Ekskursijas: Krēta - GRIEĶIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Kad vējš iegulst burās...

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Šis ceļojums ir ideāli piemērots tūristiem, kas izvēlas aktīvu atpūtu un arī asākas izjūtas. Jums būs unikāla iespēja sajust sevi kā īstu jūras vilku un iekļauties jūrnieku komandā, lai dotos kopīgā izbraucienā ar jahtu pa jūru. Jūras šalkas, šķelto viļņu mestās šļakatas, vēja brāzmas, kas iegulst burās... Un Jūs – atrodoties garā radniecīgu piedzīvojumu meklētāju sabiedrībā – vadāt šo lielisko kuģi! Patīkams papildinājums šim ceļojumam būs iepazīšanās ar Egejas jūras zemūdens pasauli*, kā arī garšīgas pusdienas un jūrasbraucēja sertifikāts. * Niršana (60 EUR) ir iekļauta ekskursijas cenā (niršana paredzēta tikai pieaugušajiem). Kombinēta individuāla ekskursija (krievu valodā). Šīs ekskursijas domātas vairākām ģimenēm. Transferi tiek veikti ar komfortabliem automobiļiem vai mikroautobusiem. Galvenās kombinēto ekskursiju priekšrocības: šīs ekskursijas domātas vairākām ģimenēm. Transferi tiek veikti ar komfortabliem automobiļiem vai mikroautobusiem. Galvenās kombinēto ekskursiju priekšrocības: ekskluzīvi maršruti, neaizmirstami jūras kruīzi ar luxe klases jahtu "Alexandros”, VIP serviss, individuāla pieeja katram viesim, pusdienas un vakariņas labākajos restorānos. Šo ceļojumu kvalitāte atbilst individuālo ekskursiju kvalitātei, taču vienlaikus ļauj ietaupīt līdzekļus. Ekskursiju cenā ietilpst pusdienas vai vakariņas (atkarībā no ekskursiju norises laika) un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Sfendoni – Anojia

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Šī ekskursija sākas pie Sfendoni aizas, kas izveidojusies vismaz pirms 8 miljoniem gadu un ir 145 m gara. Tajā atrodas apbrīnojami trīs krāsu stalaktīti un stalagmīti – sarkani, balti un pelēki. Pēc alas aplūkošanas sekos pastaiga pa Anojias ciemu. Tur Jūs aplūkosiet Bizantijas periodā celto Sv. Jāņa Brīnumdara baznīcu un stikla pūšanas darbnīcu. Jau vēlāk Jūs apmeklēsiet Aksosas ciemu, kur iepazīsieties ar vienkārša Krētas gana dzīvi – šis kalnietis Jums atklās vietējo sieru siešanas noslēpumus. Pēdējais apskate objekts šajā ekskursijā būs Diskuri klosteris ar četrām maziņām kapelām, Svēto pīšļiem galvenajā baznīcā, vīna pagrabu un olīveļļas spiestuvi. Grupu ekskursija, kas notiek krievu valodā (50-75 cilvēkiem). Grupu ekskursijas notiek ar komfortabliem autobusiem, kas nav vecāki par 4 gadiem, – tās vada krieviski runājošs ekskursijas vadītājs. Tiem tūristiem, kas apmetušies attālākās viesnīcās, taču vēlas baudīt lielāku komfortu, mēs organizējam individuālo transferu ar taksometru līdz ekskursijas autobusam. Ekskursiju cenā neietilpst pusdienas un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

"Lihnostatis” – "Aquarium”

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


TEZ TOUR ekskluzīvā programma neparedz pārāk garus pārbraucienus ar autobusu, tāpēc pārbraucienu laikā valda viegla un nepiespiesta gaisotne. Programmā: zemūdens pasaule, dažādas atrakcijas (pludmales un jūras) izklaides centrā "Star Beach”, iepazīšanās ar Krētas salas tradicionālo virtuvi, vīna darīšanu un podniecību, kā arī nedaudz Krētas mūzikas un deju mazo mākslinieku izpildījumā, ko baudīsiet Krētas sadzīves muzejā "Lihnostatis”*.* ieejas biļete muzejā "Lihnostatis” (13 EUR) ietilpst ekskursijas cenā. Grupu ekskursija, kas notiek krievu valodā (50-75 cilvēkiem). Grupu ekskursijas notiek ar komfortabliem autobusiem, kas nav vecāki par 4 gadiem, – tās vada krieviski runājošs ekskursijas vadītājs. Tiem tūristiem, kas apmetušies attālākās viesnīcās, taču vēlas baudīt lielāku komfortu, mēs organizējam individuālo transferu ar taksometru līdz ekskursijas autobusam. Ekskursiju cenā neietilpst pusdienas un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Atlantīdas noslēpums

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Īpašais TEZ TOUR piedāvājums! Santorini – Egejas jūras pērle, pazudušās Atlantīdas mantiniece, apbrīnojami skaista sala. Sajūtiet sevi uz vienu dienu par šīs salas saimnieku! Lai tas tā būtu, piedāvājam: ātru un komfortablu lidojumu uz salu ar lidmašīnu; individuālu pieeju tūristiem (grupa tikai līdz 12 cilvēkiem), privātu jūras kruīzu pa Kaldera līci, viesošanos trīs leģendārās pilsētiņās, atpūtu slavenajā melno smilšu pludmalē, pusdienas un vakariņas labākajos salas restorānos, senas vīna darītavas apmeklējumu un vienu no skaistākajiem visā pasaulē saulrietiem! Ar TEZ TOUR palīdzību Jūs 10 stundu laikā iepazīsiet salu tik labi, it kā būtu pavadījuši uz tās daudzas dienas! Kombinēta individuāla ekskursija (krievu valodā). Šīs ekskursijas domātas vairākām ģimenēm. Transferi tiek veikti ar komfortabliem automobiļiem vai mikroautobusiem. Galvenās kombinēto ekskursiju priekšrocības: šīs ekskursijas domātas vairākām ģimenēm. Transferi tiek veikti ar komfortabliem automobiļiem vai mikroautobusiem. Galvenās kombinēto ekskursiju priekšrocības: ekskluzīvi maršruti, neaizmirstami jūras kruīzi ar luxe klases jahtu "Alexandros”, VIP serviss, individuāla pieeja katram viesim, pusdienas un vakariņas labākajos restorānos. Šo ceļojumu kvalitāte atbilst individuālo ekskursiju kvalitātei, taču vienlaikus ļauj ietaupīt līdzekļus. Ekskursiju cenā ietilpst pusdienas vai vakariņas (atkarībā no ekskursiju norises laika) un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Bari (ar lidmašinu)

