Informācija par viesnīcu Amirandes Grecotel Exclusive Resort 5* deluxe - Herakleja - Krēta - GRIEĶIJA

Viesnīca

Amirandes - īsts vieglas elegances un īstas Eiropas greznības triufs. Personalizēts serviss, augstās mākslas smalkā estētika un arhitektūra, ideāli iederas dabas ainavā, interjeru izsmalcinātība un augstās gastronomijas gars ir šī ekskluzīvā kūrorta vizītkarte. Viesnīcas dizainā savienoti ūdens, uguns un zemes elementi. Gludas arhitektūras līnijas, tropiskās palmas un ziedošie krūmi kristāltīrās jūras fonā - tā ir īsta paradīze ekskluzīvai atpūtai. Plaša komfortablu numuru izvēle, daudz restorānu un bāru, bērnu klubs un klubs pusaudžiem, pakalpojumi mazuļiem, sports, spa centrs, veikali, konferenču pakalpojumi, izklaides, olimpisko izmēru baseins.

Copyryght mouzenidis.com


Atrašanās vieta

2 km attālumā no Guves ciema, 16 km attālumā no Hēraklejas Nika Kazandzaka starptautiskās lidostas, 18 km attālumā no Hēraklejas pilsētas.


Numuri

Kopumā 205 numuri pamatēkā, bungalo un villās Superior Room GV/SV (~31 kv.m), Superior Family Rooms (~40 kv.m), Family Suites GV/SV (~40 kv.m), Premium Bungalows GV (~32 kv.m), Luxury Rooms Sea View/Lagoon/Side Sea View (~35 kv.m), Luxury Bungalows with Garden Front Row (~33 kv.m), Аmirandes Junior Family Rooms Private Pool (~31 kv.m), Amirandes Family Suites Garden View, Private Pool/ Garden (~40 kv.m).
Famous Class: Luxury One Bedroom Suites with Frontal Sea View (~70 kv.m), One Bedroom Grand Suites with Frontal Sea View (~90 kv.m), Deluxe Junior Bungalow Suite with Sea View & Private Heated Pool (~45 kv.m), Luxury Junior Suites Private Heated Pool & Gym with SV (~61 kv.m), Amirandes VIP 2-Bedroom Suites Private Heated Pool & Gym with SV/GV (~85 kv.m), Amirandes Creta Villa with Courtyard Sea View Private Heated Pool (~65 kv.m), Amirandes 2-Bedroom Dream Villa with Sea View & Private Heated Pool (~85 kv.m), Creta Beach Villa, Seafront with Private Heated Pool & Garden (~53 kv.m), Luxury 2-Bedrooms Beach Villa, Seafront with Private Heated Pool & Garden (~75 kv.m), Royal Villa with Courtyard, Sea View & Private Heated Pool (~130 kv.m), Junior Presidential Villa Seafront with Private Heated Pool & Garden (~67,5 kv.m),  Presidential Villa Seafront with Private Heated Pool & Garden (~88 kv.m), Grand Beach Residence Seafront with Two Private Heated Pool & Extensive Gardens (~141 kv.m), Grand Royal Residence sea front with two private heated pools & extensive garden (~360 kv.m), Royal Residence Sea Front with Private Heated Pools & Extensive Garden (~311 kv.m).  

Superior Room Garden View / Sea View (~31 kv.m) Skats uz jūru vai dārzu. Guļamistaba, vannas istaba (aprīkota ar dušas kabīni, vannu un WC). Balkons ar koka griestiem, inkrustēts ar stikla paneļiem. 32’-37’ LCD TV, CD-DVD plejeris, gultas galvdaļa apdarīta ar ādu. Guļvietas: 2.

Superior Family Room (~40 kv.m) Izvietojas Sunset pusē. 1. stāvs ar izeju dārzā vai 2.-3. stāvi  ar balkonu. Guļvietas: 2+2. Komfortabli ģimeņu numuri sastāv no pamatguļamistabas un bērnu istabas, kas atdalītas ar bīdāmām durvīm. 26” -32 LCD TV. Vannas istaba ar dušas kabīni, vanna, izlietne ar tualetes galdu un ģerbtuve pastiprina komforta izjūtu. 

Family Suite Garden View/Sea View (~40 kv.m) Grezni dekorēti sjūti ar atsevišķu ģērbtivu, guļamistabu un viesistabu ideāli piemēroti ģimenēm ar diviem bērniem. 26” LCD ТV. Pamatguļamistaba un viesistaba/bērnu istaba ir atdalītas ar bīdāmām durvīm. Vannas staba ar dušas kabīni, vannu un divām izlietnēm, plaša ģērbtuve papildina komforta izjūtu. Guļvietas: 2+2 vai 3. Maksimāli var izvietot: 3+1 (ir nepieciešama klienti piekrišana sakarā ar ierobežotu platību).

