Informācija par viesnīcu RESIDENCE CONTRIN Apart - Val di Fassa - Slēpošana Itālijā - ITĀLIJA

Viesnīca: atrodas 300 m no Kanaceji kūrorta centra, 50 m no Belveder pacēlāja, kas nogādā uz Sella Ronda apvienoto slēpošanas apgabalu. Ski Bus pietura – 5 m no rezidences. Viesnīca – 4 stāvu ēka ar apartment numuriem: mono x 2 (vienistabas apartment: pusdienu zona, virtuves stūrītis, izvelkams divvietīgs dīvāns); bilo x 3 (divistabu apartment: viesistaba ar virtuves stūrīti, pusdienu zonu, izvelkamo dīvānu, atsevišķa miniistaba ar vienvietīgo gultu); mono/bilo x 4 (bilo x 4 divistabu apartment: viesistaba ar virtuves stūrīti, pusdienu zonu un izvelkamo dīvānu, guļamistaba ar izvelkamo dīvānu vai divstāvīgo gultu; mono x 4: vienistabas apartment: pusdienu zona, virtuves stūrītis, divvietīgā gulta, kas pielokāma sienai, izvelkams dīvāns); mono/bilo x 5 (bilo x 5 divistabu apartment: viesistaba ar virtuves stūrīti, pusdienu zonu un divvietīgu gultu, kas pielokāma sienai, un dīvānu; guļamistaba ar izvelkamu dīvānu; mono x 5: plašs vienistabas apartment: pusdienu zona, virtuves stūrītis, divvietīgā gulta, kas pielokāma sienai, 2 izvelkamie dīvāni); bilo x 6 (divlīmeņu apartment; 1. līmenī: viesistaba ar virtuves stūrīti, pusdienu zonu, divvietīgo gultu, kas pielokāma sienai, un izvelkamo dīvānu; 2. līmenī: 2 vienvietīgās gultas vai viena divvietīgā gulta); bilo x 7 (divlīmeņu apartment; 1. līmenī: viesistaba ar virtuves stūrīti, pusdienu zonu, divvietīgo gultu, kas pielokāma sienai, un izvelkamo dīvānu; 2. līmenī: 2 vienvietīgās gultas vai viena divvietīgā gulta un 1 vienvietīga guļvieta).

Papildu informācija
Ēdināšana: apartment numuros ēdināšana netiek piedāvāta, ir pilnībā aprīkots virtuves stūrītis ēdienu patstāvīgai pagatavošanai.
Numura gala uzkopšana (60 EUR/neto par apartamentu), jāapmaksā papildus reizē ar rezervācijas apmaksu. Svarīgi: virtuves stūrīša gala uzkopšana pirms prombraukšanas jāveic pašiem tūristiem.

Tālr.:   (+39) 0462 602400
Fakss: (+39) 0462 609333
URL:   www.residencehotel.it

Numurā: vannasistaba, fēns, TV, telefons, balkons, virtuves piederumi, mikroviļņu krāsns (maksas pakalpojums – 42 EUR /ned., apmaksa uz vietas).

Teritorijā: reģistrācija, garāža (maksas pakalpojums), slēpju novietne (apsildāma), Wi-Fi internets (reģistrācijā, maksas pakalpojums), internets (reģistrācijā, maksas pakalpojums).

Izklaide un sports: spēļu istaba ar galda tenisu.

Mūsu komentārs
Viesnīca pieder „Residence Hotels Nelle Dolomiti” viesnīcu grupai. Atrodas gluži blakus pacēlājam, veikaliem, bāriem, restorāniem. Piemērota gan lielām kompānijām, gan ģimenēm ar bērniem. Tikai 50 m attālumā municipālais baseins (maksas pakalpojums).

Rezervācijas atcelšanas noteikumi
Rezervācijas atcelšanas nosacījumi šim piedāvājumam netika saņemti. Papildu informācijas lūdzu sazinieties ar mums.