Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

UNGĀRIJA

Atpūtas ceļojumā pa Ungāriju, atklāsiet, ka mūsdienu Ungārija ārēji līdzīga Romas impērijas laika, viduslaiku un turku valdīšanas perioda sakausējumam, spilgtam laikmetu karuselim, kas sastindzis trakajā skrējienā it kā tieši mums par prieku – lai būtu iespēja līdz pēdējam sīkumam izpētīt un izbaudīt šo krāšņumu un savdabību. Jums patiks atpūtas ceļojums pa Ungāriju, jo sevišķi Ungārijas galvaspilsēta Budapešta, kas saukta gan par Mazo Parīzi, gan arī par Donavas pērli. Iepazīstot Budapeštas gaisotni, iesakām apskatīt Ungārijas parlamentu, kuru daudzi uzskata par skaistāko parlamenta ēku visā Eiropā. Atpūtas ceļojuma laikā pa Ungāriju, iesakām apskatīt arī Varoņu laukumu, Gellerta kalnu, no kura redzēsiet brīnišķīgu skatu uz Budapeštas pilsētainavu, Budas pili, Zvejnieku bastionu, Dominikāņu konventa drupas, Sv.Trīsvienības pieminekli, Gājēju ielu – Vaci, zooloģisko dārzu, lunaparku, Magdalēnas baznīcu, Margitas salu, Ungāru mākslas muzeju... Visus iecienītākos tūristu apskates objektus Ungārijā pat grūti uzskaitīt. Tie jāredz pašu acīm!

ATPŪTA

Balatona

cena no 390 €

Par kūrortu Balatona

Сeļojums uz Balatonu sniegs Jums lielisku baudu! Šī Eiropas lielākā saldūdens ezera krastos ir izvietotas labiekārtotas pludmales ar dažādām izklaides iespējām gan pieaugušajiem, gan bērniem. Lieliskie Balatona ezera kūrorti - Šifoka un Santoda, Balatonfeldvāre un Fonjoda (dienvidu krasts), Kestheja, Badačona, Tihaņa, Balatonfjureda, Tapoļca (ziemeļu krasts) katru gadu piesaista simtiem tūkstošu tūristu.
Peldēties Balatonā var no pavasara līdz vēlam rudenim. Balatona ūdens ir mīksts, jodu saturošs un ļoti silts: vasarā vidējā ūdens temperatūra ir +22 - + 24°C, un dažreiz var sasniegt pat +27° C!
Atvaļinājuma laikā Jūs varat doties ar prāmi uz Tihaņas pussalu, apmeklēt vietējo abatiju, aizbraukt uz Hevizas termālo ezeru, saņemt adrenalīna devu "bruņinieku turnīrā" Šumegas cietoksnī, apmeklēt Tapoļcas ezeru alas, nogaršot asas ungāru virtuves delikateses mājīgā restorānā čigānu mūzikas pavadībā, nodarboties ar buru sportu, sērfošanu, makšķerēšanu... To visu Jums sniegs ceļojums uz Balatonu!

EKSKURSIJU CEĻOJUMI

Budapešta, Ungārija

cena no 99 €

Par kūrortu Budapešta, Ungārija

Atpūtas ekskursiju ceļojums uz Budapeštu sniegs baudījumu gan dvēselei, gan izzinošajam ceļotāja garam. Budapeštu ir grūti raksturot vienā vārdā, tā jāredz savām acīm. Budapešta atrodas abos Donavas upes krastos un pamatoti lepojas ar skaistajiem parkiem un skaistajām ielām. Budapeštā katra ēka, katrs tramvaja maršruts, katrs panorāmas skats, katra mājīgā kafejnīca, kuru apmeklēsiet dienā vai naktī, būs kā jauns patīkams pārsteigums. Jums patiks ekskursiju ceļojums uz Budapeštu, kas saukta gan par Mazo Parīzi, gan arī par Donavas pērli. Iepazīstot Budapeštas gaisotni, iesakām apskatīt Ungārijas parlamentu, kuru daudzi uzskata par skaistāko parlamenta ēku visā Eiropā. Ekskursiju ceļojuma laikā pa Budapeštu, iesakām apskatīt arī Varoņu laukumu, Gellerta kalnu, no kura redzēsiet brīnišķīgu skatu uz Budapeštas pilsētainavu, Budas pili, Zvejnieku bastionu, Dominikāņu konventa drupas, Sv.Trīsvienības pieminekli, Gājēju ielu – Vaci, zooloģisko dārzu, lunaparku, Magdalēnas baznīcu, Margitas salu, Ungāru mākslas muzeju... Visus iecienītākos tūristu apskates objektus Ungārijā pat grūti uzskaitīt. Tie jāredz pašu acīm!