Premium Bungalow Garden View (~32 kv.m) Bungalo, kas atrodas dārzā, ar divām guļvietām. No katra bungalo ir skats uz dārzu.
Premium klases bungalo ir pagalmiņu romantiskai atpūtai vai pusdienām. Lielākajai daļai šādu numuru ir arī neliels mājīgs, apžogots dārziņš, kas ir blakus vannas istabai. Guļamistaba ar karalisku izmēru gultu un ērti krēsli, 26-32” LCD TV. Plašā vannas istabā ir divas izlietnes, WC, vanna (pretī logam) un dušas kabīne.

Luxury Room Sea View/Lagoon/Side Sea View (~35 kv.m) Izvietojas Candia & Lagoon pusē. Guļvietas: 2+1 (bērni līdz 14 g.v.). Eleganti dekorēta guļamistaba ar viesu stūrīti. Plaša vannas istaba ar dušas kabīni, vannu, izlietni ar tualetes galdu. Gulta vērsta uz jūras pusi vai viesnīcas skaistām lagūnām, bet kušete pie paša loga ir ideāla vieta atpūtas visā dienas gaitā. No balkona, kas ir apdarīts ar koka un stikla paneļiem, ir panorāmskats uz jūru un lagūnām. Stikla paneļi no grīdas līdz griestiem ļauj gaismai brīvi tikt istabā. LCD TV 26” numurā un 15” LCD TV vannas istabā.

Luxury Bungalow with Garden Front Row (~33 kv.m) Dārzs (35 kv.m.). Guļvietas: 2+1
Eleganti iekārtoti bungalo izvietoti dārzā pirmajā līnijā no jūras un aprīkoti ar visām greznās dzīves ērtībām. Starp dzīvošanas telpu un lielu ģērbtuvi, kas apvienota ar vannas istabu – koka bīdāmās dirvis. Vannas istabas izvietojums ļauj izbaudīt jūras ainavas un ieelpot jūras smaržu. 2 izlietnes, WC, vanna, ģērbtuve, LCD TV 26 ”.

Аmirandes Junior Family Room, Private Pool (~31 kv.m) Ģimenēm 2+1. Izvietojas Candia pusē. Skats uz dārzu, terase (72 kv.m.), privātais baseins (21 kv.m.). Numuri, kas paredzēti ģimeņu ar vienu bērnu izmitināšanai, atbilst Amirandes kūrorta augstām prasībām. Turklāt, šādiem numuriem ir papildus priekšrocība – baseins skaistajā dārzā. Eleganti dekorēta guļamistaba ar papildus guļvietu bērnam, stilīga vannas istaba ar dušas kabīni, vannu un izlietni ar tualetes galdiņu. Terase ir ideāli piemērota ģimenes pusdienām, kā arī sauļošanām. 37” LCD TV. Saulessargi un sauļošanas krēsli.

Amirandes Family Suite Garden View, Private Pool/Garden (~40 kv.m) Individuālais baseins (20-25 kv.m.) un dārzs. Skats uz dārzu. Numuri izvietoti Candia daļā. Guļvietas: 2+2 vai 3. Maksimāli var izvietot: 3+1 (ir nepieciešama klienti piekrišana sakarā ar ierobežotu platību). Ģimenes sjūti Amirandes sastāv no pamatguļamistabas un bērnu istabas, kas ir atdalītas ar bīdāmām durvīm. Vannas istaba ar dušas kabīni, vannu un dibām izlietnēm ar tualetes galdiņu, plaša ģērbtuve pastiprina komforta izjūtu. Terase ar izeju pie baseina ir ideāli piemērota ģimenes pusdienām, kā arī sauļošanām. 26” LCD TV. Saulessargi un sauļošanas krēsli.

PRIVILĒĢIJAS FAMOUS CLASS VIESIEM: Dienesta quest relations individuālais serviss, ekspress reģistrācija un izrakstīšana, viesu VIP satikšana, šampanietis, bērnu sveicināšana. Numurā viesus gaida augļu grozs, ūdens un vīns. Minerālūdens – katru dienu, svaigi augļi numurā katras 2 dienas. Divreizējā numura uzkopšana. Ekskluzīva kosmētika un bērnu kosmētika vannas istabā. Komplekts tējas vai kafijas pagatavošanai. Spilveņu izvēle. Pludmales soma ar pludmales piederumiem. Serviss pludmalē (minerālūdens, augļi, aukstā tēja, 2 reizes dienā). Vakariņas jebkurā restorānā a la carte bērniem – bezmaksas (pēc speciālās bērnua la carte ēdienkartes). Divi uzaicinājumi nedēļā uz a la carte vakariņām pēc speciālās a la carte ēdienkartes noteiktajos viesnīcu restorānos (pēc iepriekšējā pasūtījums, minimālais izmitināšanas termiņš – 7 naktis). Mini bārs (par maksu).Speciālās atlaides uz SPA procedūrām, automašīnu īri. Baltās teltis pludmalē Amirandes viesnīcas villu kompleksam.  

