Ekskursijas: Krēta - GRIEĶIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Adrenalīns KVADRātā

Veids: Izklaides


Neaizmirstamas emocijas jums sagādās jauns ekskluzīvs TEZ TOUR piedāvājums! Jūs vaicāsiet – kas tas būtu? Viss ir vienkārši – tas ir safari ar kvadracikliem (ATV tipa) Krētas mežonīgajās vietās. Šo vietu pārsteidzošie dabasskati tiešām iejūsmina. Nelielas grupas sastāvā Jūs dosieties uz vienu no salas skaistākajām alām – Agia Paraskevi. Turpceļš ved pa ainaviskās un zaļās dabas iedzīvinātās Skotino aizas malu. Pirms ieejas alā notiks drošības tehnikas instruktāža, un jūs saņemsiet aizsargķiveres un lukturīšus. Pēc visiem piedzīvojumiem jūs tradicionālā tavernā gaidīs netradicionālas pusdienas.

Pie navigācijas

Arkādija-Kurna

Veids: Apskates


Arkādijas klosterī Jūs iepazīsieties ar XVI gs. Venēcijas baroka arhitektūru un Krētas nemiernieku varonīgo vēsturi. Senās pilsētvalsts Elefternas muzejs – jauns un moderns muzejs, kas atrodas arheoloģisko izrakumu vietā – tas atklās jums senās pilsētvalsts Elefternas iedzīvotāju sadzīves noslēpumus. Pēc tam Argirupoles ciemā Jūs sagaida patīkama pastaiga pa kalnu ciematu un caur mežu gar seniem akveduktiem un ūdenskritumiem, kā arī gardas pusdienas gleznainā tavernā. Kurnas dzidrajā saldūdens ezerā Jūs nopeldēsieties, varēsiet iznomāt ūdensvelosipēdu un doties slaveno garastu bruņurupuču meklējumos.

Pie navigācijas

Ceļojums no Krētas uz Krētu

Veids: Apskates


Brīnišķīga daba, Zeva alā valdošais tīkamais vēsums, mīti un leģendas – lūk, kāpēc tūristi ierodas Lasites plakankalnē. Mēs aplūkosim divus klosterus, kuri atšķiras ne tikai ar savu ārējo izskatu, bet arī būtību. Mēs saņemsim mūka svētību un dalīsim ar viņu mielastu. Šī vakara ekskursija Jūs iepazīstinās ar gluži citu Krētu. Preveli klosteris – svēta un pielūgta vieta. Tajā glabājas viena jno nozīmīgākajām salas kristiešu relikvijām – Svētais krusts brīnumdarītājs. Kourtaliotiko aizas ainavu skaistumu cilvēku valodā nav iespējams pilnībā aprakstīt – tas ir jāredz savām acīm! Savukārt naksnīgā Retimna ir ļoti romantiska un neparasti skaista.

Pie navigācijas

Deluxe klases jūras kruīzs "Uz izpriecu viļņa"

Veids: Apskates/Izklaides


Kruīzs ar greznu jahtu-katamarānu pa Vidusjūru – tas skan vilinoši, vai ne? Piedāvājam ekskluzīvu atpūtu jūrā uz plaša katamarāna klāja mazas grupas sastāvā. Katamarāns kuģos ar uzvilktām burām – jūs sajutīsieties kā īsti jūras un vēja valdnieki! Uz klāja jums piedāvās ļoti gardas pusdienas, desertu un augļus, būs pieejams bārs ar vietējā ražojuma dzērieniem. Jūs varēsiet gan baudīt saules vannas, gan peldēties dzidrajos ūdeņos, gan pamakšķerēt (aprīkojums būs pieejams), gan pievērsties zemūdens pasaules izpētei (uz vietas būs arī viss snorkelēšanai vajadzīgais). Neaizmirstami iespaidi, lieliskas fotogrāfijas, pozitīvu emociju jūra visai ģimenei!

