Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     

Aviobiļešu iegādes noteikumi

Šie noteikumi ir saistoši no 2009. gada 01. janvāra interneta mājaslapā begonija.lv veiktajām aviobiļešu rezervācijām.
Apliecinot piekrišanu šiem noteikumiem, jūs piekrītat arī vispārējiem tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma noteikumiem.

APSTIPRINĀJUMS
Jūsu pasūtījuma apstiprinājums tiks izsūtīts uz Jūsu uzrādīto e-pasta adresi. Lūdzu, pārliecinieties, vai esat to ievadījis pareizi.
Kad maksājums ir noticis, uz Jūsu norādīto e-pastu tiks izsūtīta aviobiļete.

AVIOBIĻEŠU CENU NOTEIKUMI
Lūdzam iepazīties ar aviobiļešu cenu noteikumiem, kas ir pieejami rezervējot Jūsu izvēlēto aviobiļeti. Atgādinām, ka lētākās ekonomiskās klases aviobiļetes parasti nav iespējams mainīt vai nodot. Par lidojuma datuma maiņas un aviobiļešu atgriešanas nosacījumiem (ja tādi ir iespējami), var uzzināt, izvēloties attiecīgo variantu, uzklikšķinot uz sadaļas «Cenas noteikumi», izvēloties apakšsadaļu Penalties. Ja vienai aviobiļetei ir vairāki cenu noteikumi (dažādiem lidojuma posmiem), tad tiek piemēroti stingrākie. Starptautiskā pārvadājuma aviobiļete ir starptautisks dokuments, tādēļ informācija uz tās un cenas noteikumi ir pieejami tikai angļu valodā. Ņemot vērā iepriekš minēto, iegādājoties aviobiļeti un veicot apmaksu par to, Jūs piekrītat pārvadātāja noteikumiem un aviobiļešū iegādes noteikumus.

Izmaksas, kas var rasties saistībā ar pārbraucienu starp lidostām vai lidostas termināliem nav iekļautas aviobiļetes cenā.

Norēķinoties ar kredītkarti, aviokompānijas ir tiesīgas aviobiļetes cenu ieturēt ārzemju valūtā. Konvertācijas procesa rezultātā aviobiļetes cenā ir iespējamas izmaiņas.

Aviobiļetes cena var mainīties, saskaņā ar izmaiņām aviokompānijas aviobiļešu pārdošanas noteikumos un atkarībā no valūtas kursa svārstībām aviobiļetes drukāšanas dienā. Pārvadātajam ir tiesības mainīt aviobiļešu izpirkšanas nosacījumus un cenu, kamer aviobiļete nav izpirkta. Šīs izmaiņas diemžēl atrodas ārpus Begonija kontroles, tā kā sadarbības līgums tiek slēgts starp pircēju (Jūs) un pārvadātāju (aviokompaniju, kuru esat izvelējies)

ATCELŠANA UN IZMAIŅAS
Ja vēlaties atcelt vai mainīt savu pasūtījumu, lūdzu, pēc iespējas ātrāk sazinieties ar mums, izmantojot elektronisko pastu info@begonija.lv

Izmaiņas un pasūtījuma atcelšana var tikt veiktas tikai aģentūras darba laikā.

Gadījumos, kad Jūs veicat jebkādas sava pasūtījuma izmaiņas (tai skaitā atcelšana, atmaksa, labojumi, vārda maiņa un tml.) Begonija patur tiesības iekasēt pakalpojumu nodevu 7,- LVL apmērā par personu, lai segtu administratīvos izdevumus. Servisa maksa par rezervāciju tiek ieturēta arī, ja aviobiļete tiek anulēta.
Šajos izdevumos neietilps tā maksa, ko noteicis pārvadātājs. Informācija pa to ir aviobiļešu cenu noteikumos, kas ir pieejami rezervējot Jūsu izvēlēto aviobiļeti.

AVIOBIĻEŠU REZERVĒŠANAS NOTEIKUMI
Aviobiļešu pieejamība mainās nepārtraukti, jo vienlaicīgi biļetes iegādājas arī citi klienti gan internetā, gan caur citiem pārdošanas kanāliem, līdz ar to mēs nevaram garantēt cenu, pirms neesat veicis apmaksu un saņēmis rezervācijas apstiprinājumu. Gadījumā, ja rezervēšanas procesa laikā šī cena vairs nebūs pieejama, Jūs saņemsiet ziņu, ka biļetes par Jūsu izvēlēto cenu vairs nav pieejamas. Šajā gadījumā Jums būs jāsāk biļešu iegāde no sākuma un jāizvēlas cita, tobrīd pieejama, cena.