Luxury One Bedroom Suite with Frontal Sea View * Famous Class (~70 kv.m) Izvietoti Lagoon pusē. Guļvietu skaits: 2+1.

Sastāv no pamatguļamistabas un viesistabas, kas atdalītas ar bīdāmo durvi. Lieliskais skats uz jūru. Baltās mēbeles, baltā parketa grīda, plašās ģērbtuves un lieli spoguļi. Numuri aprīkoti ar vismūsdienīgāko audio/video tehniku BANG & OLUFSEN 26” LCD TV ar integrētu DVD-sistēmu, BANG & OLUFSEN skaļruņi un bezvadu telefons. Grezna vanna atrodas tieši guļamistabā, ir divas izlietnes ar tualetes galdiņu, atsevišķa duša kabīne un WC. Karalisku izmēru gulta atrodas blakus balkonam, no kurienes ir lieliskais skats uz jūru. Balkona bīdāmās stikla durvis apvieno sjūta viesistabu ar brīvdabu, kas ļauj lepoties ar Krētas saulrietiem. Papildus: ledusskapis vīnam.

One Bedroom Grand Suite with Frontal Sea View * Famous Class (~90 kv.m) Izvietoti Lagoon pusē. Guļvietu skaits: 2+1.

Sastāv no pamatguļamistabas un viesistabas, kas atdalītas ar bīdāmo durvi. Lieliskais skats uz jūru. Baltās mēbeles, baltā parketa grīda, plašās ģērbtuves un lieli spoguļi. Numuri aprīkoti ar vismūsdienīgāko audio/video tehniku BANG & OLUFSEN 26” LCD TV ar integrētu DVD-sistēmu, BANG & OLUFSEN skaļruņi un bezvadu telefons. Grezna vanna atrodas tieši guļamistabā, ir divas izlietnes ar tualetes galdiņu, atsevišķa duša kabīne ar hidromasāžu. Karalisku izmēru gulta atrodas blakus balkonam, no kurienes ir lieliskais skats uz jūru. Balkona bīdāmās stikla durvis apvieno sjūta viesistabu ar brīvdabu. Brīvdabas ēdamistaba balkonā ļauj lepoties ar Krētas saulrietiem. Sjūts apvienots ar numuru Luxury Room. Papildus: ledusskapis vīnam.

Luxury Junior Suite, Private Heated Pool & Gym with Sea View * Famous Class (~61 kv.m). Numuri dārzā 2. līnijā no jūras, privātais baseins (18 kv.m.). Guļvietu skaits: 2+1.

Elegantais sjūts ar privāto baseinu (18.kv.m.) un nelienu trenažieru zonu – tas ir izsmalcināta stila iemiesojums. Numuri domāti tiem, kuri vēlas saglabāt formu aptūtas gaitā. Greznā guļamistaba, savienota ar viesu zonu. Koka bīdāmās durvis ved uz ekstravagantu vannas istabu (24 kv.m.) ar dušas kabīnu, vannu ar ziedu terapiju un savienojas ar fitnesa zonu,kas aprīkota ar trenažieriem un 15” LCD TV. Номера в саду на 2-ой линии от моря, частный бассейн (18 кв.м). Papildus privātajā pagalmiņā – brīvdabas tropiskā duša. Plaša terase un privātais baseins ar uzstādāmo temperatūru (ūdens sildīšana virs 25oC pēc pieprasījuma par piemaksu). Baseina vakara apgaismojums rada neaizmirstamu romantisku atmosfēru. Papildus: ledusskapis vīnam. 

Amirandes VIP 2-Bedroom Suite, Private Heated Pool & Gym with Sea View /Garden View * Famous Class (~85 kv.m). Numuri dārzā 2. līnijā no jūras, terase (50 kv.m) privātais baseins (18 kv.m.). Guļvietu skaits: 4+1.

Komforts, elegance un stils. Ideāli iederēsies ģumenēm ar diviem bērniem, kā arī vecākiem, kuri vēlas saglabat formu atpūtas laikā. Lieliski noformēta guļamistaba, savienota ar viesu zonu. Koka bīdāmās durvis ved uz ekstravagantu vannas istabu ar dušas kabīnu, izlietni ar tualetes galdiņu un savienojas ar fitnesa zonu,kas aprīkota ar trenažieriem un 15” LCD TV.Otrā guļamistaba ar atsevišķu ieeju caur viesistabu. Plaša terase ved uz privāto baseinu ar uzstādāmo temperatūru (ūdens sildīšana virs 25oC pēc pieprasījuma par piemaksu) un pretteci.  Baseina vakara apgaismojums rada neaizmirstamu romantisku atmosfēru. Papildus: ledusskapis vīnam. 

