Zelta trīsstūris, 6, 7 dienas, ceļojumi no februāra 2021 līdz janvārim 2022, Begonija - cena no 215€

ZELTA TRĪSSTŪRIS
DELI – DŽAIPURA – AGRA - DELI 
6 dienas / 5 naktis vai 7 dienas / 6 naktis, ierašanās sestdienās


Vispopulārākais ekskursiju maršruts Indijā, Zelta trīsstūris, iekļauj Indijas galvaspilsētas – Deli, Radžastana spilgtā štata galavaspilsētas – Džaipuras, un, protams, Agras pilsētas apmeklēšanu, kur atrodas visā pasaulē slavenais Tadž Mahala. Šis īsais sešu dienu ceļojums noritēs pa vispopulārāko maršrutu Indijā, kura laikā jūs apmeklēsiet Tadž Mahalu, senos Fortus, pilis un daudzus dažādus tempļus, kas pieder dažādām reliģijām Indijā – Džama Masžida ( musulmaņu mošeja), Gurudvaru Bangla Sahiba ( sikhi), Lotosa templis ( Bahaija ticība), Lakši Narajana templis ( hinduisms). Jums tāpat būs iespēja iegādāties spilgtus indiešu suvenīrus un amatniecības izstrādājumus – paklājus, juvelierizstrādājumus, izšūtus audumus un apģērbus, marmora inkrustācijas izstrādājumus.

1. diena: IERAŠANĀS DELI
Ierodoties starptautiskajā Indiras Gandijas vārdā nosauktajā lidostā ( no 2010. gada – jauns moderns termināls) Indijas galvaspilsētā New Deli. Pēc sirsnīgas sagaidīšanas – eskorts uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Deli.

2. diena: EKSKURSIJA DELI. TRANSFĒRS UZ DŽAIPURU ( 260 KM, 6 STUNDAS)
09:00: Jūs paņems no viesnīcas uz ekskursijas sākumu.
Šodien ekskursija - Vecās un Jaunās Deli galvenie apskates objekti. No rīta jūs pabūsiet Džama Masžida mošejā , kas ir vislielākā mošeja Indijā un musulmaņu reliģijas arhitektūras šedevrs. Pēc tam jūs brauksiet gar Sarkano Fortu, kura grandiozie nocietinājumi celti no sarkanā smilšakmens un kas kādreiz bijis mongoļu imperatora Šahdžahana valdīšanas vieta.
Ekskursiju turpināsiet Jaunajā Delī, jūs brauksiet pa pilsētas centrālo prospektu un redzēsiet Prezidenta Pili un Parlamenta Ēku. Īsa pieturvieta pie Indijas vārtiem – memoriālā arka Indijas karavīriem. Pēc tam jūs gaida vizīte sniegbaltajā svētnīcā ar zelta kupoliem – sikhu Gurudvara Bangla Sahiba, darbojošās svētnīca, tiek uzskatīts, ka tajā svētītais ūdens izārstē ticīgo slimības. Pēc tam jūs apmeklēsiet hinduistu templi Lakšmi- Narajana, kas veltīts Višnu (Narajan), dievam- visuma sargātājam, un viņa sievai Lakšmi, uzplaukuma dievietei. Templis aizņem vairāk nekā 7 akrus, tas tika uzcelts 1930. gadā un to atklāja Gandi. Pēc tam apmeklēsiet Kutub Minara kompleksu, lielisks afgāņu un musulmaņu 12. gadsimta arhitektūras piemērs.
Pēc tam – transfērs uz Džaipuru – Radžastanas galvaspilsētu , kuru dēvē ari par ‘rozā pilsētu’, pateicoties sienu un ēku krāsai, pilsētas vecajā daļā , kas sastāv no 9 kvartāliem, simbolizē visuma 9 elementus, saskaņā ar indiešu kosmogrāfiju.
Ierašanās, reģistrācija, atpūta un nakts viesnīcā.

