Informācija par viesnīcu KITZ RESIDENZ APARTMENTS 4* - Kapruna - Slēpošana Austrijā - AUSTRIJA

Viesnīca: atrodas 1 km no Kaprunas kūrorta centra, 500 m no Schafelbergbahn pacēlāja. Ski Bus pietura – iepretim viesnīcai. Ēka uzcelta 1950. gadā, pēdējā renovācija veikta 2012. gadā. Viesnīca –3 stāvu ēka ar 8 numuriem: apartments type "S+" (priekštelpa, guļamistaba, vannasistaba ar vannu, dušu un WC, viesistaba ar virtuvi, pusdienu galdu un 2 gultām stūrī, maks. 2-4 cilv., 70 m2); apartments type "М+" (priekštelpa, 2 guļamistabas, vannasistaba ar vannu, dušu un WC, viesistaba ar virtuvi, pusdienu galdu un dīvānu, balkons un terase, maks. 4-7 cilv., 80 m2); apartments type "L+" (divlīmeņu; priekštelpa, 3 guļamistabas, 2 vannasistabas ar vannu, dušu un WC, viesistaba ar virtuvi, pusdienu galdu un dīvānu, balkons, maks. 6-7 cilv., 80 m2); apartments typ "XL+" (priekštelpa, 4 guļamistabas, 2 vannasistabas – viena – ar vannu, otra ar dušu un WC, viesistaba ar virtuvi, pusdienu galdu un dīvānu, balkons un terase, maks. 8-10 cilv., 112 m2).

Papildu informācija: check-in – no16:00; check-out – līdz 10:00.

Obligātā piemaksa par gultas veļas komplektu (par visu uzturēšanās periodu) – 24 Euro/no cilv. (apmaksa vienlaikus ar rezervēšanu).

APT Type S+ numura gala uzkopšana pēc tūres (apmaksa reizē ar rezervāciju): 85 Eur;
Type M/M+ numura gala uzkopšana pēc tūres (apmaksa reizē ar rezervāciju): 110 Eur;
APT Type L/L+ numura gala uzkopšana pēc tūres (apmaksa reizē ar rezervāciju): 140 Eur;
APT Type XL/XL+ numura gala uzkopšana pēc tūres (apmaksa reizē ar rezervāciju): 170 Eur.

Оbligātā kūrorta nodeva (apmaksa reizē ar rezervāciju) – 1,2 Eur/no cilv. dienā (par bērniem līdz 14 g.v. nav jāmaksā).

Tālr.:  (+43) 7208 80222  
Fakss: (+43) 7208 80221  
URL: www.alpinrentals.com  

Numurā: vannasistaba ar apsildāmu grīdu, TV, Wi-Fi internets (bez maksas), aprīkota virtuve, el. tējkanna, kafijas aparāts, balkons vai terase (lielākajā daļā apartments numuru), veļas nomaiņa – iespējama par papildu samaksu pēc pieprasījuma, dvieļu nomaiņa – iespējama par papildu samaksu pēc pieprasījuma, numura uzkopšana – pēc aizbraukšanas (iespējama arī par papildu samaksu pēc pieprasījuma).

Teritorijā: autostāvvieta.

Mūsu komentārs

Mūsdienīgi, plaši, komfortabli apartamentu numuri un lieliska atpūta Austrijas Alpu gandrīz neskartajā dabā.

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account