāpju pilsētas, pārsteidzošie kalni un meži, eksotiskie ezeri un upes, kanjoni un prērijas, tuksneši un geizeri, vulkānu izvirdumi un mēness krāteri.. To visu un vēl vairāk iepazīsiet, apskatīsiet un izbaudīsiet savā eksotiskajā ceļojumā pa Ameriku.
Ja par sava ceļojuma galamērķi izvēlaties Ameriku, iesakām paša acīm apskatīt Lielo kanjonu. Tas pārsteigs ar krāsu dažādību, turklāt šī dabas brīnuma priekšā izbaudīsiet plašu emociju gammu – apbrīnu, bailes, prieku, pārsteigumu.
Amerika tiek saukta arī par kontrastu zemi, jo teju katra lielpilsēta atklāj savu kultūras un eksotikas dažādību. Ņujorka, Vašingtona, Bostona, Sanfrancisko, Losandželosa, Maiami, Orlando, Sandjego, Lasvegasa, Čikāga, Filadelfija, Dallasa, Atlanta, Honolulu, Santa Barbara, Santa Monika, Sietla... Pilsētas, kas nevienu tūristu neatstāj vienaldzīgu.
Iemūžiniet atmiņās unikālos Manhetenas skatus saulrieta laikā, saklausiet Hjūstonā džeza mūziku arī starp satiksmes fona troksni, atklājiet oāzi tuksnesī – Lasvegasu.. Ticiet, sapni par eksotisko ceļojumu uz Ameriku mūsdienās var piepildīt ikviens!

ASV, Amerika, Ņujorka - cena no 907 €

ARGENTĪNA

Izvēloties eksotisko ekskursiju ceļojumu tūri uz Argentīnu, iesakām sākt ar valsts galvaspilsētu – Buenosairosu – pilsētu, kas pamatoti lepojas ar saviem skaistajiem parkiem, muzejiem, restorāniem un teātriem. Aizbraucot uz Mar del Platas pilsētu, iepazīsiet skaistākās peldvietas Atlantijas okeāna krastā. Kordobā atrodas nozīmīgākais Argentīnas muzejs (vēstures muzejs), savukārt Pampu Nacionālajā parkā varēsiet iepazīt dabas takas, kurās dzīvo neskaitāmi daudz dažādu eksotisku dzīvnieku un aug eksotiski augi.
Ekskursiju ceļojumā pa Argentīnu iesakām apskatīt arī pasaulē trešo lielāko ūdenskritumu – Iguasu ūdenskritumu, kas ir četru kilometru plats un krītot sadalās 275 mazākos ūdenskritumos. Drosmīgākie ūdenskritumu var apskatīt helikoptera lidojumā. Ja ekskursiju ceļojumu laikā Argentīnā nokļūsiet Mendozas provincē, iepazīsiet vīnu ražošanas reģionu. Starp citu, netālu no šī vīna reģiona atrodas Andu kalni, kuri patiks kā ziemas prieku baudītājiem, tā ceļotājiem, kuriem vienkārši patīk staigāt pa kalniem.

BRAZĪLIJA

Ja sirds kāro pēc eksotikas un neaizmirstama atvaļinājuma, izvēlieties eksotisko ceļojumu uz Brazīliju. Tā ceļotājiem šķiet vispārsteidzošākā, skaistākā, dzīvespriecīgākā un kontrastiem bagātākā valsts. Ja vienā valsts daļā līst tropu lietus, tad otrā pavisam noteikti spīdēs saule. Lielajās Brazīlijas pilsētās redzēsiet jaunākos tehnoloģiju brīnumus un modernākās mājās, bet Amazones vidienē iespējams sastapt pat indiāņus, kas vēl aizvien dzīvo akmens laikmetam līdzīgās ēkās.
Izvēloties savu eksotisko atvaļinājumu pavadīt Brazīlijā, iesakām nogaršot brazīļu tradicionālos ēdienus – baltos arroz rīsus, melnās kafijas pupiņas, manioka miltu izstrādājumus.