Veids: Apskates

Ilgums: 1 diena


Новая экскурсия с авиаперелетом – прекрасная возможность побывать в соседней Италии, не теряя при этом драгоценного времени на долгие переезды. Для тех, кто хочет посетить дорогие для православных верующих святые места Италии и поклониться мощам великого святого, но не переносит утомительных морских путешествий, быстрые и легкие перелеты на самолете – идеальная возможность осуществить свою заветную мечту! Бари – город Святого Николая Чудотворца на юге Италии (третий по величине), знаменит тем, что здесь с 1087 г. покоятся останки Святого Николая, одного из наиболее почитаемых православной церковью святых. Поклониться ему приезжают тысячи паломников со всего мира. Приглашаем вас совершить увлекательную авиа-экскурсию в этот итальянский город с посещением Базилики Святого Николая, где вы сможете принять участие в службе и поклониться мощам святого, которые источают миро и сегодня. Экскурсия будет проводиться каждый вторник, так как в этот день торжественная служба в храме проходит на русском языке. В 9.00 (по греческому времени) из всех отелей Корфу желающие принять участие в экскурсии будут доставлены в аэропорт «Иоаннис Каподистрия» о. Корфу. По прибытии в аэропорту г. Бари паломников уже будут ждать наши русскоязычные гиды. Затем на комфортабельных автобусах паломники отправятся в Базилику Святого Николая, где примут участие в торжественной литургии в его честь. Начинается служба в 10.30 (по итальянскому времени). После окончания службы и осмотра Базилики – обед (включен в стоимость экскурсии, меню рыбное). После обеда - пешая экскурсия по городу и посещение самой большой русской православной миссии на Западе. В 19.00 (по итальянскому времени) сбор и отъезд в аэропорт. Вылет на о. Корфу.

Pie navigācijas

Ceļojums no Krētas uz Krētu

Veids: Apskates


Brīnišķīga daba, Zeva alā valdošais tīkamais vēsums, mīti un leģendas – lūk, kāpēc tūristi ierodas Lasites plakankalnē. Mēs aplūkosim divus klosterus, kuri atšķiras ne tikai ar savu ārējo izskatu, bet arī būtību. Mēs saņemsim mūka svētību un dalīsim ar viņu mielastu. Ekskursija "Pēc 14:00” (krievu valodā) Šī vakara ekskursija Jūs iepazīstinās ar gluži citu Krētu. Preveli klosteris – svēta un pielūgta vieta. Tajā glabājas viena jno nozīmīgākajām salas kristiešu relikvijām – Svētais krusts brīnumdarītājs. Kourtaliotiko aizas ainavu skaistumu cilvēku valodā nav iespējams pilnībā aprakstīt – tas ir jāredz savām acīm! Savukārt naksnīgā Retimna ir ļoti romantiska un neparasti skaista. Jūs gaidīs arī vakariņas zivju restorānā* – vecpilsētā, venēciešu sen atpakaļ celtās ostas rajonā.

Pie navigācijas

Cietoksnis, jūra un Sv. Nikolajs

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Šīs salas daļas brīnišķīgie skati un ainavas Jūs pozitīvi uzlādēs visai dienai. Jūs veiksiet neaizmirstamu ceļojumu pa Mirabellas līci ar skaistu kuģīti, bet kapteinis Jums pagatavos pusdienas no jūras produktiem un zivīm. Jūs varēsiet pasauļoties uz klāja, nopeldēties kristāldzidrajā ūdenī vienā no skaistākajiem līčiem, apmeklēt Spinalongas cietoksni un baudīt pastaigu pa brīnišķīgo Ajosnikolajas pilsētu. Ekskursijas nelielās grupās (krievu valodā, līdz 21 cilvēkam). Šīs ekskursijas tiek realizētas ar mikroautobusiem, un šī ekskursiju kategorija domāta tiem tūristiem, kas vēlas saņemt individuālāku pieeju no organizatoriem. MInigrupu ekskursijās mūsu ekskursiju vadītāji katram tūristam veltī maksimālu uzmanību un atbild uz jebkuru jautājumu. Aizraujoši nestandarta maršruti, maksimāli komfortabli apstākļi brauciena laikā, izsmalcinātas pusdienas – tas sagādās Jums īstu svētku sajūtu. Ekskursiju cenā ietilpst pusdienas un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Ekskursiju objekti – Retimnas-Hanjas rajons

