Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

Ceļojumu apraksti un cenas: Balatona - UNGĀRIJA

Сeļojums uz Balatonu sniegs Jums lielisku baudu! Šī Eiropas lielākā saldūdens ezera krastos ir izvietotas labiekārtotas pludmales ar dažādām izklaides iespējām gan pieaugušajiem, gan bērniem. Lieliskie Balatona ezera kūrorti - Šifoka un Santoda, Balatonfeldvāre un Fonjoda (dienvidu krasts), Kestheja, Badačona, Tihaņa, Balatonfjureda, Tapoļca (ziemeļu krasts) katru gadu piesaista simtiem tūkstošu tūristu.
Peldēties Balatonā var no pavasara līdz vēlam rudenim. Balatona ūdens ir mīksts, jodu saturošs un ļoti silts: vasarā vidējā ūdens temperatūra ir +22 - + 24°C, un dažreiz var sasniegt pat +27° C!
Atvaļinājuma laikā Jūs varat doties ar prāmi uz Tihaņas pussalu, apmeklēt vietējo abatiju, aizbraukt uz Hevizas termālo ezeru, saņemt adrenalīna devu "bruņinieku turnīrā" Šumegas cietoksnī, apmeklēt Tapoļcas ezeru alas, nogaršot asas ungāru virtuves delikateses mājīgā restorānā čigānu mūzikas pavadībā, nodarboties ar buru sportu, sērfošanu, makšķerēšanu... To visu Jums sniegs ceļojums uz Balatonu!

Cenas, speciālie un pēdējā brīža piedāvājumi, karstās ceļazīmes