Amirandes Creta Villa with Courtyard Sea View Private Heated Pool * Famous Class (~65 kv.m). 2.līnija no villu pludmales, terase (67 kv.m), baseins (13 kv.m). Guļvietu skaits: 2+2.

Divstāvu villa, kas atrodas dārzā ar pritātu baseinu. Ideālais izvietojums pāriem un ģimenēm, kuras grib atpūsties maksimālajā vientulībā. Pirmajā stāvā atrodas halle, duša, WC un plaša viesistaba, kura var būt izmantota arī ka guļamistaba bērniem. Stikla durvis ved uz saulaino terasi ar sauļošanas krēsliem un saulessargiem. Terase aprīkota ar atpūtas zonu, pusdienu stūrīti, un privāto baseinu (ūdeni baseinā var regulēt, sildinot virs 25°С, par piemaksu) ar lielisko skatu uz jūru. Otrajā stāvā atrodas pamatguļamistaba ar parketa grīdām. Grezna vannas istaba ar ģērbtuvi, dizaineru izlietnēm, vannu, atsevišķu dušas kabīnu un WC. Balkons ar skatu uz jūru ir ideāli piemērots romantiskām brokastīm vai kokteiļiem pusnaktī.   2 LCD TV (26” un 37”). Papildus – ledusskapis vīnam un ledusskapis kosmētikai, tenisa korti – bezmaksas.

Amirandes 2-Bedroom Dream Villa with Sea View & Private Heated Pool * Famous Class (~85 kv.m). 2.līnija no villu pludmales, terase (50 kv.m), baseins (14-15 kv.m). Guļvietu skaits: 4+2. 

Divstāvu villa, kas atrodas dārzā ar pritātu baseinu. Ideālais izvietojums lielajām ģimenēm. Pirmajā stāvā atrodas  plaša viesistaba, kura var būt izmantota arī ka guļamistaba bērniem. Neliels gaitenis savieno viesistabu ar otru guļamistabu. Stikla durvis ved uz saulaino terasi ar sauļošanas krēsliem un saulessargiem. Terase aprīkota ar atpūtas zonu, pusdienu stūrīti, un privāto baseinu (ūdeni baseinā var regulēt, sildinot virs 25°С, par piemaksu) ar lielisko skatu uz jūru. Otrajā stāvā atrodas pamatguļamistaba ar parketa grīdām. Grezna vannas istaba ar ģērbtuvi, dizaineru izlietnēm, vannu, atsevišķu dušas kabīnu un WC. Balkons ar skatu uz jūru ir ideāli piemērots romantiskām brokastīm vai kokteiļiem pusnaktī.   2 LCD TV (26” un 37”). Papildus – ledusskapis vīnam un ledusskapis kosmētikai, tenisa korti – bezmaksas.

Creta Beach Villa, Seafront with Private Heated Pool & Garden * Famous Class (~53 kv.m). Atrodas villu pludmales līnijā, terase (40-90 kv.m), baseins (17-18 kv.m). Guļvietu skaits: 4. 

Eleganti dekorētas villas, speciāli radītas viesiem, kas dod priekšroku ekskluzīvākai ungreznākai izmitināšanai. Sastāv no divām guļamistabām un ir ideāli piemērotas ģimenes atpūtai. Pamatguļamistabai ir viesu zona un grezna vannas iztaba ar skatu uz jūru. Vannas istabā ir divas akmens izlietnes ar tualetes galdiņu, burbuļvanna, atsevišķa dušas kabīne un 15” LCD TV. Otrai guļamistabai ar 26” LCD TV ir vannas istaba ar melnās krāsas izlietni, dušas kabīnu un ar skatu uz skaistu pagalmiņu. Privātais baseins ar regulējamu temperatūru un ūdens straumi, kas rada papildus fizisko slodzi (ūdens sildīšana virs 25oC pēc pieprasījuma par piemaksu). Izeja caur dārzu vai terasi uz privāto pludmali villām. Papildus – ledusskapis vīnam un ledusskapis kosmētikai, tenisa korti – bezmaksas.

Luxury 2-Bedroom Beach Villa, Seafront with Private Heated Pool & Garden * Famous Class (~75 кв.м). Atrodas villu pludmales līnijā, terase (40-90 kv.m), baseins (17-18 kv.m). Guļvietu skaits: 4+2. 