PERU

Ar ko īpašs kļūs eksotiskais ekskursiju ceļojums uz Peru – valsti, kas saukta arī par visas civilizācijas šūpuli? Peru ir viena no senākajām vēsturēm pasaulē. Peru indiāņu vēsture sākas ar čiko cilti, vecāko civilizāciju pasaulē, un beidzas ar inku vareno valstību. Arī citas kultūras atstājušas savas pēdas šīs zemes vaibstos. Mūsdienās Peru ir vairāk nekā 180 muzeju un neskaitāmi arheoloģiskie parki, sākot ar slaveno Maču-Pikču un noslēpumainajām Naskas līnijām, līdz senu pilsētu drupām, kas slēpjas Andu ielejās. To visu varēsiet atklāt, baudot eksotisko ekskursiju ceļojumu pa Peru.

TANZĀNIJA

Vēlaties atklāt īsto Āfriku? Dodieties ekskursiju ceļojumā uz eksotisko Tanzāniju – vienu no jaunākajām Āfrikas valstīm, kas tiek saukta arī par melno Āfriku. Zebru ganāmpulki, antilopes un gazeles, kas mierīgi ganās milzīgajās savannās, piesardzīgs leopards, kurš noskatījis savu nākamo medījumu... Piepildot sapni par ceļojumu uz eksotisko Tanzāniju, šīs krāšņās dabas ainavas ar eksotiskajiem dzīvniekiem un augu valsti varēsiet ieraudzīt paši savām acīm. Tūristi ekskursiju ceļojumus uz eksotisko Tanzāniju ir tik ļoti iecienījuši, jo viņiem patīk valsts krāsainība, siltie okeāna viļņi, kas apskalo sniegbaltās smilšu pludmales, dabas ainavas, kas paveras uz sniegotajām Kilimandžaro kalnu virsotnēm. Ja vēlaties iepazīt Āfrikas kontinentu, nekļūdīsieties, ja ceļojumus pa Āfriku sāksiet tieši ar Tanzāniju. Valsti, kas ir viena no jaunākajām Āfrikas valstīm un pamatoti lepojas ar lielāko Āfrikas dabas parku – Serengeti, augstāko Āfrikas kalnu – Kilimandžaro – un lielākajiem Āfrikas ezeriem, kas apskalo Tanzānijas robežas: Viktorijas, Tanganjikas un Njasas ezeriem.

DIENVIDĀFRIKA

Uz nepieradināti eksotisko Dienvidāfriku var doties ceļojumā visa gada garumā. Par sava atvaļinājuma galamērķi Dienvidāfriku izvēlas daudzi, jo tajā ikviens ceļotājs izjūt, ko patiesībā nozīmē brīvības sajūta un pārsteidzošs dzīves baudījuma lidojums.
Nīlzirgi, pingvīni, žirafes, zebras... Dienvidāfrikā mīt tik daudz eksotisku dzīvnieku! Ja eksotisko Dienvidāfriku vēlaties iepazīt tieši savvaļā, iesakām apmeklēt Krīgera nacionālo parku, kur ikviens ceļotājs var kļūt par aculiecinieku savvaļas dzīvnieku pasaulei.
Vērts ņemt vērā, ka ziema Dienvidāfrikā ir no jūnija līdz septembrim, kad gaisa temperatūra ir vēsāka, toties tieši šajā gadalaikā vislabāk apskatīsiet savvaļas dzīvniekus, kas brīvi pārvietojas ūdeņu tuvumā. Ceļojot pa eksotisko Dienvidāfriku, noteikti izbaudiet Dienvidāfrikas eksotisko virtuvi – vīnus, afrikāņu pašdarināto kandžu, jūras veltes...

