Zelta trīsstūris un Nepāla, 12 dienas, ceļojumi no marta 2021 līdz februārim 2022, Begonija - cena no 845€

ZELTA TRĪSSTŪRIS un NEPĀLA
DELI – DŽAIPURA – AGRA - DELI - KATMANDU - POKHARA - KATMANDU - DELI 
12 dienas / 11 naktis, ierašanās sestdienās


Vispopulārākais ekskursiju maršruts Indijā, Zelta trīsstūris, iekļauj Indijas galvaspilsētas – Deli, Radžastana spilgtā štata galavaspilsētas – Džaipuras, un, protams, Agras pilsētas apmeklēšanu, kur atrodas visā pasaulē slavenais Tadž Mahala. Šis īsais sešu dienu ceļojums noritēs pa vispopulārāko maršrutu Indijā, kura laikā jūs apmeklēsiet Tadž Mahalu, senos Fortus, pilis un daudzus dažādus tempļus, kas pieder dažādām reliģijām Indijā – Džama Masžida ( musulmaņu mošeja), Gurudvaru Bangla Sahiba ( sikhi), Lotosa templis ( Bahaija ticība), Lakši Narajana templis ( hinduisms). Jums tāpat būs iespēja iegādāties spilgtus indiešu suvenīrus un amatniecības izstrādājumus – paklājus, juvelierizstrādājumus, izšūtus audumus un apģērbus, marmora inkrustācijas izstrādājumus.

1.diena: IERAŠANĀS DELI
Ierodoties starptautiskajā Indiras Gandijas vārdā nosauktajā lidostā ( no 2010. gada – jauns moderns termināls) Indijas galvaspilsētā New Deli. Pēc sirsnīgas sagaidīšanas – eskorts uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Deli.

2.diena: EKSKURSIJA DELI. TRANSFĒRS UZ DŽAIPURU ( 260 KM, 6 STUNDAS)
09:00: Jūs paņems no viesnīcas uz ekskursijas sākumu.
Šodien ekskursija - Vecās un Jaunās Deli galvenie apskates objekti. No rīta jūs pabūsiet Džama Masžida mošejā , kas ir vislielākā mošeja Indijā un musulmaņu reliģijas arhitektūras šedevrs. Pēc tam jūs brauksiet gar Sarkano Fortu, kura grandiozie nocietinājumi celti no sarkanā smilšakmens un kas kādreiz bijis mongoļu imperatora Šahdžahana valdīšanas vieta.
Ekskursiju turpināsiet Jaunajā Delī, jūs brauksiet pa pilsētas centrālo prospektu un redzēsiet Prezidenta Pili un Parlamenta Ēku. Īsa pieturvieta pie Indijas vārtiem – memoriālā arka Indijas karavīriem. Pēc tam jūs gaida vizīte sniegbaltajā svētnīcā ar zelta kupoliem – sikhu Gurudvara Bangla Sahiba, darbojošās svētnīca, tiek uzskatīts, ka tajā svētītais ūdens izārstē ticīgo slimības. Pēc tam jūs apmeklēsiet hinduistu templi Lakšmi- Narajana, kas veltīts Višnu (Narajan), dievam- visuma sargātājam, un viņa sievai Lakšmi, uzplaukuma dievietei. Templis aizņem vairāk nekā 7 akrus, tas tika uzcelts 1930. gadā un to atklāja Gandi. Pēc tam apmeklēsiet Kutub Minara kompleksu, lielisks afgāņu un musulmaņu 12. gadsimta arhitektūras piemērs.
Pēc tam – transfērs uz Džaipuru – Radžastanas galvaspilsētu , kuru dēvē ari par ‘rozā pilsētu’, pateicoties sienu un ēku krāsai, pilsētas vecajā daļā , kas sastāv no 9 kvartāliem, simbolizē visuma 9 elementus, saskaņā ar indiešu kosmogrāfiju.
Ierašanās, reģistrācija, atpūta un nakts viesnīcā.