Eleganti dekorētas villas, speciāli radītas viesiem, kas dod priekšroku ekskluzīvākai ungreznākai izmitināšanai. Sastāv no divām guļamistabām un ir ideāli piemērotas ģimenes atpūtai ar auklīti vai diviem pāriem, kuri grib atpūsties maksimālajā vientulībā. Pamatguļamistabai ir viesu zona un grezna vannas iztaba ar skatu uz jūru. Vannas istabā ir divas akmens izlietnes ar tualetes galdiņu, burbuļvanna, atsevišķa dušas kabīne un 15” LCD TV. Stilīga viesistaba ar dīvānu, kas var transformēties papuldus guļvietā, ir aprīkota ar vannas istabu ar dizaineru melnu izlietni, dušas kabīni un WC. No viesistabas caur iekšējo pagalmu viesi tiek otrajā guļamistabā. Privātais baseins ar regulējamu temperatūru un ūdens straumi, kas rada papildus fizisko slodzi (ūdens sildīšana virs 25oC pēc pieprasījuma par piemaksu). Brīvdabas terasei ar vasaras mēbelēm ir lieliskais skats uz jūru un tieša izeja uz villu kompleksa privto pludmali. Papildus – ledusskapis vīnam un ledusskapis kosmētikai, tenisa korti – bezmaksas.

Royal Villa with Courtyard, Sea View & Private Heated Pool * Famous Class (~130 kv.m). 2.līnija no villu pludmales, skats uz jūru, terase (250 kv.m), baseins (30 kv.m). Guļvietu skaits: 6. 

Villas mierīgs un mūsdienīgs dizains atgādina Vidusjūras vasaras māju un ir ideāls ģimenes vai divu laulāto pāru izmitināšanai. Pagalmā atrodas neliels dekoratīvais baseins, kas roda īpašu pievilcību, papildus privātā autostāvvieta. Rezidences pirmais stāvs sastāv no viesu zāles un plašas guļamistabas, kas apvienota ar ģērbtuvi un ekstravagantu vannu-džakuzi un dušu ar hidromasāžu. Karalisku izmēru gulta ir izvietota pie sienas, dekorētas ar dažādu krāsu apgaismotājiem. Stikla durvis ved uz terasi, no kuras paveras panorāmas skats uz jūru. Terases centrā pie personāla baseina atrodas ērta sauļošanas gulta, kā arī vasaras ēdamstūrītis un mēbeles atpūtai ārā.  Plašs privātais baseins ar regulējamo temperatūru (ūdens sildīšana virs 25oC pēc pieprasījuma par piemaksu). Baseina vakara apgaismojums rada romantisku atmosfēru. Otrajā stāvā atrodas guļamistaba ar karalisku izmēru gultu un stilīgā viesu istaba, kas savienota ar greznu ģērbtuvi ar ādas apdari. Dziļā ovālā vanna atrodas guļamistabas centrā, no tās var baudīt skatu uz jūru.  Divas akmens izlietnes ar tualetes galdiņu, spoguļi, atsevišķa dušas kabīne ar hidromasāžu pastiprina jau bez tā maksimālu komforta izjūtu. Pagriežamais 32” LCD TV Bang & Olufsen ar integrētu CD/DVD sistēmu, Samsung 40” LCD TV. Papildus – ledusskapis vīnam un ledusskapis kosmētikai, tenisa korti – bezmaksas.

Junior Presidential Villa Seafront with Private Heated Pool & Garden * Famous Class (~67,5 kv.m). Atrodas villu pludmales līnijā, terase (52,5 kv.m), baseins (22-23 kv.m). Guļvietu skaits: 2+1.

Plašas komfortablas villas, izvietotas gar piekrasti, ar landšafta dārziem un personāliem baseiniem, sastāv no guļamistabas ar skatu uz jūru un plašas viesistabas. Guļamistabā ar karalisku izmēru gulta, kuras galvdaļā ir siena ar oriģinājaiem krāsainajiem apgaismotājiem. No gultas paveras lieliskais skats uz privāto uzsildāmo baseinu, dārzu un jūru. Greznajā vannas istabā vanna ar ziedu terapiju, burbuļvannu ar hidromasāžu, dušas kabīni ar “tropisko” dušu un divas stilīgas izlietnes. Plašai terasei ir izeja uz privāto baseinu unuzkoptu dārzu ar komfortabliem mēbelēm atpūtai ārā. Plašs privātais baseins ar regulējamo temperatūru un ūdens straumi, kas rada papildus fizisko slodzi (ūdens sildīšana virs 25oC pēc pieprasījuma par piemaksu). Baseina vakara apgaismojums rada romantisku atmosfēru. Papildus – ledusskapis vīnam un ledusskapis kosmētikai, tenisa korti – bezmaksas.

Presidential Villa Seafront with Private Heated Pool & Garden * Famous Class (~88 kv.m). Atrodas villu pludmales līnijā, skats uz jūru, terase (52-60 kv.m), baseins (22-23 kv.m). Guļvietu skaits: 4.