ŠRILANKA

Eksotiskajā ekskursiju ceļojumā uz Šrilanku atklāsiet seno valsts vēsturi un kultūras tradīcijas. Šrilanka tiek uzskatīta arī par pasaules budisma centru, tādēļ šeit sastapsiet un ieraudzīsiet daudz budisma pieminekļu. Ekskursiju ceļojumā pa Šrilanku izbaudīsiet pārsteidzoši dziļu miera sajūtu, tā, it kā ikkatra organisma šūna uzņemtu sevī valsts atmosfēru, kas apvīta ar vēsturiskiem tempļiem, klosteriem, milzu dievību statujām un noslēpumainību.
Taču ne tikai Šrilankas vēsturiskais mantojums ik gadu piesaista tūkstošiem tūristu. Šrilanka atrodas tikai 800 kilometru attālumā no ekvatora, tādēļ piedāvā iepazīt tropu augu un dzīvnieku dažādību. Šrilankieši smej, ka viņu valstī pazīstamas vien trīs krāsas: debesu un okeāna zilā, pludmales zelta dzeltenā un tropu augu sulīgi zaļā. Atklājiet šīs izteiksmīgās dabas krāsas arī Jūs sava eksotiskā ekskursiju ceļojuma laikā pa Šrilanku! Jums noteikti patiks arī bezgalīgās tējas plantācijas, tēja ir viena no ievērojamākajām Šrilankas eksporta precēm. Varat atvest mājiniekiem gardu suvenīru.

ĶĪNA

Eksotiskais ekskursiju ceļojums pa Ķīnu, iespējams, kļūs par atmiņām piesātinātāko un kontrastu pilnāko atvaļinājumu, kāds Jums sen nav bijis! Plānojot atvaļinājumu Ķīnā, iesakām eksotisko ekskursiju ceļojumu izveidot tā, lai varat apskatīt kontrastu zemi Ķīnu visā tās skaistumā un unikalitātē. Āzijas tuksneša svelme, kas iznīcina visu dzīvo, Dienvidķīnas tropisko mežu bagātība, Tibetas – „pasaules jumta” – klātbūtne, mūžīgais aukstums un ledāju klusēšana; banku spoguļsienas Pekinas elegantajos kvartālos un bambusa būdiņas ar palmu lapu jumtiem; vietējo banku un starptautisko uzņēmumu jaunie, respektablie darbinieki, kas brīvi pārvalda angļu valodu, un miljoniem zemnieku, kuri tikai vienu reizi dienā var atļauties siltu ēdienu, bet gaļu - tikai lielos svētkos; tūkstošgadu kultūra, izsmalcināta filosofija un cilvēku pūlis ielās, kur neviens nekautrējas ar elkoņiem sev izlauzt ceļu līdz autobusa vai metro durvīm. Ķīna ir pietiekoši daudzveidīga un liela, tādēļ vilina ceļotājus atbraukt atkal un atkal, lai iepazītu vēl kādu jaunu eksotiskā ekskursiju ceļojumu pa Ķīnu šķautni.

Ķīna - cena no 230 €
Tibeta - cena no 1702 €

JORDĀNIJA

Eksotiskie ekskursiju ceļojumi Jordānija Jordānija ir unikāla valsts Tuvo Austrumu reģionā. Eksotiskā ekskursiju ceļojuma laikā pa Jordāniju atklāsiet vēsturiskas liecības, kuras šī zeme glabā sevī tūkstošiem gadu. Jordānija ir valsts, kura bieži pieminēta Bībeles Vecajā un Jaunajā Derībā. Jordānijā tika kristīts Jēzus Kristus, Mozus šeit ieraudzīja Apsolīto zemi, kur viņš ir nomiris un aprakts, šeit dzīvoja daudzi pravieši... Ekskursiju ceļojuma laikā pa Jordāniju atklāsiet, cik pārsteidzoši eksotiski senās vēstures liecības savijušās ar mūsdienu modernajām Jordānijas augstceltnēm un biroja ēkām.

HONKONGA

Iepazīstot Honkongu eksotiskā ekskursiju ceļojuma laikā, pat grūti būs noticēt, ka mūsdienu 6 miljonu iedzīvotāju valsts vēl tikai pirms dažiem gadsimtiem bija neliels zvejnieku ciematiņš. Honkonga atrodas Ķīnas dienvidu daļā, Dunczjanas upes grīvā. Honkonga ir Ķīnas autonomā teritorija, viena no vietām, kas pretendē būt par „jauno Šveici”, mūsdienu finanšu centru. Neticams attīstības temps, galvu reibinoši panākumi, gadu tūkstošiem sena vēsture (pirmās ziņas par Honkongu ir jau no 3. g. t. p. m. ē.) padara Honkongu par vienu no pasaules izteiktākajām kontrastu zemēm un vieno no iemīļotākajiem ceļojumu galamērķiem.
Eksotiskā ekskursiju ceļojuma laikā Honkongā iesakām apskatīt seno lidostu Kai Tek, aizsargājamās dabas teritorijas, putnu dārzu, Tsim Sha Tsui rajonu, kas ir neskaitāmu veikaliņu, restorānu un izklaides rajons. Aizbrauciet arī līdz netālajai salai – Lantau salai, kurā atrodas budistu klosteris Po Lin (600 m.v.j.l.) ar gleznainām ainavām un kultūrvēsturiskām vērtībām. Jums patiks!