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


ARHEOLOĢIJA, VĒSTURE Retimna (City Tour) – skaista un viesmīlīga pilsēta, īsta paradīze romantiskiem cilvēkiem. Hanja (City Tour) – "Krētas Venēcija" ar lieliski saglabājušos senās Venēcijas perioda arhitektūru. Jūras muzejs Hanjā – šajā muzejā eksponāti vēsta par grieķu jūrasbraucēju vēsturi vairāku tūkstošu gadu ilgā periodā. RELIĢIJA Preveli (Moni Preveli) klosteris – tajā glabājas viena no svētlietām, kuras kristieši godā visvairāk – Brīnumdaris krusts. Moni Diskouri (Moni Diskouriou) klosteris – nomaļš klosteris kalnos, kurā ir sava vīndarītava un olīveļļas spiestuve-fabrika. KULTŪRA, TRADĪCIJAS Spili ciemats – tā galvenajā laukumā ir strūklaka, kuras ūdens plūsmu veido 25 vistīrāko kalnu avotu ūdens. Anojia ciems – tajā, gadsimtiem ilgi uzturot spēkā senču tradīcijas, dzīvo īstenie Krētas kalnieši. Murtzana ciems – vēl viens Krētas ciematiņš ar vienmērīgu un rimtu sadzīves ritmu. Aksosas ciems – Krētas amatniecības noslēpumi Aksosā ir ne vien saglabāti, bet arī joprojām tiek nodoti no paaudzes paaudzē. PLUDMALES ATPŪTA Plakjas pludmale – pelde un atpūta pie Lībijas jūras. DABA, AINAVAS, AKTĪVĀS PASTAIGAS Kurtaliotiko aiza – šeit vēja dziesmās var saklausīt "plandošo buru” skaņas. Sfendoni ala – stalaktītiem un stalagmītiem bagāta ala, kuras garums ir 145 m. Tiek lēsts, ka tā izveidojusies pirms 8 miljoniem gadu. Ja Jūs vēlaties apvienot vairāku Krētas rajonu objektus vienā ekskursijā, tad vērsieties pie Tez Tour pārstāvja savā viesnīcā. Individuālā ekskursija Tas ir labākais veids, kā ceļot un iepazīt! Tādas ekskursijas iespējamas ar jebkuru transportlīdzekli – Jums tas tikai jāizvēlas! Jūs varat apmeklēt gan populārus tūrisma objektus, gan ceļotāju pagaidām neizzinātus un neiepazītus Krētas nostūrīšus, varat ceļot uz citām Grieķijas salām, kā arī doties brīnišķīgos jūras kruīzos ar dažādu kategoriju jahtām. Jūs varat paši izvēlēties tos tūrisma objektus, kuri iekļaujami ekskursijas programmā, kā arī paši noteikt ceļojuma dienu un laiku. Viena individuālā ekskursija iekļauj sevī tik daudz informācijas, cik Jūs varētu iegūt, dodoties vairākos ceļojumos. Šis variants ir ideāls ģimenēm, kas atpūšas kopā ar bērniem. Izvēlēties individuālās ekskursijas un jūtieties visu varoši!

Pie navigācijas

Ekskursiju objekti– Iraklijas-Lasiti rajoni

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


ARHEOLOĢIJA, VĒSTURE, MITOLOĢIJA Knosas pils – slavenais, pirms 4500 gadiem uzceltais Mīnotaura labirints. Zeva ala – Zeva, Olimpa galvenā dieva, zibeņmeša šūpuļvieta. Platānas koks Krasi – visvecākais koks Grieķijā, kuru kopīgi var aptvert ne mazāk kā 20 cilvēki. Iraklija (City Tour) – mūsdienu Krētas galvaspilsēta. Arheoloģijas muzejs Iraklijā – unikāla ekspozīcija, kuras "kronis” ir Festas disks. Vēstures muzejs Iraklijā – Krētas kultūra un vēsture, kā arī oriģinālas El Greko gleznas. Dabas muzejs Iraklijā – viss par Vidusjūras reģiona floru un faunu. RELIĢIJA Panagia Kera Kardiotissa klosteris – sieviešu klosteris, kur glabājas Svētās Dievmātes svētbilde. Moni Vidianis klosteris – te svētītais ūdens attīrīs kristieša dvēseli un sirdi. KULTŪRA, TRADĪCIJAS, IZKLAIDES, GASTRONOMIJA Krētas sadzīves muzejs „Lihnostatis” – Jūs iepazīsieties ar krētiešu sadzīvi un tradīcijām, kā arī vietējo saldumu pagatavošanas noslēpumiem. Podnieku darbnīca Psihro ciemā – šajā ciemā galvenais ir podniecības amats un Jūs varēsiet izmēģināt savu varēšanu pie podnieka ripas! Arolifosas ciems – skaists ciematiņš Krētai raksturīgajā tradicionālajā stilā. Stironasas vīndarītava – ģimenei piederoša vīndarītava, kurā varēsiet degustēt dzērienus, kas pildīti mucās. Individuālā ekskursija Tas ir labākais veids, kā ceļot un iepazīt! Tādas ekskursijas iespējamas ar jebkuru transportlīdzekli – Jums tas tikai jāizvēlas! Jūs varat apmeklēt gan populārus tūrisma objektus, gan ceļotāju pagaidām neizzinātus un neiepazītus Krētas nostūrīšus, varat ceļot uz citām Grieķijas salām, kā arī doties brīnišķīgos jūras kruīzos ar dažādu kategoriju jahtām. Jūs varat paši izvēlēties tos tūrisma objektus, kuri iekļaujami ekskursijas programmā, kā arī paši noteikt ceļojuma dienu un laiku. Viena individuālā ekskursija iekļauj sevī tik daudz informācijas, cik Jūs varētu iegūt, dodoties vairākos ceļojumos. Šis variants ir ideāls ģimenēm, kas atpūšas kopā ar bērniem. Izvēlēties individuālās ekskursijas un jūtieties visu varoši!

