Ceļojumu apraksti un cenas: Grieķija, Atēnas - GRIEĶIJA

Ekskursiju ceļojumā uz Atēnām – Grieķijas galvaspilsētu – iepazīsiet pilsētu, kurā pat mūsdienās sajūtama leģendu un vēstures ieskautā atmosfēra. Atēnas ir moderna metropole, kas vairākus tūkstoš gadus piedzīvojusi gan labklājības, gan tumsas laikus. Ekskursiju ceļojumā pa Atēnām ikviens ceļotājs atradīs tieši savai gaumei piemērotākās atpūtas iespējas. Ielu tirdziņi, senie pieminekļi, Akropole...
Ekskursiju ceļojumā pa Grieķiju, ieplānojiet apskatīt arī Grieķijas svētvietu – Delfus - un skaistos Meteoras kalnus, kuri tūristiem kļuvuši tik iemīļoti, jo tajos ir daudz skaistu, senu klosteru, no kuriem nozīmīgākais klosteris – Lielais Meteorons.
Lai apskatītu Delfus, Jums būs jādodas uz Parnasa kalnu pakāji. Vēsturnieki teic, ka Delfi pastāvējuši jau Mikēnu kultūras laikā, kas ir 1600 gadus pirms mūsu ēras. Šī ir Svētvieta, jo tajā norisinājušies daudzu dievību un cilvēku likteņstāsti un runā, ka esot Delfos, varot atrast atbildes uz liktenīgajiem dzīves jautājumiem.
Savukārt, lai apskatītu Meteoras kalnus, ekskursiju ceļojumā pa Grieķiju, Jums būs jādodas uz valsts vidieni. Meteoras kalnos varēsiet apskatīt kā greznus pareizticīgos klosterus, tā arī klosterus, kas celti no smilšakmens.
Atklājiet skaisto Grieķiju paši savām acīm jau šogad!  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Ceļojumu meklēšana on-line

Ievērojamākās vietas
Atēnu akropole. Partenons
Atēnu akropole. Partenons
Anafiotika. Plaka
Anafiotika. Plaka
Odeona teātris
Odeona teātris
Meteoras klosteri
Meteoras klosteri
Delfi
Delfi
Vuljagmeni ezers
Vuljagmeni ezers
Argolīda. Nafpliona. Skats uz jūras fortu Burdzi.
Argolīda. Nafpliona. Skats uz jūras fortu Burdzi.
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account