Informācija par viesnīcu RESIDENCE ALPI 2000 Apart - Val di Fassa - Slēpošana Itālijā - ITĀLIJA

Viesnīca: atrodas Kanaceji un Kampitello kūrortpilsētiņu dažādās ēkās. Numuru tipi: bilo 4 pax (divistabu apartaments: viesistaba ar divvietīgu izvelkamo dīvānu un pusdienu zonu + guļamistaba ar divvietīgu gultu vai ar 2 vienvietīgām gultām, maks. 4 cilv.); trilo 4 pax (trīsistabu apartaments: 2 guļamistabas (viena – ar divvietīgu gultu, otra – ar 2 vienvietīgām gultām vai divstāvīgo gultu) + viesistaba ar virtuves stūrīti, maks. 4); trilo 6 pax (trīsistabu apartaments: 2 guļamistabas (viena – ar divvietīgu gultu, otra – ar 2 vienvietīgām gultām vai divstāvīgo gultu) + viesistaba ar divvietīgu izvelkamo dīvānu un virtuves stūrīti, maks. 6 cilv.); quadri 6 pax (četristabu apartaments: viesistaba ar virtuves stūrīti + 3 guļamistabas un 2 vannasistabas, maks. 6 cilv.); apt 8 pax (apartamenti 8 cilv.: viesistaba ar virtuves stūrīti + 4 guļamistabas + 2 vannasistabas, maks. 8 cilv.); apt 10 pax (apartamenti 10 cilv.: viesistaba ar virtuves stūrīti + 5 guļamistabas + 2 vannasistabas, maks. 10 cilv.).

Papildu informācija:
reģistrējōties viesnīcā jāiemaksā depozīts – 150 EUR (tiek atmaksāts prombraucot).
Obligātās piemaksas uz vietas par numura gala uzkopšanu: Bilo = 60 EUR / par apartamentu; Trilo 4 pax/Trilo 6 pax = 70 EUR / par apartamentu; Quadri 6 = 80 EUR / par apartamentu; APT 8 pax/APT 10 pax = 100 EUR / par apartamentu. Gultas veļu vai vannasistabas dvieļu iespējams ņemt sev līdzi vai arī iznomāt tos = 18 EUR / no cilv.
Obligātā piemaksa par ūdeni, gāzi, elektroenerģiju – 10 EUR / no cilv.
Ierašanās: pēc 16:00; izbraukšana: līdz 10:00.

Ēdināšana: nav iekļauta cenā. Ir aprīkots virtuves stūrītis patstāvīgai ēdiena pagatavošanai. Kanaceji un Kampitello kūrortpilsētiņu centros ir supermārketi, kuros var nopirkt visus nepieciešamos produktus. Kūrortpilsētiņās tāpat ir bāri, restorāni, picērijas.

Apmešanās ar dzīvniekiem: iespējama (pēc pieprasījuma, bez maksas).

Тālr.:  (+39) 04627 50377  
Fakss: (+39) 04627 50195  
URL: www.alpi2000.it  

Numurā: vannasistaba, fēns, apsilde, TV, minivirtuve (pilnībā aprīkots stūrītis), veļas un dvieļu maiņa – (pēc pieprasījuma, maksas pakalpojums), gala (fināla) apartamentu uzkošana.

Teritorijā: slēpju novietne, autostāvvieta.

Mūsu komentārs

"Аlpi 2000" apartamenti ir privātpersonu īpašums – Kanaceji un Kampitello kūrortpilsētiņu dažādās ēkās. Vis apartamentu numuri atšķiras viens no otra pēc platības un aprīkojuma. Izmitināšana notiek sadarbībā ar kompānijas Tez Tour asistentu, kas darbojas „Apartamentu īres aģentūrā Alpi 2000”. Iesakām atpūtai ģimenēm un lielām draudzīgām kompānijām.

Rezervācijas atcelšanas noteikumi
Rezervācijas atcelšanas nosacījumi šim piedāvājumam netika saņemti. Papildu informācijas lūdzu sazinieties ar mums.