Pie navigācijas

Jautrais piedzīvojums

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Interesants, jautrs, un, galvenais, izzinošs brauciens. Šī ekskursija būs interesanta gan bērniem, gan pieaugušajiem. Dabas muzejā Jūs apmeklēsiet: zemestrīču istabu, miniatūru zooloģisko dārzu, putnu un zvēru ekspozīciju. Iepazīt zemūdens pasaules iemītniekus Jūs varēsiet Grieķijas lielākajā jūras akvārijā. Atpūsties, ieturēt pusdienas brīvā dabā un baudīt izjādi ar zirgiem – kas var būt vēl jaukāk! Ekskursijas programmas „nagla” – Krētas sadzīves muzeja „Lihnostatis” apmeklējums. Jūs varēsiet palīdzēt vīndarim ar kājām izspiest no vīnogām sulu, izmēģināsiet spēkus ar kalnu zālītēm pildītu pīrāgu cepšanā, graudu samalšanā ar rokas graudberzi, kā arī izgatavot podu uz podnieka ripas! Ekskursija nelielās grupās (krievu valodā, līdz 21 cilvēkam). Šīs ekskursijas tiek realizētas ar mikroautobusiem, un šī ekskursiju kategorija domāta tiem tūristiem, kas vēlas saņemt individuālāku pieeju no organizatoriem. MInigrupu ekskursijās mūsu ekskursiju vadītāji katram tūristam veltī maksimālu uzmanību un atbild uz jebkuru jautājumu. Aizraujoši nestandarta maršruti, maksimāli komfortabli apstākļi brauciena laikā, izsmalcinātas pusdienas – tas sagādās Jums īstu svētku sajūtu. Ekskursiju cenā ietilpst pusdienas un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Jūra, jūra, bezgalplašā jūra...

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Jūra, jūra, bezgalplašā jūra... Tiem, kas vēlas pavadīt mierīgu dienu uz jahtas komfortabos apstākļos un jautrā noskaņojumā, piedāvājam vienas dienas kruīzu pa Mirabellas līci. Saules vannas uz plašā klāja, ūdenssporta veidi, kanoe, lēkšana no jahtas zilganzaļajā jūras spogulī, zemūdens pasaules iepazīšana, nirstot ar masku, piepūšamās laiviņas, ūdensvelosipēdi, glābšanas vestes un piepūšamie matrači... Bet mūsu mazajiem viesiem mēs organizēsim arī zemūdens peldēšanu*. Uz jahtas klāja tiks pasniegtas lepnas pusdienas un visas dienas garumā Jūs varēsiet izmantot bāra pakalpojumus (ar grieķu dzērieniem). Tas tiešām ir jūras kruīzs visai ģimenei! * Niršana bērniem (60 EUR) ir iekļauta ekskursijas cenā (pieaugušajiem – par papildu samaksu). Kombinēta individuāla ekskursija (krievu valodā). Šīs ekskursijas domātas vairākām ģimenēm. Transferi tiek veikti ar komfortabliem automobiļiem vai mikroautobusiem. Galvenās kombinēto ekskursiju priekšrocības: šīs ekskursijas domātas vairākām ģimenēm. Transferi tiek veikti ar komfortabliem automobiļiem vai mikroautobusiem. Galvenās kombinēto ekskursiju priekšrocības: ekskluzīvi maršruti, neaizmirstami jūras kruīzi ar luxe klases jahtu "Alexandros”, VIP serviss, individuāla pieeja katram viesim, pusdienas un vakariņas labākajos restorānos. Šo ceļojumu kvalitāte atbilst individuālo ekskursiju kvalitātei, taču vienlaikus ļauj ietaupīt līdzekļus. Ekskursiju cenā ietilpst pusdienas vai vakariņas (atkarībā no ekskursiju norises laika) un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Jūras melodija

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Šī vakara ekskursija domāta tiem, kas mīl visu neparasto un jauno. "Eļļas fermā” (Oil Farm) Jums būs iespēja nogaršot Krētas gardumus. Bet vakara kruīzs pa Mirabellas līci – šie skati Jūs tiešām saviļņos! Savukŗt apvienot patīkamo ar lietderīgo Jūs varēsiet, iepazīstoties ar Spinalongas salas vēsturi. Vakariņas Elundas zivju tavernā atklās Jums Krētas garšu gastronomiskos noslēpumus. Un pats galvenais – ceļojums pa jūru līdz Ajosnikolajai (Sv. Nikolaja pilsētai) noritēs, skanot dzīvajai mūzikai un Krētas dziesmām. Pastaiga pa pilsētu būs lielisks beigu akords šai jaukajai ekskursijai. Ekskursija "Pēc 14:00” (krievu valodā) Šī vakara ekskursija Jūs iepazīstinās ar gluži citu Krētu. Preveli klosteris – svēta un pielūgta vieta. Tajā glabājas viena jno nozīmīgākajām salas kristiešu relikvijām – Svētais krusts brīnumdarītājs. Kourtaliotiko aizas ainavu skaistumu cilvēku valodā nav iespējams pilnībā aprakstīt – tas ir jāredz savām acīm! Savukārt naksnīgā Retimna ir ļoti romantiska un neparasti skaista. Jūs gaidīs arī vakariņas zivju restorānā* – vecpilsētā, venēciešu sen atpakaļ celtās ostas rajonā.

