Ceļojumu apraksti un cenas: Peloponēsa - GRIEĶIJA

Ceļojums uz Peloponesu – tas ir ceļojums uz vēstures šūpuli, Homēra dievu un varoņu laiku. Šis ir Grieķijas kontinentālās daļas vistālāk dienvidos esošais reģions, kas, bez pārspīlējumiem, ir viens no skaistākajiem – pasakainas ainavas, siltā un tīrā jūra, augu daudzveidība, citrusu koku aromāts un, protams, milzīgs skaits apskates vietu!
Atpūta Peloponesā patiks ne vien senās vēstures cienītājiem, bet arī cilvēkiem, kas augstu vērtē laika pavadīšanu prom no pūļiem, pirmkārt, mīlniekiem: tūristu šeit ir daudz mazāk kā citās vietās, bet, neskatoties uz to, šeit ir lieliskas viesnīcas, daudz kafejnīcu un restorānu, kuros ir iespējams nogaršot grieķu virtuves ēdienus, kā arī draudzīgi un viesmīlīgi vietējie iedzīvotāji.
Vēl ceļojums uz Peloponesu ir iespēja izbaudīt senās zemes atmosfēru, kur dzima leģendas un mīti, kur izpaudās varenā kultūra, kur risinājās notikumi, par kuriem mēz uzzinājām vēl skolas gados no senās vēstures grāmatām. Poseidona un Dēmetras tempļi, senās Mikēnas, Sparta un Olimpija, Korinfa, Delfi, arheoloģiskais muzejparks Fiva - viens no labākajiem Grieķijā... Ceļojums uz Peloponesu nepievils Jūsu gaidas!
 Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account