Ceļojumu apraksti un cenas: Islande - ISLANDE

Eksotiskais ceļojums uz Islandi ļaus Jums atklāt vienu no savdabīgākajām pasaules valstīm, kurai līdzīgas nav nevienas. Islande valdzina ar neskartu dabu un iespēju būt klāt pasaules veidošanās procesā. Vulkāni, zemestrīces, geizeri un ģeotermālie avoti valdzina lielāko daļu pasaules valstu tūristu.
Islandei pieder viena no jaunākajām pasaules valstīm – Surtsija – kas radās pagājušā gadsimta 60.gados, pēc gandrīz četrus gadus ilgstoša zemūdens vulkāna izvirduma. Eiropas otrā lielākā sala atrodas Atlantijas okeāna ziemeļos, gandrīz pusceļā starp Eiropu un Ziemeļamerikas kontinentu, tikai mazliet uz dienvidiem no polārā loka.
Islandes kopējā platība ir apm.103,000 km2 un gandrīz 2/3 no valsts 320 tūkstoš iedzīvotājiem dzīvo valsts galvaspilsētā Reikjavīkā. Ģeogrāfiski tā nepieder nevienam no kontinentiem, bet politiski – Eiropai. Islande atrodas uz Ziemeļamerikas un Eirāzijas tektonisko plātņu robežas (starp citu, šīs plātnes attālinās viena no otras ar ātrumu apmēram 2 centimetri gadā) un tāpēc tai raksturīga augsta vulkāniskā un geoloģiskā aktivitāte. Netālu plūstošā siltā Golfa straume padara Islandes klimatu mērenu un dzīvošanai daudz piemērotāku, nekā citas teritorijas, kas atrodas tajās pašās ģeogrāfiskajās koordinātās.
Ļaujieties eksotiskajam ceļojumam pa Islandi un atklājiet šo brīnišķo dabas salu paši savām acīm!
 Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Ceļojumu meklēšana on-line

Ievērojamākās vietas
Zilā lagūna. Islande
Zilā lagūna. Islande
Haukadalur jeb Geizeru ieleja
Haukadalur jeb Geizeru ieleja
Hunafloi līcis
Hunafloi līcis
Zaļās mājas. Islande
Zaļās mājas. Islande
Galvaspilsēta – Reikjavīka
Galvaspilsēta – Reikjavīka
Ziemeļblāzma
Ziemeļblāzma
Seljalandsfoss – viens no slavenākajiem Islandes ūdenskritumiem
Seljalandsfoss – viens no slavenākajiem Islandes ūdenskritumiem
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account