Ekskluzīva villa, iespaidīgā ar savu oriģinālo dizainu, krāsu spektru, stilīgu iekārtojumu un mūsdienīgu audio-stereo sistēmu. Villa sastāv no gaiteņa, greznas viesistabas, divām guļamistabām un divām vannas istabām.  Pamatguļamistabai ir skats uz jūru un izeja caur caurspīdīgam stikla durvīm uz vasaras terasi ar individuālo baseinu, brīvdabas atpūtas zonu ar ērtiem sauļošanas krēsliem un saulessargiem.  Plašs privātais baseins ar regulējamo temperatūru un ūdens straumi, kas rada papildus fizisko slodzi (ūdens sildīšana virs 25oC pēc pieprasījuma par piemaksu). Baseina vakara apgaismojums rada romantisku atmosfēru. Greznā vannas istabā ir burbuļvanna ar ziedu terapijas efektu, dušas kabīni ar “tropisko dušu”, WC. Otrā guļamistaba iziet uz nelielu dārziņu. Otrajā vannas istabā ir dušas kabīne, izlietne un WC. Privātais dārzs ir aprīkots ar vasaras mēbelēm, sauļošanas krēsliem un saulessargiem, tam ir tieša izeja uz pludmali villu viesiem.
Īpatnības: Amirandes baseins “Star” ar daudzu zvaigžņu veida apgaismojumu, ūdens temperatūras kontrole, ūdens straume vingrinājumiem, burbuļvanna ar ziedu terapijas efektu, karalisku izmēru gulta ar skatu uz baseinu, 2 stilīgas izlietnes, Pagriežamais 32” LCD TV Bang & Olufsen ar sarkanu krāsu un  integrētu CD/DVD sistēmu, B&O stereosistēma un B&O bezvada telefons. Papildus – ledusskapis vīnam un ledusskapis kosmētikai, tenisa korti – bezmaksas.

 Grand Beach Residence Seafront with Two Private Heated Pool & Extensive Gardens * Famous Class (~141 kv.m). Atrodas villu pludmales līnijā, skats uz jūru, terase (150 kv.m), 2 baseini (22 & 17 kv.m). Guļvietu skaits: 6+2.

Lieliska rezidence ar diviem privātajiem baseiniem un dārziem atrodas villu pludmales līnijā un ir ideāla lielas ģimenes vai draudzīgas kompānijas, kuri grib atpūsties greznībā un vientulībā, izmitināšanai. Villas pamatdaļa sastāv no gaiteņa, greznas viesistabas, divām guļamistabām un vannas istabām. Pamatguļamistabai ir skats uz jūru, izeju caur caurspīdīgajām stikla durvīm uz vasaras terasi ar privāto baseinu. Greznajā vannas istabā – burbuļvanna ar ziedu terapijas efektu, dušas kabīne ar “tropisko dušu”, WC. Otrajai guļamistabai ar papildus vannas istabu ir izeja uz nelielu dārziņu. Villas otrā daļa ir savienota ar pamatdaļu ar gaiteni. Elegantā villa sastāv no atvērta plāna guļamistabas ar viesu istabu un greznu vannu ar skatu uz jūru. Vannas istabā ir divas izlietnes no akmens, tualetes galdiņš, burbuļvanna, atsevišķā dušas kabīne un 15” LCD TV. Otrai guļamistabai ar 26” LCD TV ir vannas istaba ar melnas krāsas izlietni, dušas kabīni un iziet ar logiem skaistajā pagalmiņā. Rezidences dārzā – divi privatie baseini ar regulējamo temperatūru un ūdens straumi, kas rada papildus fizisko slodzi (ūdens sildīšana virs 25oC pēc pieprasījuma par piemaksu), vasaras mēbeles atpūtai, sauļušanas krēsli un saulessargi. Ir izeja caur dārzu uz privāto pludmali villām.

Īpatnības: Amirandes baseins “Star” ar daudzu zvaigžņu veida apgaismojumu, ūdens temperatūras kontrole, ūdens straume vingrinājumiem, burbuļvanna ar ziedu terapijas efektu, plaša vannas staba ar skatu uz baseinu un jūru, dizaineru izlietnes, karalisku izmēru gulta ar skatu uz baseinu, dekorēts ar Krētas akmeni interjers. Pagriežamais 32” LCD TV Bang & Olufsen ar sarkanu krāsu un  integrētu CD/DVD sistēmu, B&O stereosistēma un B&O bezvada telefons, 15” LCD TV вvannas istabā, 26-37” LCD TV. Papildus – ledusskapis vīnam un ledusskapis kosmētikai, tenisa korti – bezmaksas.