Nerezervējiet papildus biļetes Internetā vai kādā citā aģentūrā uz vienu un to pašu aviokompāniju. Viena vai abas rezervācijas var tikt automātiski anulētas, neskatoties uz to vai apmaksa ir veikta vai nav. Jūsu pienākums ir pārliecināties, ka visas liekās rezervācijas ir anulētas.

Izvēloties īpašās vajadzības, kas attiecas uz jebkuru produktu (piemēram, ēdināšanu, aprīkojumu invalīdiem, bērnu šūpulīšiem u.c.) Begonija negarantē šo prasību izpildi, taču informēs pārvadātāju par Jūsu vajadzībām. Jūsu pienākums ir saskaņot šādu īpašo prasību nodrošināšanu ar attiecīgo aviokompāniju.

Jūs esat atbildīgs par ievadīto datu (tai skaitā vārdu, uzvārdu, datumu, galamērķu un kredītkaršu) pareizību. Sistēma Begonija patur tiesības ignorēt jebkādu atmaksas pieprasījumu, kas saistīts ar kļūdām rezervācijas procesā.

Pasē norādītajam vārdam jāsakrīt ar aviobiļetē ierakstīto vārdu, pretējā gadījumā aviobiļete būs ceļošanai nederīga.
Saskaņā ar starptautiskajiem aviopārvadātāju noteikumiem , uzvārdā var būt trīs nepareizi burti. Pirmajam burtam obligāti jābūt norādītam pareizi. Jāievēro arī vārda un uzvārda secība.

BAGĀŽAS NOTEIKUMI
Aviobiļetes cenā parasti iekļauts sekojošs bagāžas daudzums:
ekonomiskajā klasē - 20 kg + rokas bagāža,
biznesa klasē - 30 kg + rokas bagāža,
pirmajā klasē - 40 kg + rokas bagāža.

Rokas bagāžai tiek strikti ierobežots tās izmērs. Katrai aviokompānijai tas var atšķirties – to var precizēt aviokompānijā, bet parasti tā ir viena soma vai portfelis, kuras izmēri garumā - platumā - augstumā nepārsniedz 45 x 35 x 20 cm – 60 x 40 x 20 cm un svars nepārsniedz 5 – 12 kg.

Aviobiļetes cenā iekļautais bagāžas svars ir norādīts biļetē. To var precizēt aviokompānijā. Pārvadāt lielāku bagāžas svaru vai daudzumu var, par to piemaksājot papildus. Maksa mēdz būt ievērojama no 2 – 35 LVL par katru virsnormas kilogramu.
Speciālas bonusu kartes, kuras iegūst uzkrājot punktus par lidojumiem, atļauj pārvadāt lielāku daudzumu bagāžas bez maksas.

AVIOBIĻEŠU IZMANTOŠANAS NOTEIKUMI
Lidojumi jāveic tādā secībā, kā norādīts ceļojuma maršrutā. Ja jūs neizmantojat kādu lidojuma segmentu, tad aviokompānija var anulēt visu pārējo aviobiļeti.

Pasažieriem jāievēro valdības noteiktās prasības par ceļošanu, jāuzrāda izceļošanas vai ieceļošanas un citus nepieciešamos dokumentus un jāierodas lidostā pārvadātāja noteiktajā laikā vai, ja laiks nav noteikts, pietiekami agri, lai nokārtotu izlidošanas formalitātes. Parasti oficiāls reģistrācijas sākums starptautiskajiem reisiem ir 2 stundas pirms izlidošanas. Parasti reģistrācija beidzas 40 minūtes pirms izlidošanas. Iekāpšanu lidmašīnā parasti sāk 30 minūtes pirms izlidošanas.

Attiecībā uz starpkontinentālajiem reisiem, dažas aviokompānijas var pieprasīt Jums apstiprināt atgriešanās lidojuma rezervāciju 72 stundas pirms ceļojuma. Ja lidojums atkārtoti netiek apstiprināts tieši sazinoties ar aviokompāniju, rezervācija var tikt anulēta.

