Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

Ceļojumu apraksti un cenas: Batumi - GRUZIJA

Atpūta Batumi dāvās Jums neaprakstāmu baudu! Šeit Jūs sagaidīs lieliska apkalpošana, garšīgākie nacionālās virtuves ēdieni, pretimnākoši un laipni vietējie iedzīvotāji, un spilgti iespaidi!
Atpūta Batumi — debešķīgas pludmales, galvenā no kurām ir Batumibīča: liels skaits kafejnīcu un restorānu, ūdens atrakcijas, zviļņu, saules sargu utml. noma. Tomēr atpūtnieku ir daudz tāpēc, ja vēlaties izbaudīt klusumu, Jūs gaida Goni un Kvariati pludmales.
Ceļojums uz Batumi Jūs patīkami pārsteigs ar lielu skaitu apskates vietu. Iespaidīgās Goni cietokšņa drupas, kas agrāk bija Romas impērijas, bet pēc tam arī Bizantijas citadele, ļaus Jums apskatīt 900 m garo seno cietokšņa sienu un 18 torņus, kur, saskaņā ar leģendu, ir apglabāts apustulis Matejs. Citu must see apskates vietu skaitā ir Tbilisi, klinšu klosteris Vardzija, kuru 12. gadsimtā dibināja valdniece Tamāra, Tmogvi mini-cietoksnis, kas atrodas pie pašas aizas malas, Gelati klosteris, lieliskā Hertvisi pils, slavenais botāniskais dārzs, kurā ir apkopoti augi no visas zemeslodes.
Atvaļinājums Batumi? - pareizā izvēle!

Cenas, speciālie un pēdējā brīža piedāvājumi, karstās ceļazīmes

Batumi  -  GRUZIJA:
Ceļojumu apraksti un cenas