3.diena. IEPAZĪŠANĀS AR DŽAIPURU
07:30: Izbraukšana no viesnīcas uz ekskursiju.
Šajā rītā – majestātiskā Ambera Forta apmeklēšana , forts celts 16.gadsimtā. Ziloņi, spilgti izdaiļoti , šeit ir eksotisks transports , kas palīdz nokļūt paugura virsotnē pie forta ( jautājums vai tie ir brīvi). Fortā var uzbraukt ar džipu vai aiziet kājām. Fortā jūs gaida neaizirstama ekskursija forta zālēs, pilīs, dārzos un pauguros.
Dienā – Džaipuras Pilsētas pils un muzeju apmeklēšana, kur glabājas karaļu priekšmetu kolekcija. Tāpat jūs redzēsiet Džantar Mantaru – seno observatoriju zem klajas debess, kas sastāv no milzīgiem instrumentiem, kas domāti debess spīdekļu apskatei. Tāpat jūs redzēsiet Vēju Pili ( Hava Mahala), celtu 18.gadsimtā karaļu sievām un kas sastāv no neskaitāmiem dobtiem logiem un balkoniņiem.
Jums būs iespēja iepazīties ar Džaipuras amatniecību – rotaslietu, krāsainu audumu, paklāju u.c. izgatavošanu, pavērosiet kā strādā meistari un baudīsiet iepirkšanās prieku šajā krāsainu arodu pilsētā
Vakarā jūs gaida Birla Manira tempļa apmeklēšana , kas ir Džaipuras hinduistu baltā marmorā celta svētnīca, spilgti izgaismota vakaros, jūs redzēsiet kā garīdznieki izpilda aarti vakara ceremoniju. Templis veltīts Višnam– glabātājam ( Narajana) un uzplaukuma dievietei Lakšmi, tāpēc šo templi arī dēvē par Lakšmi – Narajanu. Nakts viesnīcā Džaipurā.
Pēc izvēles par papildus apmaksu – ciemos vakariņās indiešu mājā: Šajā vakarā jums ir iespēja indiešu mājā vakariņu laikā uzzināt vairāk par vietējo dzīves veidu un kultūru. Pavadiet laiku, kontaktējoties ar saimniekiem, uzziniet vairāk par viņu dzīvi. Jums tāpat būs iespēja apmeklēt indiešu virtuvi un iepazīties ar senās kulinārijas noslēpumiem. Saimniece būs priecīga pastāstīt jums par receptēm un dos padomus ēdienu pagatavošanā (piemaksa 35 dolāri par cilvēku).

4.diena: TRANSFĒRS UZ AGRU ar EKSKURSIJU FATEHPURE SIKRI (240km/5 stundas)
10:00: Izbraukšana no viesnīcas un trasnfērs uz Agru( caur Fatehpur Sikri).
Pēc brokastīm – transfērs uz Agru. Ceļā jums būs pieturvieta ar ekskursiju Fatehpure Sikri. Šis arhitektūras komplekss ir lielisks indiešu un musulmaņu arhitektūru mijiedarbības rezultāts, kas neilgu laiku bija mogoļu impērijas galvaspilsēta 16. gadsimtā. Kompleksu uzcēla imperators Akbars par godu svētajam sufijam Salima Čišti, kurš pareģoja imperatoram dēlu piedzimšanu. Daudzi uz šejieni brauc, lai iedomātos vēlēšanos un apsietu lentu ap ‘vēlēšanos kolonu”.
Turpinājumā ceļš uz Agru – Tadž Mahala pilsētu.
Vakarā jūs varēsiet apmeklēt amatniekus, kuri nodarbojas ar inkrustāciju marmorā, iepazīties ar gataviem izstrādājumiem, iegādāties suvenīrus. Agra slavena ne tikai ar marmora izstrādājumiem, tā slavena arī ar ādas izstrādājumiem, izšūtiem audumiem un tradicionālajiem ‘džuti’ apaviem. Nakts Agrā.
Pēc izvēles par papildus apmaksu – Teatralizēts uzvedums: Šajā vakarā jums ir iespēja redzēt teatralizētu uzvedumu, kas iepazīstina ar Tadž Mahala arhitektūras brīnuma ‘Mohabbat de Tadža – Mīlestības sāgas’ vēsturi. Uzvedumā stāstīts par karaļa svītas leģendāro mīlestību, krāšņi tērpi, dziesmas un dejas apbur, bet uz skatuves parādās pasaulē lielākā Tadž Mahala kopija ( piemaksa 30 dolāri par cilvēku par biļetēm Zelta klasē, jautājums kā ir ar vietām uz šovu konkrētā datumā).