3. diena. IEPAZĪŠANĀS AR DŽAIPURU
07:30: Izbraukšana no viesnīcas uz ekskursiju.
Šajā rītā – majestātiskā Ambera Forta apmeklēšana , forts celts 16.gadsimtā. Ziloņi, spilgti izdaiļoti , šeit ir eksotisks transports , kas palīdz nokļūt paugura virsotnē pie forta ( jautājums vai tie ir brīvi). Fortā var uzbraukt ar džipu vai aiziet kājām. Fortā jūs gaida neaizirstama ekskursija forta zālēs, pilīs, dārzos un pauguros.
Dienā – Džaipuras Pilsētas pils un muzeju apmeklēšana, kur glabājas karaļu priekšmetu kolekcija. Tāpat jūs redzēsiet Džantar Mantaru – seno observatoriju zem klajas debess, kas sastāv no milzīgiem instrumentiem, kas domāti debess spīdekļu apskatei. Tāpat jūs redzēsiet Vēju Pili ( Hava Mahala), celtu 18.gadsimtā karaļu sievām un kas sastāv no neskaitāmiem dobtiem logiem un balkoniņiem.
Jums būs iespēja iepazīties ar Džaipuras amatniecību – rotaslietu, krāsainu audumu, paklāju u.c. izgatavošanu, pavērosiet kā strādā meistari un baudīsiet iepirkšanās prieku šajā krāsainu arodu pilsētā
Vakarā jūs gaida Birla Manira tempļa apmeklēšana , kas ir Džaipuras hinduistu baltā marmorā celta svētnīca, spilgti izgaismota vakaros, jūs redzēsiet kā garīdznieki izpilda aarti vakara ceremoniju. Templis veltīts Višnam– glabātājam ( Narajana) un uzplaukuma dievietei Lakšmi, tāpēc šo templi arī dēvē par Lakšmi – Narajanu. Nakts viesnīcā Džaipurā.
Pēc izvēles par papildus apmaksu – ciemos vakariņās indiešu mājā: Šajā vakarā jums ir iespēja indiešu mājā vakariņu laikā uzzināt vairāk par vietējo dzīves veidu un kultūru. Pavadiet laiku, kontaktējoties ar saimniekiem, uzziniet vairāk par viņu dzīvi. Jums tāpat būs iespēja apmeklēt indiešu virtuvi un iepazīties ar senās kulinārijas noslēpumiem. Saimniece būs priecīga pastāstīt jums par receptēm un dos padomus ēdienu pagatavošanā (piemaksa 35 dolāri par cilvēku).

4. diena: TRANSFĒRS UZ AGRU ar EKSKURSIJU FATEHPURE SIKRI (240km/5 stundas)
10:00: Izbraukšana no viesnīcas un trasnfērs uz Agru( caur Fatehpur Sikri).
Pēc brokastīm – transfērs uz Agru. Ceļā jums būs pieturvieta ar ekskursiju Fatehpure Sikri. Šis arhitektūras komplekss ir lielisks indiešu un musulmaņu arhitektūru mijiedarbības rezultāts, kas neilgu laiku bija mogoļu impērijas galvaspilsēta 16. gadsimtā. Kompleksu uzcēla imperators Akbars par godu svētajam sufijam Salima Čišti, kurš pareģoja imperatoram dēlu piedzimšanu. Daudzi uz šejieni brauc, lai iedomātos vēlēšanos un apsietu lentu ap ‘vēlēšanos kolonu”.
Turpinājumā ceļš uz Agru – Tadž Mahala pilsētu.
Vakarā jūs varēsiet apmeklēt amatniekus, kuri nodarbojas ar inkrustāciju marmorā, iepazīties ar gataviem izstrādājumiem, iegādāties suvenīrus. Agra slavena ne tikai ar marmora izstrādājumiem, tā slavena arī ar ādas izstrādājumiem, izšūtiem audumiem un tradicionālajiem ‘džuti’ apaviem. Nakts Agrā.
Pēc izvēles par papildus apmaksu – Teatralizēts uzvedums: Šajā vakarā jums ir iespēja redzēt teatralizētu uzvedumu, kas iepazīstina ar Tadž Mahala arhitektūras brīnuma ‘Mohabbat de Tadža – Mīlestības sāgas’ vēsturi. Uzvedumā stāstīts par karaļa svītas leģendāro mīlestību, krāšņi tērpi, dziesmas un dejas apbur, bet uz skatuves parādās pasaulē lielākā Tadž Mahala kopija ( piemaksa 30 dolāri par cilvēku par biļetēm Zelta klasē, jautājums kā ir ar vietām uz šovu konkrētā datumā).

