Ekskursijas: Rodas sala - GRIEĶIJA

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Brīvdabas muzejs

Veids: Apskates


Šajā ceļojumā aplūkojamas vai visas vienreizēji skaistās Rodas salas ainavas un objekti. Jūs apmeklēsiet antīko Kamiras pilsētu (Kamirou), nelielos, taču dzīvības pārpilnos Kritinijas, Embonas, Siānas ciemus. Vienā no tiem jūs nobaudīsiet tradicionālos vietējos ēdienus. Sekos Sv. Panteleimona baznīcas apmeklējums, kurā glabājas daļa šī svētā vīra pīšļu un atrodas arī brīnumdarītāja svētbilde. Turpat, Siānas kalnu miestiņā, jums būs iespēja degustēt grieķu vīnus, baudīt vietējo aromātisko medu un, protams, ciemā gatavoto, veselību stiprinošo un dziedniecisko olīveļļu. Ekskursijas noslēgumā jūs apmeklēsiet pašu tālāko Rodas salas dienvidu punktu – Prasonisi, kur vērosiet apbrīnojamo un pārsteidzošo divu jūru "saskūpstīšanās” ainu. Iesakām ņemt līdzi: galvassegu, pretiedeguma krēmu, pludmales piederumus, foto/video aparatūru, skaidru naudu.

Pie navigācijas

Buzuki aizraujošās skaņas (svētku vakars Rodā)

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Vai gribat uzzināt kāds tad ir īsts svētku vakars Rodas laukos un izprast grieķu kultūru, tradīcijas un tikumus? Tad pievienojieties mums – mēs dodamies uz Rodas lauku svētkiem, kuros valdīs mūzika, dziesmas un grieķu tautas dejas . Tas būs īsts un krāšņs folkloras šovs! Dejotāji kolorītos tautastērpos labprāt jums iemācīs, skanot nacionālajam mūzikas instrumentam buzuki, slaveno sirtaki deju – un diez vai jums izdosies vienkārši sēdēt un noraudzīties, nepiedaloties... Jau ar pirmajiem mūzikas akordiem un skanot draudzīgiem izsaucieniem "Jamas!”, vairs nebūs svarīgi, kur dejot – vai kopējā lokā, vai pārī ar prasmīgu dejotāju, piemēram, uz galda. Un, protams, kopīgā jautrība nebūs iedomājama bez vietējā vīna un tradicionālo meze – dažādu grieķu uzkodu – nobaudīšanas. Iesakām ņemt līdzi: jaku/vējjaku/žaketi, foto/video aparatūru, skaidru naudu.

Pie navigācijas

Ceļojums pasakā

Veids: Apskates


Tauriņu ieleja ir unikāls Eiropas dabas rezervāts. Krāšņā augu valsts, zaigojošie ūdenskritumi, gleznainie koka tiltiņi pār kristāldzidrajiem strautiem un, protams, daudzum daudzu tauriņu virma, kas kā dzīvs pārsegs klāj koku stumbrus un zarus ar lapotnēm – tas ir īsts Tauriņu ielejas dāsnās dabas brīnumdarbs. Savukārt strausu fermā jūs iepazīsieties ar vislielāko planētas putnu, kā arī ar citu savdabīgu dzīvnieku dzīvi. Fermā varēsiet iegādāties arī interesantus suvenīrus, kuri izgatavoti no strausu olu čaumalām, tāpat varēsiet nobaudīt milzīgu "Āfrikas omleti”. Iesakām ņemt līdzi: galvassegu, pretiedeguma krēmu, foto/video aparatūru, skaidru naudu.