Pie navigācijas

Kāzas Krētā

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Esam pārliecināti: ja būsiet piedalījušies Krētas tradīcijām atbilstošās kāzās, tad arī savas kāzas gribēsiet nosvinēt tieši Krētā! Kāzu ceremonija, kuru Jūs apmeklēsiet, notiks Krētai raksturīgi celtajā Arolitosas ciematiņā. Tur zem klajas debess būs bagātīgi klāti galdi ar krētiešu virtuves ēdieniem un vīnu – vairākiem simtiem viesu, kam jāierodas uz kāzām! Šajās Krētas iedzīvotājiem vissvarīgākajās svinībās Jums būs unikāla iespēja iejusties gan kāzu viesa, gan jaunlaulāto radinieku lomās. Pēc kāzām vietējie dejotāji apmācīs Jūs, kā jādejo populāras grieķu dejas, muzikanti iepazīstinās ar šīs noslēpumainās salas melodijām, bet mākslinieki nospēlēs interesantu etīdi, kas veltīta vietējo iedzīvotāju sadzīvei un tradīcijām. Starp citu, kā piemiņas dāvanu Jūs saņemsiet kāzu tematikai atbilstošus suvenīrus. Ekskursija "Pēc 14:00” (krievu valodā) Šī vakara ekskursija Jūs iepazīstinās ar gluži citu Krētu. Preveli klosteris – svēta un pielūgta vieta. Tajā glabājas viena jno nozīmīgākajām salas kristiešu relikvijām – Svētais krusts brīnumdarītājs. Kourtaliotiko aizas ainavu skaistumu cilvēku valodā nav iespējams pilnībā aprakstīt – tas ir jāredz savām acīm! Savukārt naksnīgā Retimna ir ļoti romantiska un neparasti skaista. Jūs gaidīs arī vakariņas zivju restorānā* – vecpilsētā, venēciešu sen atpakaļ celtās ostas rajonā.

Pie navigācijas

Knosa – "Lihnostatis”

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Izmantojiet unikālo iespēju apmeklēt Mīnoja laikmeta civilizācijas šūpuli – Knosas pili! Jūs iepazīsieties ar senās Iraklijas pilsētas ievērojamākajiem tūrisma objektiem. Un spēsiet sajust, kā dzīvojuši krētieši pirms simts gadiem, kad apmeklēsiet Krētas sadzīves muzeju "Lihnostatis”. Iieejas biļete muzejā "Lihnostatis” (13 EUR) ietilpst ekskursijas cenā. Grupu ekskursija, kas notiek krievu valodā (50-75 cilvēkiem). Grupu ekskursijas notiek ar komfortabliem autobusiem, kas nav vecāki par 4 gadiem, – tās vada krieviski runājošs ekskursijas vadītājs. Tiem tūristiem, kas apmetušies attālākās viesnīcās, taču vēlas baudīt lielāku komfortu, mēs organizējam individuālo transferu ar taksometru līdz ekskursijas autobusam. Ekskursiju cenā neietilpst pusdienas un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Knosa – Iraklija

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Apmeklējot Knosas pili, Jūs iepazīsieties ar Mīnoja laikmeta civilizācijas vēsturi, dzirdēsiet mītus un leģendas, kas pazīstamas vēl no skolas laikiem, un, galvenais, sajutīsiet to smalko nīti, kas pagātni vieno ar tagadni. Pēc tam Jūs apmeklēsiet Iraklijas pilsētu – Krātas salas mūsdienu galvaspilsētu, iepazīsieties ar tās ievērojamākajiem tūrisma objektiem, tāpat varēsiet baudīt mieru un atpūtu kādā kafejnīcā, kā arī, protams, doties iepirkšanās tūrē pa vietējiem veikaliem. Grupu ekskursija, kas notiek krievu valodā (50-75 cilvēkiem). Grupu ekskursijas notiek ar komfortabliem autobusiem, kas nav vecāki par 4 gadiem, – tās vada krieviski runājošs ekskursijas vadītājs. Tiem tūristiem, kas apmetušies attālākās viesnīcās, taču vēlas baudīt lielāku komfortu, mēs organizējam individuālo transferu ar taksometru līdz ekskursijas autobusam. Ekskursiju cenā neietilpst pusdienas un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Knosa – Lasiti

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Tiek piedāvāta divu nozīmīgu ekskursiju programma vienā dienā! Šis maršruts sniedz unikālu iespēju vienas brauciena laikā iepazīties ar vairākiem vispopulārākajiem Krētas salas tūrisma objektiem. Apmeklējot Knosas pili, Jūs radīsies priekšstats par valdnieka ģimenes dzīvi Mīnoja laikmeta civilizācijas periodā. Bet Zeva ala atklās sengrieķu dievību noslēpumus. Senatnīgajā Panagia Kardiotissa klosterī, kas uzcelts par godu Svētās Dievmātes dzimšanai, Jums būs iespēja skatīt slavenu svētbildi, kurai piemītot brīnumains dziedinošs spēks. Keramikas darbnīcā Jūs vērosiet, kā strādā podnieks, un varēsiet arī paši izgatavot suvenīru uz podnieka ripas. Savukārt Lasiti plakankalnes dabas krāšņums Jūs vienkārši apburs un paliks atmiņā uz ilgu laiku. Ekskursija nelielās grupās (krievu valodā, līdz 21 cilvēkam). Šīs ekskursijas tiek realizētas ar mikroautobusiem, un šī ekskursiju kategorija domāta tiem tūristiem, kas vēlas saņemt individuālāku pieeju no organizatoriem. MInigrupu ekskursijās mūsu ekskursiju vadītāji katram tūristam veltī maksimālu uzmanību un atbild uz jebkuru jautājumu. Aizraujoši nestandarta maršruti, maksimāli komfortabli apstākļi brauciena laikā, izsmalcinātas pusdienas – tas sagādās Jums īstu svētku sajūtu. Ekskursiju cenā ietilpst pusdienas un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Kruīzs uz Santorini salu

