Informācija par viesnīcu Villas Muses Villa - Kasandra - Halkidiki - GRIEĶIJA

Viesnīca

Atsevišķas trīsistabu un četristabu villas. Atrodas priežu mežā, netāļu no Nea Fokea ciemata, Kassandras pusaalā. Šeit Jūs izbaudīsiet mierīgu un komfortablu atvaļinājumu tālu prom no pilsētas kņadas. Modernās villas raksturo ērtības, kas pārdomātas līdz sīkumam. Lieliska greznības un brīnišķīgu ainavu harmonija. Atpūtniekus šeit gaida smilšainas pludmales, priežu audzes un lieliski līči.

Copyryght mouzenidis.com


Atrašanās vieta

Kasandras pussalā, 10 km attālumā no Neafokejas ciemata centra, 11 km attālumā no Afitas ciema, 14 km attālumā no Neamudanjas pilsētas, 85 km attālumā no Saloniku lidostas „Maķedonija”. Autonomas modernas trīsistabu un četristabu villas priežu silā.


Numuri

VILLA ERATO

(65 m2, 2 – 4 cilvēkiem), 400 m līdz pludmalei. Divstāvu villa ar 2 guļamistabām, dārzs ar barbecue (700 m2) un kopējo baseinu uz 10 villām. 1. stāvā: viena guļamistaba (divguļamā gulta) un viesistaba ar virtuves nodalījumu ar visu nepieciešamo, ledusskapis un elektriskā plīts, tālrunis, satelīttelevīzija, kamīns, kondicionētājs guļamistabā un viesistabā, WC, vanna. 2. stāvā: 1 guļamistaba ar atvērtu plānojumu (2 vienguļamās gultas).

Villas atrodas priežu mežā un ir jāievēro speciāli ugunsdrošības noteikumi. Ja laika prognoze paredz spēcīgu vēju, dedzināt ugunskurus un grilus šajās dienās ir aizliegts, lai izvairītos no meža ugunsgrēkiem. 

VILLAARTEMIS /KATIA

(65 m2, 2 – 4 cilvēkiem), 1 km līdz pludmalei. Divstāvu villa ar 2 guļamistabām, dārzs ar barbecue (1200 m2) un kopējo baseinu 10 villām. 1. stāvā: viena guļamistaba (divguļamā gulta) un viesistaba ar virtuves nodalījumu ar visu nepieciešamo, ledusskapis un elektriskā plīts, tālrunis, satelīttelevīzija, kamīns, kondicionētājs, 2 WC un dušas kabīne. 2. stāvā: viena atvērta plānojuma guļamistaba (2 vienguļamā gulta).

VILLAHERA

(150 m2, 10 cilvēkiem), 400 m līdz pludmalei, dārzs ar barbecue un baseins uz 2 villām. Divstāvu villa ar 5 guļamistabām.

1. stāvā: 2 guļamistabas (vienā – divguļamā gulta, otrā – 2 vienguļamās gultas), vannas istaba ar vannu, viesistaba ar aprīkotu virtuvi (trauku mazgājamā mašīna, veļas mazgājamā mašīna), tālrunis, satelīttelevīzija, kondicionētājs (guļamistabās un salonos). 2. stāvā: 3 guļamistabas, kondicionētājs, vienā no guļamistabā – televizors (Krievijas kanāli) un tālrunis, 2 vannas istabas – viena ar ūdens masāžu.

VILLATHALIA /DIMITRA 

(75 m2, 4 – 5 cilvēkiem), 800 m līdz pludmalei. Divstāvu villa ar 3 guļamistabām. Dārzs ar barbecue (1200 m2) un baseins uz 10 villām. 1. stāvā: 2 guļamistabas (vienā – divguļamā gulta, otrā – 2 vienguļamās gultas), viesistaba ar virtuves nodalījumu ar visu nepieciešamo, trauku mazgājamā mašīna, tālrunis, satelīttelevīzija, kamīns, WC, dušas kabīne, kondicionētājs – tikai guļamistabās. 2. stāvā: viena atvērta plānojuma guļamistaba (2 vienguļamās gultas), WC, dušas kabīne.