Pie navigācijas

Gaismas un krāsu sala – uz Simi

Veids: Apskates


Simi (Symi) ir maza un kalnaina sala. Tā liek sevi iemīlēt no pirmā acu skata, un nebeidzami vilina ar savu skaistumu. Klusie gaišzilgie līcīši, brīnumainās kalnu ainavas un neparastā celtņu arhitektūra jūs noteikti neatstās vienaldzīgus. Sala slavena ar to, ka te ir lieliskas jūras sūkļu ieguves vietas un bagātīgi dažādu jūras zivju lomi. Pirmā pieturvieta jūsu ceļojumā būs Panormitas klostera līcis – klostera mūki ar zvanu skaņām sveic katru ostā ienākošo kuģīti. Jūs skatīsiet Sv. Erceņģeļa Mihaila, Simi svētā aizbildņa un jūrasbraucēju sargātāja svētbildi, kurai piemīt spēja apgaismot cilvēka dvēseli. Pa jūru apliecot salu, jūs nonāksiet tās galvaspilsētas Simi rajonā Gialos. Pastaigājuši pa krastmalu un ēnainajām ieliņām, nobaudījuši ēdienu no svaigi izzvejotām zivjīm vienā no piekrastes tavernām, jūs spēsiet pilnā mērā novērtēt šīs vietas skaistumu un pievilcību. Iesakām ņemt līdzi: galvassegu, pretiedeguma krēmu, pludmales piederumus, foto/video aparatūru, skaidru naudu.

Pie navigācijas

Gaismas un krāsu sala. VIP

Veids: Apskates


Šī būs aizraujoša ekskursija uz Simi (Symi) – vienu no brīnišķīgākajām Dodekanesas arhipelāga salām. Tūre notiks ar komfortablu deluxe klases jahtu, un jūs apmeklēsiet Sv. Erceņģeļa Mihaila Panormitas klosteri, kā arī Simi salas galvaspilsētu. Pēc tam jūs dosieties uz salas krāšņāko un skaistāko līci, kur baudīsiet peldi vistīrākajos Egejas jūras zilgajos ūdeņos, bet pēc tam – arī jūras delikateses. Visā tūres laikā jums tiks piedāvāti atspirdzinošie un alkoholiskie dzērieni. Iesakām ņemt līdzi: galvassegu, pretiedeguma krēmu, pludmales piederumus, foto/video aparatūru, skaidru naudu.

Pie navigācijas

Jūras blūzs

Veids: Izklaides


Tūre pa jūru – tā būs lieliska iespēja izbaudīt ideāli tīro jūras ūdeņu vizmu, spirgto vēju, spožo sauli, krastos iegūlušo sīko miestiņu arhitektūru, skaisto līču ainavas un, protams, brīnumainjauko ūdeni, kurā jums būs prieks izpeldēties, kad kuģītis izmetīs enkuru. Tūres laikā jums tiks piedāvātas vieglas pusdienas, kā arī atspirdzinošie dzērieni un augļi. Iesakām ņemt līdzi: galvassegu, pretiedeguma krēmu, pludmales piederumus, foto/video aparatūru, skaidru naudu.

Pie navigācijas

Jūras blūzs. VIP

Veids: Izklaides


Tūre pa jūru ar komfortablu deluxe klases jahtu – tā būs lieliska iespēja izbaudīt ideāli tīro jūras ūdeņu vizmu, spirgto vēju, spožo sauli, krastos iegūlušo sīko miestiņu arhitektūru, skaisto līču ainavas un, protams, brīnumjauko ūdeni, kurā jums būs prieks izpeldēties, kad kuģītis izmetīs enkuru. Tūres laikā jums tiks piedāvāti atspirdzinošie dzērieni un augļi. Iesakām ņemt līdzi: galvassegu, pretiedeguma krēmu, pludmales piederumus, foto/video aparatūru, skaidru naudu.

Pie navigācijas

Laikmetu maģija

Veids: Apskates


Ļaujiet sev doties izziņas pilnā ceļojumā pa gadsimtu dzīlēm! Tas sāksies dienas otrajā pusē ar senās pilsētas Iālisas apmeklējumu un Filerimas kalna apskati, uz kura atrodas gan viduslaikos celts klosteris un Filerimas Dievmātes baznīca, gan hellēnisma periodā celtā Atēnas Pallādas tempļa drupas. Sekos pastaiga pa Rodas vecpilsētas bruģētajām ieliņām, un jums būs iespēja skatīt pilsētu ne vien dienas gaismā, bet arī mirgojot vakara ugunīm. Jūs "pārcelsieties" viduslaiku gaisotnē – aiz augstajām akmens sienām atdzīvosies daudznacionālās pilsētas objekti: gotiskās baznīcas, arkas un rotondas, bizantiešu Dievnami, musulmaņu mošejas, laukumi ar strūklakām un Vidusjūras reģionam tik raksturīgie divstāvu namiņi ar omulīgajiem iekšpagalmiem. Vecpilsētas apmeklējums atstāj uz tūristiem grandiozu iespaidu – vecpilsēta nebeidz vilināt, kā sena un jauka pasaka, tā sauc atgriezties atkal un atkal. Iesakām ņemt līdzi: jaku/vējjaku/žaketi, foto/video aparatūru, skaidru naudu.