Veids: Apskates

Ilgums: Pilnu dienu


TEZ TOUR ekskluzīvā ekskursija notiek ar labāko no visiem kuģiem, kas peld uz Santorini! Komforta un informācijas maksimums no vienas puses, minimāli izdevumi un patērētais laiks – no otras puses. Santorini ir brīnišķīga sala, kuras krāšņums pārsteidz katru tās viesi. Mūsu organizētās ekskursijas laikā Jūs redzēsiet visgleznainākos Santorini nostūrīšus: slavenās melnās pludmales, brīnumainās pilsētiņas Iju un Fīru (agrākos laikos – Tira), nelielu vīna darītavu. Tez Tour ekskursijas vadītājs palīdzēs Jums orientēties visās ekskursijas niansēs, un Jūs pavadīsiet tik brīnišķīgu dienu, ka pēc tam vēlēsieties atgriezties Santorini atkal un atkal! * Pusdienas ietilpst ekskursijas cenā. Grupu ekskursija, kas notiek krievu valodā (50-75 cilvēkiem). Grupu ekskursijas notiek ar komfortabliem autobusiem, kas nav vecāki par 4 gadiem, – tās vada krieviski runājošs ekskursijas vadītājs. Tiem tūristiem, kas apmetušies attālākās viesnīcās, taču vēlas baudīt lielāku komfortu, mēs organizējam individuālo transferu ar taksometru līdz ekskursijas autobusam. Ekskursiju cenā neietilpst pusdienas un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Lasiti – Zeva ala

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Ceļš, kas ved uz Lasiti plato, ļaus Jums iepazīt Krētas neparasto dabas daili un tās lauksaimniecības prioritātes. Zeva ala Jūs pārsteigs ar savu skaistumu un papildinās Jūsu zināšanas sengrieķu mitoloģijā. Keramikas darbnīcā Jūs vērosiet, kā strādā podnieks, un varēsiet arī paši izgatavot suvenīru uz podnieka ripas. Senatnīgajā Panagia Kardiotissa klosterī, kas uzcelts par godu Svētās Dievmātes dzimšanai, Jums būs iespēja skatīt slavenu svētbildi, kurai piemītot brīnumains dziedinošs spēks. Grupu ekskursija, kas notiek krievu valodā (50-75 cilvēkiem). Grupu ekskursijas notiek ar komfortabliem autobusiem, kas nav vecāki par 4 gadiem, – tās vada krieviski runājošs ekskursijas vadītājs. Tiem tūristiem, kas apmetušies attālākās viesnīcās, taču vēlas baudīt lielāku komfortu, mēs organizējam individuālo transferu ar taksometru līdz ekskursijas autobusam. Ekskursiju cenā neietilpst pusdienas un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Mirabellas līča noslēpumi...

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Jūs dosieties kruīzā pa Mirabellas līci ar greznu jahtu. Spinalongas sala un tās cietoksnis iepazīstinās Jūs ar to vēstures periodu, kad pār salu valdīja Venēcija. Ajosnikolajas pilsēta – Krētas „mazā Venēcija” – Jūs vienkārši apburs ar savu skaistumu. Un atpūtai – kas gan var būt labāks par peldi Vafijas līcīša zilgajos un dzidrajos ūdeņos! Tāpat noteikti jāpiemin pusdienas, kurās būs ēdieni, kas pagatavoti no jūras veltēm – Vidusjūras virtuve tik garda! Šī jaukā ekskursija jūsu atmiņā saglabāsies uz daudziem gadiem. Kombinēta individuāla ekskursija (krievu valodā). Šīs ekskursijas domātas vairākām ģimenēm. Transferi tiek veikti ar komfortabliem automobiļiem vai mikroautobusiem. Galvenās kombinēto ekskursiju priekšrocības: šīs ekskursijas domātas vairākām ģimenēm. Transferi tiek veikti ar komfortabliem automobiļiem vai mikroautobusiem. Galvenās kombinēto ekskursiju priekšrocības: ekskluzīvi maršruti, neaizmirstami jūras kruīzi ar luxe klases jahtu „Alexandros”, VIP serviss, individuāla pieeja katram viesim, pusdienas un vakariņas labākajos restorānos. Šo ceļojumu kvalitāte atbilst individuālo ekskursiju kvalitātei, taču vienlaikus ļauj ietaupīt līdzekļus. Ekskursiju cenā ietilpst pusdienas vai vakariņas (atkarībā no ekskursiju norises laika) un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

No Mīnotaura līdz Dionīsam

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Senās Grieķijas mīti, Mīnotaura labirinta noslēpumi un Mīnoja perioda civilizācijas vēsture – lūk, kas jūs sagaida Knosas pilī. Vairāk par Knosas vēsturi, tās kultūru un iedzīvotāju sadzīvi Jūs varēsiet Arheoloģijas muzejā, kur izveidota tiem tālajiem laikiem veltīta ekspozīcija. Pastaiga pa Krētai raksturīgi celto Arhanesas ciematiņu sagādās Jums daudz patīkamu brīžu. Apmeklējot vietējo vīna darītavu, Jūs atklāsiet „dievišķā nektāra” izgatavošanas noslēpumus. Jums būs unikāla iespēja nodegustēt vispopulārāko marku Krētas vīnus un paņemt līdzi (kā suvenīrus) vairākas pudeles šī dzēriena. Vīna darītavas viesmīlīgie saimnieki Jūs arī pacienās ar gardām jo gardām vakariņām – turklāt skanot Krētas melodijām. Šo ekskursiju varam ieteikt visiem! Ekskursija "Pēc 14:00” (krievu valodā) Šī vakara ekskursija Jūs iepazīstinās ar gluži citu Krētu. Preveli klosteris – svēta un pielūgta vieta. Tajā glabājas viena jno nozīmīgākajām salas kristiešu relikvijām – Svētais krusts brīnumdarītājs. Kourtaliotiko aizas ainavu skaistumu cilvēku valodā nav iespējams pilnībā aprakstīt – tas ir jāredz savām acīm! Savukārt naksnīgā Retimna ir ļoti romantiska un neparasti skaista. Jūs gaidīs arī vakariņas zivju restorānā* – vecpilsētā, venēciešu sen atpakaļ celtās ostas rajonā.

Pie navigācijas

Radi pats savu Krētu!