5. diena: IEPAZĪŠANĀS AR AGRU
05:30: Izbraukšana no viesnīcas uz ekskursiju Tadž Mahalā, saules lēktā.
Šajā rītā jūs gaida neaizmirstams iespaids – jūs redzēsiet Tadž Mahalu uzlēcošas saules staros. Jūs izbaudīsiet brīnišķīgu noskaņojumu – mīlestības simbolā, novērtēsiet tā izsmalcināto dizainu, šīs poēmas simetriju, kas sacerēta marmorā. Tadž Mahala ir Šahdžahana mīlestības ekstravagants mīlestības apliecinājums viņa iemīļotajai karalienei Mumtaz Mahalai. Atgriešanās viesnīcā uz brokastīm.
Vēlāk jūs apmeklēsiet Agras Fortu – tā varenie mūri uzcelti no sarkanā smilšakmens, forta teritorijā – izsmalcinātas pilis un zāles, brīnišķīgi dārzi.
Tāpat jūs apmeklēsiet Itmad-id- daula svētnīcu, ko uzcēla imperatore Nur Džahana ( Šahdžahana sieva), par piemiņu viņas tēvam 17.gadsimtā. Šī nelielā marmora svētnīca- Tadž Mahala priekštiece, kur pirmo reizi tika veikts sarežģīts darbs marmora inkrustācijā – ‘pietra dura’.
Nakts viesnīcā Agrā.

Tūristiem, kuriem ir 6 dienu ceļojums:

6. diena: TRANSFĒRS AGRA- DELI ( 205 km, 4 stundas)
Pēc brokastīm – izrakstīšanās no viesnīcas.
08:00: Izbraukšana no viesnīcas un atgriešanās Deli.
12:00: Ierašanās Deli un transfērs uz starptautisko lidostu/iekšzemes reisu lidostu/viesnīcu Deli atkarībā no tālākās programmas (nakts nav iekļauta).

Tūristiem, kuriem ir 7 dienu ceļojums:


6. diena: TRANSFĒRS AGRA- DELI ( 205 km, 4 stundas)
Pēc brokastīm atgriešana Delī.
Tālāk – ekskursija uz pus dienu. Jūs apmeklēsiet tempļu kompleksu Chattarpur Mandir (to dēvē arī par Chattarpur tempļu ielu), kurā atrodas hinduistu tempļi, kas veltīt dažādām dievībām, tādam kā - Višna, Ganešs, Šiva, Rama, Durga, Lakšim. Kompleksā ir vairāk kā 20 tempļu, kas celti gan ziemeļu, gan dievidu tempļu arhitektūras stilā, kurai raksturīgi augsti vārtu torņi un liels skaits akmens statuju, kamēr ziemeļu arhitektūrai vairāk raksturīgas marmora inkrustācijas. Pēc tam iepirkšanās Deli, transfērs uz viesnīcu, atpūta un nakts viesnīcā.

7. diena:
Transfērs uz starptautisko lidostu.

