Ekskursijas: Rodas sala - GRIEĶIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Austrumu Rodas līči

Veids: Apskates / Izklaides


Pavadiet dienu jaukā braucienā pa jūru, apmeklējot salas pazīstamākos un skaistākos līčus: Antonija Kvina, Traganu, Faliraki un Kalitejas. Bērni varēs labi iejusties saistošā animācijas programmā ar spēlēm un apslēptu pirātu dārgumu meklēšanu, savukārt pieaugušie varēs izpeldēties ar masku dzidrajos Egejas jūras ūdeņos, pasauļoties uz klāja un baudīt atspirdzinošu dzērienu. Tradicionālā tipa pusdienas iekļautas ekskursijas cenā.

Pie navigācijas

Brīvdabas muzejs

Veids: Apskates


Šajā ceļojumā aplūkojamas vai visas vienreizēji skaistās Rodas salas ainavas un objekti. Jūs apmeklēsiet antīko Kamiras pilsētu (Kamirou), nelielos, taču dzīvības pārpilnos Kritinijas, Embonas, Siānas ciemus. Vienā no tiem jūs nobaudīsiet tradicionālos vietējos ēdienus. Sekos Sv. Panteleimona baznīcas apmeklējums, kurā glabājas daļa šī svētā vīra pīšļu un atrodas arī brīnumdarītāja svētbilde. Turpat, Siānas kalnu miestiņā, jums būs iespēja degustēt grieķu vīnus, baudīt vietējo aromātisko medu un, protams, ciemā gatavoto, veselību stiprinošo un dziedniecisko olīveļļu. Ekskursijas noslēgumā jūs apmeklēsiet pašu tālāko Rodas salas dienvidu punktu – Prasonisi, kur vērosiet apbrīnojamo un pārsteidzošo divu jūru "saskūpstīšanās” ainu.

Pie navigācijas

Kruīzs uz Simi salu

Veids: Apskates/Izklaides


Simi (Symi) ir maza un kalnaina sala. Tā liek sevi iemīlēt no pirmā acu skata! Moni Taxiarchi Michail Panormiti klostera līcī mūki ar zvanu skaņām laipni sveic katru ostā ienākošo kuģīti. Klosterī glabājas Sv. Erceņģeļa Mihaila, Simi svētā aizbildņa un jūrasbraucēju aizgādņa svētbilde. Simi galvaspilsētas Gialos rajonā jūs iepazīsieties ar vietējo arhitektūru, paciemosieties suvenīru, gliemežvāku un jūras sūkļu tirgotavās, kā arī ieturēsiet gardas pusdienas (pēc jūsu izvēles) kādā no vietējām tavernām.

Pie navigācijas

Linda - Arhangela

Veids: Apskates


Linda – dižena antīkā pilsēta un viens no Rodas salas slavenākajiem apskates objektiem. Pa skaistām ieliņām jūs uzkāpsiet Akropolē, no kuras pavērsies brīnišķīgs skats uz Sv. Pāvila līci. Pēc tam jūs dosieties uz tradicionālu Rodas ciemu – Arhangelu, kur apmeklēsiet Sv. Erceņģeļa Mihaila – Rodas salas aizbildņa – baznīcu un skatīsiet unikālu svētbilžu sienu ar visu pareizticīgo svēto ikonām. Fermā “Phaeton” tiek audzēti Sarkanajā grāmatā iekļautie Rodas pundurzirdziņi. Tā ir endēmiska suga, kas attīstījusies Rodas salā un sastopama tikai tajā. Kādreiz, kamēr zirdziņus nepieradināja cilvēki, tie bija savvaļas dzīvnieki. Tagad šo jauko dzīvnieciņu skaits visā pasaulē ir tikai septiņpadsmit! Pundurzirdziņus varēs pabarot un nofotografēties kopā ar tiem. Apmeklējot šo nelielo saimniecību, mēs visi kopā palīdzēsim saglabāt izzūdošu savvaļas zirgu sugu.

Pie navigācijas

Rodas zelta mantojums

Veids: Apskates


Rodas sala, kas hellēnisma periodā bija jūras lielvalsts, bet pēcāk arī kārs kumoss daudziem iekarotājiem (piemēram viduslaikos tā trīs gadsimtus sabija Sv. Jāņa ordeņa bruņinieku valdījumā), mūsdienās ir savdabīgs kosmopolītisks centrs, kas slēpj sevī daudz negaidītu un pārsteidzošu atklājumu tūristiem, kuri to apmeklē. Ekskursija sāksies ar Rodas pilsētas akropoles apmeklējumu, kur joprojām atrodas labi saglabājies antīkais stadions (tajā savulaik norisinājušās pirmās Pītiskās spēles par godu Apollonam), kā arī odeons – oratoru mākslas skola un vienlaikus vieta, kur tika izpildīti mūzikas priekšnesumi. Jūs dzirdēsiet apbrīnojamu stāstu par vienu no pasaules septiņiem brīnumiem – Rodas Kolosu, bet Lielmestru pils apmeklējuma laikā uzzināsiet daudz interesanta par viduslaikos vareno Sv. Jāņa ordeni, tā centieniem, plāniem, ordeņa brāļu sadzīvi un, visbeidzot, ordeņa norietu. Tāpat Jūs baudīsiet pusdienas un pašdarinātu vīnu mājīgā grieķu tavernā.

Pie navigācijas

Viesos pie hellēņiem

Veids: Izklaides


Jaukais vakars aizsāksies ar pastaigu pa glezno Salakos ciematiņu un ekskursiju pa krāšņo “Swedco” fermas dārzu. Pēc tam jūs izbaudīsiet, kādas ir īstas grieķu svinības! Tautas mūzika un dejas, buzuki skaņas un slavenais sirtaki, tradicionālā šķīvju plēšana – tas viss jums ļaus sirsnīgi izlīksmoties! Gardas vakariņas un grieķu vīns iekļauts ekskursijas cenā.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account