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


INDIVIDUĀLO CEĻOJUMU NEIEROBEŽOTĀS IESPĒJAS! KAM? Jūs izvēlaties komfortablu un ekskluzīvu atpūtu. Jūs – pieredzējis ceļotājs, un gaidāt jaunus iespaidus. Jums imponē privātuma gaisotne. JŪS VIENMĒR ZINĀT, KO GRIBAT! KĀPĒC? OPERATĪVI – mūsu pieredzējušie darbinieki spēs ieekonomēt Jūsu laiku, izvēloties maršrutu un organizējot ekskursiju. PROFESIONĀLI – Jūs pavadīs labākie gidi, nodrošinot augstu servisa līmeni visā maršrutā. PIEEJAMI – cenas optimizācija, pateicoties ekskursijas individuālajam (izvēles) saturam. KO MĒS PIEDĀVĀJAM? Individuālajās ekskursijās Jūs izvēlaties un nosakāt: automašīnas (sedana vai minivena) tipu, ekskursijas sākuma laiku un tās ilgumu, apskates vietas un objektus, kas interesē tieši Jūs. Individuālā ekskursija Tas ir labākais veids, kā ceļot un iepazīt! Tādas ekskursijas iespējamas ar jebkuru transportlīdzekli – Jums tas tikai jāizvēlas! Jūs varat apmeklēt gan populārus tūrisma objektus, gan ceļotāju pagaidām neizzinātus un neiepazītus Krētas nostūrīšus, varat ceļot uz citām Grieķijas salām, kā arī doties brīnišķīgos jūras kruīzos ar dažādu kategoriju jahtām. Jūs varat paši izvēlēties tos tūrisma objektus, kuri iekļaujami ekskursijas programmā, kā arī paši noteikt ceļojuma dienu un laiku. Viena individuālā ekskursija iekļauj sevī tik daudz informācijas, cik Jūs varētu iegūt, dodoties vairākos ceļojumos. Šis variants ir ideāls ģimenēm, kas atpūšas kopā ar bērniem. Izvēlēties individuālās ekskursijas un jūtieties visu varoši!

Pie navigācijas

Retimna – Preveli

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Doties pastaigā pa senatnīgo Retimnu ir viena vienīga bauda! Un arī 15.gs. celtais Preveli klosteris Jums kļūs par patiesu atklājumu. Savukārt Plakjas pludmale, kuru apskalo Lībijas jūras ūdeņi, ir lieliska vieta, kur izpeldēties un atpūsties. Bet kad nonāksiet Kourtaliotiko aizā, sapratīsiet, cik patiesībā skopa ir cilvēku valoda – nav iespējams aprakstīt šīs civilizācijas neskartās aizas dabīgo skaistumu! Majestātiskas pārkaru klintis, asi pagriezieni, pārsteidzošas un neaizmirstamas ainavas! Grupu ekskursija, kas notiek krievu valodā (50-75 cilvēkiem). Grupu ekskursijas notiek ar komfortabliem autobusiem, kas nav vecāki par 4 gadiem, – tās vada krieviski runājošs ekskursijas vadītājs. Tiem tūristiem, kas apmetušies attālākās viesnīcās, taču vēlas baudīt lielāku komfortu, mēs organizējam individuālo transferu ar taksometru līdz ekskursijas autobusam. Ekskursiju cenā neietilpst pusdienas un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Samarijas aiza

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Lai pilnībā izjustu Krētas kalnu skaistumu, ir noteikti jāapmeklē Samarijas aiza, kas ir garākā Eiropā un, turklāt, arī viens no krāšņākajiem dabas parkiem Eiropā. Dabas ainavas mainās ik pēc brīža: tad Jūs esat Samarijas aizas ciprešu mežā, tad šķērsojat izžuvušas upes gultni, tad atvelkat elpu pie tīra kalnu avota, tad dodaties lejup pa kanjonu līdz pašai Lībijas jūrai. Un visa šī garā ceļa laikā pār Jums slejas divas milzīgas akmens sienas un pa vidu – zilā Krētas debess. Grupu ekskursija, kas notiek krievu valodā (50-75 cilvēkiem). Grupu ekskursijas notiek ar komfortabliem autobusiem, kas nav vecāki par 4 gadiem, – tās vada krieviski runājošs ekskursijas vadītājs. Tiem tūristiem, kas apmetušies attālākās viesnīcās, taču vēlas baudīt lielāku komfortu, mēs organizējam individuālo transferu ar taksometru līdz ekskursijas autobusam. Ekskursiju cenā neietilpst pusdienas un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Šī tik dažādā, dažādā Krēta!

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Šī ekskursija Jums liksies kā spilgtu iespaidu piesātināts pilnvērtīgs ceļojums. Un tam par lielisku iesākumu kalpos brīnišķīga pastaiga pa venēciešu celto krastmalu senatnīgajā Retimnas pilsētā. Jau vēlāk, kad nonāksiet Kourtaliotiko aizā, sapratīsiet, cik patiesībā skopa ir cilvēku valoda – nav iespējams aprakstīt šīs civilizācijas neskartās aizas dabīgo skaistumu, kas pozitīvi uzlādē visai tālākajai dienai! Savukārt senatnīgā Preveli klostera apmeklējums Jūs gluži vai pārcels atpakaļ uz viduslaikiem. Jūs varēsiet sajusties arī kā īsts Robinsons – pludmalē, kuru ieskauj palmas. Un tad jau ar Krētas salai raksturīgas uzbūves kuģīti Jūs aizvedīs arī uz kolorīto Plakjas ciematiņu, kur gaidīs sātīgas pusdienas. Ekskursija nelielās grupās (krievu valodā, līdz 21 cilvēkam). Šīs ekskursijas tiek realizētas ar mikroautobusiem, un šī ekskursiju kategorija domāta tiem tūristiem, kas vēlas saņemt individuālāku pieeju no organizatoriem. MInigrupu ekskursijās mūsu ekskursiju vadītāji katram tūristam veltī maksimālu uzmanību un atbild uz jebkuru jautājumu. Aizraujoši nestandarta maršruti, maksimāli komfortabli apstākļi brauciena laikā, izsmalcinātas pusdienas – tas sagādās Jums īstu svētku sajūtu. Ekskursiju cenā ietilpst pusdienas un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Spinalonga – “Eļļas ferma”