Pie navigācijas

Diskuri apslēptā pasaule

Veids: Apskates


Var teikt, ka šis maršruts gluži neatbilst parastajiem ekskursijas kanoniem, taču jūs tajā varēsiet iepazīt, cik vien tas iespējams, krētiešu patieso dzīvi. Ekskursija jūs aizvedīs uz attālākajiem Krētas rajoniem, kas ieslēpušies starp kalniem un aizām! Jūs apmeklēsiet Sfendoni karsta alu, kuras vecums ir aptuveni 8 miljoni gadu un izzināsiet vietējo tradīciju un amatu noslēpumus Anoijas un Aksas ciemos. Dafermas ciematā jums pasniegs tikko no kandžas aparāta tecinātas karstas rakijas glāzīti un iemācīs izcept, saskaņā ar senu recepti, pīrādziņus, kuri pildīti ar kalnos gatavotu sieru. Pēc tam jūs apmeklēsiet nelielu olīveļļas ražotni un vīna pagrabu nomaļajā Diskuri klosterī. Mūks veiks rituālu – iesvaidīs jūs ar eļļu un pēc tam pacienās ar klosterim tradicionālām pusdienām un vīnu.

Pie navigācijas

Gramvusa - Bala

Veids: Apskates/Izklaides


Jūs sagaida aizraujošs jūras izbrauciens ar lielu tvaikoni uz pirātu salu – Gramvusu, kur Jūs uzkāpsiet venēciešu cietoksnī, uzzināsiet par pirātu dārgumiem un tādiem jūras laupītājiem kā slavenais Barbarosa. Jums pavērsies neticami skaisti skati uz zilgo jūru un balti zeltītajām pludmalēm. Uz kuģa klāja Jums tiks piedāvātas gardas pusdienas, bet pēc izbaudīsiet atpūtu brīnišķajā Balas pludmalē, kas atrodas vietā, kur sastopas trīs jūras.

Pie navigācijas

Jūriņ`prasa smalku tīklu...

Veids: Izklaides


Tie būs īsti svētki kaismīgiem mašķerniekiem! Jūs dosieties pēc lielā loma labākajās Egejas jūras akvatorijas vietās! Visas dienas garumā Jūsu rīcībā būs zvejnieku šoneris, lielisks makšķerēšanas aprīkojums un profesionāls Krētas zvejnieks, kurš būs jūsu pavadonis. Jums būs iespēja ķert zivis, atpūsties uz kuģa klāja un nopeldēties atklātā jūrā. Lai iepazītos ar zemūdens pasauli – uz klāja ir maskas un pleznas. Noķerto lomu apkalpe var pagatavot kuģa virtuvē – jūsu loms var kļūt par lielisku papildinājumu sātīgajām pusdienām

Pie navigācijas

Knosa – Iraklija

Veids: Apskates


Apmeklējot Knosas pili, Jūs iepazīsieties ar Mīnoja laikmeta civilizācijas vēsturi, dzirdēsiet mītus un leģendas, kas pazīstamas vēl no skolas laikiem, un, galvenais, sajutīsiet to smalko nīti, kas pagātni vieno ar tagadni. Pēc tam Jūs apmeklēsiet Iraklijas pilsētu – Krātas salas mūsdienu galvaspilsētu, iepazīsieties ar tās ievērojamākajiem tūrisma objektiem, tāpat varēsiet baudīt mieru un atpūtu kādā kafejnīcā, kā arī, protams, doties iepirkšanās tūrē pa vietējiem veikaliem. Programmas maršrutā ietilpst arī vīna nama “Inoteka” apmeklējums, kurā notiks grieķu vīnu un liķieru degustācija.