Pie navigācijas

Mīti un īstenība. Lindosas pilsētiņa

Veids: Apskates


Azūra krāsas līča krastā kā baltu krelļu virtene iegūlusi tīrā, baltā Lindosas pilsētiņa, kuras vēsture, aptverot gan antīko periodu, gan viduslaikus, iesniedzas aptuveni 3500 gadu senā pagātnē. Pilsētiņā gandrīz vai viss pievērš tūristu uzmanību: gan tradicionālā grieķu arhitektūra, gan mājīgās ēnainās ieliņas, gan mozaīkām klātie celiņi un māju pagalmi. Tomēr Lindosas pilsētiņas krāšņākā pērle ir tās akropole – viena no nozīmīgākajām, saglabājusies kopš antīkās Grieķijas laika. No akropoles augstumiem paveras apbrīnojamas kalnu un jūras ainavas, kā arī skats uz Sv. Pāvila līča zilgajiem ūdeņiem. Savukārt Septiņu avotu ielejā (Epta Piges) valdošais dzestrums un spirgtums ļaus ne vien atveldzēties, bet arī sajust pazemes avotu ūdeņu maģisko spēku. Iesakām ņemt līdzi: galvassegu, pretiedeguma krēmu, foto/video aparatūru, skaidru naudu.

Pie navigācijas

Noķer mani, ja vari (makšķerēšana)

Veids: Izklaides


Šī ir unikāla iespēja nomakšķerēt visdažādākās Vidusjūras zivis un radības. Un lomu būs iespējams nobaudīt uzreiz pēc brauciena jūrā! Iesakām ņemt līdzi: galvassegu, pretiedeguma krēmu, pludmales piederumus, foto/video aparatūru, skaidru naudu.

Pie navigācijas

Pareizticīgo svētvietu spēks

Veids: Apskates


Dievu svētītā sala arī mūsdienās pārsteidz cilvēkus ar savu lielo aizgādņu skaitu. Salas teitorijā ir daudz klosteru, kuros tiek rūpīgi sargātas unikālas svētvietas un relikvijas, kas dāvā cilvēkiem ticības gaismu un apskaidrību, piepildot dzīves jēgu ar īpašu nozīmi. Jūs iepazīsieties ar vienu no senajām leģendām, kas vēsta par Moni Tsampikas kapelu un tās brīnumaino spēku; noiesiet "Golgātas ceļu" Moni Ypsenis klosterī; atklāsiet sev, cik liela loma pareizticīgo dzīvē ir pravietim Elijam; bet Sv. Nektārija klostera (Agios Nektarios) pakājē pienācīgi novērtēsiet neizsīkstošā dzīves avota spēku. Iesakām ņemt līdzi: galvassegu, pretiedeguma krēmu, foto/video aparatūru, skaidru naudu.

Pie navigācijas

Rodas zelta mantojums

Veids: Apskates


Rodas sala, kas hellēnisma periodā bija jūras lielvalsts , bet pēcāk arī kārs kumoss daudziem iekarotājiem (piemēram viduslaikos tā trīs gadsimtus sabija Sv. Jāņa ordeņa bruņinieku valdījumā), mūsdienās ir savdabīgs kosmopolītisks centrs, kas slēpj sevī daudz negaidītu un pārsteidzošu atklājumu tūristiem, kuri to apmeklē. Ekskursija sāksies ar Rodas pilsētas akropoles apmeklējumu, kur joprojām atrodas labi saglabājies antīkais stadions (tajā savulaik norisinājušās pirmās Pītiskās spēles par godu Apollonam), kā arī odeons – oratoru mākslas skola un vienlaikus vieta, kur tika izpildīti mūzikas priekšnesumi. Jūs dzirdēsiet apbrīnojamu stāstu par vienu no pasaules septiņiem brīnumiem – Rodas Kolosu, bet Lielmestru pils apmeklējuma laikā uzzināsiet daudz interesanta par viduslaikos vareno Sv. Jāņa ordeni, tā centieniem, plāniem, ordeņa brāļu sadzīvi un, visbeidzot, ordeņa norietu. Iesakām ņemt līdzi: galvassegu, pretiedeguma krēmu, foto/video aparatūru, skaidru naudu.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account