KAMBODŽA

Ekskursiju ceļojums uz Kambodžu ļaus iepazīt seno valsts vēstures un eksotikas valdzinājumu. Atvaļinājuma laikā Kambodžā iesakām apskatīt valsts lielāko lepnumu – grandiozo Angkoras templi, kas ir senās civilizācijas mantojums, sākts celt 5.gadsimtā. Daļa no šī tempļa joprojām ieslēpta džungļos... Ja vien iespējams, ieplānojiet Angkoras tempļa apskati saullēktā vai saulrietā, tā viskrāšņāk atklāsiet senās arhitektūras diženumu. Ekskursiju ceļojumā pa Kambodžu, iesakām apskatīt ūdenskritumus Pnom Kulen un Pnom Bakor, kura tuvumā lidinās simtiem milzu daudzkrāsaino tauriņu; aizbrauciet arī līdz lielajam ezeram Tonle Sap, kura vidū ir peldošs ciems. Dažādas pludmales, kuras ieskauj neskartā daba, gardie ēdieni, eksotisko augļu pārpilnība un laipnie vietējie iedzīvotāji... Eksotiskais ceļojums uz Kambodžu vēl ilgi paliks atmiņā!

NEPĀLA

Ekskursiju ceļojumā uz Nepālu iepazīsiet nelielo kalnaino valsti, kas atrodas starp Tibetu un Indiju. Tūristi Nepālu tik ļoti ir iecienījuši, jo tur ir daudz vēsturisku tempļu, viduslaiku apmetņu, viesmīlīgi cilvēki un neaizmirstamas dabas ainavas. Kaut arī Nepāla ir nabadzīga valsts, iedzīvotāji tajā ir ļoti pozitīvi un mierīgi, pilni patiesas mīlestības. Lielāko valsts teritoriju aizņem Himalaju kalni. Runā, ka ekskursiju ceļojums pa Nepālu vienmēr ir ceļojums ar daudz lielāku pievienoto vērtību, kā pirms braukšanas kāds varēja pat iedomāties. Iespējams, tīrais kalnu gaiss, pārsteidzoši skaistie dabas skati, patiesie vietējie iedzīvotāji vai eksotiskā Nepāla kopumā, bet tā atnes atbildes uz dzīves svarīgajiem jautājumiem. Ekskursiju Ceļojums uz Nepālu būs ne tikai eksotiskās valsts atklāšana, bet arī īstā vieta, kur dziedēt savu ķermeni un dvēseli.

VENECUĒLA

Sapņojat par eksotisku ekskursiju tūri? – Venecuēla – lieliska izvēle! Senās pilsētas, kas joprojām atceras konkisdatorus, Andu kalni, kas apbur ar savu skaistumu un augstumu, ūdeņiem bagātā Orinoko upe un pasaulē augstākais ūdenskritums, Anhela ūdenskritums, ko ieskauj četri "brāļi" — Salto-Ača, Salto-Ukaima, Salto-Galondrina un Salto-Guadima... Neiztikt arī bez pasakainajām pludmalēm, daudzveidīgo floru un faunu, kuru pārstāv tādi neparasti dzīvnieki, kā ocelots, tapīrs un skudrulācis…
Eksotiskā ekskursiju tūre Venecuēlā ir iespēja apmeklēt "Zemes centru" - Roraima plato, ko A. Konana Doila romānā "Zudusī pasaule" tā dēvēja indiāņi. Pieskarties senajām Jaunās pasaules pamatiedzīvotāju svētvietām. Apmeklēt dinamisku megapoli, Venecuēlas galvaspilsētu Karakasu, tās muzejus, katedrāles un, protams, nacionālajam varonim Bolivāram veltītos pieminekļus. Apmeklēt Margaritas salu, kas pelnīti tiek dēvēta par "Venecuēlas pērli" …
Eksotiskā ekskursiju tūre Venecuēlā ir tieši tas, ar ko palutināt sevi un tuviniekus!