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Ar vietējās tradīcijās būvētu kuģīti Jūs veiksiet kruīzu pa Mirabellas. Spinalonga – sala un reizē cietoksnis atklāsJums savas vēstures noslēpumus. Krētai tradicionālajā "Eļļas fermā” (Oil Farm) Jums būs iespēja nodegustēt dabiskus Krētas produktus, turklāt viesmīlīgie lauku sētas saimnieki pacienās Jūs ar vieglām pusdienām*. Pastaiga pa Sv. Nikolaja pilsētu – Ajosnikolaju – Jums šķitīs īsta bauda. Lielisks ceļojums! * Pusdienas ietilpst ekskursijas cenā. Grupu ekskursija, kas notiek krievu valodā (50-75 cilvēkiem). Grupu ekskursijas notiek ar komfortabliem autobusiem, kas nav vecāki par 4 gadiem, – tās vada krieviski runājošs ekskursijas vadītājs. Tiem tūristiem, kas apmetušies attālākās viesnīcās, taču vēlas baudīt lielāku komfortu, mēs organizējam individuālo transferu ar taksometru līdz ekskursijas autobusam. Ekskursiju cenā neietilpst pusdienas un ieejas biļetes.

Pie navigācijas

Vakara burvība

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Šī vakara ekskursija Jūs iepazīstinās ar gluži citu Krētu. Preveli klosteris – svēta un pielūgta vieta. Tajā glabājas viena jno nozīmīgākajām salas kristiešu relikvijām – Svētais krusts brīnumdarītājs. Kourtaliotiko aizas ainavu skaistumu cilvēku valodā nav iespējams pilnībā aprakstīt – tas ir jāredz savām acīm! Savukārt naksnīgā Retimna ir ļoti romantiska un neparasti skaista. Jūs gaidīs arī vakariņas zivju restorānā* – vecpilsētā, venēciešu sen atpakaļ celtās ostas rajonā. * Alkoholiskie dzērieni ekskursijas cenā nav iekļauti. Ekskursija "Pēc 14:00” (krievu valodā) Šī vakara ekskursija Jūs iepazīstinās ar gluži citu Krētu. Preveli klosteris – svēta un pielūgta vieta. Tajā glabājas viena jno nozīmīgākajām salas kristiešu relikvijām – Svētais krusts brīnumdarītājs. Kourtaliotiko aizas ainavu skaistumu cilvēku valodā nav iespējams pilnībā aprakstīt – tas ir jāredz savām acīm! Savukārt naksnīgā Retimna ir ļoti romantiska un neparasti skaista. Jūs gaidīs arī vakariņas zivju restorānā* – vecpilsētā, venēciešu sen atpakaļ celtās ostas rajonā.

Pie navigācijas

Viesos pie hellēņiem

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Šī izklaidējošā ekskursija sniegs Jums iespēju iepazīties ar Grieķijā pastāvošajām tradīcijām un ieražām no pirmavotiem. Grieķijai raksturīgajā Arolitosas lauku ciemā vietējie meistari apmācīs Jūs zinībām dažādos amatos. Tad sekos izsmalcinātas vakariņas zem klajas debess grieķu melodiju un deju pavadījumā. Priekšnesuma laikā tiks atainotas vairākas etīdes par hellēņu dzīvi, kas ļaus Jums labāk izprast noslēpumaino grieķu dvēseli. Šī ekskursija sniegs Jums atpūtas prieku un pie viena arī sapratni par to, kāda būtībā ir šī viesmīlīgā valsts. * Vakariņas ietilpst ekskursijas cenā.

Pie navigācijas

Zivtiņ, ķeries, ķeries lielā...

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Zivtiņ, ķeries, ķeries lielā... Jums ir unikāla iespēja, lai dotos makšķerēt un zvejot ar Krētai raksturīgu mazas iegrimes liellaivu! Un lai redzētu, kā to dara īsts, profesionāls Krētas zvejnieks. Jums tiks atvēlēti labākie makšķerēšanas rīki un ierādītas labākās zivju ķeršanas vietas pie Krētas krastiem! Viss notiks ainaviskos jūras līcīšos, kur Jūs varēsiet arī izpeldēties kristāldzidrajā jūras ūdenī un pie viena atpūsties. Un, protams, nevajag aizmirst arī par lepnajām pusdienām, kuras Jums pagatavos no svaigi ķertajām zivīm tieši uz liellaivas klāja. Sajūtieties kā īsts jūras vilks! Kombinēta individuāla ekskursija (krievu valodā). Šīs ekskursijas domātas vairākām ģimenēm. Transferi tiek veikti ar komfortabliem automobiļiem vai mikroautobusiem. Galvenās kombinēto ekskursiju priekšrocības: šīs ekskursijas domātas vairākām ģimenēm. Transferi tiek veikti ar komfortabliem automobiļiem vai mikroautobusiem. Galvenās kombinēto ekskursiju priekšrocības: ekskluzīvi maršruti, neaizmirstami jūras kruīzi ar luxe klases jahtu „Alexandros”, VIP serviss, individuāla pieeja katram viesim, pusdienas un vakariņas labākajos restorānos. Šo ceļojumu kvalitāte atbilst individuālo ekskursiju kvalitātei, taču vienlaikus ļauj ietaupīt līdzekļus. Ekskursiju cenā ietilpst pusdienas vai vakariņas (atkarībā no ekskursiju norises laika) un ieejas biļetes.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account