5.diena: IEPAZĪŠANĀS AR AGRU
05:30: Izbraukšana no viesnīcas uz ekskursiju Tadž Mahalā, saules lēktā.
Šajā rītā jūs gaida neaizmirstams iespaids – jūs redzēsiet Tadž Mahalu uzlēcošas saules staros. Jūs izbaudīsiet brīnišķīgu noskaņojumu – mīlestības simbolā, novērtēsiet tā izsmalcināto dizainu, šīs poēmas simetriju, kas sacerēta marmorā. Tadž Mahala ir Šahdžahana mīlestības ekstravagants mīlestības apliecinājums viņa iemīļotajai karalienei Mumtaz Mahalai. Atgriešanās viesnīcā uz brokastīm.
Vēlāk jūs apmeklēsiet Agras Fortu – tā varenie mūri uzcelti no sarkanā smilšakmens, forta teritorijā – izsmalcinātas pilis un zāles, brīnišķīgi dārzi.
Tāpat jūs apmeklēsiet Itmad-id- daula svētnīcu, ko uzcēla imperatore Nur Džahana ( Šahdžahana sieva), par piemiņu viņas tēvam 17.gadsimtā. Šī nelielā marmora svētnīca- Tadž Mahala priekštiece, kur pirmo reizi tika veikts sarežģīts darbs marmora inkrustācijā – ‘pietra dura’.
Nakts viesnīcā Agrā.

6.diena; TRANSFĒRS AGRA- DELI ( 205 km, 4 stundas)
Pēc brokastīm – izrakstīšanās no viesnīcas.
08:00: Izbraukšana no viesnīcas un atgriešanās Deli.
12:00: Pēc ierašanās Deli jūs gaida ekskursija uz pusi dienas uz Akšardžahama tempļa kompleksu, kas sevī iekļauj vairāk nekā 10 tūsktošu gadu indiešu kultūras pieredzi visā tās skaistumā un cēlumā. Jūs gaida brīnišķīgs ceļojums un iepazīšanās ar Indijas mākslu, ar brīnišķīgu arhitektūru un darbiem akmenī, ceremonijām, kas noris templī.
Pēc ekskursijas atpūta un nakts viesnīcā Deli.

7.diena:Lidojums Deli - Katmandu
Pēc brokastīm – transfērs uz lidostu un lidojums uz Katmandu, Nepālas galvaspilsētu (9W 262 12:50 – 14:45). Ierodoties Nepālā, transfērs uz jūsu viesnīcu un atpūta. Vakarā jūs gaida Durbaras Laukuma apmeklēšana Katmandu. Tā ir Nepālas valdnieku troņa vēsturiska vieta, kas attiecas uz 12.- 18.gadsimtu. Laukums pazīstams ar savu izcilo arhitektūru, muzejiem, tempļiem un mākslinieciskajiem arhitektūras rotājumiem. Šeit tāpat ir iespēja iegādāties interesantus suvenīrus. Durbaras Laukuma dienvidu pusē atrodas Kumari Ghara (Dzīvās Dievietes Templis). Tā ir trīsstāvu ēka, kas bagātīgi rotāta ar kokgriezumiem, kuros attēļoti dievi un simboli. Templis bija uzcelts 1757. gadā, to cēla karalis Džaja Prakašs Malla, kurš gribēja aizlūgt par saviem grēkiem dievietes priekšā. Dzīvā dieviete – meitene, kuru uzskata par tās iemiesojumu – brīžiem paskatās pa sava tempļa logiem un, kā tiek uzskatīts, atbild ar savas sejas izteiksmi uz jautājumiem, kam tas ir nepieciešams. Visvairāk izredžu viņu ieraudzīt – no rīta vai dienā. Fotografēt drīkst pagalmā, bet nav atļauts fotografēt Kumari.
Nakts viesnīcā Katmandu.

