Informācija par viesnīcu PRA FIORI HOTEL + LAST NIGHT IN VERONA 3* - ITĀLIJA - Slēpošana Itālijā - Val di Fassa

SKI & Last Night in the City (Verona) ziemas sezonas programma – unikāla iespēja apvienot slēpošanu vienā no Dolomītu Alpu kalnu slēpošanas kūrortiem ar šopingu vai arī Veronas –vienas no slavenākajām Itālijas pilsētām – iepazīšanu. Šī programma būs piemērota arī tiem, kuri vēlēsies savu pēdējo slēpošanas atvaļinājuma dienu pavadīt pilsētā, tādējādi no rīta saīsinot sava transfera laiku līdz lidostai.

Programmas dalībnieki izbrauc no sava kalnu slēpošanas kūrorta viesnīcas piektdienas rītā pēc brokastīm –  un dodas ekskursijā uz Veronu (jau ar bagāžu). Ieradušies Veronā, viesi piedalās ekskursijā-pastaigā pa pilsētu kopā ar licencētu gidu. Pēc ekskursijas viņi apmetas vienā no pilsētas viesnīcām. Nākamajā dienā programmas dalībniekiem tiks organizēts transfers uz lidostu.

Tūres varianti paredz: 6 naktis vienā no diviem Dolomītu Alpu kalnu slēpošanas reģioniem (Fontanazza vai Vigo di Fassa) + 1 nakti Veronas pilsētā. Tūres sākums – katru sestdienu no 04.01.2020. līdz 07.03.2020. (šajā datumā sākas pēdējā tūre). Tūres dalībnieki var izvēlēties 3* un 4* viesnīcas, kuras minētas tūres nosaukumā, vai arī analogas. Cenā iekļauti grupas transferi. 

Tūrē iekļauts

  •     Izmitināšana: 3* vai 4* kategorijas viesnīcā, 6 naktis kalnu slēpošanas kūrortā un 1 nakts pilsētā (4* viesnīcā “Leon d’Oro Hotel”).
  •     Ēdināšana: brokastis gan pilsētas viesnīcā, gan slēpošanas kūrorta viesnīcā – atkarībā no izvēlētās viesnīcas.
  •     Grupas transfers: lidosta – viesnīca kūrortā – pilsētas viesnīca – lidosta.
  •     Ekskursija pa pilsētu kopā ar licencētu gidu. 
  •     Informatīvā tikšanās ierašanās dienā.
  •     Lidojumi turp un atpakaļ.


Mūsu komentārs:
SKI & LAST NIGHT IN THE CITY (VERONA) 6 naktis viesnīcā PRA FIORI HOTEL (VAL DI FASSA) + 1 nakts Veronā

Rezervācijas atcelšanas noteikumi
Rezervācijas atcelšanas nosacījumi šim piedāvājumam netika saņemti.
Papildu informācijas lūdzu sazinieties ar mums.