Papildus dienas pēc vēlēšanās: DELI
Ekskursija uz pusi dienas uz Akšardžhama templi, krievu valodā runājoša gida pavadībā (par papildus apmaksu 30€ personai, minimums 2 personas).
Pēc ierašanās Deli jūs gaida ekskursija uz pusi dienas uz Akšardžahama tempļa kompleksu, kas sevī iekļauj vairāk nekā 10 tūsktošu gadu indiešu kultūras pieredzi visā tās skaistumā un cēlumā. Jūs gaida brīnišķīgs ceļojums un iepazīšanās ar Indijas mākslu, ar brīnišķīgu arhitektūru un darbiem akmenī, ceremonijām, kas noris templī.
Pēc tam – transfērs uz lidostu.
(Cenā iekļauts – mašīna ar šoferi, krievu valodā runājošs gids uz pusi dienas, ekskursija Akšardžahama kompleksā)

Ekskursijapa uz pusi dienas uz Čatapuras Tempļu ielu, krievu valodā runājoša gida pavadībā (par papildus apmaksu 30€ personai, minimums 2 personas).
Pēc ierašanās Deli jūs gaida ekskursija uz pusi dienas uz Čatapuru, lai iepazītos ar Čatapuras tempļu arhitektūras daudzveidību (tāds pats nosaukums ir Tempļu ielai Čatapurā). Šeit atrodas tempļi, kas veltīti dažādām dievībām, tādām kā Višnu, Šiva, Rama, Durga, Lakšmi. Šeit ir vairāk nekā 20 tempļu, kas celti pēc ziemeļu un dienvidu tradīcijām. Dienvidu tempļiem raksturīgi augsti, virs vārtiem celti torņi - gopuramas, kas pārklāti ar akmens skulptūru, bet ziemeļu un rietumu tempļiem raksturīgi bagātīgi marmora kalumi. Pēc tam - transfērs uz lidostu vai viesnīcu.
(Cenā iekļauts – mašīna ar šoferi, krievu valodā runājošs gids uz pusi dienas, ekskursija Čatapuras kompleksā)

Šopinga brauciens uz pusi dienas uz Deli, krievu valodā runājoša gida pavadībā ( par papildus apmaksu 30€ personai, minimums 2 personas)
Ierodoties Deli – pusi dienas iepirkšanās Deli, krievu valodā runājoša gida pavadībā. Jūs varat apmeklēt tirgus un tirdziņus, atkarībā no tā, ko jūs gribat iegādāties. Pēc tam – transfērs uz lidostu.
(Cenā iekļauts – mašīna ar šoferi, krievu valodā runājošs gids uz pusi dienas)

Ekskursija uz pusi dienas uz Lotosa Templi un Humajuna Atdusas vietu (par papildus apmaksu 30€ personai, minimums 2 personas).
Pilsētas apskates ekskursija krievu valodā runājoša gida pavadība ( puse dienas ). Jūs redzēsiet Lotosa Templi ( Bahaiju ticības templis), kas savu nosaukumu ieguvis pateicoties neparastai arhitektūrai, atgādinot lotosa ziedu. Šī unikālā celtne celta no marmora, to apskauj dīķi un zālāji. Tāpat jūs apmeklēsiet Humajuna Atdusas vietu – tas ir pilsētas viduslaiku apskates objekts, laiks šeit ir apstājies. Kapene bija pirmais tāda veida musulmaņu objekts Indijā, tā tiek uzskatīta par Tadž Mahalas priekšteci, dāŗzs, kas ir ap Kapeni, arī veidots pēc musulmanu arhitektūras tradīcijām. Pēc ekskursijas jūs aizvedīs uz jūsu viesnīcu vai uz lidostu , atkarībā no jūsu programmas.
(Cenā iekļauts – automašīna ar šoferi. Ekskursija krievu valodā runājoša gida pavadībā uz pusi dienas )