8-й день: БХАКТАПУР И ПАТАН
По желанию дополнительно: Полет над Гималаями и Эверестом: Ранним утром у вас есть уникальная возможность полета над самыми высокими горными пиками мира и высочайшей горой – Эверест на борту небольшого самолета, в котором каждое сиденье имеет собственный иллюминатор. Часовой полет над Гималаями начинается из аэропорта Катманду (Полет зависит от наличия хороших погодных условий).
По желанию дополнительно: тур на вертолетах по долине Катманду: Великолепная возможность посмотреть на окрестности с высоты птичьего полета! Воспользуйтесь ею, чтобы увидеть снежные вершины и красоту природы Непала. (Полет зависит от наличия хороших погодных условий).
Сегодня после завтрака вас ждет поездка к юго-востоку от Катманду (около часа езды), в Бхактапур, бывшую столицу долины, некогда цветущий город на торговом пути в Тибет. Сегодня Бхактапур – подобен музею под открытым небом, большой участок города для пеших прогулок – это бесценное хранилище средневекового искусства и архитектуры. Интересные места здесь – Площадь Дурбар, Золотые Ворота во дворце с 55 окнами, площадь гончаров, на которой также находится храм бога с головой слона – Ганеши, который считается покровителем гончарного искусства в Непале. В Бхактапуре находятся разнообразные индуистские и буддистские храмы, включая самый большой в Непале Лингам Шивы. Вы также увидите местных ремесленников за работой – гончаров и ткачей.
На обратном пути в Катманду вы также посетите Площадь Дурбар в Патане, которая признана самым прекрасным городским ландшафтом в мире. Патан также известен своим музеем, храмами и потрясающим мастерством ремесленников.
Ночь в отеле Катманду.

9-й день КАТМАНДУ-ПОКХАРА (210 км/6 ч)
После раннего завтрака – посещение Ступы Сваямбхунатх – одной из старейших буддистских ступ мира, считается что ей более 2500 лет. Она расположена на холме в 3 км над городом к западу от Катманду и считается одним из священнейших буддистских мест Непала.
Затем трансфер в Покхару, путь в которую пролегает по весьма зрелищной дороге, полной впечатлений.
Дополнительно: посещение деревни Невари: По дороге в Покхару есть возможность посетить неварскую деревню в Бандипуре, чтобы получить возможность понаблюдать за жизнью горной деревни. При подъезде к Бандипуру чувствуешь, что начинается путешествие в прошлое – улочки узенькие, аккуратные, мощеные, обрамленные с двух сторон традиционными неварскими деревянными домами. Посетите Храм Тхани Май на вершине холма, откуда открывается фантастический вид на горы и город. Прогуляйтесь по главной базарной улице и также посетите храм Биндабасини, обитель покровительницы Бандипура – богини Дурги, храм украшен богатой резьбой по дереву (размер доплаты см. в ценовом файле)
Продолжите путь в Покхару. Окруженная горами со снежными вершинами, с волшебным озером с чистой гималайской водой, Покхара – тихий горный город у подножья Гималаев. Отсюда открывается потрясающий вид на гряду Аннапурны, включая и гору в форме рыбьего плавника – Мачапучаре. Местные – их называют покхари – встретят вас радостными улыбками и с незабываемым гостеприимством. По прибытии – регистрация и ночь в отеле Покхары.