BOLĪVIJA

Plānojot ekskursiju ceļojumu uz eksotisko Bolīviju, iesakām apskatīt Titikakas ezeru, kas ir pasaulē augstākais kuģojamais ezers, kura teritorijā atrodas sens inku templis, Mēness ieleja, Saules un Mēness salas, kas ir indiāņu svētvietas. Tāpat eksotiskajā Bolīvijā iesakām apskatīt sālsūdens ezerus Popo un Ujuni. Kaut arī Ujuni ezerā nekad nav dzīvojušas zivis, tā teritorijā atrodas Zivju sala, uz kuras savukārt aug ievērības cienīgi, 1000 gadu veci kaktusi.
Ekskursiju ceļojuma laikā pa Bolīviju iesakām apskatīt arī valsts galvaspilsētu Lapasu. Interesanti apskates objekti tajā ir San Francisko baznīca, Museo de Oro – zelta muzejs, Arhitektūras un Nacionālais mākslas muzejs un, protams, Kokaīna muzejs – tajā redzamas ekspozīcijas, kas stāsta par kokaīna nozīmi Bolīvijas vēsturē un mūsdienās. Bolīvijā augstu kalnos aug kokas koks, no kura iegūst kokaīnu un kura dēļ Bolīvija kļuvusi par gana iecienītu tūrisma valsti visā pasaulē.

EKVADORA

Atpūtas ekskursiju ceļojums uz Ekvadoru kļūs neaizmirstams, ja ceļojuma laikā apskatīsiet galvaspilsētu Kito, kas pasaulē pazīstama kā kultūras mantojuma pilsēta. Kito ir neskarta daba, daudz pievilcīgu parku, skvēru, pieminekļu, arī vietējie iedzīvotāji ir ļoti draudzīgi un viesmīlīgi. Savukārt pilsētā Otavalo iepazīstiet indiāņu tirgu, kas notiek katru sestdienu. Tirgus – tie šejieniešiem ir svētki, uz kuru viņi dodas nacionālajos tērpos. Savā ekskursiju ceļojumā pa Ekvadoru apskatiet arī Vulkānu ceļus, kas atrodas Kito dienvidu daļā un atrodas pa vidu divām paralēli esošām kalnu grēdām ar neskartām dabas ainavām. Šajā apvidū ir daudz vientuļu indiāņu ciematu, kā arī trešais augstākais kalns Ekvadorā – Kajambes vulkāns, kura virsotni ik gadu klāj sniegs, kaut arī tas atrodas uz ekvatora.
Eksotiskajā Ekvadorā iesakām apmeklēt arī Cajas nacionālo parku, kurā atrodas 270 ezeri un lagūnas. Parkā dzīvo ļoti daudz eksotisku dzīvnieku un putnu, piemēram, lielais kolibri, Dienvidamerikas kondors, opusumi, pumas, sikspārņi. Eksotiskā ceļojuma laikā pa Ekvadoru iesakām apskatīt arī Inku piemiņas vietu – Ingapirca drupas, kas ir daļa no lielās ceļu sistēmas, kuras inki uzbūvējuši senajā Ekvadorā.

