Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

GRIEĶIJA

Ceļojums uz Grieķiju garantē atpūtu un izklaides, ne velti jau daudzus gadus Grieķija atzīta par atpūtas un tūrisma valsti. Tā ir viena no senākajām valstīm uz zemes, antīkās civilizācijas šūpulis. Grieķijā harmoniski savijas Austrumu un Rietumu kultūras. Šeit meklējami mākslas pirmsākumi, šeit radušās Olimpiskās spēles. Ceļojumā pa Grieķiju atklāsiet, cik mūsdienu Grieķija sevī rūpīgi glabā iepriekšējo paaudžu kultūru un tradīcijas, un ļauj ikvienam ielūkoties savā vēsturē. Visas pasaules ceļotāji brauc uz Grieķiju ne tikai pieskarties vēstures liecībām, bet arī baudīt lielisko dabu un tīro jūru ar bezgalīgajām pludmalēm. Grieķijas ainavā mijas klinšaini kalni bez mežiem, blīvi apdzīvotas ielejas, neskaitāmas salas, jūras šaurumi un līči. Gleznainās klintis, pludmales un eksotiskās grotas paver milzīgas atpūtas iespējas kalnu tūrisma un ūdens atpūtas cienītājiem.

ATPŪTA

Krēta

6 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 305 €

Par kūrortu Krēta

Izvēloties atvaļinājumu pavadīt Krētā, uzdāvināsiet sev brīnišķīgu atpūtu, kuras laikā atklāt, cik ļoti Krētas vēsturiskie mīti savijušies ar mūsdienu realitāti. Krēta tiek uzskatīta par Eiropas civilizācijas šūpuli. Leģenda stāsta, ka tieši uz Krētu Zevs atvedis feniķiešu krastā nolaupīto Eiropu. Šeit saglabājušies bizantiešu klosteri, venēciešu cietokšņi un turku mošejas. Salas austrumu daļa ir vairāk apdzīvota, šeit atrodas galvenās tūrisma zonas – Hersonisa, Malija un Agios Nikolas, kuras sava atvaļinājuma laikā pa Krētu iesakām apskatīt. Rietumu krasta gleznainās „ venēciešu” pilsētas Retimno un Hanja pārsteidz ar apburošu grieķu un venēciešu arhitektūras apvienojumu.

Halkidiki, Saloniki, Pierija, Tasa

2 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 359 €

Par kūrortu Halkidiki, Saloniki, Pierija, Tasa

Ceļojumā pa Grieķiju atklājiet īsto grieķu burvību – kūrortu Halkidiki! Halkidikes pussala ir Grieķijas kūrorta atpūtas īstā pērle. Katru gadu tūkstošiem atpūtnieki no visas pasaules izvēlas Halkidikes pussalu kā ideālu vietu ģimenes, romantiskajai, pludmales vai jauniešu atpūtai. Vietējo iedzīvotāju viesmīlība savienojumā ar viesnīcu augsto apkalpošanas līmeni palīdz tālu no dzimtenes sajusties kā mājās. Halkidikes pussalas pludmales tiek uzskatītas par vienām no labākajām Grieķijā un pasaulē. Pierādījums tam - Zilie Karogi, kas plīvo pludmalēs un apstiprina – ūdens ir tīrs. Baudot jūras ceļojuma atpūtu Grieķijas kūrortos, saprotams, no kurienes nāk mierīgais un dzīvespriecīgais grieķu raksturs. Halkidiki – ideāla izvēle Jūsu atvaļinājuma atpūtas pavadīšanai! Vairāk

Rodas sala, Rodosa

5 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 345 €

Par kūrortu Rodas sala, Rodosa

Ceļojums uz Grieķijas kūrortu Roda neliks vilties! Labākā no labākajām – tā var raksturot Rodas salu. Tiešām – visslavenākā, visnoslēpumainākā, visgleznainākā, vis-vis... šo slavināšanu varētu turpināt bezgalīgi. Neticat? Atbrauciet un pamēģiniet neiemīlēties šajā īsteni grieķiskajā salā, kas apbur no pirmā acu skatiena.

Korfu

5 speciālie piedāvājumi, karstās ceļazīmes - cena no 325 €

Par kūrortu Korfu

Ļaujiet sev atvaļinājuma laikā atklāt leģendāro, sengrieķu dzejnieku izslavēto Korfu salu, kas atrodas Grieķijas ziemeļrietumos un kuru apskalo Jonijas jūra. Skaisto ainavu un pasakainās dabas dēļ to ne velti dēvē par „mazo paradīzi”. Sala slīgst olīvkoku un citrusu dārzu zaļumā, šeit ir kalni un līdzenumi, klinšaini krasti un zelta smilšu pludmales, ūdensputniem pilnas lagūnas, ezeri un gleznainas upes. Robotā krasta līnija slēpj neskaitāmus līčus un grotas, akmeņainas un smilšainas pludmales, ziediem klātas kalnu nogāzes. Jonijas jūras dzidrais smaragdkrāsas ūdens iekrāso salu romantiskā noskaņā un rada neaizmirstamu iespaidu.