Vakara ekskursija (puse dienas) uz izklaides kompleksu "Kingdom of Dreams" krievu valodā runājoša gida pavadībā
Pakete: Тransfērs uz kompleksu un atpakaļ, ieejas biļetes kompleksā "Kingdom of Dreams", krievu valodā runājošs gids, vakariņas centrā "Culture Gully" (par papildus apmaksu 65€ 1 cilvēkam, minimums 2 cilvēki)
Pakete: Тransfērs uz kompleksu un atpakaļ, ieejas biļetes "Kingdom of Dreams", krievu valoda runājošs gids, vakariņas centrā "Culture Gully" + Holivudas mūzikla apmeklēšana , kas noris kompleksa zālē "Nautanki Mahal" – biļete zelta klasē (par papildus apmaksu 120€ 1 cilvēkam, minimums 2 cilvēki )
Šajā vakarā jūs apmeklēsiet spilgtu izklaides centru, kas aizņem lielu teritoriju, lielisko "Kingdom of Dreams". Ideja šeit "Tā ir Indija" kļuva par dominējošo centra celtniecībā. Šeit jūs atradīsiet indiešu mākslas, kultūras daudzveidīgo mantojumu, amatnieku izstrādājumus, dažādu štatu ēdienu virtuvi un izpildītājmākslu. Pie kam viss veidots pēc mūsdienu izklaides standartiem!
Sapņu Karalistē var apmeklēt:
"Culture Gully", šeit pārstāvēta kultūra, tradīcijas, māksla, arodi un virtuves ēdieni dažādos Indijas reģionos, šeit ir tematiski restorāni attiecīgi noformēti, kas pārstāv dažādu Indijas štatu ēdienus. Staigājot pa stāvu, jums ir iespēja satikt astrologu ( apmaksa pašam astrologam, uz vietas ). Centrā bez maksas ieeja bērniem, kuru augums mazāks nekā 4 pēdas. "IIFA Buzz" stilīga indiešu kinozāle- bārs, kas demosntrē vēsturiskas Holivudas zvaigznes (21+)
"Nautanki Mahal" katru dienu izrāda spilgtus un ekstravagantus Holivudas mūziklus (3,5 +, Šovs ilgst 2,5 stundas. Nestrādā pirmdienās. Izrāžu laiks Otrdiena- piektdiena 19:30, Sestdiena- svētdiena 18:30)

Pēc piesātinātas ekskursiju programmas tie, kuri vēlas var turpināt atpūtu Goā.

Ceļojumu cenā ir iekļauts:
* sagaidīšana lidostā
* grupas transfēri lidosta - viesnīca - lidosta (ielidojot ceļojuma sākuma dienā, izlidojot uzreiz pēc ceļojuma beigām)
* ēdināšana – brokastis viesnīcās
* ekskursiju programma Zelta trīsstūris, krievu valodā runājoša gida pavadībā, saskaņā ar ceļojuma programmu
* transports ( ar kondicionieri) ar šoferi visiem transfēriem un ekskursijām
* dzīvošana 4 vai 5 naktis viesnīcās, saskaņā ar ceļojuma programmu (1 nakts Deli, 2 naktis Džaipurā, 1 vai 2 naktis Agrā)

Cenā nav iekļauts:
* lidojums Rīga – Deli – Rīga
* Indijas vīza (tiek noformēta iepriekš)
* ieejas maksas, pacelšanās ar ziloni Džaipurā - 75 EUR
* apdrošināšanas polise
* personīgie izdevumi
* papildus serviss viesnīcā
* dzeramnauda
* ekskursijas, kas norādītas kā papildus
* piemaksa par Jaungada vai ZIemassvētku vakaru - obligātā, tiks paziņota papildus


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Ievērojamākās vietas
Tadžmahals
Tadžmahals
Gadi Sagar ezers
Gadi Sagar ezers
Mehrangarh Fort Džodhpuras pilsētā
Mehrangarh Fort Džodhpuras pilsētā
Zelta templis Harmandir Sahib. Amritsar
Zelta templis Harmandir Sahib. Amritsar
Varanasi pilsēta Gangas upē
Varanasi pilsēta Gangas upē
Hava-Mahal vai "Vēju pils"
Hava-Mahal vai "Vēju pils"
Goa pludmale
Goa pludmale
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account