Informācija par viesnīcu OCEAN PARADISE REORT & SPA 4* - Zanzibāra - TANZĀNIJA

Ocean Paradise Resort & Spa 4* atrodas skaista un kopta dārza ieskautā teritorijā Indijas okeāna krastā, salas austrumu daļā, 35 km attālumā no Zanzibāras galvaspilsētas. Brauciens ar taksometru aizņem 45 min. un vidējā cena 45 USD.
No brokastu restorāna paveras jauks skats uz okeānu un plašo viesnīcas teritoriju. Viesnīcas tuvumā neatrodas restorāni vai veikali.
Viesnīcas standarta numuros var izmitināties divi pieaugušie un bērns. Katrai istabai ir terase vai balkons. Visām gultām ir moskītu tīkli. Istabās pieejams viss viesu ērtībām – gaisa kondicionieris, griestu ventilators, seifs, fēns, minibārs, satelīt TV, maksas WI-FI istabās ( 8USD/24h), bezmaksas – kafejnīcā, kafijas/tējas pagatavošanas piederumi. bezmaksas 0.5l ūdens pudele katru dienu, kosmētiskie līdzekļi - šampūns, ziepes, dušas želeja.
Brokastis un vakariņas var nobaudīt viesnīcas restorānā un tiek pasniegtas bufetes veidā. Katru vakaru vakariņu laikā ir tematiski muzikālie priekšnesumi un koncerti.
Pludmales zona plaša un ar ērtu piekļuvi okeānam, piedāvājumā dažādas sporta aktivitātes.
Viesnīcas pludmalē ir manāmi paisumi un bēgumi, kuru laikā ūdens līmenis mainās līdz pat 2.5 m, šie dabas procesi notiek vidēji ik pēc sešām stundām un mainās atkarībā no mēness fāzes. Bēguma laikā (rītos) skatam paveras interesantas ainas - vietējie iedzīvotāji vāc jūras zāles, laiviņas stāv uz sēkļiem, var vērot okeāna ekosistēmas dažādību - krabīšus, jūras zvaizgnes, lasīt gliemežvākus.
Indijas okeānam ierasta parādība - jūras zāļu izskalošana krastā, citās pludmalēs tas ir izteiktāk, citās – mazāk. No rītiem viesnīcas pludmale tiek tīrīta un jūras zāles atdotas vietējiem iedzīvotājiem, kas tiem nodrošina papildus ienākumus. Viņi jūras zāles uzskata par okeāna dāvanu. Tās tālāk tiek eksportētas uz Ķīnu, Koreju, Dāniju, Spāniju, kur tiek izmantotas pārtikā, medicīnā vai kosmētikā.

Check-in: 14:00
Check-out: 12:00

Rezervācijas atcelšanas noteikumi
Rezervācijas atcelšanas nosacījumi šim piedāvājumam netika saņemti.
Papildu informācijas lūdzu sazinieties ar mums.