VILLAAFRODITE /ARIADNI

(120 m2, 6 cilvēkiem), 600 m līdz pludmalei, divstāvu villa ar 3 guļamistabām. Dārzs ar barbecue (1200 m2) un kopējs baseins.

1. stāvā: 1 guļamistaba (2 vienguļamās gultas), viesistaba, kas savienota ar aprīkotu virtuvi, trauku mazgājamā mašīna, kondicionētājs, tālrunis, satelīttelevīzija, kamīns, WC. 2 stāvā: 2 guļamistabas (vienā – divguļamā gulta, otrā – 2 vienguļamās gultas), vannas istaba ar vannu, slēgta lodžija ar izeju uz terasi.

VILLAANTIGONI

(110 m2, 6 – 7 cilvēkiem), 500 m līdz pludmalei. Divstāvu villa ar 3 guļamistabām. Dārzs ar barbecue (1500 m2). 1. stāvā: 2 guļamistabas (vienā – divguļamā gulta, otrā – 2 vienguļamās gultas), viesistaba ar virtuves nodalījumu ar visu nepieciešamo, trauku mazgājamā mašīna, tālrunis, satelīttelevīzija, kamīns, WC, vanna. Centrālā kondicionēšanas sistēma visā villā.

2. stāvā: 1 guļamistaba (divguļamā gulta), viesistaba (var ievietot papildu gultu), WC, dušas kabīne.

VILLA DANAI

(400 m2, 10 cilvēkiem), 400 m līdz pludmalei. Trīsstāvu villa ar 5 guļamistabām. Dārzs ar barbecue (500 m2), baseins uz 2 villām. 1. stāvā: 1 guļamistaba (divguļamā gulta), viesistaba ar virtuves nodalījumu un visu nepieciešamo, tālrunis, satelīttelevīzija, kamīns, WC, dušas kabīne, kondicionētājs (guļamistabā un viesistabā). 2. stāvā: viesistaba, 2 guļamistabas (vienā – divguļamā gulta, otrā – 2 vienguļamās gultas), WC, vanna, kondicionētājs. 3. stāvā: 2 guļamistabas, 2 vannas istabas (viena – ar ūdens masāžu un lāvu). Vienā no guļamistabām ir televizors.

VILLANEFELIwithprivatepool

(110 m2, 6 cilvēkiem) ar savu baseinu, 300 m līdz pludmalei, divstāvu villa ar 3 guļamistabām. Dārzs ar barbecue (1500 m2) un baseins.

1.stāvā: 2 guļamistabas (vienā – divguļamā gulta, otrā – 2 vienguļamās gultas), viesistaba ar virtuves nodalījumu ar visu nepieciešamo, trauku mazgājamā mašīna, tālrunis, satelīttelevīzija, kamīns, WC, vanna. Centrālā kondicionēšanas sistēma. 2. stāvā: 1 guļamistaba (2 vienguļamās gultas), viesistaba (var ievietot papildu gultu septītajam cilvēkam), WC, dušas kabīne.

VILLAAFRODITE

(120 m2, 6 cilvēkiem), 600 m līdz pludmalei,  divstāvu villa ar 3 guļamistabām. Dārzs ar barbecue (1500 m2) un kopējs baseins.

1. stāvā: 1 guļamistaba (2 vienguļamās gultas), viesistaba kopā ar aprīkotu virtuvi, trauku mazgājamā mašīna, kondicionētājs, tālrunis, satelīttelevīzija, kamīns, WC. 2. stāvā: 2 guļamistabas (vienā – divguļamā gulta, otrā – 2 vienguļamās gultas), vannas istaba (vanna), slēgta lodžija ar izdeju uz terasi.