Šī ir vienīgā vieta Grieķijā, kur aug mazais ķīniešu apelsīns, saukts par kumkuatu, un no kura šeit tiek vārīts garšīgs ievārījums un gatavots liķieris. Atvaļinājuma laikā Korfu kūrortā, noteikti jānogaršo arī vietējie vīni, kas slavēti jau kopš Homēra laikiem un tiek ražoti ierobežotā daudzumā.

Kūrorts Kofru salā ir pārsteidzošs zemeslodes stūrītis, kas vilina ar īpašu, fantastiskas dabas ieskautu atmosfēru, kur blakus sadzīvo kā mierpilna atpūta, tā arī dzīvespriecīga jautrība. Šeit Jūs gaida viesmīlība un vietējo iedzīvotāju muzikālais temperaments, tīra jūra, lieliskas pludmales un maigs klimats.

Zakinta

cena no 375 €

Par kūrortu Zakinta

Ceļojums uz Zakinta salu Grieķijā sniegs Jums lielisku atpūtu un spilgtus iespaidus. Slavenās Keri jūras alas ar smaragdzaļu ūdeni (atļauts peldēties), Maratiasa arkas (Lielā un Mazā) — dabisks tilts, ko klintis veido virs jūras, Zilais Grots… Un vēl 123 kilometrus garā piekrastes līnija ar apbrīnojamām pludmalēm un neticami tīru jūras ūdeni!
Ceļojums uz Zakintu patīkami pārsteigs arī apskates vietu cienītājus. Jūs apmeklēsiet Anafonitrijas Dievmātes klosteri, kas atrodas kalnu apmetnē, Mariesā, ar 15. gadsimtā celtu baziliku un apburošām freskām. Kampi ciemats, kurā tika atklāti Mikēnu apbedījumi (turpat atrodas arī divas elpu aizraujošas 400 metrus dziļas aizas!). Skaistākās baznīcas un katedrāles, kuru vidū izceļas ticīgajiem īpaši nozīmīgā Sv. Nikolaja Mola baznīca, kurā kādreiz par parastu garīdznieku kalpoja pats Svētais Dionīsijs.
Ekstrēmas atpūtas cienītājus gaida Water Village ar "adrenalīna" karuseļiem: "Kamikadze", "Melnais caurums", "Trakais kalniņš" un citi. Ceļojums uz Zakinta salu attaisnos Jūsu cerības!

Lutraki, Atēnas

cena no 349 €

Par kūrortu Lutraki, Atēnas

Ar ko īpaša atpūta Grieķijas kūrortā Lutraki? Lutraki kūrortpilsēta atrodas Korintijas līča krastā 80 km no Atēnām. Tā izstiepusies gar pašu jūru 3 km garumā, ar lielisku krastmalu, pilnu ar tavernām, bāriem un diskotēkām. Lutraki pilsētiņas atrašanās vieta ir ļoti izdevīga tūristiem, kas atbraukuši apskatīt Grieķijas ievērojamākās vietas. Tā ir arī vienīgā vieta Grieķijā, kur var redzēt gan Egejas, gan Vidusjūru. Izvēlieties atpūtu Lutraki kūrortā un ļaujieties piedzīvojumiem, kādus var piedzīvot tikai Grieķijā!

EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Grieķija, Atēnas

cena no 349 €

Par kūrortu Grieķija, Atēnas

Ekskursiju ceļojumā uz Atēnām – Grieķijas galvaspilsētu – iepazīsiet pilsētu, kurā pat mūsdienās sajūtama leģendu un vēstures ieskautā atmosfēra. Atēnas ir moderna metropole, kas vairākus tūkstoš gadus piedzīvojusi gan labklājības, gan tumsas laikus. Ekskursiju ceļojumā pa Atēnām ikviens ceļotājs atradīs tieši savai gaumei piemērotākās atpūtas iespējas. Ielu tirdziņi, senie pieminekļi, Akropole...
Ekskursiju ceļojumā pa Grieķiju, ieplānojiet apskatīt arī Grieķijas svētvietu – Delfus - un skaistos Meteoras kalnus, kuri tūristiem kļuvuši tik iemīļoti, jo tajos ir daudz skaistu, senu klosteru, no kuriem nozīmīgākais klosteris – Lielais Meteorons.
Lai apskatītu Delfus, Jums būs jādodas uz Parnasa kalnu pakāji. Vēsturnieki teic, ka Delfi pastāvējuši jau Mikēnu kultūras laikā, kas ir 1600 gadus pirms mūsu ēras. Šī ir Svētvieta, jo tajā norisinājušies daudzu dievību un cilvēku likteņstāsti un runā, ka esot Delfos, varot atrast atbildes uz liktenīgajiem dzīves jautājumiem.
Savukārt, lai apskatītu Meteoras kalnus, ekskursiju ceļojumā pa Grieķiju, Jums būs jādodas uz valsts vidieni. Meteoras kalnos varēsiet apskatīt kā greznus pareizticīgos klosterus, tā arī klosterus, kas celti no smilšakmens.
Atklājiet skaisto Grieķiju paši savām acīm jau šogad!

Aviobiļetes - speciālās cenas on-line