10-й день: ЗНАКОМСТВО С ПОКХАРОЙ
Подъем ранним утром для короткой поездки в Сарангкот, где вас ждет встреча восхода солнца над грядой Аннапурны. Затем возвращение в Покхару.
Дополнительно: Ультралегкий полет (мотопланеры): Ультралегкий полет стартует из аэропорта Покхары и предлагает зрелищный вид сверху на озера, горы и деревни. Это идеальный способ охватить взглядом всю природную красоту этого места. Для тех, кто мечтал о полете птицы, это станет воплощением их мечты в реальности! Есть возможность для полета на 15, 30, 60 минут. Начало полетов – с восхода до 11 часов утра и с 3 часов дня до заката ежедневно с 1 сентября по 15 июня. Для полета опыт не требуется (у мотопланера будет опытный пилот) (Доплата – см. ценовые таблицы)
Дополнительно: Параглайдинг: параглайдинг – идеальный способ увидеть красоту природы вокруг Покхары. Вы пролетите над рисовыми полями, деревнями. Для тех, кто летит в первый раз – есть возможность парных тандемных полетов, где вы летите рядом с тренированным пилотом в полной безопасности. Для опытных есть возможность одиночных полетов (после небольшого теста). В зависимости от вашего стиля и опыта ваш полет может быть как спокойным плаванием, так и акробатическим воздушным этюдом. Варианты полетов – 30 и 60 минут. Начало полетов – с восхода до 11 часов утра и с 3 часов дня до заката ежедневно с 1 сентября по 15 июня. (Доплата – см. ценовые таблицы)
Днем – знакомство с красотами Покхары. Вы посетите Водопад Девиса и находящуюся неподалеку пещеру Гуптешвар, известной естественными каменными образованиями. Позже днем вас ждет лодочная прогулка по озеру Фева, второму по величине в Непале, которое откроет перед вами красивейшие виды на окружающие озеро горы.
Ночь в Покхаре.

11-й день: ПОКХАРА-КАТМАНДУ (210 км/6 ч), В КАТМАНДУ
После завтрака - возвращение в Катманду.
Сегодня в Катманду вас ждет экскурсия к Ступе Боудханатх, название которой означает «Бог Мудрости». Это памятник тибетского буддизма, величайшая ступа в Непале, и одна из самых больших в мире.
Также вы посетите храм Пашупатинатх, храм, посвященный Богу Шиве, один из самых священных индуистских храмов мира. Хотя внутрь допускаются только индуисты, посетителям хорошо виден и храм и то, что происходит внутри храма с восточного берега реки Багмати.
Ночь в отеле Катманду.
Дополнительно: Ужин с культурным представлением: Вечером у вас есть возможность попробовать некоторые традиционные непальские блюда и посмотреть представление местных артистов в городском ресторане.

12.diena: Lidojums Katmandu – Deli
Transfērs uz lidostu un lidojums uz Deli (9W 261 15:40 – 17:15) vai izlidojums ar starptautisko reisu uz mājām.
Ierašanās Deli lidostā, un pārsēšanās uz jūsu starptautisko reisu.

Papildus dienas pēc vēlēšanās: DELI
Ekskursija uz pusi dienas uz Akšardžhama templi, krievu valodā runājoša gida pavadībā (par papildus apmaksu 30€ cilvēkam, minimums 2 cilvēki).
Pēc ierašanās Deli jūs gaida ekskursija uz pusi dienas uz Akšardžahama tempļa kompleksu, kas sevī iekļauj vairāk nekā 10 tūsktošu gadu indiešu kultūras pieredzi visā tās skaistumā un cēlumā. Jūs gaida brīnišķīgs ceļojums un iepazīšanās ar Indijas mākslu, ar brīnišķīgu arhitektūru un darbiem akmenī, ceremonijām, kas noris templī.
Pēc tam – transfērs uz lidostu.
(Cenā iekļauts – mašīna ar šoferi, krievu valodā runājošs gids uz pusi dienas, ekskursija Akšardžahama kompleksā)

