Informācija par viesnīcu KID`S CLUB AUSTRIA - Cellamzē - Slēpošana Austrijā - AUSTRIJA

Viesnīca: atrodas Cellamzē, Šutdorfas rajonā. Bērnu klubs "Jugendclub Kitzsteinhorn" mazos viesus uzņem jau trīsdesmit gadus. Teritorijas (20 000 m2) rekonstrukcija un jaunu korpusu celtniecība notika 2004.-2005. g. Klubs atrodas apdzīvotās vietas nomalē, līdz ezeram 20-25 min. gājiens. Klubā vienlaicīgi atpūšas bērni no dažādām valstīm, bet tas, ka katras valsts bērniem ir atsevišķi stāvi dzīvošanai, taču vienādi noteikumi dzīvošanai nometnē, atļauj viena kluba mērogā radīt labā nozīmē kosmopolītisku bērnu sabiedrību un ļoti draudzīgu gaisotni. Izmitināšana numuros ar ērtībām (WC, duša). Lielākā daļa numuru – četrvietīgi (gultas – divstāvīgās). Tikai bērniem vecumā no 10 līdz 15 (ieskaitot) gadiem.

Nodarbības notiks Šmittenhē slēpošanas zonas nogāzēs un uz Kicšteinhorna ledāja - Kaprunā, Austrijā. Apmācība iesācējiem - speciālās mācību nogāzēs. Slēpotājiem ar pietiekamām prasmēm (pēc pārbaudes) nodarbības iesāksies zilajā trasē, pēc tam (atkarībā no instruktora vērtējuma) turpināsies sarkanajā.

Tipveida apmācības nodarbība ir šāda:
* transfers no kompleksa uz pacēlāju norādītajā laikā. Pacelšanās uz slēpošanas zonu (apmācību vietu nogāzē);
* iesildīšanās (izmantojot spēles elementus, stafetes, sacensības);
* pamatnodarbība - slēpotāju sadalīšana grupās ar treneri-instruktoru katrai kategorijai un veidam atsevišķi - slēpošanai, snovbordam.

Kluba kalnu slēpošanas maiņas dalībnieki iziet apmācības kursu slēpošanā un braukšanā ar snovbordu. Bērni tiks apmācīti saskaņā ar progresīvāko austriešu metodiku, kuru starptautiskā organizācija ISIA izraudzījusies sev par standartu. Pasniedzēji - vieni no labākajiem Krievijas kalnu slēpošanas instruktoriem - ar augstāko starptautisko kategoriju. Apmācību nodarbību pamatā - spēles elementi.

Kurss iesācējiem: tas ietver sevī taisnu kustību uz priekšu, bremzēšanu un apstāšanos, sākotnējos pagriezienu variantus, kā arī sacensības ar iemācīto elementu demonstrēšanu un sacensības sporta trasē. Kurs slēpotājiem ar pamatprasmēm: dažādu pagriezienu veidu apguve, fun elementi un interesanti braukšanas stilu varianti. Kursa noslēgumā tiks sarīkotas sacensības ar uzvarētāju apbalvošanu. Apmācību process tiks filmēts (video).

Teritorijā: sporta zāle (ar tribīnēm, 32 х 16 m), boulings (2 celiņi), kinozāle (dolby surround – multi media: vhs, dvd, laptop-projektors, videocam), 2 interneta termināļi, bullriding contest (rodeo simulators), “virvju” parks (10 stacijas), alpīnisma komplekss (tikai vasarā, augstums 12 m, platība 200 m2, 13 maršruti), hokeja un strītbola stadions (tikai vasarā), atklātais baseins (tikai vasarā), ūdensslīdkalniņš (tikai vasarā), divi batuti (tikai vasarā, 4 un 3 cilv.), "dārza" šahs (tikai vasarā), BBQ vieta ar paviljonu (tikai vasarā), pludmales volejbola un pludmales futbola laukumi (tikai vasarā), skeitborda parks (tikai vasarā, halfpipe, funbox, midiramp, quaterpipe, ollibox).

Sports un izklaide: sporta spēles (basketbols, volejbols, rokasbumba, futbols), galda teniss, biljards, vācu valodas kursi, kalnu slēpošanas (snovboarda) apmācība (jūnijs-jūlijs), kalnu slēpošanas (snovborda) inventāra un velosipēdu noma, apmācība braukšanai ar kalnu velosipēdiem, boulings, kinozāle, skeitbords, ekskursijas (izņemot Vīnes apskates ekskursiju – maksas pakalpojums), laivas (maksas pakalpojums, t.sk. burulaivas, katamarāni, ūdensslēpes, vējdēļi), diskotēka, lielais nometnes ugunskurs, «putu ballīte», piesātinātas izglītojošas un sporta programmas bērnu atpūtai pieredzējušu pasniedzēju un animatoru vadībā.

Rezervācijas atcelšanas noteikumi
Rezervācijas atcelšanas nosacījumi šim piedāvājumam netika saņemti. Papildu informācijas lūdzu sazinieties ar mums.