Royal Residence Sea Front with Private Heated Pools & Extensive Garden * Famous Class (~311 kv.m). Atrodas villu pludmales līnijā, skats uz jūru, terase (750 kv.m), baseins (23 kv.m). Guļvietu – 4.
Villa Royal Residence, kuras unikālais arhitektūras dizains pievelk greznuma cienītājus, atklāj jaunus horizontus viesmīlības mākslā. Rezidence sastāv no divām villām, kuras ur atdalītas ar iekšējo pagalmiņu un atrodas villu pludmales pirmajā līnijā. Villas pusei, kura atrodas uz krasta, ir viesu istaba un atvērta plānojuma guļamistaba, burbuļvannu ar ziedu terapijas efektu. Plaši logi un durvis ved uz plašu terasi ar vasaras viesu stūri, ēdamstūri un baseinu ar regulējamo temperatūru un ūdens straumi, kas rada papildus fizisko slodzi (ūdens sildīšana virs 25oC pēc pieprasījuma par piemaksu). Paviljons sauļošanām ir aprīkots ar mīkstiem sauļošanas krēsliem. Baseina vakara apgaismojums rada romantisku atmosfēru. Rezidences otrā daļa ir ekstravaganta alas villa, ar dabisko akmeni un koka apdari. Unikālā vienotā telpā apvienota viesu istaba ar mājas kinoteātri, ēdamzona ar roku darba itāļu pusdienu ēdamgaldu, guļamzona ar karalisku izmēru gultu uz postamenta, grenza burbuļvanna, sauna, dušas kabīne, masāžas telpa, biljarda telpa un pilnīgi aprīkota virtuve.

Īpatnības: villa+villa-ala, Amirandes baseins “Star” ar daudzu zvaigžņu veida apgaismojumu, ūdens temperatūras kontroli, ūdens straumi vingrinājumiem; vasaras brīvdabas ēdamistaba; atsevišķa ieeja villā; autostāvvieta; Bang & Olufsen 50” LCD TV ar integrētu CD/DVD sistēmu, Samsung 55” LCD TV un 15” LCD vannas istabā; B&O bezvadu telefons; unikālā dekorēta pēc alas telpa atpūtai un izklaidei; mājas kinoteātris, biljarda galds, apaļa burbuļvanna, sauna, kardio un elliptikas trenažieri, masāžas galds, pilnīgi aprīkota virtuve. Papildus – ledusskapis vīnam un ledusskapis kosmētikai, tenisa korti – bezmaksas.

Grand Royal Residence Sea Front With Two Private Heated Pools & Extensive Garden * Famous Class. Atrodas villu pludmales līnijā, skats uz jūru, iekšējā platība 360 m2, terase 1040 m2, 2 baseini ar 23 m2 platību katrs. Guļvietu skaits – 6. 

Viena no villas telpām iekļauj sevī viesu istabu, guļamistabu, burbuļvannu ar ziedu terapijas efektu un atrodas blakus pamatguļamistabai ar atsevišķu vannas istabu un papildus viesistabu. Karalisku izmēru gulta ir vērsta uz rezidences viena no diviem privātā baseina pusi un Krētas jūras pusi. Amirandes baseins “Star” ar daudzu zvaigžņu veida apgaismojumu, ūdens temperatūras kontroli, ūdens straumi vingrinājumiem. Mūsdienīgai vannas istabai ir burbuļvanna ar ziedu terapijas efektu,dubultā izlietne, kā arī dušas kabīne ar “tropiskās dušas” efektu.  

Plaši logi un durvis ved uz plašu terasi ar vasaras viesu stūri, ēdamstūri un baseiniem ar regulējamo temperatūru un ūdens straumi, kas rada papildus fizisko slodzi (ūdens sildīšana virs 25oC pēc pieprasījuma par piemaksu). Paviljons sauļošanām ir aprīkots ar mīkstiem sauļošanas krēsliem. Baseina vakara apgaismojums rada romantisku atmosfēru.

Rezidences otrā daļa ir ekstravaganta alas villa, ar dabisko akmeni un koka apdari. Unikālā vienotā telpā apvienota viesu istaba ar mājas kinoteātri, ēdamzona ar roku darba itāļu pusdienu ēdamgaldu, guļamzona ar karalisku izmēru gultu uz postamenta, grenza burbuļvanna, sauna, dušas kabīne, masāžas telpa, biljarda telpa un pilnīgi aprīkota virtuve.

Īpatnības: atsevišķa ieeja villā; autostāvvieta; Bang & Olufsen 50” LCD TV ar integrētu CD/DVD sistēmu, Samsung 55” LCD TV un 15” LCD vannas istabā; B&O bezvadu telefons; mājas kinoteātris, kardio un elliptikas trenažieri. Papildus – ledusskapis vīnam un ledusskapis kosmētikai, tenisa korti – bezmaksas.