Ekskursijapa uz pusi dienas uz Čatapuras Tempļu ielu, krievu valodā runājoša gida pavadībā (par papildus apmaksu 30€ personai, minimums 2 personas).
Pēc ierašanās Deli jūs gaida ekskursija uz pusi dienas uz Čatapuru, lai iepazītos ar Čatapuras tempļu arhitektūras daudzveidību (tāds pats nosaukums ir Tempļu ielai Čatapurā). Šeit atrodas tempļi, kas veltīti dažādām dievībām, tādām kā Višnu, Šiva, Rama, Durga, Lakšmi. Šeit ir vairāk nekā 20 tempļu, kas celti pēc ziemeļu un dienvidu tradīcijām. Dienvidu tempļiem raksturīgi augsti, virs vārtiem celti torņi - gopuramas, kas pārklāti ar akmens skulptūru, bet ziemeļu un rietumu tempļiem raksturīgi bagātīgi marmora kalumi. Pēc tam - transfērs uz lidostu vai viesnīcu.
(Cenā iekļauts – mašīna ar šoferi, krievu valodā runājošs gids uz pusi dienas, ekskursija Čatapuras kompleksā)

Šopinga brauciens uz pusi dienas uz Deli, krievu valodā runājoša gida pavadībā ( par papildus apmaksu 30€ personai, minimums 2 personas)
Ierodoties Deli – pusi dienas iepirkšanās Deli, krievu valodā runājoša gida pavadībā. Jūs varat apmeklēt tirgus un tirdziņus, atkarībā no tā, ko jūs gribat iegādāties. Pēc tam – transfērs uz lidostu.
(Cenā iekļauts – mašīna ar šoferi, krievu valodā runājošs gids uz pusi dienas)

Ekskursija uz pusi dienas uz Lotosa Templi un Humajuna Atdusas vietu (par papildus apmaksu 30€ personai, minimums 2 personas).
Pilsētas apskates ekskursija krievu valodā runājoša gida pavadība ( puse dienas ). Jūs redzēsiet Lotosa Templi ( Bahaiju ticības templis), kas savu nosaukumu ieguvis pateicoties neparastai arhitektūrai, atgādinot lotosa ziedu. Šī unikālā celtne celta no marmora, to apskauj dīķi un zālāji. Tāpat jūs apmeklēsiet Humajuna Atdusas vietu – tas ir pilsētas viduslaiku apskates objekts, laiks šeit ir apstājies. Kapene bija pirmais tāda veida musulmaņu objekts Indijā, tā tiek uzskatīta par Tadž Mahalas priekšteci, dāŗzs, kas ir ap Kapeni, arī veidots pēc musulmanu arhitektūras tradīcijām. Pēc ekskursijas jūs aizvedīs uz jūsu viesnīcu vai uz lidostu , atkarībā no jūsu programmas.
(Cenā iekļauts – automašīna ar šoferi. Ekskursija krievu valodā runājoša gida pavadībā uz pusi dienas )
       