Pie navigācijas

Knosa – Lasiti

Veids: Apskates


Tiek piedāvāta divu nozīmīgu ekskursiju programma vienā dienā! Šis maršruts sniedz unikālu iespēju viena brauciena laikā iepazīties ar vairākiem vispopulārākajiem Krētas salas tūrisma objektiem. Apmeklējot Knosas pili, Jums radīsies priekšstats par valdnieka ģimenes dzīvi Mīnoja laikmeta civilizācijas periodā. Bet Zeva ala atklās sengrieķu dievību noslēpumus. Senatnīgajā Panagia Kardiotissa klosterī, kas uzcelts par godu Svētās Dievmātes dzimšanai, Jums būs iespēja skatīt slavenu svētbildi, kurai piemītot brīnumains dziedinošs spēks. Keramikas darbnīcā Jūs vērosiet, kā strādā podnieks, un varēsiet arī paši izgatavot suvenīru uz podnieka ripas. Savukārt Lasiti plakankalnes dabas krāšņums Jūs vienkārši apburs un paliks atmiņā uz ilgu laiku.

Pie navigācijas

Kruīzs uz Diasas salu

Veids: Apskates/Izklaides


Tirkīzzilā jūra, gaišzilās debesis, spožā saule un jahta ar burām – ideāls kopums jūras kruīzam! Komfortablā jahtā "Fantāzija" Jūs nokļūsiet neapdzīvotajā Diasas salā. Kruīza laikā Jūs varēsiet makšķerēt zivis, nopeldēties kristāldzidrajā jūrā, sauļoties, ienirt ūdenī ar masku un elpošanas trubiņu un, protams, nobaudīt ēdienus, kurus būs pagatavojis pats kapteinis.

Pie navigācijas

Kruīzs uz Santorini salu

Veids: Apskates


Santorini ir brīnišķīga sala, kuras krāšņums pārsteidz katru tās viesi. Mūsu organizētās ekskursijas laikā Jūs redzēsiet visgleznainākos Santorini nostūrīšus: slavenās melnās pludmales, brīnumainās pilsētiņas Iju un Fīru (agrākos laikos – Tira), nelielu vīna darītavu. Tez Tour ekskursijas vadītājs palīdzēs Jums orientēties visās ekskursijas niansēs, un Jūs pavadīsiet tik brīnišķīgu dienu, ka pēc tam vēlēsieties atgriezties Santorini atkal un atkal! Pievērsiet uzmanību! Pastāv varbūtība, ka tūristi nepagūs atgriezties uz vakariņu laiku viesnīcā. Pasūtiet savas viesnīcas reģistrācijā vēlās vakariņas vai aukstās uzkodas līdzņemšanai dienu pirms ekskursijas.

Pie navigācijas

Lasiti – Zeva ala

Veids: Apskates


Jūs izbaudīsiet Lasiti plato mežonīgo dabu un Zeva alas patīkamo vēsumu. Nokļūt līdz alai var gan kājām, gan jāšus ar krētiešiem tradicionālo pārvietošanās līdzekli – ēzelīti. Iepazīšanās ar krētiešu tradīcijām turpināsies Psihro ciemā, kur varēsiet pārbaudīt savas spējas pie podnieka ripas. Gardas krētiešu pusdienas Jūs gaidīs mājīgā tavernā. Pēc tam Sirds Dievmātes katedrālē varēsiet pieskarties brīnumdarītājai ikonai. Ekskursijas galapunkts būs Krētas nažu fabrikā „Sapunakisa”, kur Jūs iepazīsieties ar tērauda izstrādājumu izgatavošanas noslēpumiem. Nazi, kas jums iepatiksies, varēsiet iegādāties piemiņai.

Pie navigācijas

Mirabellas līča noslēpumi...

Veids: Izklaides


Kruīzā pa Mirabello līci Jūs dosieties skaistā un modernā jahtā ar koka apdari un plašu sauļošanās klāju. Jūs apmeklēsiet Spinalongas salu un cietoksni, uzzināsiet daudz par Spinalongas gadsimtiem ilgo vēsturi. Dosieties arī pastaigā pa Vuliazmenas ezera krastmalu Ajosnikolajas pilsētas centrā. Šī ekskursija ir lieliski piemērota ģimenes atpūtai un atpūtai kopā ar bērniem. Jums iepatiksies bezrūpīgā gaisotne, zilgmainā jūra, maigā saule, ūdens izpriecas un peldēšanās tieši no jahtas klāja! Izcils zivju ēdienu piedāvājums uz jahtas pusdienās, kā arī grieķu dzērienu bārs iekļauts ekskursijas cenā.

