Informācija par viesnīcu LE DIMORE DEI BEGAI RESIDENCE Apart - Dolomiti di Brenta - Slēpošana Itālijā - ITĀLIJA

Viesnīca: atrodas 2 km no kūrortpilsētiņas Pincolo centrā, Pincilo Massimeno piepilsētā,  2,5 km no Pra Rodont pacēlāja (Madonna di Campiglio-Pinzolo slēpošanas zona). Ski Bus pietura – 50 m. Uzcelta 1995. gadā, pēdējā renovācija – 2008. gadā. Viesnīca – četrpadsmit 2 stāvu un 3 stāvu chalet komplekss: villa standard rooms (divstāvu; 1. stāvā: apvienota viesistaba - ēdamistaba - virtuve ar izeju uz dārzu un guļvietām 2 cilvēkiem, WC/bidē; 2. stāvā: guļamistaba, guļamistaba ar 2 vai 3 guļvietām (divstāvīgā gulta), sanitārā telpa (duša/WC/bidē), balkons, maks. 7 cilv., 85 m2); villa standard rooms plus (divstāvu; 1. stāvā: liela virtuve, viesistaba guļvietām 2 cilvēkiem, izeja uz dārzu, WC/bidē; 2. stāvā: guļamistaba, guļamistaba ar 3 guļvietām (divstāvīgā gulta), sanitārā telpa (duša/WC/bidē), balkons, maks. 7 cilv., 110 m2, divstāvu); villa comfort (divstāvu; 1. stāvā: apvienota viesistaba - ēdamistaba - virtuve ar izeju uz dārzu un guļvietām 2 cilvēkiem, WC/bidē; 2. stāvā: guļamistaba ar divvietīgo gultu un trešo guļvietu galerijā (duplex), guļamistaba ar divstāvīgo gultu un trešo guļvietu galerijā (duplex), sanitārā telpa (duša/WC/bidē), balkons, maks. 8 cilv., 100 m2); villa superior (trīsstāvu, 1. stāvā: apvienota viesistaba - ēdamistaba - virtuve ar izeju uz dārzu, WC/bidē; 2. stāvā: guļamistaba ar divvietīgo gultu, guļamistaba ar divstāvīgo gultu, sanitārā telpa (duša/WC/bidē), balkons; 3. stāvā: guļamistaba ar divvietīgo gultu, viesistaba ar divvietīgo dīvānu, sanitārā telpa (duša/WC/bidē), balkons, maks. 8 cilv., 115 m2); villa deluxe (trīsstāvu; 1. stāvā: apvienota viesistaba - ēdamistaba - virtuve ar dīvānu un izeju uz dārzu, WC/bidē; 2. stāvā: guļamistaba, guļamistaba ar divstāvīgo gultu, sanitārā telpa (duša/WC/bidē), balkons; 3. stāvā: guļamistaba ar 2 pusotrvietīgām gultām, maks. 8 cilv., 120 m2).

Papildu informācija: сheck-in – no 16:00 līdz 18:00; сheck-out – līdz 10:00. Depozīts – 250 Eur par numuru. Fināla (gala) uzkopšana: 70,00 Eur obligātā piemaksa uz vietas. Virtuves fināla (gala) uzkopšana: patstāvīga uzkopšana (tūristi) vai apmaksa par pakalpojumu – 50,00 Eur uz vietas. Kūrorta nodeva 0,7 Eur no cilv. par diennakti, apmaksājama uz vietas.

Тālr.:   (+39) 04655 01498
Fakss: (+39) 04655 01498
URL: www.appartamentivalrendena.it

Numurā: vannasistaba, TV, Wi-Fi (bez maksas), aprīkota virtuve (ledusskapis, cepeškrāsns, trauku mazgājamā mašīna), balkons, numura uzkopšana un dvieļu nomaiņa – uz ierašanās brīdi.

Teritorijā: Wi-Fi (bez maksas), slēpju novietne, garāža (bez maksas).

Mūsu komentārs
Atsevišķa mājiņa katrai ģimenei /kompānijai. Moderni interjeri un plaši numuri, vienā zonā apvienota viesistaba - ēdamistaba – virtuve. Dabīgs koks apdarē. Ekonomisks apmešanās variants ar ērtu nokļūšanu Madonnas di Kampiljo - Pincolo slēpošanas zonā. Gandrīz vai blakus viesnīcas kompleksam atrodas restorāni un supermārkets. Viesnīcā nav reģistrācijas, bet ar administrāciju iespējams sazināties pa telefonu 24 h / diennaktī.

Rezervācijas atcelšanas noteikumi
Rezervācijas atcelšanas nosacījumi šim piedāvājumam netika saņemti. Papildu informācijas lūdzu sazinieties ar mums.