GRUZIJA

Atpūta Batumi dāvās Jums neaprakstāmu baudu! Šeit Jūs sagaidīs lieliska apkalpošana, garšīgākie nacionālās virtuves ēdieni, pretimnākoši un laipni vietējie iedzīvotāji, un spilgti iespaidi!
Atpūta Batumi — debešķīgas pludmales, galvenā no kurām ir Batumibīča: liels skaits kafejnīcu un restorānu, ūdens atrakcijas, zviļņu, saules sargu utml. noma. Tomēr atpūtnieku ir daudz tāpēc, ja vēlaties izbaudīt klusumu, Jūs gaida Goni un Kvariati pludmales.
Ceļojums uz Batumi Jūs patīkami pārsteigs ar lielu skaitu apskates vietu. Iespaidīgās Goni cietokšņa drupas, kas agrāk bija Romas impērijas, bet pēc tam arī Bizantijas citadele, ļaus Jums apskatīt 900 m garo seno cietokšņa sienu un 18 torņus, kur, saskaņā ar leģendu, ir apglabāts apustulis Matejs. Citu must see apskates vietu skaitā ir Tbilisi, klinšu klosteris Vardzija, kuru 12. gadsimtā dibināja valdniece Tamāra, Tmogvi mini-cietoksnis, kas atrodas pie pašas aizas malas, Gelati klosteris, lieliskā Hertvisi pils, slavenais botāniskais dārzs, kurā ir apkopoti augi no visas zemeslodes.
Atvaļinājums Batumi? - pareizā izvēle!
 Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account