VILLAATHINAwithprivatepool

(105 m2, 7 cilvēkiem + vēl 1 uz papildu gultas), dārzs ar barbecue un savu baseinu. 700 m līdz pludmalei, divstāvu villa ar 3 guļamistabām, 1 vannas istaba. 1. stāvā: 1 guļamistaba (1 divguļamā gulta), viesistaba, kas savienota ar aprīkotu virtuvi, trauku mazgājamā mašīna, mikroviļņu krāsns, kondicionētājs, tālrunis, satelīttelevīzija, kamīns, veļas mazgājamā mašīna, duša, WC. 2. stāvā: guļamistaba (ar 2 vienguļamajām gultām un vienu divguļamo). Cokola stāvā: 1 guļamistaba ar 2 gultām.

VILLAURANIA

(180 m2, 10 cilvēkiem), dārzs ar barbecue. 400 m līdz pludmalei, trīsstāvu villa ar 5 guļamistabām.

1. stāvā: 2 guļamistabas (viena – ar divguļamo gultu, otra – ar vienguļamo), viesistaba, kas savienota ar aprīkotu virtuvi, trauku mazgājamā mašīna, mikroviļņu krāsns, kondicionētājs, tālrunis, satelīttelevīzija, kamīns, veļas mazgājamā, vannas istaba ar WC. 2 stāvā: 2 guļamistaba (viena – ar divguļamo gultu, otra ar 2 atsevišķām gultām), atsevišķa vannas istaba un darba nodalījums ar rakstāmgaldu. Cokola stāvā: viesistaba, kas savienota ar virtuvi, 1 guļamistaba (ar 2 gultām), vannas istaba.

VILLAASPASIA                  

(80 m2, 6 cilvēkiem), 800 m līdz pludmalei. Divstāvu villa ar 4 guļamistabām. Dārzs ar barbecue, baseins ar 3 villām.

1. stāvā: 2 guļamistabas (vienā – divguļamā gulta, otrā – 2 vienguļamās), viesistaba ar virtuves nodalījumu un visu nepieciešamo, trauku mazgājamā mašīna, tālrunis, satelīttelevīzija, kamīns, WC, dušas kabīne, kondicionētājs (guļamistabās). 2. stāvā: 1 atvērta plānojuma guļamistaba, WC, dušas kabīne. Cokola stāvā: 1 guļamistaba ar divām atsevišķām gultām.

VILLAARITI

(65 m2, 2 – 4 cilvēkiem), 400 m līdz pludmalei. Divstāvu villa ar 2 guļamistabām, dārzs ar barbecue (700 m2) un kopēju baseinu uz 10 villām. 1. stāvā: 1 guļamistaba (divguļamā gulta) un viesistaba ar virtuves nodalījumu un visu nepieciešamo, ledusskapis, elektriskā plīts, tālrunis, satelīttelevīzija, kamīns, kondicionētājs guļamistabā un viesistabā, WC, vanna. 2. stāvā: 1 atvērta plānojuma guļamistaba (2 vienguļamās gultas).

Copyryght mouzenidis.com


Viesnīcas pakalpojumi

Autostāvvieta
Baseins
Wi-Fi internet in public places
Private Pool
Sharing pool

Pludmale

Guļamkrēsli par papildus samaksu
Smilšu pludmale
Saulessargi par papildus samaksu

Bāri un restorāni

Bārbekjū

Numuros pieejams

Balkons/terase
Vanna/duša
Kondicionieris
Virtuve
TV
Ledusskapis
Fēns
Seifs
Wi-Fi internet
Cleaning, change of towels, change of linen

Papildus informācija

2 guļamistabas
3 guļamistabas
4 guļamistabas
5+ guļamistabas
Izmitināšana ar dzīvniekiem

Distance from the beach

>300 m

Rezervācijas atcelšanas noteikumi
Rezervācijas atcelšanas nosacījumi šim piedāvājumam netika saņemti.
Papildu informācijas lūdzu sazinieties ar mums.