Ceļojumu apraksti un cenas: Balatona - UNGĀRIJA

Сeļojums uz Balatonu sniegs Jums lielisku baudu! Šī Eiropas lielākā saldūdens ezera krastos ir izvietotas labiekārtotas pludmales ar dažādām izklaides iespējām gan pieaugušajiem, gan bērniem. Lieliskie Balatona ezera kūrorti - Šifoka un Santoda, Balatonfeldvāre un Fonjoda (dienvidu krasts), Kestheja, Badačona, Tihaņa, Balatonfjureda, Tapoļca (ziemeļu krasts) katru gadu piesaista simtiem tūkstošu tūristu.
Peldēties Balatonā var no pavasara līdz vēlam rudenim. Balatona ūdens ir mīksts, jodu saturošs un ļoti silts: vasarā vidējā ūdens temperatūra ir +22 - + 24°C, un dažreiz var sasniegt pat +27° C!
Atvaļinājuma laikā Jūs varat doties ar prāmi uz Tihaņas pussalu, apmeklēt vietējo abatiju, aizbraukt uz Hevizas termālo ezeru, saņemt adrenalīna devu "bruņinieku turnīrā" Šumegas cietoksnī, apmeklēt Tapoļcas ezeru alas, nogaršot asas ungāru virtuves delikateses mājīgā restorānā čigānu mūzikas pavadībā, nodarboties ar buru sportu, sērfošanu, makšķerēšanu... To visu Jums sniegs ceļojums uz Balatonu!
 Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Populārās viesnīcas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account