 

Copyryght mouzenidis.com


Viesnīcas pakalpojumi

Veikals juvelieru un suvenīru veikals, boutique Amirandes.
Skaistumkopšanas salons
Sauna SPA centrā.
Ķīmiskā tīrītava
Konferenču zāle plaša konferenču zāle (10-400 vietas)
Baznīca
Trenažieru zāle
Amfiteātris
Wi-Fi internet in public places
Indoor heated pool
SPA
Olimpisku izmēru baseins atklātais, ar jūras ūdeni
Autostāvvieta
Ārsts pēc izsaukuma.
Masāža SPA centrā.
Valūtas maiņa
Boutique
Mini-market
Souvenir shop
Jewerely shop
Reception 24 hours
Private Pool
Fitnesa centrs
Sharing Pool
Bus stop
Apsildamais baseins

Pludmale

Guļamkrēsli bezmaksas.
Atpūtas krēsli guļamkrēsli ar mīkstiem matračiem - bezmaksas
Pludmales dvieļi bezmaksas
Smilšu un oļu pludmale
Saulessargi bambusa saulessargi - bezmaksas

Bērniem

Aukle pēc pieprasījuma (maksas)
Bērnu ēdienkarte Bērnu ēdienkarte centrālajā restorānā , a la carte restorānos (pēc pasūtījuma, par maksus).
Pakalpojumi zīdaiņiem GrecoBaby piedavā vecākiem iespēju pasūtīt bērnam visu nepiecešamo pirms ierašanās viesnīcā. Bezmaksas: bērnu gultiņas, augstie krēsliņi barošanai (tikai restorānos), paliktnis priekš izlietnes. Maksas: ratiņi (saliekami), matrači pārģērbšanai, bērnu podi un sēdekļi, ierīces pudelīšu uzsildīšanai, pudelīšu sterilizators, elektriskā tējkanna, bērnu vanniņas, pārnesējamais bērnu šūpulītis, radio aukle.
Kid's animation
Bērnu gulta
Kid's pool with fresh water
Teenager's club
Bērnu klubs
Bērnu rotaļlaukums
Baby carriage

Bāri un restorāni

Beach bar
Restaurant a la carte
Main restaurant
Taverna
Main bar
Pool bar
Bārs pie baseina, Labirinth lounge-bārs.
Restorāns Galvenais Amirandes, vidusjūras Lago Di Candia, Āzijas Blu Monkey, krētas Xasteria, grieķu Petrino, krodziņš pie baseina. Jaunums! Speciālā diēta pēc medicīniskajiem rādītājiem (nepieciešams brīdināt viesnīcas darbiniekus savlaicīgi). Dress code: dienā restorānus un bārus vēlams apmeklēt brīvā stila apģērbā, izņemot pludmales drēbes. Vakaros vēlams elegants brīvā stila apģērbs. Šorti, sporta un pludmales drēbes nav vēlamas.

Sports

Šautras
Velosipēdi - noma.
Ūdens velosipēds
Mini - futbols
Aerobika akva-aerobika
Ūdens sporta veidi Maksas: ūdens sporta veidi (kajaks, kanoe, JetSki, sērfing, ūdens velosipēdi)
Golfs Golfa akadēmija: nodarbības rīko profesionālie golfa instruktori ..10 km no viesnīcas - golfa klubs Crete Golf Club (atlaide uz green fee).
Galda teniss
Pludmales volejbols
Tennis Par papildus samaksu: 3 tenisa korti (astroturf), ar apgaismojumu, tenisa raketes un bumbiņas - bezmaksas.
Basketbols
Daivings
Kanoe

Izklaide

Animāciju programma
Šova programmas
Dzīvā mūzika

Numuros pieejams

Minibārs maksas.
TV plazmas.
Balkons/terase
Vanna/duša vanna vai duša
Kondicionieris
Mūzikas centrs
Apkure
CD/DVD atskaņotājs
Seifs numuros bezmaksas.
Satelīttelevīzija
Telefons
Fēns
Wi-Fi internet
mini fridge
Coffee / Tea Set
Bathrobes and slippers
Cleaning daily
Private Pool

Papildus informācija

3 guļamistabas
Nav ērtību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām
Notes
Krieviski runājošs personāls
Izmitināšana ar dzīvniekiem aizliegta
1.piekrastes līnīja
1 guļamistaba
2 guļamistabas
Deluxe
Luxurious
Kredītkartes Visa, MasterCard, Eurocard, Diners, American Express

Distance from the beach

<100 m

Rezervācijas atcelšanas noteikumi
Rezervācijas atcelšanas nosacījumi šim piedāvājumam netika saņemti.
Papildu informācijas lūdzu sazinieties ar mums.