ČĪLE

Uzdāviniet sev atvaļinājumā eksotisko ekskursiju ceļojumu uz Čīli. Tajā Jūs sagaida galvu reibinoša pastaiga pa piekto lielāko pilsētu Dienvidamerikā – Santjago. Tatio geizeru lauks, kuru vislabāk skatīt saullēktā, kad izvirst geizeri un saules stari spēlējas aukstajā Andu kalnu gaisā. El Tatio geizeru lauks atrodas 4321 metru augstumā. Petrohue ūdenskritums. Antofagasta – pludmales kūrortvieta. Patagonija, kas ir eksotiskās Čīles slavenākais reģions, jo atklāj daudz salu, šļūdoņu, aisbergu un kalnu. Te īpaši jūtama Antarktīdas aukstā ledus elpa, jo ledus kontinents no šejienes atrodas vien 650 kilometru attālumā.
Ja ekskursiju ceļojuma laikā pa Čīli, vēlaties sevi iepriecināt ar šoppinga priekiem, dodieties uz grezno kūrortpilsētu Vina Del Mar, kura piedāvā iepirkšanos smalkākajos veikalos, izklaidi kazino un naktsklubos. Un noteikti, noteikti sava eksotiskā ceļojuma laikā Čīlē, aizbrauciet uz unikālāko salu visā pasaulē – Lieldienu salu. Tā slavena ar milzu akmens galvām, salā ir vairāk, kā 600 vēsturisku akmens statuju, kas liekas, izaugušas no zemes. Ļaujieties Čīles eksotiskajam vilinājumam!

DIENVIDKOREJA

Plānojot eksotisko ekskursiju ceļojumu uz Dienvidkoreju, iesakām apskatīt Seulu, kas ir viena no pasaules lielākajām pilsētām un savās ielās glabā pagātnes liecības no gadsimtiem senas vēstures. Seulas pilsētas vidū atradīsiet Namsanas parku. Uzkāpiet tā tornī, jo varēsiet apskatīt Seulas eksotisko panorāmu.
Savukārt Jejudo Dienvidkorejas eksotisko salu iecienījuši jaunlaulātie, kas pavada šeit savu medusmēnesi. Jejudo ir daudz skaistu ūdenskritumu, pārgājienu taku, subtropu ainavu, smilšainu pludmaļu.
Tāpat eksotiskajā ceļojumā pa Dienvidkoreju iesakām apskatīt Mt.Seorak kalnu, kas atrodas valsts austrumu krastā. Tas piedāvā elpu aizraujošas dabas ainavas ar skaistām ielejām un ūdenskritumiem. Bet pavasaros kalna pakājē esošajā Nacionālajā parkā tiek organizēti Ziedu svētki.

KOSTARIKA

Kādu eksotisku atpūtu piedāvā Kostarika? Daudzi tūristi to sauc par vienu no pirmatnējākajām valstīm, jo tajā ir noslēpumainas alas, vulkāni, daba visā tās īstenajā pirmatnībā – kādreiz vien saujiņa pētnieku zināja, kas ir Kostarika, bet nu arī tūristiem ir unikāla iespēja skatīt māmuļu zemi bez mūsdienu „kosmētikas”.

NIKARAGVA

Ekskursiju ceļojums uz Nikaragvu – tikšanās ar unikālu un brīnišķīgu dabu. Cilvēka neskarts tropiskais mežs, grandiozi kalnu masīvi, vulkāni un dzidri ezeri - šeit joprojām ir saglabājušās daudzas civilizācijas neskartas vietas! Tieši šeit, džungļu biezokņos, laiku pa laikam, tiek atrastas seno indiāņu civilizāciju liecības: kādreiz dižo piļu, neieņemamu cietokšņu, cēlu tempļu drupas… Tas viss liecina par to, ka ekskursiju ceļojums uz Nikaragvu kļūs par neaizmirstamu un aizraujošu piedzīvojumu!
Nikaragvā ir obligāti jāapmeklē Nacionālais Masaijas vulkānu dabas parks, kas atrodas 23 km attālumā no valsts galvaspilsētas, Managvas: dabas parkā atrodas aktīvs vulkāns, ko ieskauj mazāku vulkānu un termālo avotu gredzens un apvij daudzas leģendas. Ir vērts apmeklēt neticami skaisto krātera ezeru Laguna-de-Hiloa, ko ieskauj El Trapiče restorāni un dārzi, kā arī Balto pilsētiņu jeb Pueblo-Blanco - tradicionālās amatniecības centru.
Ekskursiju tūre uz Nikaragvu – lielisks sērfings, makšķerēšana, kūrorti, apburošas pilsētas... Un vēl daudz kas cits - nezināms un neparasts - tāds, ko Jūs vairs nekur citur neredzēsiet!