Pie navigācijas

No Mīnotaura līdz Dionīsam

Veids: Apskates


Senās Grieķijas mīti, Mīnotaura labirinta noslēpumi un Mīnoja perioda civilizācijas vēsture – lūk, kas jūs sagaida Knosas pilī. Vairāk par Knosas vēsturi, tās kultūru un iedzīvotāju sadzīvi Jūs varēsiet uzzināt Arheoloģijas muzejā, kur izveidota tiem tālajiem laikiem veltīta ekspozīcija. Pastaiga pa Krētai raksturīgi celto Arhanesas ciematiņu sagādās Jums daudz patīkamu brīžu. Apmeklējot vietējo vīna darītavu, Jūs atklāsiet "dievišķā nektāra” izgatavošanas noslēpumus. Jums būs unikāla iespēja degustēt vispopulārāko marku Krētas vīnus un paņemt līdzi (kā suvenīrus) vairākas pudeles šī dzēriena. Vīna darītavas viesmīlīgie saimnieki Jūs arī pacienās ar gardām jo gardām vakariņām – turklāt skanot Krētas melodijām.

Pie navigācijas

Par ko runā vīrieši

Veids: Apskates / Izklaides


Šī ceļojuma pamatā esam ņēmuši fragmentus no populārās filmas. Par ko gan runā vīrieši? Viņi runā par vīriešu draudzību, par īstiem ieročiem, par vīriešu izklaidēm, par gara spēku un «mežonīgām» pasēdēšanām pie ugunskura, virs kura cepjas garda jēra gaļa. Pirmā pieturvieta – šautuve kalnos: šaušana mērķī ar dažādu marku un kalibru kaujas pistolēm. Tad sekos Eksotisko mūzikas instrumentu muzejs, kurā jūs kopā ar vietējo «cilvēku-orķestri» izveidosiet reālu folkgrupu. Krusonasas ciema senākajā daļā jūs apmeklēsiet Sv. Jura un Sv. Harlampija baznīcas, kuru vēsture jūs saviļņos līdz pat sirds dziļumiem. Noslēgumā Jūs atpūtīsieties Krētas kalnieša lieliskajās mājās. Saimnieks Jums sniegs meistarklasi «Antikristo» – jēra gaļas ēdiena – pagatavošanā uz iesma un pasniegs Jums gardas un sātīgas pusdienas.

Pie navigācijas

Retimna – Preveli

Veids: Apskates


Ekskursijā iekļauti Krētas rietumu piekrastes ievērojamāko vietu apmeklējumi. Jūs pastaigāsieties pa Retimno pilsētu un apmeklēsiet slaveno Preveli vīriešu klosteri. Netālu no klostera atrodas ļoti neparastā Sv. Antonija aiza. Jūs izbaudīsiet zaļās dabas brīnumaino klātbūtni un kalnu tīro gaisu, skatīsiet klintī ierīkoto kapelu un skaistu čalojošu ūdenskritumu. Netālajā tavernā nobaudīsiet pusdienās īstu Krētas jēra gaļu, kā arī citus vietējos ēdienus. Miniatūrais zooloģiskais dārzs, kas iekārtots pie tavernas, vareni iepriecēs mūsu mazos viesus! Pēc tam Plakjas pludmalē jūs atvēsināsieties Lībijas jūras ūdeņos, kā arī noklausīsieties, kā skan vēja dziesmas slavenajā Kurtaliotiko aizā, kuru sauc arī par plandošo buru aizu.

