Ceļojumu apraksti un cenas: Zakinta - GRIEĶIJA

Ceļojums uz Zakinta salu Grieķijā sniegs Jums lielisku atpūtu un spilgtus iespaidus. Slavenās Keri jūras alas ar smaragdzaļu ūdeni (atļauts peldēties), Maratiasa arkas (Lielā un Mazā) — dabisks tilts, ko klintis veido virs jūras, Zilais Grots… Un vēl 123 kilometrus garā piekrastes līnija ar apbrīnojamām pludmalēm un neticami tīru jūras ūdeni!
Ceļojums uz Zakintu patīkami pārsteigs arī apskates vietu cienītājus. Jūs apmeklēsiet Anafonitrijas Dievmātes klosteri, kas atrodas kalnu apmetnē, Mariesā, ar 15. gadsimtā celtu baziliku un apburošām freskām. Kampi ciemats, kurā tika atklāti Mikēnu apbedījumi (turpat atrodas arī divas elpu aizraujošas 400 metrus dziļas aizas!). Skaistākās baznīcas un katedrāles, kuru vidū izceļas ticīgajiem īpaši nozīmīgā Sv. Nikolaja Mola baznīca, kurā kādreiz par parastu garīdznieku kalpoja pats Svētais Dionīsijs.
Ekstrēmas atpūtas cienītājus gaida Water Village ar "adrenalīna" karuseļiem: "Kamikadze", "Melnais caurums", "Trakais kalniņš" un citi. Ceļojums uz Zakinta salu attaisnos Jūsu cerības!
 Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account