PANAMA

Ekskursiju ceļojums uz Panamu: ar ko tas paliks Jūsu atmiņā?
Protams, pirmkārt, ar grandiozo Panamas kanālu, kas ir viens no garākajiem mākslīgi izveidotajiem ūdens ceļiem pasaulē. Bet, tas nav viss! Panama, kā apgalvo tās iedzīvotāji: "ir daudz vairāk kā tikai kanāls"!
Īstenībā: Panamā atrodas lieliski nacionālie parki - Soberānijas nacionālais parks (220 km2) ir slavens ar tā daudzveidīgo tropisko faunu, Metropolitēna (265 ha) parks, Čagresas parks, ko veido 1290 km2 cilvēka neskartu džungļu, u.c., unikālā pilsētiņa Los Altos de Maria, kurā nepieradinātie tropiskie augi harmoniski sadzīvo ar futūristisku arhitektūru... Panamas viesus gaida pasakainās pludmales: Punta-Čame, Gorgona, Koronado, Rio Mar un citas. Iesakām apmeklēt arī Taboga salu, kas atrodas 20 km uz dienvidiem no Panama-Sitijas. Salu 1524. gadā atklāja spāņi, un tieši no šīs salas konkistadori devās iekarot Peru...
Neatkarīgi no tā vai dodat priekšroku unikālai dabai, ekstrēmai atpūtai, vēsturiskām apskates vietām vai kam citam, ekskursiju ceļojums uz Panamu Jums neliks vilties! Pietam, šeit var lieliski iepirkties: tirdzniecības centru ir ļoti daudz, bet cenas, pateicoties zemajiem nodokļiem, ir ļoti patīkamas.

LAOSA

Ekskursiju ceļojums uz Laosu būs kā brauciens ceļā uz sevis, iekšējā miera un harmonijas iepazīšanu. Laosa savas vienkāršības un patiesuma dēļ pamatoti tiek dēvēta par Āzijas vizītkarti. Attīstīto valstu industrijas neskarta, Laosa ceļotājiem atklāj nesteidzīgu tautas ikdienu, kurā cilvēka dzīvē galveno lomu spēlē daba. Atvaļinājums uz eksotisko Laosu atmiņā iespiedīsies ar pārsteidzoši skaistajām dabas ainavām un vienkāršību, kas vērojama vietējos iedzīvotājos. Laosā dzīvo ap sešiem miljoniem iedzīvotāju, lielu daļu valsts teritorijas aizņem mežiem apauguši kalni un zaļojošas ielejas.
Laosā ir divas sezonas – sausā un lietus sezona. Vislabākais laiks ceļošanai pa šo valsti ir no jūlija līdz septembrim, kad lietus līst retāk, vai arī no novembra līdz martam, kad lietus praktiski nelīst nemaz. Eksotiskajā ceļojumā uz Laosu ļaujiet sevī ieplūst pārsteidzošajam mieram, kas tik ļoti raksturīgs šai tālajai valstij. Seni budistu tempļi, mūki sarkanos tērpos, sarkano jasmīnu smarža, patiesi smaidi un draudzīgums... Tas un vēl vairāk Jūs sagaida eksotiskajā ekskursiju ceļojumā pa Laosu.

JAPĀNA

Ar ko sākt savu eksotisko ekskursiju ceļojumu tūri pa Japānu? Iesakām kā pirmo apskatīt Tokiju – milzīgo un daudzveidīgo Japānas galvaspilsētu. Apskatiet Asakusa rajona tempļus, Akihabara elektronikas veikalus, Shinjuku nakts bārus. Ar ātrvilcienu ātri un ērti nokļūsiet Kioto un Naru pilsētās, kā arī Fudži kalnā. Viena no populārākajām tūristu apskates vietām ir Hirosima, kurā var aplūkot Miera parku un atombobardēšanas upuru memoriālo muzeju, pili un skaistos parkus un dārzus. Eksotiskajā ceļojumā Japānā iesakām izstaigāt vismaz dažus no valsts aizsardzībā esošajiem nacionālajiem parkiem. Viens no iecienītākajiem parkiem ir Kanto nacionālais parkus, kura teritorijā atrodas neskaitāmi tempļi un budistu svētnīcas.