Informācija par viesnīcu TEZ EXPRESS COSTA BRAVA/MARESME 4* 4* - Kosta Brava - Barselona - SPĀNIJA

Šāds nosaukums apzīmē vienas kategorijas viesnīcu grupu ar identisku ēdināšanas tipu. Šīs viesnīcas atrodas vienā kūrortā vai reģionā ar vienu ielidošanas – izlidošanas lidostu.

Tāpat katrā SPO (Special Offer) piedāvājumā norādīta attiecīgā kategorija un ēdināšanas tips (vai arī var būt norādītas vairākas kategorijas, bet tādā gadījumā katrai kategorijai būs norādīta sava cena). 
Rezervējot TEZ EXPRESS ceļojumu, tiek norādīts SPO TEZ EXPRESS numurs.
Rezervācijas apstiprinājums atnāk kā TEZ EXPRESS – ar norādi par izvēlēto kategoriju un ēdināšanas tipu. 
Tūrists saņem vaučeri, kura ailē „Viesnīcas nosaukums” ir ierakstīts – TEZ EXPRESS; tāpat ir norādīta izvēlētā viesnīcas kategorija un ēdināšanas tips. Viesnīcas nosaukumu, kurā tūrists tiks izmitināts, viņš uzzinās tikai lidostā pēc atlidošanas – no TEZ TOUR informatīvā stenda darbinieka (gida).

TEZ EXPRESS programmas grupā ietilpst viesnīcas, kas atbilst norādītajai kategorijai, ēdināšanas tipam un kas atrodas noteiktā kūrortā. Dažos SPO TEZ EXPRESS piedāvājumos ir iekļauts iespējamo viesnīcu saraksts (pēc SPO nosaukuma).
Izvēlēties konkrētu viesnīcu, rezervējot ceļojumu SPO TEZ EXPRESS piedāvājuma ietvaros, nav iespējams.
Rezervējot ceļojumu SPO TEZ EXPRESS piedāvājuma ietvaros, uzzināt jau iepriekš, kurā viesnīcā tūrists tiks izmitināts, nav iespējams.Mūsu komentārs:
TEZ EXPRESS – šāds nosaukums apzīmē vienas kategorijas viesnīcu grupu ar identisku ēdināšanas tipu. Šīs viesnīcas atrodas vienā kūrortā vai reģionā ar vienu ielidošanas – izlidošanas lidostu.

Rezervācijas atcelšanas noteikumi
Rezervācijas atcelšanas nosacījumi šim piedāvājumam netika saņemti.
Papildu informācijas lūdzu sazinieties ar mums.