Informācija par viesnīcu APARTMENTS TEZ EXPRESS Apart - Val di Fassa - Slēpošana Itālijā - ITĀLIJA

Viesnīca: privātie apartamenti (dzīvokļi) atrodas dažādās ēkās Kampitello kūrortpilsētiņā – 200-800 m attālumā no pacēlāja. Ēkā, kurā atrodas apartamenti, parasti ir aprīkota slēpju novietne, lifts un autostāvvieta: mono rooms (vienistabas apartamenti ar virtuves stūrīti; 2-4 cilv.); bilo rooms (divistabu apartamenti ar virtuves stūrīti; 4- cilv.); tril rooms (trīsistabu apartamenti ar virtuves stūrīti; 6-7 cilv.).

Papildu informācija
Visos apartamentos ir aprīkots virtuves stūrītis, lai būtu iespējams patstāvīgi pagatavot ēdienu. Kampitello kūrortpilsētiņas centrā ir supermārkets, kurā var nopirkt visdažādākos produktus. Blakus apartamentiem vienmēr var atrast kādu bāru vai restorānu.

Apmetoties apartamentos, nepieciešams iemaksāt depozītu 100 EUR apmērā (tiek atdots, kad tūristi dodas prom). Obligātās papildu maksas ir par: apartamentu gala uzkopšanu – 80/100 EUR (virtuves stūrītis jāuzkopj pašiem tūristiem, pretējā gadījumā daļa no iemaksātā depozīta – līdz 50 EUR – var tikt ieturēta), gultas veļu (10 EUR no cilv. par veļas komplektu) un vannas dvieļiem (5 EUR no cilv.). Apartamentu iemītniekiem tiek izsniegta elektroniskā atslēga, ar kuru atslēgt atkritumu tvertni – ja šī atslēga tiek nozaudēta, no depozīta tiek ieturēti 25 EUR.

Apmešanās ar dzīvniekiem: iespējama (pēc pieprasījuma, maksas pakalpojums: ~ 10 EUR dienā).

Numurā: vannasistaba, fēns, TV, telefons, aprīkots virtuves stūrītis, balkons (ne visos apartamentos).

Teritorija: slēpju novietne, autostāvvieta.    

Bērniem:
baby cot (pēc pieprasījuma, maksas pakalpojums).

Mūsu komentārs
Šis ir visekonomiskākais apmešanās variants kūrorta apartamentos ģimenēm un lielākām grupām. Mājīgi, vienkārši iekārtoti apartamenti. Jāņem vērā, ka istabas apartamentu dzīvokļos nav vienādas pēc lieluma un iekārtojuma: viena guļamistaba var būt standarta (ar lielu divvietīgu gultu), bet cita var izrādīties neliela – ar izvelkamo dīvānu vai 2 vienvietīgām gultām vai divstāvīgu gultu bērniem.

Rezervācijas atcelšanas noteikumi
Rezervācijas atcelšanas nosacījumi šim piedāvājumam netika saņemti. Papildu informācijas lūdzu sazinieties ar mums.