Informācija par viesnīcu DER SCHUETTHOF HOTEL + LAST NIGHT IN SALZBURG 3* - Cellamzē - Slēpošana Austrijā - AUSTRIJA

SKI & Last Night in the City (SALZBURG) ziemas sezonas programma – unikāla iespēja apvienot slēpošanu vienā no Zalcburgas federālās zemes kalnu slēpošanas kūrortiem ar šopingu un Zalcburgas, kas ir viena no slavenākajām Austrijas pilsētām, kultūrvēstures iepazīšanu klātienē. 

Šī programma būs piemērota tiem, kuri vēlēsies savu pēdējo slēpošanas atvaļinājuma dienu pavadīt pilsētā, tādējādi no rīta saīsinot sava transfera laiku līdz lidostai.
Programmas dalībnieki izbrauc no sava kalnu slēpošanas kūrorta viesnīcas piektdienas rītā pēc brokastīm –  un dodas ekskursijā uz Zalcburgu (jau ar bagāžu). 
Ieradušies Zalcburgā, viesi piedalās ekskursijā-pastaigā pa pilsētu kopā ar licencētu gidu. Pēc ekskursijas viņi apmetas vienā no pilsētas viesnīcām. Pēc apmešanās viesnīcā viesi var izvēlēties vienu no diviem laika pavadīšanas variantiem: pievienoties braucienam uz “Mcthur Glenn Designer Outlet” centru vai pavadīt brīvo laiku pēc saviem ieskatiem. Nākamajā dienā programmas dalībniekiem tiks organizēts transfers uz lidostu.

Ierašanās un aizlidošanas lidosta: Zalcburga.
Grupas tūre, Standart līmenis. Ierašanās: no 04.01.2020. līdz 07.03.2020.
Ilgums: 7 naktis / 8 dienas.
Izmitināšana: 6 naktis vienā no diviem Zalcburgas federālās zemes kalnu slēpošanas reģioniem (Gasteinerthal un Cell-am Zee – Kaprun) + 1 nakts Zalcburgā.

Tūres cenā iekļauts:

 • izmitināšana: 6 naktis izvēlētajā viesnīcā kalnu slēpošanas kūrortā + 1  nakts viesnīcā Zalcburgā (Europa Austria Trend Hotel 4*vai Salzburg Mitte Austria Trend Hotel 3*);
 • ēdināšana: brokastis – pilsētas viesnīcā; slēpošanas kūrorta viesnīcā – atkarībā no izvēlētā ēdināšanas tipa;
 • grupas transfers: lidosta – viesnīca – lidosta*; ekskursija pa pilsētu kopā ar licencētu gidu; grupas transfers līdz t/c “Mcthur Glenn Designer Outlet” (vienā virzienā);
 • lidojums no Rīgas.

Grupas transfers

 • Grupas transferi tiek nodrošināti visiem uz Zalcburgu (A. Mocarta lidostu) atlidojušajiem reisiem. Tikšanās vieta lidostā – informatīvais stends atlidošanas zālē.
 • Grupas transfers tūristus gaida max. 1 stundu pēc lidmašīnas nosēšanās un pēc tam max. 30 minūtes pēc satikšanās ar transporta kompānijas pārstāvi. Vidējais gaidīšanas laiks ir 10-15 minūtes.
 • Informācija par transfera izbraukšanas laiku no viesnīcas uz lidostu tiek sniegta izbraukšanas priekšvakarā. Tikšanās vieta – viesnīcas reģistrācija.
 • Transfers notiek caurmērā 3 stundas pirms lidmašīnas izlidošanas. Gaidīšanas laiks viesnīcas reģistrācijā ir max. 30 minūtes pēc apstiprinājumā norādītā laika. Vidējais gaidīšanas laiks ir 10-15 minūtes.
 • Organizatori patur sev tiesības programmas sastāvā, saturā un tās norisē, kā arī grupas ekskursiju programmā veikt izmaiņas – atkarībā no laika apstākļiem, konjuktūras, tūristu grupas formēšanas utt.
 • Ekskursiju un pastaigu norises kārtība (noteiktā tūres diena, sākuma laiks), kā arī izmitināšanai paredzētās viesnīcas var tikt mainītas tehnisku vai loģistisku iemeslu dēļ.
 • Ieejas biļešu cenas norādītas informatīvi – uz 08.10.2019. un tās var mainīties. Ieejas biļešu cenas jāprecizē pie tūres pavadoņa jau tūres zemē.
 • Šī programma ir iepazīstinoša un nav tūres oficiāla programma un nevar būt par pamatu reklamācijai. Tūres programmā, tās kārtībā un norises laikos iespējamas izmaiņas. 


Mūsu komentārs:
SKI & LAST NIGHT IN THE CITY (SALZBURG) 6 naktis viesnīcā DER SCHUETTHOF HOTEL (Cell-am Zee – Kaprun) + 1 nakts Zalcburgā

Rezervācijas atcelšanas noteikumi
Rezervācijas atcelšanas nosacījumi šim piedāvājumam netika saņemti.
Papildu informācijas lūdzu sazinieties ar mums.