Vakara ekskursija (puse dienas) uz izklaides kompleksu "Kingdom of Dreams" krievu valodā runājoša gida pavadībā       
Pakete: Тransfērs uz kompleksu un atpakaļ, ieejas biļetes kompleksā "Kingdom of Dreams", krievu valodā runājošs gids, vakariņas centrā "Culture Gully"    (par papildus apmaksu 65€ 1 cilvēkam, minimums 2 cilvēki)
Pakete: Тransfērs uz kompleksu un atpakaļ, ieejas biļetes "Kingdom of Dreams", krievu valoda runājošs gids, vakariņas centrā "Culture Gully" + Holivudas mūzikla apmeklēšana , kas noris kompleksa zālē "Nautanki Mahal" – biļete zelta klasē (par papildus apmaksu 120€ 1 cilvēkam, minimums 2 cilvēki )
Šajā vakarā jūs apmeklēsiet spilgtu izklaides centru, kas aizņem lielu teritoriju, lielisko "Kingdom of Dreams". Ideja šeit "Tā ir Indija" kļuva par dominējošo centra celtniecībā. Šeit jūs atradīsiet indiešu mākslas, kultūras daudzveidīgo mantojumu, amatnieku izstrādājumus, dažādu štatu ēdienu virtuvi un izpildītājmākslu. Pie kam viss veidots pēc mūsdienu izklaides standartiem!   
Sapņu Karalistē var apmeklēt:
"Culture Gully", šeit pārstāvēta kultūra, tradīcijas, māksla, arodi un virtuves ēdieni dažādos Indijas reģionos, šeit ir tematiski restorāni attiecīgi noformēti, kas pārstāv dažādu Indijas štatu ēdienus. Staigājot pa stāvu, jums ir iespēja satikt astrologu ( apmaksa pašam astrologam, uz vietas ). Centrā bez maksas ieeja bērniem, kuru augums mazāks nekā 4 pēdas. "IIFA Buzz" stilīga indiešu kinozāle- bārs, kas demosntrē vēsturiskas Holivudas zvaigznes (21+)
"Nautanki Mahal" katru dienu izrāda spilgtus un ekstravagantus Holivudas mūziklus (3,5 +, Šovs ilgst 2,5 stundas. Nestrādā pirmdienās. Izrāžu laiks Otrdiena- piektdiena 19:30, Sestdiena- svētdiena 18:30)

Pēc piesātinātas ekskursiju programmas tie, kuri vēlas var turpināt atpūtu Goa salā.

Ceļojumu cenā ir iekļauts:
* sagaidīšana lidostā
* grupas transfēri lidosta - viesnīca - lidosta (ielidojot ceļojuma sākuma dienā, izlidojot uzreiz pēc ceļojuma beigām)
* ēdināšana – brokastis viesnīcās
* ekskursiju programma Zelta trīsstūris, krievu valodā runājoša gida pavadībā, saskaņā ar ceļojuma programmu
* ekskursijas vietējā gida pavadībā (krievu valodā runājoša – pēc pasūtījuma apstiprināšanas) Nepālā, saskaņā ar ceļojuma programmu
* transports (ar kondicionieri) ar šoferi visiem transfēriem un ekskursijām
* ieejas biļetes (Nepālā)
* dzīvošana 11 naktis viesnīcās, saskaņā ar ceļojuma programmu (1 nakts Deli, 2 naktis Džaipurā, 2 naktis Agrā, 1 nakts Deli, 2 naktis Katmandu, 2 naktis Pokhara, 1 nakts Katmandu)

Cenā nav iekļauts:
* lidojums Rīga – Deli – Rīga vai Rīga – Deli; Katmandu – Rīga(no 490 EUR)
* lidojums Deli – Katmandu – Deli (no 350 EUR)
* Indijas vīza (tiek noformēta iepriekš)
* Nepālas vīza (tiek noformēta Nepālas lidostā pēc ierašanās, 25 dolāri), nepieciešama pase un divas fotogrāfijas, izmērs kā pasē
* ieejas maksas, pacelšanās ar ziloni Džaipurā - 75 EUR
* apdrošināšanas polise
* personīgie izdevumi
* papildus serviss viesnīcā
* dzeramnauda
* ekskursijas, kas norādītas kā papildus
* piemaksa par Jaungada vai Ziemassvētku vakaru - obligātā, tiks paziņota papildus


Pieprasīt plašāku informāciju par šiem piedāvājumiem un cenām
Ievērojamākās vietas
Tadžmahals
Tadžmahals
Gadi Sagar ezers
Gadi Sagar ezers
Mehrangarh Fort Džodhpuras pilsētā
Mehrangarh Fort Džodhpuras pilsētā
Zelta templis Harmandir Sahib. Amritsar
Zelta templis Harmandir Sahib. Amritsar
Varanasi pilsēta Gangas upē
Varanasi pilsēta Gangas upē
Hava-Mahal vai "Vēju pils"
Hava-Mahal vai "Vēju pils"
Goa pludmale
Goa pludmale
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account