Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

VĀCIJA

Vācija ir valsts, kurā tūrisma un ceļojumu sezona ilgst divpadsmit mēnešus gadā. Ne velti tā tiek uzskatīta par Centrāleiropas skaistāko valsti, un, pats galvenais – tā neapšaubāmi būtiski ietekmējusi visu kontinenta vēsturi. No Kārļa Lielā un Svētās Romas impērijas līdz Bismarkam, Berlīnes sienas uzcelšanai un sagrāvei – neviena cita nācija nav tik ļoti ietekmējusi Eiropas politiku un noskaņojumu.
Ceļojums uz Vāciju var kļūt par sapņa piepildījumu un jūsu labāko atvaļinājumu. Jūsu izvēlei – grupu un individuālie braucieni, kalnu slēpošana, ārstēšanās un atpūtas kūrortos, izstādes un gadatirgi, ievērojamu vietu apskates ekskursijas, atpūtas un izklaides parki un daudz, daudz kas cits. Pateicoties augsti attīstītajai ekonomikai, skaistajām un ērtajām pilsētām, kā arī atpūtas vietu daudzveidīgajam servisa piedāvājumam, komforts un laba atpūta šeit ir garantēti. Alpu pakājē izvietojušās slavenās kūrvietas Bādenbādene, Bisbādene, Badorbe un Badmergenthaime, kas uzņem viesus, kas izvēlējušies ceļojumus uz Vāciju, cauru gadu. Šeit tiek piedāvātas ārstnieciskās minerālūdens peldes senās romiešu laiku peldētavās, termālie baseini, dažnedažādas masāžas, kosmētiskā un svaiga gaisa terapija, kā arī augstas klases medicīniskie pakalpojumi. Tieši tāpēc miljoniem tūristu no visas pasaules ik gadu izvēlās Vāciju par savu atpūtas vietu.

KALNU SLĒPOŠANA

Slēpošana Vācijā

cena no 299 €

Par kūrortu Slēpošana Vācijā

Vācijas slēpošanas kūrorti ir piemēroti gan iesācējiem (plaša lēzenu nogāžu izvēle), gan pieredzējušiem slēpotājiem, kurus gaida augstas, sarežģītas un labākajā līmenī sagatavotas nogāzes. Ņemto vērā lielisko infrastruktūru un īstu "vāciešu" līmeņa apkalpošanu, uzreiz kļūst skaidrs: ziemas atvaļinājums Vācijas slēpošanas kūrortā (jebkurā) ir garantēti patīkama atpūta!
Kalnu slēpošanas sezona Vācijā sākas decembrī un ilgst līdz aprīlim. Pats populārākais kūrorts, Gārmiša- Partenkirhena, atrodas Cugšpices, Vācijas augstākā kalna (apt. 3000 m), pakājē. Slēpotājiem tiek piedāvātas visu iespējamo līmeņu trases. Otrs populārākais Vācijas kalnu slēpošanas kūrorts Berhtesgādene galvenokārt piedāvā iesācēju un vidējā sarežģītības līmeņu trases. Šeit atrodas arī snovborda centrs, bobsleja trase, kā arī tiek piedāvātas dažādas izklaides: nobraucieni ar ragaviņām, slidotavas uz aizsalušiem kalnu ezeriem, un citas izklaides. Arī citi Vācijas kalnu slēpošanas kūrorti piedāvā lieliskas atpūtas iespējas — katrs ar savu unikālo "odziņu": pavadīt šeit ziemas atvaļinājumu būs vienkārši lieliski!

EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Vācija

cena no 106 €

Par kūrortu Vācija

Vācijas pilsētas ir arhitektūras un kultūras dārgumu lāde, tādēļ Jums noteikti patiks ekskursiju ceļojums uz Vāciju. Ko iesakām apskatīt ekskursiju ceļojuma laikā pa Vāciju? Brēmeni, kas saistās ar bērnu dienu iemīļoto pasaku par drosmīgajiem muzikantiem; Saksijas pērli Drēzdeni, Ķelni, Leipcigu, Bonnu, Rēgensburgu, netālu no kuras, kā vēsta leģenda, atrodas Valhalla, vieta, kur atdusas varoņi un pusdievi. Vācijas karte ir kā briljantiem nosēts apmetnis!

Aviobiļetes - speciālās cenas on-line