Informācija par viesnīcu PARADISE BEACH RESORT 3+* - Zanzibāra - TANZĀNIJA

Paradise Beach Resort 3+* viesnīca atrodas skaista un ziedoša dārza ieskautā teritorijā Indijas okeāna krastā, salas austrumu daļā, 35 km attālumā no Zanzibāras galvaspilsētas. Brauciens ar taksometru aizņem 45 min. un vidējā cena 45 USD. Tuvumā neatrodas restorāni, netālu ir mazs veikaliņš, kā arī viesnīcas kompleksā atrodas viens suvenīru veikals.
Viesnīcas teritorijā atrodas baseini – gan pieaugušajiem, gan arī bērniem.
Suite numuros ir divguļamā gulta un viena vienvietīgā gulta, maksimālais izvietojums – 3 personas. Visām gultām ir moskītu tīkli.
Istabās pieejams viss viesu ērtībām – gaisa kondicionieris, fēns, minibārs, bezmaksas WI-FI, bezmaksas 0.5l ūdens pudele katru dienu, kosmētiskie līdzekļi - šampūns, ziepes, dušas želeja.
Seifs pieejams par papildus samaksu reģistratūrā.
Brokastis un vakariņas var nobaudīt viesnīcas restorānā un tiek pasniegtas bufetes veidā.
Katru vakaru ir dažādi tematiskie muzikālie priekšnesumi un koncerti. Noīrēto automašīnu varēs bezmaksas atstāt līdzās viesnīcai.
Tāpat viesnīca piedāvā dažādas sporta aktivitātes un ir iespējams noīrēt velosipēdus.
Viesnīcas pludmalē ir izteikti manāmi paisumi un bēgumi, kuru laikā ūdens līmenis mainās līdz pat 2.5 m, šie dabas procesi notiek vidēji ik pēc sešām stundām un mainās atkarībā no mēness fāzes. Bēguma laikā (rītos) skatam paveras interesantas ainas - vietējie iedzīvotāji vāc jūras zāles, laiviņas stāv uz sēkļiem, var vērot okeāna ekosistēmas dažādību - krabīšus, jūras zvaizgnes, lasīt gliemežvākus.
Pludmales bāram ir laipiņa, no kuras ērti var ienirt un izpeldēties siltajā Indijas okeāna ūdenī.
Netālu no viesnīcas, apmēram 30 minūšu gājiena attālumā, atrodas pludmales, kurās ir mazāk izteiks bēgums un var ērtāk izpeldēties. Savukārt, pludmales zona saules peldēm ir ļoti plaša un skaista.
Indijas okeānam ierasta parādība - jūras zāļu izskalošana krastā, citās pludmalēs tas ir izteiktāk, citās – mazāk. No rītiem viesnīcas pludmale tiek tīrīta un jūras zāles atdotas vietējiem iedzīvotājiem, kas tiem nodrošina papildus ienākumus. Viņi jūras zāles uzskata par okeāna dāvanu. Tās tālāk tiek eksportētas uz Ķīnu, Koreju, Dāniju, Spāniju, kur tiek izmantotas pārtikā, medicīnā vai kosmētikā.
Īpaši - pludmales bārs virs okeāna, kurā laiski var atpūsties un baudīt kādu no atspirdzinošiem dzērieniem, veroties Indijas okeāna plašumos vai tumsai iestājoties, vērot zvaigžņotās debesis.

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00

Rezervācijas atcelšanas noteikumi
Rezervācijas atcelšanas nosacījumi šim piedāvājumam netika saņemti.
Papildu informācijas lūdzu sazinieties ar mums.