Pārvadātājs apņemas veltīt visas pūles, lai veiktu pasažiera un bagāžas pārvadājumus pieņemamā termiņā. Lidojumu sarakstos vai citur norādītie laiki nav garantēti. Ja nepieciešams, pārvadātājs bez paziņošanas var aizvietot vienu pārvadātāju vai gaisa transportlīdzekli ar citu un mainīt vai atcelt aviobiļetē minētās apstāšanās vietas. Lidojuma saraksti var tikt mainīti bez paziņošanas, tādēļ stingri iesakām klientam pārbaudīt aktuālo informāciju savā rezervācijā www.checkmytrip.com

PASAŽIERU TIESĪBA EIROPAS SAVIENĪBĀ
Ieceļojot ES teritorijā vai izceļojot no tās, vai izmantojot ES dalībvalstu aviokompāniju pakalpojumus, Jums ir tiesības, kuras Jūs varat izmantot aizstāvot savas intereses attiecībā pret attiecīgo aviokompāniju gadījumā, ja Jūsu lidojums ir atcelts, aizkavēts vai Jums ir liegta iekāpšana lidmašīnā.

APMAKSA
Pasūtījuma noformēšanas pēdējā posmā tiek piedāvāti sekojoši apmaksas veidi:

1. Skaidrā nauda
SIA „Begonija” birojā. Adrese: Brīvības iela 64, Rīga, Latvija.
Pirmdiena - piektdiena: no 09:30 līdz 19:00
Sestdiena: no 10:00 līdz 16:00
Svētdiena: brīvdiena

2. Bankas pārskaitījums
Ja izvēlējāties šo maksājumu veidu, uz Jūsu e-pasta adresi tiks izsūtīts rēķins.
Maksājuma uzdevumā (pārskaitījumā) nepieciešams uzrādīt rezervācijas apstiprinājuma numuru un uzvārdu.
Maksājuma kopiju lūdzam nosūtīt uz faksu 67872888

Saņemējs: SIA «Begonija»
Adrese: Brīvības iela 64, Rīga, LV-1011, Latvija
Reģ. Nr. LV40003104895

Banka:
SWEDBANK
Konts Nr. LV76HABA0001408057743 (multivalūtu)
S.W.I.F.T.: HABALV22

SEB banka
Konts LV84UNLA0050013297748 (LVL)
Konts LV28UNLA0050013297786 (EUR)
S.W.I.F.T.: UNLALV2X

3. Hanzanet (Swedbank tiešsaistē)

4. Ar bankas maksājumu karti (kredītkarti vai debetkarti)
Birojā pieņemam VISA, Visa Electron, MasterCard, Maestro.
ON-LINE pieņemam VISA, Visa Electron, MasterCard, Maestro, kā arī American Express.

Ja pasūtījums netiks apmaksāts norādītajā laikā, Jūsu rezervācija tiks anulēta.

Lūdzam iepazīties ar pasu derīguma termiņu prasībām.

Lūdzam iepazīties ar valstu sarakstu, kurās nav nepieciešamas vīzas.
Gadījumā, ja mūsu mājaslapā rezervējat aviobiļeti uz valsti, kurā nevar iebraukt bez vīzas, lūdzam sazināties ar mums un iegūt informāciju par vīzu formēšanas iespējām, termiņiem un cenām. Pievēršam uzmanību, ka tūristu vīzas noformēšanai parasti ir nepieciešama viesnīcas rezervācija.

Ļoti iesakām iegādaties ceļojuma apdrošināšanu – medicīnas izdevumu segšanai un ceļojuma anulācijai.


Pase, vīza un Jūsu veselība ir Jūsu atbildība.

Mēs regulāri pārbaudām šīs mājaslapas saturu un sekojam, lai sniegtā informācija būtu pareiza. Ja nepieciešams, mēs labojam informāciju, par to īpaši neziņojot. Visa informācija šajā mājaslapā (ieskaitot informāciju par ceļojumu produktiem, tūrēm un pakalpojumiem uz vienošanās pamata) ir sniegta godprātīgi, un Jūs atzīstat, ka „Begonija” nevar pārbaudīt visas partneru sniegtās informācijas precizitāti.

Gadījumā, ja rodas atšķirības no vispārējiem tūrisma pakalpojumu sniegšanas līguma noteikumiem, visām interneta mājaslapā begonija.lv veiktajām rezervācijām ir spēkā augstāk publicētie noteikumi.