Pie navigācijas

Samarijas aiza

Veids: Apskates


Lai pilnībā izjustu Krētas kalnu skaistumu, ir noteikti jāapmeklē Samarijas aiza, kas ir garākā Eiropā un, turklāt, arī viens no krāšņākajiem dabas parkiem Eiropā. Dabas ainavas mainās ik pēc brīža: tad Jūs esat Samarijas aizas ciprešu mežā, tad šķērsojat izžuvušas upes gultni, tad atvelkat elpu pie tīra kalnu avota, tad dodaties lejup pa kanjonu līdz pašai Lībijas jūrai. Un visa šī garā ceļa laikā pār Jums slejas divas milzīgas akmens sienas un pa vidu – zilā Krētas debess. Pievērsiet uzmanību! Ekskursija sāksies 5:00 (no rīta). Kompānija Tez Tour neiesaka nesagatavotiem tūristiem, tūristiem ar vāju veselību un ģimenēm kopā ar maziem bērniem veikt 17 km garo pārgājienu. Pastāv varbūtība, ka tūristi nepagūs atgriezties uz vakariņu laiku viesnīcā. Pasūtiet savas viesnīcas reģistrācijā vēlās vakariņas vai aukstās uzkodas līdzņemšanai dienu pirms ekskursijas.

Pie navigācijas

Spinalonga - Ajosnikolaja

Veids: Apskates


Ar vietējās tradīcijās būvētu kuģīti Jūs veiksiet kruīzu pa Mirabello līci. Spinalonga – sala un reizē cietoksnis – atklās Jums savas vēstures noslēpumus. Krētai tradicionālajā "Eļļas fermā” Jums būs iespēja nodegustēt dabiskus Krētas produktus, turklāt viesmīlīgie lauku sētas saimnieki pacienās Jūs ar vieglām pusdienām*. Pastaiga pa Sv. Nikolaja pilsētu – Ajosnikolaju – Jums šķitīs īsta bauda.

Pie navigācijas

Uz aizu zemes malā

Veids: Apskates/Izklaides


Tas ir viens no iespaidīgākajiem maršrutiem Krētas salā! Džipā uzveicot bezceļus, Jūs apmeklēsiet Krētas kalnu gana mītni, kur varēsiet izslaukt aitiņu un no iegūtā piena pagatavot gardu sieru. Drošsirdīgākie ekstrēmisti pārbaudīs savas spējas, virzoties gar bezdibeņa malu un tad arī Tripiti aizas iekšienē, kur sienas augstums ir 60 metri, bet platums tikai 3 metri! Noslēgumā – mežonīgā pludmale, peldēšanās Lībijas jūrā un sātīgas pusdienas, kas tiks pagatavotas dienvidu Krētas tradīcijās mazā ģimenes tavernā.

Pie navigācijas

Vakara burvība

Veids: Izklaides


Šī vakara ekskursija Jūs iepazīstinās ar gluži citu Krētu. Preveli klosteris – svēta un pielūgta vieta. Tajā glabājas viena no nozīmīgākajām salas kristiešu relikvijām – Svētais krusts brīnumdarītājs. Kourtaliotiko aizas ainavu skaistumu cilvēku valodā nav iespējams pilnībā aprakstīt – tas ir jāredz savām acīm. Savukārt naksnīgā Retimno ir ļoti romantiska un neparasti skaista. Jūs gaidīs arī vakariņas zivju restorānā* vecpilsētā, venēciešu sendienāsļ celtās ostas rajonā.

Pie navigācijas

Viesos pie hellēņiem

Veids: Izklaides


Kā var pabūt Grieķijā un neuzdejot slaveno sirtaki? Šī ekskursija ļaus jums izpriecāties no sirds un pilnībā sajust krētiešu viesmīlības valdzinājumu un spēku. Tad jūs apmeklēsiet «Kaparunaki» podnieku darbnīcu, kuras laipnie darbinieki iemācīs jums podniecības pamatprasmes un pastāstīs par salas tradīcijām. Pēc pastaigas pa gleznaino Anapoles ciematiņu Jūs nokļūsiet īstos grieķu svētkos! Daudzveidīga koncertprogramma, labākie Krētas muzikantu, dziedātāju un dejotāju kolektīvi, garšīgas Krētas vakariņas un, protams, grieķu vīns.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account